Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Με τετοιο ματσ που αρεσει στων κοσμο και ειναι απο αυτα που θες να πας στο γηπεδο ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ να ειναι ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ και μαλιστα ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ο διαιτητης
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
2 πέναλτυ καραμπινάτα δεν έδωσε ο πωςτονλεν
ο Μαρινάκης είπε τίποτα επ'αυτού?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Στο διαολο πρεπει να πανε τα λαμογια..... Στην προκειμενη περιπτωση δε φταει ο Μπαγιεβιτς. Ομαδα που επρεπε να ειναι 1η στη βα8μολογια την εχουν αφησει στη μεση. Αλλη μια χρονια το ιδιο εργο....δεν αφηνουν την ομαδα να αποκτησει δυναμικη
ο κυριος υπαιτιος για αυτο το τσιρκο που βλεπουμε ειναι ο σερβος πολυηττας...εμμενει σε αυτο το αστειο 4-2-4 εδω και δυο χρονια..
ολα τα ματσ της αεκ εχουν καταντησει η χαρα του οβερ για τον απλο λογο οτι τρως γκολ με απιστευτη ευκολια απο τον οποιονδηποτε..
τρως την κοντρα πανευκολα,και ακομα ευκολοτερα χανεις τη μπαλα στο κεντρο..
ακομα και χθες,για τα δυο γκολ που εφαγες δε σου φταιει ο κουκουλακης..
αμα θες 3 γκολ σε καθε ματσ επειδη πισω εισαι σουρωτηρι,γαμα τα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ο κυριος υπαιτιος για αυτο το τσιρκο που βλεπουμε ειναι ο σερβος πολυηττας...εμμενει σε αυτο το αστειο 4-2-4 εδω και δυο χρονια..
ολα τα ματσ της αεκ εχουν καταντησει η χαρα του οβερ για τον απλο λογο οτι τρως γκολ με απιστευτη ευκολια απο τον οποιονδηποτε..
τρως την κοντρα πανευκολα,και ακομα ευκολοτερα χανεις τη μπαλα στο κεντρο..
ακομα και χθες,για τα δυο γκολ που εφαγες δε σου φταιει ο κουκουλακης..
αμα θες 3 γκολ σε καθε ματσ επειδη πισω εισαι σουρωτηρι,γαμα τα...
Δεν φταίει μόνο το σύστημα...φταίνε και τα πρόσωπα που το απαρτίζουν!Με αυτή την άμυνα και αυτά τα αμυντικά χαφ είναι λογικό να έχεις πρόβλημα!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Δεν φταίει μόνο το σύστημα...φταίνε και τα πρόσωπα που το απαρτίζουν!Με αυτή την άμυνα και αυτά τα αμυντικά χαφ είναι λογικό να έχεις πρόβλημα!!!
ο καρντοσο λεπρα ειχε?ο ελντερσον που κοπηκε ηταν παλιοπαιδο και ποτης?
το γιαχιτσ με 600(!) χιλιαρικα ποιος τον εφερε?το λουκατσ ποιος τον εφερε?


επειδη ακριβως εσχεις σαπακια μεσοαμυντικα,θες 3αδα στο κεντρο οπωσδηποτε!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ο καρντοσο λεπρα ειχε?ο ελντερσον που κοπηκε ηταν παλιοπαιδο και ποτης?
το γιαχιτσ με 600(!) χιλιαρικα ποιος τον εφερε?το λουκατσ ποιος τον εφερε?
Αυτό με τον Καρντόσο δεν το έχω καταλάβει κι εγώ!Και ήταν ελεύθερος...
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
1ον  Ούτε 15000 δεν μαζεύουμε ποια αλλά κατά τα άλλα δεν μας φτάνει η Ριζούπολη στην οποία έμεινε 3 χρόνια ο Gayβρος.....

2ον  Με Ντούσαν στο τιμόνι ΠΑΝΤΟΤΕ θα νυχτώνει (νωρίς νωρίς από τον Οκτώβρη...)

3ον  Εγώ χτες μόνο τον πουσταρά παλιό γνωστό Κουκουλάκη (για να τον λένε έτσι καταλαβαίνεται τι ήταν ο παππούς του...) δεν 
    έβριζα όταν έφυγα από το γήπεδο. Ναι αλλοίωση αποτελέσματος για άλλη μία φορά αλλά ΑΕΚ για τα πανηγύρια για επίσης
    άλλη μία φορά.

4ον  Αναρωτιέμαι ξανά και ξανά αν είχα φέρει στον πάγκο τον Βεγκέρ (!!!!!! έστω ότι, μη βαράτε..) και μετά από 2 χρόνια η ομάδα   
    είχε αυτή την εικόνα, με πόσες κλοτσιές θα είχε φύγει????  Βασικά σιγά μην είχε μείνει 2 χρόνια θα μου πείτε ....

5ον  Πόσες πούτσες πρέπει να μας ρίξει ο Βαγγελάκης ο ΑΕΚάρας για να πειστούμε ότι θέλει ένα τόνο βατράχια για πρωινό σαν
    προπονητής και να τον πάρουμε και ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΙΣΟΥΜΕ 1 χρόνο τουλάχιστον να δούμε αν μπορεί και σε μας ρε παιδί μου....
    Το στήσιμο του Αστέρα (που όλο το καλοκαίρι έδιωχνε, πούλαγε και πήρε ένα τσούρμο τσουρουκάδες τέλος Αυγούστου ...)
    ήταν κάτι σαν του Μουρίνιο στα μάτια μου, μετά και από άλλα 2 χρόνια βάτραχοθεραπίας.....

6ον  "Ti telete kurie??!! To omada einai san to omada to 90"!!!!!  και βέβαια χτες κατά βάτραχο "To omada epaixe kala" !!!!

Όταν φύγει αυτό το σίχαμα τα ξαναλέμε ... Μέχρι τότε πιστεύω ότι θα καταφέρνουμε να μπαίνουμε στα πλέι οφ... Ααααα και μη ξεχάσω την προεδράρα με τα φράγκα!!!! Μπράβο ρε Αγαμήδαρε τους έχεις γαμήσει όλους ρε..!!! Πάτησε πόδι και είδατε εεεεεε!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 4 πέναλντι 1 κόκκινη και κάτι ψιλά κουκούτσια στον Αστέρα στην έδρα μου ...!!! Που να πάω δηλαδή Καραϊτάβλι φέτος ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Σε μαρκάρισμα στο κέντρο βλέπω να δίνει 3 πέναλντι και την μπάλα στον Gay ..!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
καλα τα λες γενικα,αλλα για τον περιπατητη δε μας ειπες τιποτα ρε ζαχο...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αν και δε φανταζομουν ποτε οτι θα επικαλουμουν την εν λογω φυλλαδα,σημερα εχει το πιο σωστο πρωτοσελιδο...
 

Συνημμένα

  • 12.jpg
    12.jpg
    92,6 KB · Εμφανίσεις: 13

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλα τα λες γενικα,αλλα για τον περιπατητη δε μας ειπες τιποτα ρε ζαχο...

Μη με τσιγκλάς ρε hit μη μη μη  ... χαχαχαχα.
Πάλι τα ίδια θα πω. Αν αυτό το αρχίδι παίξει 10 λεπτά σε ΚΑΘΕ παιχνίδι θα πάρω πρωτάθλημα περίπατο. Αλλά........ Χτες ας πούμε μόλις αρχίσαμε και κράζαμε στο 0-2 έπαιξε 5 λεπτά και έβγαλε μία ασίστ και μία γκολάρα....

Υγ. Ο Ισμαελάκος νομίζω πως μετά το χθεσινό τα έκανε όλα για όλους ποιο εύκολα. Στο καλό και μη μας γράφει.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
γαμιεται ο κουκουλακης.βατραχε παρε δρομο.ισμαελ αντε αγορι μου να κοροιδευεις καναν αλλον,που θες και 700 το χρονο.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Η ΕΞΕΔΡΑ εδωσε 6 βαθμολογια στον Μπλανκο! Σχετικα καλος, απορουν που εγινε αλλαγη..Σορρυ, αλλο ματς ειδα αν και γαβρος; :P
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.328
Κριτικές
3
Like
6.920
Πόντοι
1.486
Συγνώμη ζήτησε ο Κουκουλάκης για τη διαιτησία του στον αγώνα ΑΕΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!
 
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ!!!Όποιος μας σφάζει από εδώ κι εμπρός θα μας ζητάει συγνώμη και καθαρίσαμε??????????????????????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

[move][size=18pt]ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!![/size][/move]
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα τα λες γενικα,αλλα για τον περιπατητη δε μας ειπες τιποτα ρε ζαχο...


Οντως δεν ειπε τιποτα.. Ο Μπλανκο μας κανει τον δυσκολο η διαιτησια μας σφαζει παλι. ο Μπαγεβιτς κοιμαται στον παγκο και ο Αδαμιδης δεν βαζει λεφτα..  Αδαμιδη ασε τις ανακοινωσεις και βαλε κανα φραγκο ρε δικηγορε.. Παιχτες ειναι αυτοι που εχουμε;
οχι ολοι, μερικοι ομως ειναι για σουτο.. Παλι καλα που υπαρχει κι η παιχτουρα ο Σκοκο.. Γερα μωρη ομαδαρα..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Συγνώμη ζήτησε ο Κουκουλάκης για τη διαιτησία του στον αγώνα ΑΕΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!
   
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ!!!Όποιος μας σφάζει από εδώ κι εμπρός θα μας ζητάει συγνώμη και καθαρίσαμε??????????????????????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

[move][size=18pt]ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!![/size][/move]
καλησπερα και τα σεβη μου...
μπορω να κανω μια ερωτηση;;ευχαριστω...η αεκ διαμαρτυρεται για την διαιτησια...σωστα...
η αεκ διαμαρτυροταν και για την περσινη διαιτησια...επισης σωστα...
υπευθυνος για την διαιτησια υπαρχει και το ονομα αυτου ειναι βασιλης τερροβιτσας ...σωστα;;;σωστα.....
ο προεδρος του ολυμπιακου εστω και παρατυπα και με δικη του πρωτοβουλια και χωρις το τυπικο οκ των υπολοιπων ζητησε την αντικατασταση η τον παραγκωνισμο η δεν ξερω εγω τι ακριβως του υπευθυνου της διαιτησιας ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ....σωστα;;;σωστα...
η αεκ ΕΣΠΕΥΣΕ να επιτεθει και να ΑΚΥΡΩΣΕΙ αυτη την ενεργεια του κου μαρινακη ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ επειδη λεει δεν ειχε την συμφωνη γνωμη των υπολοιπων....
κοιταξε(;) δηλαδη τους τυπους και οχι την ουσια;;;;ειναι αυτο λογικο ;;;ετσι προασπιζεται τα συμφεροντα της;;;δηλ. προσπαθει καποιος εστω και πραξικοπηματικα να αλλαξει μια βρωμικη κατασταση που πληγωνει και την ιδια την αεκ και αυτη στεκεται στους τυπους;;;
και αφου ειναι πια τοσο τυπικη η αεκ και νομοταγης κλπ κλπ γιατι οταν την πρωτη φορα που ηταν χαλασμενο το χορτο στο οακα ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Ο ΠΑΟ ΕΠΣΗΣ ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΝΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΜΨΕΙ ΤΙΣ ΝΟΜΙΜΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΠΙΔΗ ΜΕ ΤΑ ΝΟΜΙΜΑ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΣΑΝ ΤΑ ΕΡΓΑ η αεκ συνταχθηκε μαζι με τον παο και συνεναισε στην παρατυπη μεν ,πρακτικα σωστη δε λυση που προτεινε η ΠΑΕ ΠΑΟ;;;;
ευχαριστω....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.328
Κριτικές
3
Like
6.920
Πόντοι
1.486
καλησπερα και τα σεβη μου...
μπορω να κανω μια ερωτηση;;ευχαριστω...η αεκ διαμαρτυρεται για την διαιτησια...σωστα...
η αεκ διαμαρτυροταν και για την περσινη διαιτησια...επισης σωστα...
υπευθυνος για την διαιτησια υπαρχει και το ονομα αυτου ειναι βασιλης τερροβιτσας ...σωστα;;;σωστα.....
ο προεδρος του ολυμπιακου εστω και παρατυπα και με δικη του πρωτοβουλια και χωρις το τυπικο οκ των υπολοιπων ζητησε την αντικατασταση η τον παραγκωνισμο η δεν ξερω εγω τι ακριβως του υπευθυνου της διαιτησιας ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ....σωστα;;;σωστα...
η αεκ ΕΣΠΕΥΣΕ να επιτεθει και να ΑΚΥΡΩΣΕΙ αυτη την ενεργεια του κου μαρινακη ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ επειδη λεει δεν ειχε την συμφωνη γνωμη των υπολοιπων....
κοιταξε(;) δηλαδη τους τυπους και οχι την ουσια;;;;ειναι αυτο λογικο ;;;ετσι προασπιζεται τα συμφεροντα της;;;δηλ. προσπαθει καποιος εστω και πραξικοπηματικα να αλλαξει μια βρωμικη κατασταση που πληγωνει και την ιδια την αεκ και αυτη στεκεται στους τυπους;;;
και αφου ειναι πια τοσο τυπικη η αεκ και νομοταγης κλπ κλπ γιατι οταν την πρωτη φορα που ηταν χαλασμενο το χορτο στο οακα ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Ο ΠΑΟ ΕΠΣΗΣ ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΝΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΜΨΕΙ ΤΙΣ ΝΟΜΙΜΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΠΙΔΗ ΜΕ ΤΑ ΝΟΜΙΜΑ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΣΑΝ ΤΑ ΕΡΓΑ η αεκ συνταχθηκε μαζι με τον παο και συνεναισε στην παρατυπη μεν ,πρακτικα σωστη δε λυση που προτεινε η ΠΑΕ ΠΑΟ;;;;
ευχαριστω....
Δεν έχω απάντηση φίλε...Είναι πια φανερό εδώ και μια 15ετία ότι η μπαλα παίζεται εκτός των αγωνιστικών χώρων.Διακυβεύονται  τεράστια συμφέροντα,ξεπλένεται άφθονο χρήμα και γενικά επιβιώνει ο ισχυρότερος και αρεστός στους "κυβερνώντες".Γι'αυτό κι εχω κόψειτο γήπεδο καμια δεκαριά χρόνια.Και τώρα έκοψα και τη ΝΟVA ,να μη σου πω ότι αποσπασματικά βλέπω και την ΑΕΚ από κανένα live streaming.Σιχάθηκα τα πάντα,δες λίγο μπαλα από Ισπανία,Αγγλία και μετά έλα να μου πεις τι έκτρωμα παρακολουθείς εδώ.Γι'αυτό και τα χάλια μας στην Ευρώπη.Είναι πολλά λοιπόν τα θέματα που βάζεις και χρήζουν βαθύτερης ανάλυσης την οποία δεν αντέχω να (ξανα)κάνω.Ευχαριστώ κι εγώ... ;)
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μη με τσιγκλάς ρε hit μη μη μη  ... χαχαχαχα.
Πάλι τα ίδια θα πω. Αν αυτό το αρχίδι παίξει 10 λεπτά σε ΚΑΘΕ παιχνίδι θα πάρω πρωτάθλημα περίπατο.

bt.gif
για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις , Θα πάρεις πρωτάθλημα για τις θέσεις 4 έως 8 .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom