Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.338
Κριτικές
3
Like
6.934
Πόντοι
1.486
Αυτή είναι η χάρτινη πουτάνα κομπλεξικη ανύπαρκτη κουλα της κλεψιας και της πουστιας

Για καθε αρθρο του "Φωτος" και του "γαυρου" μπορω να σου παραθεσω αλλα 1000 αντιθετα..Αλλα βαριέμαι...
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.780
Πόντοι
736
Τα στοιχεία είναι διαθέσιμα πάντως, δεν ειναι κρυφά. Δε ξέρω σε τι θα σε ωφελήσει η προπαγάνδα οταν υπάρχει το γκουγκλ ακόμα και για όσους δεν είχαν γεννηθεί τότε ή έχουν ξεχάσει οτι για πάρα πολλά χρόνια βγάζαμε 2 και 3 ομάδες στο ΤΣΛ και δεν είχε καμία σημασία ποιος θα παρει πρωτάθλημα . Μέχρι που διαλύθηκε ο Παναθηναικός με την πολυμετοχικότητα , τα δικά μας έσοδα απο το ΤΣΛ ήταν 143 εκ. ευρώ και του Παναθηναϊκου 123 εκ. Ητοι 20 εκ περισσότερα σε 16 χρόνια. 1,25 εκ. το χρόνο. Ο μεν Κοκκαλης τα εριχνε ολα στην ομαδα κι εβαζε κι απ την τσεπη του , ο δε Βαρδινογιαννης τα εβαζε στην τσέπη γι αυτό και τον έβριζαν. Τώρα βεβαια εχουν ξεχαστεί όλα και υπάρχει το αφήγημα της μακροοικονομίας.
το 1,2 του πρωταθλητη τους εβαλε μεσα ολους τα 36μυρια στα 30 χρονια που εβγαλε ο ολυμπιακος απο τα πρωταθληματα.
Αντε πάλι..
Α γεια σου και γιατι να περναμε δανεια??Γιατι δεν θα ειχαμε ευρωπαικά εσοδα μήπως??Τα οποία καρπωνόσαστε ΟΛΑ εσεις??
18 μυρια τη σεζον παίρνατε! Καταλαβαίνεις τωρα?
οπως ειπε και ο @DayStalker καποτε βγαζαμε 2 ομαδες CL απευθειας στους ομιλους οποτε δεν ειχε σημασια το 1,2 του πρωταθληματος. ο βαζελος λοιπον καρπωθηκε τα περισσοτερα απο αυτα μαζι με τον ολυμπιακο, οι υπολοιποι κοιτουσατε πως να κραξετε αντι να φτιαξετε ομαδα να χτυπησετε 2η θεση στο πρωταθλημα ή να κανετε τιποτε περισσοτερο στο uefa. τα δανεια τα περνανε οι προεδροι σας για να κρυβουν τα χρηματα που τρωγανε και ξεπλενανε. μην ακουσω την παπατζα ο μαρινακης τι κανει στον ολυμπιακο γιατι αν εισαι οικονομολογος οπως λες θα ξερεις οτι τα κερδη απο τη ναυτηλια μπαινουν στη χωρα σαν συναλλαγμα οποτε ειναι και αφορολογητα οποτε ο "χοντρος" δεν χρειαζεται να κανει ξεπλυμα χρηματων οπως ο δικος σας ο "μουστακιας"
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.234
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
σορρυ μαν μου δεν το ηξερα:hi:
Screenshot_2024-05-11-21-54-41-958_com.opera.browser.jpg

Δυστυχώς σήμερα είναι μια άσχημη μέρα για την ελευθερία του λόγου δικε μου.
Κάποιες δικέφαλες όρνιθες μου έκαναν ριπορτ και η νομενκλατούρα των moderators υπέκυψε σε μια ακόμα πράξη εγκληματικής λογοκρισίας.
Θλίψη και μόνο θλίψη για την κατάντια αυτού του κάποτε θρυλικού φόρουμ
:angry:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.107
Κριτικές
42
Like
25.785
Πόντοι
25.846

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.667
Like
1.923
Πόντοι
216
Θα προτιμουσα το Τζαμπα Σοφιά αλλα δεν πειραζει.

ΑΕΚ arena.

δεν αφήνουν οι τούρκοι οποιαδήποτε αναφορά σε αγιά σοφιά. μην κοιτάς που τους δουλεύει ο λαθρέμπορας για να τα κονομάει, οπαπ αρένα είναι το επίσημο όνομα, αφου απαγορεύεται από την ουεφα, τότε προποτζήδικο είναι το ιδανικό.
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
20
Like
5.423
Πόντοι
1.446
Πάλι πουτσα φάγατε στην Ευρώπη ρε χανουμια
satti-aek.jpg
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.829
Κριτικές
1
Like
6.198
Πόντοι
2.306
δηλαδη ο ψωμιαδης εκανε πεντακαθαρες συναλλαγες ή ο πατερας στο βαζελο? τα χρεη σας ειναι απο τις διοικησεις σας οχι επειδη δεν βγηκατε champions league. κακη διαχειρηση ονομαζεται αυτο. ο ολυμπιακος γιγαντωθηκε οπως λες απο τις συνεχομενες παρουσιες στο CL αλλα και τα χρηματα του uefa δεν σας κακοπεφταν, αντι ομως να προσπαθησετε να πατε παρακατω μενατε στους ομιλους και τερμα. αν επενδυατε για να πατε παρακατω στο uefa προφανως και θα ειχατε και περισσοτερες οικονομικες απολαβες. τοχα χρονια που εβγαινε ο ολυμπιακος πρωτος εβγαιναν 2 ομαδες απευθειας στους ομιλους μετα απο ενα διαστημα ο δευτερος επαιζε προκριματικα. αρα και δευτεροι να βγαινατε παλι θα ειχατε εσοδα απο το CL αλλα ουτε εκει δεν στοχευατε....το μονο που ξερατε να λετε ειναι για το κανει ο ολυμπιακος και οχι για το τι δεν κανετε εσεις. μηπως ξεχνας τα πεταμενα χρηματα του ντεμη απο την προσωπικη του περιουσια που τον διωξατε και απο πανω γιατι δεν ηθελε η ΠΑΕ ΑΕΚ να πληρωνει τις ζημιες των οπαδων σας?
Παντως εγω εσενα βλεπω συνεχεια στο νημα της ΑΕΚ (μαζι με ολα τα αλλα φιλοολυμπιακα κομπλεξικα).
αλλαξαν οι συσχετισμοί μαλλον?:confused:
και για να μην νομιζεις οτι μιλας σε ανθρωπους με μνημη περιστεριου, οπως οι ομοϊδεατες σου, ο Ολυμπιακος ηταν παντα μεσα στα «κολπα» με το πολιτικο κατεστημενο, ηταν παντοτινη επιδιωξη των προεδρων του, το χρημα έρεε απαντοτε αφθονο και η σαπιλα και η διαφθορα ηταν στο μεγαλειο της σε οτιδηποτε ειχε σχεση με τη λεξη «Ολυμπιακος» …..για δεκαετιες.
Δεν ειναι τυχαιο οτι ειστε η ομαδα με τον μεγαλυτερο αριθμο προεδρων που κοσμησαν τα σωφρονιστικα ιδρυματα αυτης της χωρας.
Πρεπει να γιρισετε στην εποχη του Θεοδωριδη παιχτη για να βρειτε ομαδα με αμιγως ποδοσφαιρκο πνευμα.κατα τ’ αλλα ειστε μια αφανης πολιτικη οργανωση, μεταμφιεσμενη σε αθλητικο συλλογο.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.780
Πόντοι
736
Παντως εγω εσενα βλεπω συνεχεια στο νημα της ΑΕΚ (μαζι με ολα τα αλλα φιλοολυμπιακα κομπλεξικα).
αλλαξαν οι συσχετισμοί μαλλον?:confused:
και για να μην νομιζεις οτι μιλας σε ανθρωπους με μνημη περιστεριου, οπως οι ομοϊδεατες σου, ο Ολυμπιακος ηταν παντα μεσα στα «κολπα» με το πολιτικο κατεστημενο, ηταν παντοτινη επιδιωξη των προεδρων του, το χρημα έρεε απαντοτε αφθονο και η σαπιλα και η διαφθορα ηταν στο μεγαλειο της σε οτιδηποτε ειχε σχεση με τη λεξη «Ολυμπιακος» …..για δεκαετιες.
Δεν ειναι τυχαιο οτι ειστε η ομαδα με τον μεγαλυτερο αριθμο προεδρων που κοσμησαν τα σωφρονιστικα ιδρυματα αυτης της χωρας.
Πρεπει να γιρισετε στην εποχη του Θεοδωριδη παιχτη για να βρειτε ομαδα με αμιγως ποδοσφαιρκο πνευμα.κατα τ’ αλλα ειστε μια αφανης πολιτικη οργανωση, μεταμφιεσμενη σε αθλητικο συλλογο.
πρωτη φορα στο νημα της αεκ εγραψα χτες(επειδη ειμαι συνεχεια μεσα οπως εγραψες) απο τα πετρινα χρονια και μετα ο ολυμπιακος εχει 2 προεδρους κοκαλη και μαρινακη και οπως καθε επιχειρηματιας (ψωμιαδης σαββιδης βαρδυνογιαννης γιαννακοπουλος μελισσανιδης) ετσι και αυτοι εχουν τις ακρες τους στην εκαστοτε κυβερνηση. αυτο ομως δεν αλλαζει το γεγονος οτι εχουν επενδυση στο συλλογο ενω οι δικοι σας κοιταζαν μονο πως να ξεπλυνουν χρηματα και να βγαλουν οσο περισσοτερα μπορουσαν χωρις να προσφερουν τιποτα πλην του σαββιδη που εξαιτιας του σωθηκε οικονομικα ο παοκ.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
695
Πόντοι
81

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.829
Κριτικές
1
Like
6.198
Πόντοι
2.306
πρωτη φορα στο νημα της αεκ εγραψα χτες(επειδη ειμαι συνεχεια μεσα οπως εγραψες) απο τα πετρινα χρονια και μετα ο ολυμπιακος εχει 2 προεδρους κοκαλη και μαρινακη και οπως καθε επιχειρηματιας (ψωμιαδης σαββιδης βαρδυνογιαννης γιαννακοπουλος μελισσανιδης) ετσι και αυτοι εχουν τις ακρες τους στην εκαστοτε κυβερνηση. αυτο ομως δεν αλλαζει το γεγονος οτι εχουν επενδυση στο συλλογο ενω οι δικοι σας κοιταζαν μονο πως να ξεπλυνουν χρηματα και να βγαλουν οσο περισσοτερα μπορουσαν χωρις να προσφερουν τιποτα πλην του σαββιδη που εξαιτιας του σωθηκε οικονομικα ο παοκ.
μπα? Υπαρχουν διαλειψεις «πετρινων χρονων»? ειναι κατι σαν το Βυζαντιο ο Ολυμπιακος?
Για ενημερωση σου ο Ψωμιαδης δεν ηταν επιχειρηματιας, οπως λες, ηταν κατι τις εγκληματιας.
Και οι υπολοιποι που αναφερεις ειναι ανυποληπτοι ( πλην Παυλου Γιαννακοπουλου) μην ψαχνεις λοιπον να «ξεπλυνεις» ονοματα και καταστασεις, απλα δεν γινεται.
Εγω οπως εγραψα , δεν βλεπω τον προεδρο ως εκπροσωπο της ομαδας μου, περισσοτερο ως διαχειριστη μιας εποχης της ομαδας μου.
Αν η διαχειριση ειναι καλη η ομαδα θα παει καλα και θα του δωσουμε συγχαρητηρια.
Δεν θα του αναγειρουμε ομως αγαλμα εξω απο το γηπεδο, διοτι απλα δεν ειμαστε και ηλιθιοι.
Ο Μελισσανιδης επειδη ηταν η ψυχη της προσπαθειας η ΑΕΚ να γυρισει στο σπιτι που πολλοι πρσσπαθησαν να της κλεψουν (ξεκινωντας απο γνωστους και μη εξαιρετεους προεδρους του Ολυμπιακου) δικαιουται και μια παραπανω αναγνωριση, αυτο πιστευω εγω.
Μεχρι εκει.
Τον μονο αυθεντικο πανηγυρισμο για την προκριση σας στον τελικο του Κονφερενς (παρεμπιπτοντως μπραβο ατην ομαδα σας και μαγκια της) που διαβασα ηταν του Τακη @raopau που μιλησε για την μνημη των νεκρων της Θυρας 7.
Αυτο το σεβομαι και σαν πανηγυρισμο και σαν δικαιωση της ομαδας που υποστηριζει καποιος.
Ολα τα υπολοιπα, σκουπιδια στον καλαθο των αχρηστων…
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.829
Κριτικές
1
Like
6.198
Πόντοι
2.306
μου το ειπε γαυρος με διαρκειας οτι το κοιτανε, να τον κανουν κομματια
Θα του κλασουν μια μαντρα μ’ αρχιδια του δικεφαλου…
ειλικρινα θα ηθελα πολυ να υποπέσουν σε τετοιο καφριλικι, θα καταστρεψουν μονοι τους την πιο σημαντικη στιγμη της ομαδας τους.
Για να μην πω τι θα επακολουθησει, παντα μεσα απο τα επισημα όργανα και τις διαδικασιες...
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.780
Πόντοι
736
μπα? Υπαρχουν διαλειψεις «πετρινων χρονων»? ειναι κατι σαν το Βυζαντιο ο Ολυμπιακος?
Για ενημερωση σου ο Ψωμιαδης δεν ηταν επιχειρηματιας, οπως λες, ηταν κατι τις εγκληματιας.
Και οι υπολοιποι που αναφερεις ειναι ανυποληπτοι ( πλην Παυλου Γιαννακοπουλου) μην ψαχνεις λοιπον να «ξεπλυνεις» ονοματα και καταστασεις, απλα δεν γινεται.
Εγω οπως εγραψα , δεν βλεπω τον προεδρο ως εκπροσωπο της ομαδας μου, περισσοτερο ως διαχειριστη μιας εποχης της ομαδας μου.
Αν η διαχειριση ειναι καλη η ομαδα θα παει καλα και θα του δωσουμε συγχαρητηρια.
Δεν θα του αναγειρουμε ομως αγαλμα εξω απο το γηπεδο, διοτι απλα δεν ειμαστε και ηλιθιοι.
Ο Μελισσανιδης επειδη ηταν η ψυχη της προσπαθειας η ΑΕΚ να γυρισει στο σπιτι που πολλοι πρσσπαθησαν να της κλεψουν (ξεκινωντας απο γνωστους και μη εξαιρετεους προεδρους του Ολυμπιακου) δικαιουται και μια παραπανω αναγνωριση, αυτο πιστευω εγω.
Μεχρι εκει.
Τον μονο αυθεντικο πανηγυρισμο για την προκριση σας στον τελικο του Κονφερενς (παρεμπιπτοντως μπραβο ατην ομαδα σας και μαγκια της) που διαβασα ηταν του Τακη @raopau που μιλησε για την μνημη των νεκρων της Θυρας 7.
Αυτο το σεβομαι και σαν πανηγυρισμο και σαν δικαιωση της ομαδας που υποστηριζει καποιος.
Ολα τα υπολοιπα, σκουπιδια στον καλαθο των αχρηστων…
ναι γιατι ο νικολα'ι'δης που εβαλε χρηματα απο την τσεπη του και σας βρηκε και επενδυτες για να σωθει η αεκ δεν προσεφερε.....ξεχασα ηταν προδοτης επειδη δεν ηθελε η παε αεκ να πληρωνει τις σπασμενες γιγαντοθονες του οακα εξαιτιας των οπαδων της ομαδας. ακομα και ο μελισσανιδης δεν εκανε καμια προσπαθεια να σωσει την αεκ απο τα χρεη την εριξε στη γ εθνικη και ξεκινησε απο το μηδεν για να διαγραφουν τα χρεη της με αλλο εταιρικο αφμ. ο μονος που αξιζει σεβασμο σε τετοιο θεμα ειναι ο σαββιδης που πληρωσε ολα τα χρεη του παοκ απο την τσεπη του ακομα και ο αλαφουζος εξαναγκασε τον παναθηνα'ι'κο σε μια κατρακοιλα και τα τελευταια 2-3 χρονια εχει ξαναμπει στον ποδοσφαιρικο χαρτη τουλαχιστον ομως ο παναθηνα'ι'κος ξεχρεωσε τα χρεη του και δεν αλλαξε αφμ για να "διαγραφουν". ο μαρινακης οτι και να κανει σαν επιχειρηματιας εχει αποδειξει οτι οσον αφορα τον ολυμπιακο τον "ποναει" και εχει βαλει χρηματα απο την τσεπη του για να καλλειψει αναγκες της ομαδας (βλεπε τις αυξησεις μετοχικου κεφαλαιου που εχει κανει τοσες φορες). ο σαββιδης εβαλε 75μυρια απο την τσεπη του για να ξεχρεωσει ο παοκ ακομα και ο αλαφουζος εχει βαλει πανω απο 20μυρια για τα χρεη του παναθηνα'ι'κου. μακαρι ολες οι ομαδες να ειχαν προεδρους που "πονανε" τις ομαδες τους και θελουν να τις βοηθησουν με οποιο τροπο μπορουν και οχι να τις χρησιμοποιουν μονο για "ξεπλυμα" χρηματος.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.780
Πόντοι
736
μου το ειπε γαυρος με διαρκειας οτι το κοιτανε, να τον κανουν κομματια
αν ειναι να γινει κατι θα γινει εκτος γηπεδου μεταξυ των καφρο-ηλιθιων. μεσα στο γηπεδο δεν θα κανουν τιποτα γιατι θα πεσει βαρια καμπανα απο την ουεφα στον ολυμπιακο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.829
Κριτικές
1
Like
6.198
Πόντοι
2.306
ναι γιατι ο νικολα'ι'δης που εβαλε χρηματα απο την τσεπη του και σας βρηκε και επενδυτες για να σωθει η αεκ δεν προσεφερε.....ξεχασα ηταν προδοτης επειδη δεν ηθελε η παε αεκ να πληρωνει τις σπασμενες γιγαντοθονες του οακα εξαιτιας των οπαδων της ομαδας. ακομα και ο μελισσανιδης δεν εκανε καμια προσπαθεια να σωσει την αεκ απο τα χρεη την εριξε στη γ εθνικη και ξεκινησε απο το μηδεν για να διαγραφουν τα χρεη της με αλλο εταιρικο αφμ. ο μονος που αξιζει σεβασμο σε τετοιο θεμα ειναι ο σαββιδης που πληρωσε ολα τα χρεη του παοκ απο την τσεπη του ακομα και ο αλαφουζος εξαναγκασε τον παναθηνα'ι'κο σε μια κατρακοιλα και τα τελευταια 2-3 χρονια εχει ξαναμπει στον ποδοσφαιρικο χαρτη τουλαχιστον ομως ο παναθηνα'ι'κος ξεχρεωσε τα χρεη του και δεν αλλαξε αφμ για να "διαγραφουν". ο μαρινακης οτι και να κανει σαν επιχειρηματιας εχει αποδειξει οτι οσον αφορα τον ολυμπιακο τον "ποναει" και εχει βαλει χρηματα απο την τσεπη του για να καλλειψει αναγκες της ομαδας (βλεπε τις αυξησεις μετοχικου κεφαλαιου που εχει κανει τοσες φορες). ο σαββιδης εβαλε 75μυρια απο την τσεπη του για να ξεχρεωσει ο παοκ ακομα και ο αλαφουζος εχει βαλει πανω απο 20μυρια για τα χρεη του παναθηνα'ι'κου. μακαρι ολες οι ομαδες να ειχαν προεδρους που "πονανε" τις ομαδες τους και θελουν να τις βοηθησουν με οποιο τροπο μπορουν και οχι να τις χρησιμοποιουν μονο για "ξεπλυμα" χρηματος.
Ναι,ναι , τα βαζουν απο τη τσεπη τους οι καλοι ανθρωποι γιατι ειναι…φιλανθρωποι…
ή εισαι μικρος και δεν τα προλαβες ή κανεις οτι δεν θυμασαι Κοσκωτα, Σαλιαρελη, Λαυρεντιαδη ( ο τελευταιος ειναι και ιδιοκτητης του Καραϊσκακη σημερα, τρομαρα σας…).
Μην εισαι αφελης.
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
522
Like
708
Πόντοι
86
μου το ειπε γαυρος με διαρκειας οτι το κοιτανε, να τον κανουν κομματια
Κι εγώ γαύρος με διαρκείας είμαι, και σου λέω ότι σας γράφουμε στα φρύδια μας, κι εσάς και τον δικέφαλο. Το μόνο που μας νοιάζει είναι να κερδίσουμε την Φιορεντίνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.780
Πόντοι
736
Ναι,ναι , τα βαζουν απο τη τσεπη τους οι καλοι ανθρωποι γιατι ειναι…φιλανθρωποι…
ή εισαι μικρος και δεν τα προλαβες ή κανεις οτι δεν θυμασαι Κοσκωτα, Σαλιαρελη, Λαυρεντιαδη ( ο τελευταιος ειναι και ιδιοκτητης του Καραϊσκακη σημερα, τρομαρα σας…).
Μην εισαι αφελης.
για πες μου λοιπον το κερδος του νικολα'ι'δη που ειχε απο την αεκ?
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
695
Πόντοι
81
Κι εγώ γαύρος με διαρκείας είμαι, και σου λέω ότι σας γράφουμε στα φρύδια μας, κι εσάς και τον δικέφαλο. Το μόνο που μας νοιάζει είναι να κερδίσουμε την Φιορεντίνα.
θα δειξει ποιοι θα πατε πιο πολλοι αυτοι που μας γραφουν ή αυτοι που τα σπανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom