Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παντως οτι και να λενε οι Αεκτζηδες εγω νιωθω <<ΗΘΙΚΑ>> ισοπαλος.......
ΑΑΑ ΡΕ ΒΑΣΣΑΡΑ , ΡΕΣΙΤΑΛ ΕΔΩΣΕΣ ΠΑΛΙ....
μια φαση σε ολο το παιχνιδι εκανες ρε φιλαρακι....-αλλον αγωνα θα εβλεπεσ ετσι??
 

belmondo(1)

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μια φαση σε ολο το παιχνιδι εκανες ρε φιλαρακι....-αλλον αγωνα θα εβλεπεσ ετσι??

Μακαρι να επαιζα εγω...Μπορει να εβαζα και κανα γκολακι...
Με εντεκα παιχτες μεσα στην περιοχη <<εσυ>> θα εκανες μιση φαση!!!!!!!!!!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ενταξει ρε παιδια,και πριν 3 χρονια ο βασσαρας δεν μας εδωσε πεναλτυ σε ανατροπη του μπουρμπου στην λεωφορο και βγηκε τσαμπιονς λιγκ ο παναθηναικος...συμβαινουν αυτα..τι να κανουμε,ειχαμε και δοκαρι σημερα..και 3-1 μπορουσε να ειναι :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Μην ψαρωνεις. Μας ειχανε τρελανει ολο το καλοκαιρι με τις μεταγραφες που κανανε. Θα παιρνανε περιπατο τα ντερμπυ και το πρωταθλημα!
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
για εκεινο το πεναλτυ που δεν δοθηκε πριν 3 χρονια...και εβγαλε τον ΠΑΟ τσαμιπονς λιγκ..κανεις δεν μιλαει?στο σπιτι του κρεμασμενου δεν ψαχνουνε για σχοινι...ντροπη
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πάντως για γέλια και οι 2 ομαδες και το πεναλτυ που εδωσε ηταν ανυπαρκτο,κλασσικο ελληνικο πρωταθλημα δηλ.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
για εκεινο το πεναλτυ που δεν δοθηκε πριν 3 χρονια...και εβγαλε τον ΠΑΟ τσαμιπονς λιγκ..κανεις δεν μιλαει?στο σπιτι του κρεμασμενου δεν ψαχνουνε για σχοινι...ντροπη
Αστους αδερφακι. Θα τους περασει. Τους ειχανε πεισει οτι φετος θα κανουν περιπατο!
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
παμε και ενα διπλο με τον γαυρο του βορρα τωρα,αν δεν καψουνε την τουμπα βεβαια και φοβηθει ο διαιτητης...αυτοι μονον ετσι ξερουν..
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
Ευρωπαιοιιιι  ευρωπαιοιιιιι
Σας αρεσουνε τα κιτρινα τα πεοιιιιιι :rockon:
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
φιλε μου τομαχωκ εισαι γουρλης...με ηρακλη θαμαι μεσααααααααα
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
πουσαααιιιι ρε χρηστιδηηη...στο θρεντ της αγαπης μου ειναιιι...ενα υπεροχο βραδυ..απο αυριο θα σε :ak: :ak: :ak:στα πμ
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
πουσαααιιιι ρε χρηστιδηηη...στο θρεντ της αγαπης μου ειναιιι...ενα υπεροχο βραδυ..απο αυριο θα σε :ak: :ak: :ak:στα πμ
εχε χαρη που την κανω σε λιγο αλλοιως θα σε σενιαριζα....
:bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
εισαι και εσυ χαρουμενος σημερααα..σε ξερω πλεον..εισαι μια λερααα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ευρωπαιοιιιι  ευρωπαιοιιιιι
Σας αρεσουνε τα κιτρινα τα πεοιιιιιι :rockon:

Σωστός!!!! :cheesy:

Ήμουν κι εγώ μέσα... κρίμα γιατί ήθελα να γίνει 4άρα όπως και με τον γαύρο. Και θα μπορούσε να ήταν με το δοκάρι του Σκόκο και την χαμένη ευκαιρία του Μπλάνκο.
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
δεν πειραζει φιλε μου...υπαρχει και ο δευτερος γυρος..και θα παιζει και το αλανι ο τζιμπουρ...τσοντα θα δουμε λεμεεε :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
αντε καλη μας αρχη
ετσι γιατι νομισαν οτι με πορδες βαφονται αυγα
και τωρα μετα το Ντερμπι
της κοντης ψωλης οι τριχες της φταινε (βλεπε διαιτησια)
και οχι οτι σε 90 λεπτα δεν εκανε παρα μια φαση (την σεντρα ξυραφι που δεν την βρικε κανενας)

ετσι ετσι ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΑΚΟΜΗ
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
η ΑΕΚ μας δεν ηταν κουρελι ποτε φιλε μου...ειμαστε βυζαντινογεννητοι,απλα τυχαινει να την διοικουν ανθρωπακια καμια φορα,αλλα ο δικεφαλος ειναι φτιαγμενος για να πετα οχι να γινεται σπουργιτακι
 

koureli

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
η ΑΕΚ μας δεν ηταν κουρελι ποτε φιλε μου...ειμαστε βυζαντινογεννητοι,απλα τυχαινει να την διοικουν ανθρωπακια καμια φορα,αλλα ο δικεφαλος ειναι φτιαγμενος για να πετα οχι να γινεται σπουργιτακι

εεεεεεεεεεε...λιγα για τα κουρελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η ΑΕΚ ειναι ομαδα και οποιος ειναι ΑΕΚ ειναι για την φανελα και την ιδεα της,δεν για τις διοικησης της.οι ΑΕΚτζιδες δεν εξαφανιζονται στην αποτυχια και στην πρωτη νικη εμφανιζονται,και εχουν αποψη δεν περιμενουν να επαναλαβουν την καθε παπαρια του καθε βλακα ή της καθε φυλλαδας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom