Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.942
Πόντοι
1.486
ναι γιατι ειχατε ξαναδει ποτε σας 20μυρια απο εισοδο σε ομιλους. αντι να επενδυσει η διοικηση σας σε εμψυψο δυναμικο και στις ακαδημιες τα εκανε πουρα για τον ψωμιαδη. για την καταντια σας δεν φταιει ο ολυμπιακος ουτε τα 1.2μυρια που κερδιζει ο πρωταθλητης ελλαδας. τα λεφτα ειναι στην ευρωπη αλλα για να τα παρεις πρεπει και να ξοδεψεις οχι μονο να ζητας. ο ολυμπιακος αγορασε παιχτες πουλησε παιχτες ολα αυτα τα χρονια εφτιαξε ενα υπερσυγχρονο προπονητικο κεντρο επενδυσε στις ακαδημιες του, εσεις οι υπολοιποι τι κανατε?
Σε παραπέμπω στην προηγούμενη απάντηση."..εφτιαξε ενα υπερσυγχρονο προπονητικο κεντρο, επενδυσε στις ακαδημιες του..".
ΜΕ ΤΙ ΦΡΑΓΚΑ?ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ?Οοοοοοχι,απο τα ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΤΗΣ 30ετίας φίλε...
Εκεί παντως τον παραδέχομαι,γι αυτο και τους μικρους σας που πηραν το CL,τους υποστηριζα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Πας μακρια την κουβεντα και ξεφευγουμε..Αν δεν μπορείς να καταλάβεις ΤΗ ΛΕΗΛΑΣΙΑ που διαπραξατε τα τελευταια 30 χρόνια,με τα λεφτα που πέρνατε ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ CL,τοτε λυπαμαι αλλα δεν υπαρχει περιθωριο συννενόησης.Οπουδηποτε στον Πλανητη,το μονωπωλιο λειτουργεί ακρως επιζημια για τη συνολικη λειτουργία μιας αγοράς-μικροικονομικη θεωρία-.Βαλε τωρα την ομαδα σου στη θεση του Μονοπωλιακού πωλητή και πες μου αν κουμανταρεις ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ,απο μεταγραφές ,από εσοδα,από μηδενικό ανταγωνισμό,σε ποια θέση θα είσαι..Μιλας για europa-uefa πόσα χρηματα ειναι αυτα γνωρίζεις,ΥΠΟΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑ των δικών σας εκατομυρίων.Καταστρεψατε μια ολόκληρη λιγκα,μηδενίζοντας τα εσοδα των α΄λλων ΠΑΕ και παίρνοντας εσεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ!
Εκμεταλλευόμενη λοιπόν την ανυπαρξια εσόδων των άλλων,γιγαντωθήκατε εσεις,αλλα και δωσατε την ευκαιρία σε κάθε είδους λαμόγια να παρεισφρυσουν και φανε τις δικές μας σαρκες...Αν πάλι δεν κατάλαβες,λυπαμαι,αλλα δεν μπορω να εξηγησω κάτι παραπάνω...
δηλαδη ο ψωμιαδης εκανε πεντακαθαρες συναλλαγες ή ο πατερας στο βαζελο? τα χρεη σας ειναι απο τις διοικησεις σας οχι επειδη δεν βγηκατε champions league. κακη διαχειρηση ονομαζεται αυτο. ο ολυμπιακος γιγαντωθηκε οπως λες απο τις συνεχομενες παρουσιες στο CL αλλα και τα χρηματα του uefa δεν σας κακοπεφταν, αντι ομως να προσπαθησετε να πατε παρακατω μενατε στους ομιλους και τερμα. αν επενδυατε για να πατε παρακατω στο uefa προφανως και θα ειχατε και περισσοτερες οικονομικες απολαβες. τοχα χρονια που εβγαινε ο ολυμπιακος πρωτος εβγαιναν 2 ομαδες απευθειας στους ομιλους μετα απο ενα διαστημα ο δευτερος επαιζε προκριματικα. αρα και δευτεροι να βγαινατε παλι θα ειχατε εσοδα απο το CL αλλα ουτε εκει δεν στοχευατε....το μονο που ξερατε να λετε ειναι για το κανει ο ολυμπιακος και οχι για το τι δεν κανετε εσεις. μηπως ξεχνας τα πεταμενα χρηματα του ντεμη απο την προσωπικη του περιουσια που τον διωξατε και απο πανω γιατι δεν ηθελε η ΠΑΕ ΑΕΚ να πληρωνει τις ζημιες των οπαδων σας?
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.850
Κριτικές
13
Like
3.119
Πόντοι
746
Πας μακρια την κουβεντα και ξεφευγουμε..Αν δεν μπορείς να καταλάβεις ΤΗ ΛΕΗΛΑΣΙΑ που διαπραξατε τα τελευταια 30 χρόνια,με τα λεφτα που πέρνατε ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ CL,τοτε λυπαμαι αλλα δεν υπαρχει περιθωριο συννενόησης.Οπουδηποτε στον Πλανητη,το μονωπωλιο λειτουργεί ακρως επιζημια για τη συνολικη λειτουργία μιας αγοράς-μικροικονομικη θεωρία-.Βαλε τωρα την ομαδα σου στη θεση του Μονοπωλιακού πωλητή και πες μου αν κουμανταρεις ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ,απο μεταγραφές ,από εσοδα,από μηδενικό ανταγωνισμό,σε ποια θέση θα είσαι..Μιλας για europa-uefa πόσα χρηματα ειναι αυτα γνωρίζεις,ΥΠΟΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑ των δικών σας εκατομυρίων.Καταστρεψατε μια ολόκληρη λιγκα,μηδενίζοντας τα εσοδα των α΄λλων ΠΑΕ και παίρνοντας εσεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ!
Εκμεταλλευόμενη λοιπόν την ανυπαρξια εσόδων των άλλων,γιγαντωθήκατε εσεις,αλλα και δωσατε την ευκαιρία σε κάθε είδους λαμόγια να παρεισφρυσουν και φανε τις δικές μας σαρκες...Αν πάλι δεν κατάλαβες,λυπαμαι,αλλα δεν μπορω να εξηγησω κάτι παραπάνω...
Φιλε,αυτα τα "υπεράνω" αστα για κανενα πιτσιρίκι που δεν σας ξερει..
Οτι αντίδραση εχουμε εμείς τωρα,ακριβώς την ιδια και χειρότερη θα ειχατε κι εσεις σε αντίστοιχη περίπτωση.
Ο Τσουκαλάς θα είχε βγει στο Πασαλιμάνι να καλεί σε συγκεντρωση διαμαρτυρίας!
Τα περί ΕΛΛΑΔΑΣ σε μενα εχουν αλλο νόημα και αντανακλούν σε Εθνικούς λόγους και όχι στην μπαλα.
Σιγά μην υποστηρίξω τον Ολυμπιακό στην Ευρώπη ή τη Σαττι στη Εurovision επειδη κατεβαίνουν με την Ελλάδα..
Μόνο η ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ αξίζει την υποστηριξη όλων μας σε οποιοδήποτε άθλημα...
Αν δεν μπορείς να καταλάβεις την αβυσσο που μας χωρίζει,τις μνήμες που μας ξυπνατε στα πετρινα χρόνια της παραγκας 1 και 2, πηγαινετε να παιξετε όπου θέλετε αλλα ΟΧΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ.
Κρατηστε και τα φραγκα για το γηπεδο και τα εσοδα από τις καφετεριες τριγυρω....
Χωρίς χουλιγκανισμούς και ακρότητες,ειμαι απόλυτα πεπεισμένος ότι και οι δικοί σας και οι δικοί μας θα σφαχτούν.Και μακάρι να μεινουμε μόνο σε λεκτικές αντιπαραθέσεις.
Ναύαρχε τα αναλύεις επιστημονικά τα θέματα του ποδοσφαίρου (στα οποία εγώ είμαι άσχετος)... Πως φαίνεται η ανωτερότητα, η αρχοντιά και το περιβάλλον στο οποίο έχει μεγαλώσει κάποιος...
Ααα ρε επιστήμονα κεντάς...
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.942
Πόντοι
1.486
δηλαδη ο ψωμιαδης εκανε πεντακαθαρες συναλλαγες ή ο πατερας στο βαζελο? τα χρεη σας ειναι απο τις διοικησεις σας οχι επειδη δεν βγηκατε champions league. κακη διαχειρηση ονομαζεται αυτο. ο ολυμπιακος γιγαντωθηκε οπως λες απο τις συνεχομενες παρουσιες στο CL αλλα και τα χρηματα του uefa δεν σας κακοπεφταν, αντι ομως να προσπαθησετε να πατε παρακατω μενατε στους ομιλους και τερμα. αν επενδυατε για να πατε παρακατω στο uefa προφανως και θα ειχατε και περισσοτερες οικονομικες απολαβες. τοχα χρονια που εβγαινε ο ολυμπιακος πρωτος εβγαιναν 2 ομαδες απευθειας στους ομιλους μετα απο ενα διαστημα ο δευτερος επαιζε προκριματικα. αρα και δευτεροι να βγαινατε παλι θα ειχατε εσοδα απο το CL αλλα ουτε εκει δεν στοχευατε....το μονο που ξερατε να λετε ειναι για το κανει ο ολυμπιακος και οχι για το τι δεν κανετε εσεις. μηπως ξεχνας τα πεταμενα χρηματα του ντεμη απο την προσωπικη του περιουσια που τον διωξατε και απο πανω γιατι δεν ηθελε η ΠΑΕ ΑΕΚ να πληρωνει τις ζημιες των οπαδων σας?
Αστο αδερφε,το κουραζουμε και δεν βγαινει νοημα...Σου εγραψα για τα λαμόγια που βρηκαν ευκαιρια και μυριστηκαν φραγκα και δεν το καταλαβες..Εχεις τις απόψεις σου κι εχω τις δικές μου.Καλή καρδιά και ...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ!:grin::grin::grin:
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Σε παραπέμπω στην προηγούμενη απάντηση."..εφτιαξε ενα υπερσυγχρονο προπονητικο κεντρο, επενδυσε στις ακαδημιες του..".
ΜΕ ΤΙ ΦΡΑΓΚΑ?ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ?Οοοοοοχι,απο τα ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΤΗΣ 30ετίας φίλε...
Εκεί παντως τον παραδέχομαι,γι αυτο και τους μικρους σας που πηραν το CL,τους υποστηριζα.
αγορινα εγω υποστηριζω ολες τις ελληνικες ομαδες οταν παιζουν με ξενες ακομα και το βαζελο με τις κουπες στο μπασκετ. χαιρομαι οταν διακρινεται μια ελληνικη ομαδα στον αθλητισμο μιας κι ημουν κι εγω αθλητης ποιο μικρος.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.942
Πόντοι
1.486
Ναύαρχε τα αναλύεις επιστημονικά τα θέματα του ποδοσφαίρου (στα οποία εγώ είμαι άσχετος)... Πως φαίνεται η ανωτερότητα, η αρχοντιά και το περιβάλλον στο οποίο έχει μεγαλώσει κάποιος...
Μεχρι και Μικροικονομική Θεωρία επιστρατευσα ο πούστης!!!:2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • E93F0CA41599FACB3BE1327BB8703869.jpg
    E93F0CA41599FACB3BE1327BB8703869.jpg
    36,5 KB · Εμφανίσεις: 7

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
122
Like
78
Πόντοι
1
παπαρια. στην υπονοια και μονο οτι ο γαυρος θα μας κοψει πρωταθλημα την τεταρτη ξεχνας τον τελικο στην οπαπ αρενα....

καμια αστυνομια δε θα εγγυηθει ασφαλη μετακινηση 9000 οπαδων!!!

εδω δε μπορει να εγγυηθει για 1000 ατομα και τοσα χρονια παιζουμε ντερμπι με μονο γηπεδουχους φιλαθλους.

τελικο εγχωριου κυπελλου χωρις κοσμο!!!

και θα πανε 9000 γαυροι φιλαδελφεια για καφε????

εκτος αν το σηκωσουμε. τοτε οκ θα ειναι αδιαφοροι και οι οργανωμενοι πλην της οποιας καζουρας

παντως ΑΠΑΙΤΩ απο τη στιγμη που θα συμβει αυτη η μετακινηση να ξεκλειδωσει γενικα και η μετακινηση ολων στο big 4
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ο ολυμπιακος παιζει τεταρτη με την ΑΕΚ και αν της κοψει το πρωταθλημα εσυ τι λες να γινει στις 29?
Με Χ αύριο στο μΠαοκ γαύρος το πήραμε,ίσως το είχαμε πάρει ήδη αν δεν μαλακιζομασταν με ΠΑΟΚ τα 3 τελευταία ματς μαζί τους.Μετα την ήττα στην τρουμπα έμπλεξες,τουλάχιστον έχασε ο βαζελος και βγήκε ο ένας εκτός.Οποιος κερδίσει αύριο αυτομάτως πάει ως φαβορί κατεμε γιατί εκτοξευετε ψυχολογικά.Οτι και να γίνει πάντως χρειάζεται σαρωτικές αλλαγές η ομάδα πάλι από θέμα μεταγραφών...θες τέρμα , στόπερ, δεξι-αριστερο Μπακ, έναν κέντρο(Καμαρά) και 2 επίθεση αντικαταστάτες Αραούχο και Αμραμπατ αν φύγουν.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Μεχρι και Μικροικονομική Θεωρία επιστρατευσα ο πούστης!!!:2funny::2funny:
μακροπροθεσμα το προβλημα σας παλι θα υπηρχε ομως γιατι παλι θα περνατε δανεια για να αγορασετε παιχτες (σε ενα πραγμα βγαζω το καπελο στον "τιγρη" πληρωνε απο την τσεπη του το συμβολαιο του λυμπεροπουλου γιατι δεν μπορουσε ο συλλογος).
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.942
Πόντοι
1.486
μακροπροθεσμα το προβλημα σας παλι θα υπηρχε ομως γιατι παλι θα περνατε δανεια για να αγορασετε παιχτες (σε ενα πραγμα βγαζω το καπελο στον "τιγρη" πληρωνε απο την τσεπη του το συμβολαιο του λυμπεροπουλου γιατι δεν μπορουσε ο συλλογος).
Αντε πάλι..
Α γεια σου και γιατι να περναμε δανεια??Γιατι δεν θα ειχαμε ευρωπαικά εσοδα μήπως??Τα οποία καρπωνόσαστε ΟΛΑ εσεις??
18 μυρια τη σεζον παίρνατε! Καταλαβαίνεις τωρα?
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.850
Κριτικές
13
Like
3.119
Πόντοι
746
Τεσσερις Μάκρο και Μίκρο εδωσα για Πτυχίο...
Και εγώ το ίδιο...
Δύο Μάκρο και δύο Μίκρο...
Μάλιστα η Μάκρο II ήταν το τελευταίο μου μάθημα, μετά από πολλά χρόνια (όπως και αρκετών άλλων)...
 

Negroni

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
27
Like
138
Πόντοι
0
Πήγα στο μουσείο της Αγίας Σοφίας και δεν είδα το κύπελο του conference. Ξέρετε γιατί;
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.327
Πόντοι
216
Αυτή είναι η χάρτινη πουτάνα κομπλεξικη ανύπαρκτη κουλα της κλεψιας και της πουστιας

 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.850
Κριτικές
13
Like
3.119
Πόντοι
746
ΑΣΟΕΕ η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?
Τώρα τελειώνει κάποιος οικονομικά και από τα πρώην ΤΕΙ Σερρών και από το Πανεπιστήμιο Καστοριάς...
Μου έλεγε η μακαρίτισσα η μάνα μου: "Τώρα θα είναι ισάξια και τα ΤΕΙ με εσάς από τα πανεπιστήμιο και μάλιστα από δύσκολο"...
Γιόμισε ο τόπος οικονομικές σχολές...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.942
Πόντοι
1.486
Τώρα τελειώνει κάποιος οικονομικά και από τα πρώην ΤΕΙ Σερρών και από το Πανεπιστήμιο Καστοριάς...
Μου έλεγε η μακαρίτισσα η μάνα μου: "Τώρα θα είναι ισάξια και τα ΤΕΙ με εσάς από τα πανεπιστήμιο και μάλιστα από δύσκολο"...
Γιόμισε ο τόπος οικονομικές σχολές...
Οι μαλακιες του Τσίπρα ειναι αυτές....
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.515
Like
5.439
Πόντοι
1.056
Αντε πάλι..
Α γεια σου και γιατι να περναμε δανεια??Γιατι δεν θα ειχαμε ευρωπαικά εσοδα μήπως??Τα οποία καρπωνόσαστε ΟΛΑ εσεις??
18 μυρια τη σεζον παίρνατε! Καταλαβαίνεις τωρα?

Τα στοιχεία είναι διαθέσιμα πάντως, δεν ειναι κρυφά. Δε ξέρω σε τι θα σε ωφελήσει η προπαγάνδα οταν υπάρχει το γκουγκλ ακόμα και για όσους δεν είχαν γεννηθεί τότε ή έχουν ξεχάσει οτι για πάρα πολλά χρόνια βγάζαμε 2 και 3 ομάδες στο ΤΣΛ και δεν είχε καμία σημασία ποιος θα παρει πρωτάθλημα . Μέχρι που διαλύθηκε ο Παναθηναικός με την πολυμετοχικότητα , τα δικά μας έσοδα απο το ΤΣΛ ήταν 143 εκ. ευρώ και του Παναθηναϊκου 123 εκ. Ητοι 20 εκ περισσότερα σε 16 χρόνια. 1,25 εκ. το χρόνο. Ο μεν Κοκκαλης τα εριχνε ολα στην ομαδα κι εβαζε κι απ την τσεπη του , ο δε Βαρδινογιαννης τα εβαζε στην τσέπη γι αυτό και τον έβριζαν. Τώρα βεβαια εχουν ξεχαστεί όλα και υπάρχει το αφήγημα της μακροοικονομίας.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.850
Κριτικές
13
Like
3.119
Πόντοι
746
Οι μαλακιες του Τσίπρα ειναι αυτές....
Ο Σημίτης το άρχισε για να δώσει και καλά, ζωή στις επαρχιακές πόλεις...
Στρατός (δημιουργήθηκαν περισσότερα στρατόπεδα στον ΣΞ απ΄όσα χρειάζονταν για να αναπτυχθεί η τοπική οικονομία και για "παραγωγή" στρατηγών προς εξυπηρέτηση πολιτικών ανταλλαγμάτων) και φοιτητές στα εστιατόρια, στις καφετέριες, στους κινηματογράφους, στο real estate...
Οικονομία της φούσκας...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom