Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Δε γαμιετε οτι θελει ας γινει
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.328
Κριτικές
42
Like
26.059
Πόντοι
28.246
Ηδη το συνεργειο τοποθετησε τα καθισματα. Καποια χαρακτηριστικά εμειναν απειραχτα ως ενδειξη σεβασμου.

IMG-eb8ed5d8fbf608586c113fa384959d19-V.jpg
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
που τα δες τα παρακάλια?
Η δήλωση του σήμερα :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

«Θα θυμάστε όλοι ότι ενώ είχα μόλις αναλάβει τον Ολυμπιακό, τον Αύγουστο του 2010 παραχώρησα το γήπεδο μας στην ΑΕΚ για να παίξει με την Νταντί Γιουνάιτεντ για τα play off του Europa League γιατί είχε προβλήματα το γήπεδό της (ΟΑΚΑ).

Υπήρχαν αντιδράσεις τότε απο τους φιλάθλους μας αλλά τους εξήγησα το απλούστατο: Το κάνουμε για τον τόπο μας και το ελληνικό ποδόσφαιρο και δεν το συζητώ.

Το καλοκαίρι εμείς διοργανώσαμε έναν τελικό Super Cup στο Καραισκάκη για τον οποίο και εμείς ως Ολυμπιακός και η χώρα μας πήραμε συγχαρητήρια απο όλους. Η Ελλάδα έδειξε ότι μπορεί να διοργανώνει μεγάλους τελικούς!

Και θα ήταν χαρά μου αν αντί για την Μάντσεστερ Σίτι ή την Σεβίλλη ήταν μια ελληνική ομάδα, π.χ. ο ΠΑΟΚ. Με χαρα θα έδινα και τις σουίτες του γηπέδου και τη δική μου για να διευκολυνθεί η ελληνική ομάδα! Δεν καταλαβαίνω λοιπόν τις υπερβολές για τον τελικό στο ΟΠΑΠ Αρένα. Πρέπει όλοι να εργαστούν ώστε η Ελλάδα να διοργανώσει έναν λαμπρό τελικό!

Όσο για τους Ολυμπιακούς που θα βρεθούν εκείνο το βράδυ στη Νέα Φιλαδέλφεια, φυσικά και θα σεβαστούν το γήπεδο, από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο και θα δώσουν την ψυχή τους μαζί με την ομάδα για να κατακτήσουμε το τρόπαιο και μόνον αυτό θέλουν.

Ας σταματήσουν λοιπόν οι ανοησίες και ας εργαστούν όλοι να γίνει ένας τελικός που θα διαφημίσει την Ελλάδα και θα πάει ψηλότερα το ελληνικό ποδόσφαιρο! Σε αυτό τον σκοπό πρέπει να είμαστε όλοι μαζί».

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Στα έβαλα σε bold . Παρακάλια για το καλό του ελληνικού αθλητισμού βέβαια . Όχι για να λέει μετά ότι ''στο σήκωσα μέσα στο σπίτι σου πούστη Μελισσανίδη'' ο κομπλέξας .
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.328
Κριτικές
42
Like
26.059
Πόντοι
28.246
Δε γαμιετε οτι θελει ας γινει
Καλησπέρα μαν.

Σχετικα κε τις Αγγλικες ομαδες που φοβοσουνα στη αρχη της χρονιας την φορμαρισμενη τοτε Μπραιτον. Τι σου ειχα πει; Εκτος της πρωτης εξαδας (που για την ακριβεια τεσσερις ειναι) οι αλλες παιζονται αν δεν πιαστεις μαλακας και τις παίξεις εξυπνα. 4 δεν εριξες μεσα στο σπιτικο της Μπραιτον; 4 της εριξα και εγω της Βιλα. Ειχα δικιο, τι λες;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.758
Πόντοι
8.006
Ας γινει ενα ωραιο ματς και ας το παρει ο καλυτερος:tooth:
Tην Φιορεντινα εν τω μεταξυ την εχουν ξεχασει ολοι

Ασχολουνται με το γηπεδο, με τον προπονητη, με τον Μελισσανιδη, για την Φιορεντινα ούτε λογος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν θελετε να μπειτε στο γηπεδο παρτε εισιτηρια των φιορε. :tooth::tooth::tooth:
Γιατι, εσεις θα τα μοιρασετε?
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Tην Φιορεντινα εν τω μεταξυ την εχουν ξεχασει ολοι

Ασχολουνται με το γηπεδο, με τον προπονητη, με τον Μελισσανιδη, για την Φιορεντινα ούτε λογος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατι, εσεις θα τα μοιρασετε?
Ετσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομιζω οτι γαυρος ειναι καλυτερος αλλα οι ιταλοι ειναι παντα μουνια
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.261
Like
8.776
Πόντοι
1.406
Tην Φιορεντινα εν τω μεταξυ την εχουν ξεχασει ολοι

Ασχολουνται με το γηπεδο, με τον προπονητη, με τον Μελισσανιδη, για την Φιορεντινα ούτε λογος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατι, εσεις θα τα μοιρασετε?
Κλασσική εσωστρέφεια.
Αντί να το χαρούν που πέρασαν στον τελικό, ψάχνουν για το ποιος γείτονας θέλει να σκοτώσει την κατσίκα από τον πειραιά.
Παραστατικά το λέω...
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
Tην Φιορεντινα εν τω μεταξυ την εχουν ξεχασει ολοι

Ασχολουνται με το γηπεδο, με τον προπονητη, με τον Μελισσανιδη, για την Φιορεντινα ούτε λογος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατι, εσεις θα τα μοιρασετε?
Το ίδιο όμως ακριβώς και μεις φίλε alex .

Παίζουμε σε 5 μέρες στο Φάληρο όλο το φετινό πρωτάθλημα, και είμαστε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε με όλη αυτή τη μαλακία .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.758
Πόντοι
8.006
Ετσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομιζω οτι γαυρος ειναι καλυτερος αλλα οι ιταλοι ειναι παντα μουνια
Mην τρελαθουμε κιολας, σιγουρα η Φιορεντινα ειναι καλυτερη, αλλά ο Ολυμπιακος παιζει στην Ελλαδα και ειναι και πιο καυλωμενος για το κυπελλο
50-50 ειναι
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Καλησπέρα μαν.

Σχετικα κε τις Αγγλικες ομαδες που φοβοσουνα στη αρχη της χρονιας την φορμαρισμενη τοτε Μπραιτον. Τι σου ειχα πει; Εκτος της πρωτης εξαδας (που για την ακριβεια τεσσερις ειναι) οι αλλες παιζονται αν δεν πιαστεις μαλακας και τις παίξεις εξυπνα. 4 δεν εριξες μεσα στο σπιτικο της Μπραιτον; 4 της εριξα και εγω της Βιλα. Ειχα δικιο, τι λες;
3 εβαλα εγω...Αλλα ναι ειχες δικιο.Νομιζω οτι επαιξε ρολο οτι θελει και τσουλου η βιλα του χρονου..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.758
Πόντοι
8.006
Το ίδιο όμως ακριβώς και μεις φίλε alex .

Παίζουμε σε 5 μέρες στο Φάληρο όλο το φετινό πρωτάθλημα, και είμαστε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε με όλη αυτή τη μαλακία .
Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Στην πραγματικοτητα καλο ειναι για εμας που παει τελικο ο γαυρος μην τρελαθουμε κιολας
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.328
Κριτικές
42
Like
26.059
Πόντοι
28.246
3 εβαλα εγω...Αλλα ναι ειχες δικιο.Νομιζω οτι επαιξε ρολο οτι θελει και τσουλου η βιλα του χρονου..
Επαιξε ρολο και οτι την βρηκα με περισσοτερες αγωνιστικες στα ποδια της, μιας και ειμαστε στα τελειωματα της σεζον και ειχε και μια κουραση. Ολα παίζουν τον ρολο τους. Αλλα και εγω, δεν ημουνα και ξεκουραστος και δεν ημουνα τελειως αδιαφορος για τους αλλους στοχους. Ακομα δεν εχω ουτε ευρωπαικο εισιτήριο για του χρονου. Πρεπει να βγω τουλαχιστον τριτος και ακομα και η νικη στην Τουμπα την Κυριακη, αν την παρω, δεν μου φτανει....
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Επαιξε ρολο και οτι την βρηκα με περισσοτερες αγωνιστικες στα ποδια της, μιας και ειμαστε στα τελιωματα της σεζον και ειχε και μια κουραση. Ολα παίζουν τον ρολο τους. Αλλα και εγω, δεν ημουνα και ξεκουραστος και δεν ημουνα τελειως αδιαφορος για τους αλλους στοχους. Ακομα δεν εχω ουτε ευρωπαικο εισιτήριο για του χρονου. Πρεπει να βγω τουλαχιστον τριτος και ακομα και η νικη στην Τουμπα την Κυριακη, αν την παρω, δεν μου φτανει....
Ναι οκ αλλα δεν πιστευω οτι ο βαζελος θα βγει ευρωπη του χρονου..Διαλυθηκαν αυτοι
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.994
Like
21.044
Πόντοι
5.006
Κλασσική εσωστρέφεια.
Αντί να το χαρούν που πέρασαν στον τελικό, ψάχνουν για το ποιος γείτονας θέλει να σκοτώσει την κατσίκα από τον πειραιά.
Παραστατικά το λέω...
Το αντιστροφο γινεται...
Χθες περασαμε στον τελικο και σημερα αρχισανε τα πληρωμενα αρθρα (μπες σε ολα τα αθλητικα σαιτ και δες αρθρα δημοσιογραφων της αεκ...ακριβως ολα ιδια, copy paste) πως θα γινει ο τελικος, θα γινουν επεισοδια κτλ..μεχρι και για βουδαπεστη γραψανε!

Ολα αυτα απο που ναπουμε? Εβγαλε καμια ανακοινωση η 7 οτι θα τα σπασει, ειπε τιποτα ο μαρινακης?
10 μηνες ξερουμε οτι ο τελικος θα γινει εκει, και επειδη πηγε ο θρυλος ο μελισσανιδης μοιραζει αρθρα μονο και μονο για να δημιουργησει κλιμα...ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΣΩΣΤΡΕΦΕΙΑΣ
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
Ειναι ομως δυο βαθμούς μπροστα απο εμενα...
Ναι αλλα δεν θα περασει απο τουμπα πιστευω.Και θα φαει και τιμωρια με εσας γιατι θα δεν θα γινει η θα διακοπει..Ετσι πιστευω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom