Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.279
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456
Κι ο Μποτία μετά τον σοβαρό τραυματισμό του από την Πριμέρα Ντιβιζιόν και το γαύρο κατέληξε στην Κηφισιά. Βέβαια είχε προσωπικό λόγο να μείνει στην Ελλάδα ενώ ο Σέρχιο δεν θα έχει, αλλά αν συνεχίζει να τον πληρώνει ο Τίγρης και στην νέα του ομάδα όλα γίνονται.:wink:
Και γιατί να μην του αξίζει να γίνει ηγέτης μιας μικρότερης ομάδας ώστε να την κάνει μεγαλύτερη αφού και να μείνει στην ΑΕΚ του χρόνου στον πάγκο της θα κάθεται συνήθως;
Εχθες δεν πηγα γηπεδο για να το δω αλλα ο μικρος που πηγε μου ειπε οτι ηταν σκυλος οσο επαιξε.Το μαρκαρισμα στους αντιπαλους αμυντικους ειναι ιδανικο.Δεν τους αφηνει σε ησυχια και ειναι ακουραστος.Ακομα και σαν αλλαγη ειναι πολυτιμος.Δε νομιζω να φυγει η αν φυγει μην καταντησει σαν το μποτια.Και ποιος ειναι ο μποτια στην τελικη σιγα τη μορφη.Θα ηθελα πολυ να μεινει.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.104
Like
5.689
Πόντοι
1.206
Εχθες δεν πηγα γηπεδο για να το δω αλλα ο μικρος που πηγε μου ειπε οτι ηταν σκυλος οσο επαιξε.Το μαρκαρισμα στους αντιπαλους αμυντικους ειναι ιδανικο.Δεν τους αφηνει σε ησυχια και ειναι ακουραστος.Ακομα και σαν αλλαγη ειναι πολυτιμος.Δε νομιζω να φυγει η αν φυγει μην καταντησει σαν το μποτια.Και ποιος ειναι ο μποτια στην τελικη σιγα τη μορφη.Θα ηθελα πολυ να μεινει.
Eγώ είχα πάει όπως σε όλα τα ματς που επιτρεπόταν θεατές. Καλός ήταν όντως χθες αλλά όλη η ομάδα ήταν καλή χθες. Ας πούμε ο Κάλενς είχε κυριολεκτικά "σβήσει" τον Ιωαννίδη, οι Γιόνσον και Σιμάνσκυ τους επιθετικούς μέσους του βάζελου, γενικά χθες ήμασταν η περυσινή ΑΕΚ. Αλλά σε ολόκληρη τη φετινή σαιζόν τον βλέπεις να είναι ο περυσικός Αραούχο εσύ; Γιατί εγώ δεν τον βλέπω.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.160
Like
1.827
Πόντοι
216
Καλα, κανε εσυ μια ηττα στην Τουμπα την Κυριακη και ελα να με δεις μετα αν εχω νοημα να το παλεψω ή οχι.

Οχι οτι θα το παρω κιολας. Αλλα βαλε μου εσυ μονο την υποψια οτι μπορω να ξανα μπω στο καδρο...
Δεν πρόλαβα να στο πω...Δεν είμαι ΑΕΚτζής.
Υποστηρίζω επαρχιακή ομάδα και πιστεύω τα βλέπω όλα λίγο πιο αντικειμενικά.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
769
Πόντοι
96
Με 2Χ και νίκη με Λαμία το πήραμε;

ΕΛπιζω να μην πάμε με αυτην την θεωρια στα επομενα ματς . Η αμυνα μας ειναι λιγο τρικυμια και δυσκολα κραταμε το 0 . Το μονο καλο ειναι οτι και ο ΠΑΟΚ και -με καλο αποτελεσμα την Κυριακη-και ο ΟΣΦΠ θα αναγκαστει να παιξει πιο επιθετικα .
Εγω θελω 3Χ3 γιατι και τον ΠΑΟ και τον ΠΑΟΚ τους αναστησαμε με 2 κακες εμφανισεις . Πρωτη μη ψυχοβγαλτικη νικη στα πλεη οφ . Αν ο ΠΑΟΚ ηταν σοβαρος θα ηταν ηδη +5 βαθμους και με αγωνα λιγοτερο 1ος.

Με τον 4ο να μην εχει σιγουρεψει την Ευρωπη ευτυχως θα παιζουν ολοι για παρτη τους
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.104
Like
5.689
Πόντοι
1.206
Πάμε ακόμα μια φορά μπας και το καταλάβει κι ο πιο χαζός από όσους ονειρεύονται να πάρουν το πρωτάθλημα από την ΑΕΚ!
Για να το πάρει λοιπόν κάποιος από τους άλλους τρεις πρέπει να πάρει όλα τα παιχνίδια που του έχουν απομείνει! Αυτό σημαίνει για τον ΠΑΟ 3 στα τρία και για τους άλλους δύο 4 στα 4! Αλλά ακόμα κι έτσι δεν είναι σίγουρο! Ας πούμε αν η ΑΕΚ πάρει Χ στον ΠΑΟΚ ο Ολυμπιακός δεν έχει ελπίδα ακόμα και με 4 στα 4! Αν πάρει νίκη δεν έχει ούτε ο Παναθηναϊκός ακόμα και με 3 στα 3! Ο ΠΑΟΚ με 4 ντέρμπυ μπροστά του τί ελπίδες να έχει πιά;
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
2
Like
2.478
Πόντοι
456
Εσείς που γράφετε για τον Αραούχο, γνωρίζετε καθόλου τι έχει συμβεί αυτή τη χρονιά? Για ποιο λόγο επέστρεψε από τον τραυματισμό του 3 μήνες νωρίτερα απ ότι θα έπρεπε? Ποιος είναι ο ένας και μοναδικός λόγος που σκέφτεται όχι να φύγει απ την ΑΕΚ αλλά να επιστρέψει στην Ισπανία? Πάμε λοιπόν. Όταν έκανε το χειρουργείο στην Ισπανία, επέλεξε μία διαφορετική με΄θοδο απ την συμβατική που του επέτρεψε να παίξει μέσα Αυγούστου στα ματς με τους Κροάτες και να καθαρίσει την πρόκριση, καθώς επίσης και στο ντέρμπι με τους γαύρους τον Σεπτέμβρη όπου και πάλι παρ ολίγο να δώσει τη νίκη. Αυτό το συνθετικό μόσχευμα που έβαλε όμως έχει ημερομηνία λήξης (4-5 χρόνια νομίζω), και μετά τέρμα η μπάλα για τον Σέρχιο. Δεν έχει δικαίωμα κανείς λοιπόν να πει το παραμικρό γι αυτό το παιδί που έβαλε την ομάδα πάνω από την υγεία και την καριέρα του. Προφανώς και έχει μία χρονιά με αρκετά προβλήματα αλλά μην ξεχνάμε πως σχεδόν δεν έκανε προετοιμασία όπως και ο Λιβάι. Όσο για τις σκέψεις αποχώρησης, εσείς τι θα κάνατε στη θέση του αν η μοναδική δυνατότητα που θα είχατε για να βλέπετε το παιδί σας θα ήταν να ζούσατε μόνιμα στην Ισπανία? Απεριόριστος σεβασμός στον Σέρχιο λοιπόν. Τον έχει κερδίσει, με το χαρακτήρα και τη συμπεριφορά του, καθολικά απ ολόκληρο το ελληνικό ποδόσφαιρο.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
8
Like
4.166
Πόντοι
736
Εσείς που γράφετε για τον Αραούχο, γνωρίζετε καθόλου τι έχει συμβεί αυτή τη χρονιά? Για ποιο λόγο επέστρεψε από τον τραυματισμό του 3 μήνες νωρίτερα απ ότι θα έπρεπε? Ποιος είναι ο ένας και μοναδικός λόγος που σκέφτεται όχι να φύγει απ την ΑΕΚ αλλά να επιστρέψει στην Ισπανία? Πάμε λοιπόν. Όταν έκανε το χειρουργείο στην Ισπανία, επέλεξε μία διαφορετική με΄θοδο απ την συμβατική που του επέτρεψε να παίξει μέσα Αυγούστου στα ματς με τους Κροάτες και να καθαρίσει την πρόκριση, καθώς επίσης και στο ντέρμπι με τους γαύρους τον Σεπτέμβρη όπου και πάλι παρ ολίγο να δώσει τη νίκη. Αυτό το συνθετικό μόσχευμα που έβαλε όμως έχει ημερομηνία λήξης (4-5 χρόνια νομίζω), και μετά τέρμα η μπάλα για τον Σέρχιο. Δεν έχει δικαίωμα κανείς λοιπόν να πει το παραμικρό γι αυτό το παιδί που έβαλε την ομάδα πάνω από την υγεία και την καριέρα του. Προφανώς και έχει μία χρονιά με αρκετά προβλήματα αλλά μην ξεχνάμε πως σχεδόν δεν έκανε προετοιμασία όπως και ο Λιβάι. Όσο για τις σκέψεις αποχώρησης, εσείς τι θα κάνατε στη θέση του αν η μοναδική δυνατότητα που θα είχατε για να βλέπετε το παιδί σας θα ήταν να ζούσατε μόνιμα στην Ισπανία? Απεριόριστος σεβασμός στον Σέρχιο λοιπόν. Τον έχει κερδίσει, με το χαρακτήρα και τη συμπεριφορά του, καθολικά απ ολόκληρο το ελληνικό ποδόσφαιρο.
respect, δεν το γνωριζα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.104
Like
5.689
Πόντοι
1.206
Εσείς που γράφετε για τον Αραούχο, γνωρίζετε καθόλου τι έχει συμβεί αυτή τη χρονιά? Για ποιο λόγο επέστρεψε από τον τραυματισμό του 3 μήνες νωρίτερα απ ότι θα έπρεπε? Ποιος είναι ο ένας και μοναδικός λόγος που σκέφτεται όχι να φύγει απ την ΑΕΚ αλλά να επιστρέψει στην Ισπανία? Πάμε λοιπόν. Όταν έκανε το χειρουργείο στην Ισπανία, επέλεξε μία διαφορετική με΄θοδο απ την συμβατική που του επέτρεψε να παίξει μέσα Αυγούστου στα ματς με τους Κροάτες και να καθαρίσει την πρόκριση, καθώς επίσης και στο ντέρμπι με τους γαύρους τον Σεπτέμβρη όπου και πάλι παρ ολίγο να δώσει τη νίκη. Αυτό το συνθετικό μόσχευμα που έβαλε όμως έχει ημερομηνία λήξης (4-5 χρόνια νομίζω), και μετά τέρμα η μπάλα για τον Σέρχιο. Δεν έχει δικαίωμα κανείς λοιπόν να πει το παραμικρό γι αυτό το παιδί που έβαλε την ομάδα πάνω από την υγεία και την καριέρα του. Προφανώς και έχει μία χρονιά με αρκετά προβλήματα αλλά μην ξεχνάμε πως σχεδόν δεν έκανε προετοιμασία όπως και ο Λιβάι. Όσο για τις σκέψεις αποχώρησης, εσείς τι θα κάνατε στη θέση του αν η μοναδική δυνατότητα που θα είχατε για να βλέπετε το παιδί σας θα ήταν να ζούσατε μόνιμα στην Ισπανία? Απεριόριστος σεβασμός στον Σέρχιο λοιπόν. Τον έχει κερδίσει, με το χαρακτήρα και τη συμπεριφορά του, καθολικά απ ολόκληρο το ελληνικό ποδόσφαιρο.
Δεν πολυστέκουν επιστημονικά αυτά που αναφέρεις πάντως, επειδή αυτή είναι η δουλειά μου κι όσο κι αν η ειδικότητά μου δεν είναι η ορθοπεδική έχω ασχοληθεί με αυτήν ένα χρόνο όταν έκανα το αγροτικό μου.
Μετά από πέντε χρόνια οι ιστοί αναπλάθονται αν είναι αυτό δυνατόν ανάλογα με την φύση της βλάβης. Αν δεν είναι τότε σε κάθε περίπτωση το ένθεμα έχει ημερομηνία λήξης.
Αν ξέρεις τί είδους ήταν ο τραυματισμός του Αραούχο; Στο γόνατο θυμάμαι, αλλά πιο ειδικά ξέρει κανείς;
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456
438785414_850197147141065_260006909098129629_n.jpg
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
71
Like
46
Πόντοι
0
Μάγκες δεν ξέρω τι λέτε σεις αλλά γω δεν το χω σίγουρο ακόμα ότι το πήραμε σε περίπτωση μη νίκης την Κυριακή.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
2
Like
2.478
Πόντοι
456
Δεν πολυστέκουν επιστημονικά αυτά που αναφέρεις πάντως, επειδή αυτή είναι η δουλειά μου κι όσο κι αν η ειδικότητά μου δεν είναι η ορθοπεδική έχω ασχοληθεί με αυτήν ένα χρόνο όταν έκανα το αγροτικό μου.
Μετά από πέντε χρόνια οι ιστοί αναπλάθονται αν είναι αυτό δυνατόν ανάλογα με την φύση της βλάβης. Αν δεν είναι τότε σε κάθε περίπτωση το ένθεμα έχει ημερομηνία λήξης.
Αν ξέρεις τί είδους ήταν ο τραυματισμός του Αραούχο; Στο γόνατο θυμάμαι, αλλά πιο ειδικά ξέρει κανείς;
Αδελφέ μου καλησπέρα. Επειδή όλα αυτά δεν τα έβγαλα απ το μυαλό μου ούτε τα έμαθα από κάποιον άλλο σου παραθέτω το link. Αν γράφουν μαλακίες δεν το ξέρω. Πάντως για να παίξει σε φουλ ρυθμό 4 μήνες μετά την επέμβαση (έγινε 21/4/23) μάλλον έχει βάση το άρθρο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
Μάγκες δεν ξέρω τι λέτε σεις αλλά γω δεν το χω σίγουρο ακόμα ότι το πήραμε σε περίπτωση μη νίκης την Κυριακή.
Μην σκιαζεσαι λεμε. Και να μην κατσει την Κυριακη, θα σφαξει στις 15 του μηνα στο φαληρο ο νιαου.
Μην μου αγχωνεσαι.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.104
Like
5.689
Πόντοι
1.206
Αδελφέ μου καλησπέρα. Επειδή όλα αυτά δεν τα έβγαλα απ το μυαλό μου ούτε τα έμαθα από κάποιον άλλο σου παραθέτω το link. Αν γράφουν μαλακίες δεν το ξέρω. Πάντως για να παίξει σε φουλ ρυθμό 4 μήνες μετά την επέμβαση (έγινε 21/4/23) μάλλον έχει βάση το άρθρο.
Ναι, τώρα βγαίνει κάποιο νόημα αλλά λογική επιλογή για κάθε αθλητή είναι το να επανέλθει όσο πιο σύντομα μπορεί στο άθλημα πόσο μάλλον που αν το πρόβλημα επανέλθει (καθόλου σίγουρο) υπάρχει η δυνατότηρα revision.
Tί έννοια έχει να χάσεις ολόκληρη σαιζόν στα 31 σου μπας και ξαναχρειαστείς επέμβαση αναθεώρησης στα 36; Ποιός θα το επέλεγε αυτό;
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
71
Like
46
Πόντοι
0
Μην σκιαζεσαι λεμε. Και να μην κατσει την Κυριακη, θα σφαξει στις 15 του μηνα στο φαληρο ο νιαου.
Μην μου αγχωνεσαι.
Απτην στιγμή που μπορεί δεν βλέπω λόγο να μην το κάνει ούτως η άλλως τόσα χρόνια χειρότερα έκαναν μην ανοίξουμε τέτοια κουβέντα δεν θα τελειώνουμε ούτε σε 10 χρόνια.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.693
Κριτικές
42
Like
25.353
Πόντοι
25.846
Απτην στιγμή που μπορεί δεν βλέπω λόγο να μην το κάνει ούτως η άλλως τόσα χρόνια χειρότερα έκαναν μην ανοίξουμε τέτοια κουβέντα δεν θα τελειώνουμε ούτε σε 10 χρόνια.
Πες το αυτο σε εναν κολλητο μου, 21 και αυτος.

@tasouras21 Για δες τι λεει ο αλλος 21. Τα χειρουργεια του νιαου χειροκροτεί. Τουλαχιστον αυτος τα παραδεχεται οτι δεν βαδιζει με τον σταυρο στο χερι η αεκ.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.917
Πόντοι
2.306
Διορθωση. Οχι ως λιγοτερο μαλακας. Ηξερε να παιρνει τα παιχνιδια που του εξασφαλιζαν το πρωταθλημα. Τους μικρομεσαιους που ελεγα παραπανω.
Ναι σωστα, ο Ολυμπιακος μαλακας??
ποτε!
Ξερει να παιρνει παιχνιδια, οι αλλοι ειναι μαλακες….:jerking:
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
71
Like
46
Πόντοι
0
Πες το αυτο σε εναν κολλητο μου, 21 και αυτος.

@tasouras21 Για δες τι λεει ο αλλος 21. Τα χειρουργεια του νιαου χειροκροτεί. Τουλαχιστον αυτος τα παραδεχεται οτι δεν βαδιζει με τον σταυρο στο χερι η αεκ.
Ότι ομάδα και να σαι πάντως κανείς απτους μεγάλους ανέκαθεν δεν ήταν καθαρός,μέχρι και ο ΠΑΟΚ το 19 έκανε διάφορα.
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
71
Like
46
Πόντοι
0
Πες το αυτο σε εναν κολλητο μου, 21 και αυτος.

@tasouras21 Για δες τι λεει ο αλλος 21. Τα χειρουργεια του νιαου χειροκροτεί. Τουλαχιστον αυτος τα παραδεχεται οτι δεν βαδιζει με τον σταυρο στο χερι η αεκ.
Δεν χρειάζεται να πω κάτι,οποίος είναι αντικειμενικός ξέρει.Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε.Το ζητούμενο είναι να πάρουμε και φέτος το πρωτάθλημα γιαρχη και ας το περνω κάθε χρόνο με διαιτησίες και 2-3 παραρτήματα όπως τα λέτε.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
776
Κριτικές
13
Like
1.390
Πόντοι
496
Καποιοι εχουν και αγχος. Λες και ο νιαου θα αφησει το παιχνιδι να κριθει τελευταια αγωνιστικη. Θα σφαξει τον Παοκ στην θεσσαλονικη. Πες οτι δεν του βγει ακομα και με σφαξιμο. Εχει καινδευτερη ευκαιρια στο Καραισκακη. Ξερει απο χειρουργεια αυτος.
δεν ειναι απαραιτητο να τον σφαξει...

μπορει να μη θελει να το καθαρισει απο τωρα...

εδω 20 βαθμους εχασε στα "παραρτηματα" ενω δεν ειχε ηττα σε ντερμπι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μαλακες ειστε ,επρεπε να φανε γαμησι τετοιο που να το εγραφε η ιστορια....φασιστες οπαδοι με μπινε προεδρο και κωλοπαιδα παικτες ....Ο χειροτερος συνδυασμος,ο καραφλος παλιατσος εχτες θυμηθηκε σε μπηχτη του τον σπαθα....την περιοδο που πηρε το μοναδικο πετσινο εδω και χρονια....καλη εξαφανιση ρακαφλα γαμω το καναλι σου και την προπαγανδα του!
αμα ειχαμε ελληνες παικτες δε πιστευω οτι θα τους τη χαριζαν...

δυστυχως οι μισθοφοροι δε ξερουν απο αυτα! ουτε πονανε κανενα μιχαλη/καμπανο κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom