Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

proctologos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
172
Like
51
Πόντοι
1
πωπω ρε μαγκες τι γαμησι ηταν αυτο???  :takethis: :takethis: :takethis:
γυρναει ο σερ τακης εμαθα :2funny: :2funny:
μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.438
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Χαμηλα οι τονοι αδερφια!μεγαλη νικη και μπραβο στην ομάδα, αλλα... ειμαστε και απροβλεπτοι...
Step by step.....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

YΓ: [size=30pt]ΒΛΑΚΑΡΧΕ ΜΙΛΑΣ?Γ@ΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ!!!!![/size]
:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Ooooooχι αδερφε και χαμηλα οι τονοι,ξερω καλα που βαδιζει η ομαδα με αυτον τον προεδρο στο τιμονι.Το εχω ξαναδει το εργο και εγω και οι γαυροι οι παλιοτεροι.Καιρος να μαθουν και οι νεοτεροι. :hi:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.004
Κριτικές
27
Like
1.785
Πόντοι
5.235
μεγαλη νικη αποψε!!!
τεραστια χαρα μας εδωσε η ΑΕΚαρα μας!!!

 

Συνημμένα

  • a7da10422dc545e558a6b722d4bcc99b_569423.jpg
    a7da10422dc545e558a6b722d4bcc99b_569423.jpg
    112,8 KB · Εμφανίσεις: 16

proctologos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
172
Like
51
Πόντοι
1
με ενημερωσαν οτι ειναι ετοιμοι οι κορνεδες για την αποψινη μαγικη εμφανιση του θρυνου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

Εδω αφησε το Μαρκο εξω αυτος ειναι μουρλιδης δεν εξηγειτε αλλιως :bounce-glasses: :bounce-glasses:

Τραυματίας ήταν ρε. Και επειδή έπαιξε τώρα δεν θα παίξει στον επαναληπτικό στο ΟΑΚΑ. ΜΑΛΑΚΙΑ. Αν έπαιζε είμαι σίγουρος ότι θα τους έκλεινε σπίτι και θα τους πετούσε έξω και από τον τελευταίο τους στόχο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εχεις την μοναδικη ευκαιρια να ξαναπαρεις πρωταθλημα μετα απο περιπου 30 χρονια
αλλα θα περιοριστεις στην θεση του θεατη αντικριζοντας τον παοκ να στεφεται πρωταθλητης

πως αισθανεσαι;;;    
Εσύ πως αισθάνεσαι με μια πούτσα τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοση στο κώλο σου;
Υ.Γ Να ξέρεις ότι θα περιοριστείς όχι μόνο να δεις τον ΠΑΟΚ να σηκώνει πρωτάθλημα, ούτε που θα είσαι καναπέ στον τελικό Κυπέλλου ΠΑΛΙ, αλλά ότι θα δεις τον Ατρόμητο να σε περνάει και θα βλέπεις την κορυφή από το -10+. Α! Και με 4η θέση θα ξεκινήσεις να παίζεις Ευρώπη από τέλη Ιουνίου. Οπότε μάντεψε από που θα περιοριστείς να βλέπεις Ευρώπη Ιούλιο μήνα; Καλά το μάντεψες. Επι του καναΠΕΟΣ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.054
Like
21.181
Πόντοι
5.006
Εσύ πως αισθάνεσαι με μια πούτσα τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοση στο κώλο σου;
Υ.Γ Να ξέρεις ότι θα περιοριστείς όχι μόνο να δεις τον ΠΑΟΚ να σηκώνει πρωτάθλημα, ούτε που θα είσαι καναπέ στον τελικό Κυπέλλου ΠΑΛΙ, αλλά ότι θα δεις τον Ατρόμητο να σε περνάει και θα βλέπεις την κορυφή από το -10+. Α! Και με 4η θέση θα ξεκινήσεις να παίζεις Ευρώπη από τέλη Ιουνίου. Οπότε μάντεψε από που θα περιοριστείς να βλέπεις Ευρώπη Ιούλιο μήνα; Καλά το μάντεψες. Επι του καναΠΕΟΣ

παντως τυπε το ότι χανω ένα πρωταθλημα κάθε 10 χρονια και τελικα δεν το παιρνεις εσυ αυτό, δεν είναι και πολύ μεγαλη επιτυχια της αεκ, δεν νομιζεις? :S
περισσοτερο εσενα πρεπει να σε προβληματιζει το γεγονός ότι μεχρι και ο παοκ θα παρει πρωταθλημα και εσυ όχι...
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
Τέτοιο κλαρίνο  ούτε Αντριάνα, ούτε μαριαλένα , ούτε Βερόνικα.............................
 

Συνημμένα

  • 096904ebbf9193a9b6dfd2fd8b6fd290.jpg
    096904ebbf9193a9b6dfd2fd8b6fd290.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 16

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.308
Κριτικές
169
Like
8.483
Πόντοι
10.326
Ξαδερφακια ευχαριστουμε για το δωρο! Οχι πως το ειχαμε αναγκη! :grin:

 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
????  Ερχομαι και απο εκει|!!!

Μην κελαηδάς  ...  Εσυ πρέπει να μαθεις να σέβεσαι πρώτα !!!  Μεγάλο ελάττωμα, πρόσεχε!!!!!  Εσένα θα σε πονέσει πιο πολύ......  Παρτο αλλίως!!!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.308
Κριτικές
169
Like
8.483
Πόντοι
10.326
????   Ερχομαι και απο εκει|!!!

Μην κελαηδάς  ...  Εσυ πρέπει να μαθεις να σέβεσαι πρώτα !!!  Μεγάλο ελάττωμα, πρόσεχε!!!!!  Εσένα θα σε πονέσει πιο πολύ......  Παρτο αλλίως!!!!!
Τοτε κατσε να σε[move][size=80pt]
ΞΕΡΟΕΧΥΣΑΑΑΑ!!![/size]
[/move]

Οσοι δεν θα σεβονται τον Χαλιφη θα πεφτει Χυσιμο! :birdman:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Ξαδερφακια ευχαριστουμε για το δωρο! Οχι πως το ειχαμε αναγκη! :grin:
Ξαδέλφια σου γαυρε του βορρά είναι οι χτεσινοι ξεκώλιασμενοι και συγγενείς με τις άλλες σέρβες αδελφές,που τους πέταγαν βόμβες οι πατεράδες τους Αμερικάνοι.. :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
Τοτε κατσε να σε[move][size=80pt]
ΞΕΡΟΕΧΥΣΑΑΑΑ!!![/size]
[/move]

Οσοι δεν θα σεβονται τον Χαλιφη θα πεφτει Χυσιμο! :birdman:

Στο είπα δεν σέβεσαι και θα τιμωρηθείς ασχημα!!!!  Μας σπασατε τα αρχιδι@  για αδικία και 50-50 αλλα εσεις μολίς λιγο βρηκες ευκαιρια  και εχεισ κανει φιλικά ολά τα ματς ....  Δεν πειράζει  εχω μαθει απο τέτοια και  όσο ειναι στο χερι μου , ξέρω εγω.............
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
παντως τυπε το ότι χανω ένα πρωταθλημα κάθε 10 χρονια και τελικα δεν το παιρνεις εσυ αυτό, δεν είναι και πολύ μεγαλη επιτυχια της αεκ, δεν νομιζεις? :S
περισσοτερο εσενα πρεπει να σε προβληματιζει το γεγονός ότι μεχρι και ο παοκ θα παρει πρωταθλημα και εσυ όχι...
Μου αρέσει που το έχετε από τώρα σίγουρο ότι θα το πάρει ο ΠΑΟΚ... Έχει και αυτός δύσκολο πρόγραμμα (απλά λίγο πιο εύκολο γιατί δεν έχει Ευρώπη και άρα λιγότερη κούραση). Σίγουρα τα είχατε και τα 3 τεμάχια χθες και πήρατε τα 3 του Γιακουμάκη στο 93.
Υ.Γ Κάνε τσιγάρο και αναλογίσου πως επειδή υπάρχει κίνδυνος να τερματήσεις 4ος (ΑΝ δε φάτε -3 θα είναι σκάνδαλο) πίσω από τον Ατρόμητο, τότε Ευρώπη θα παίζεις από τέλος Ιουνίου (και χωρίς μαξιλαράκη). Για αναλογίσου το λοιπόν. Θα κάτσει ο Μαρινάκης των επενδύσεων ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) να σκάσει λεφτά χοντρά για να πάρει τι; Στη καλύτερη 10μύρια;;; Με την ΚΑΜΙΑ. Γιατί αν το κάνει και πέσετε με καμία Ιταλική/Αγγλική/Ισπανική ομάδα (μη σου πω και ομάδα τύπου Μπριζ) και αποκλειστείτε ξέρει ότι τα χρέη θα πάνε στο θεό και μετά από εκεί και πέρα ο δρόμος είναι ξεκάθαρος.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Στο είπα δεν σέβεσαι και θα τιμωρηθείς ασχημα!!!!  Μας σπασατε τα αρχιδι@  για αδικία και 50-50 αλλα εσεις μολίς λιγο βρηκες ευκαιρια  και εχεισ κανει φιλικά ολά τα ματς ....  Δεν πειράζει  εχω μαθει απο τέτοια και  όσο ειναι στο χερι μου , ξέρω εγω.............
ρε μαγκα φτανει με την προπαγανδα. κερδιζει ο ΠΑΟΚ το καθε λιμο του πρωταθληματος ειναι φιλικο, δεν κερδιζει ειναι αχρηστος ή επαιζε κατω απο τα τεμπη και αλλα τετοια βολικα για εσας. κερδισαμε με 3μπαλο το σαπακι την κερκυρα το βαφτισατε φιλικο λες και πρεπει να τοχεις κανονισμενο να βαλεις 3 στον σακο του μποξ του πρωταθληματος. 3μπαλο στην κερκυρα και ο βαζελος εβαλε εντομεταξυ, εκει ολα καθαρα ε? δεν ητανε φιλικο? στο αγρινιο κερδιζες 0-3 στο ημιχρονο και με εμας αλλη ομαδα ξαφνικα.. αλλα εσεις κερδισατε δικαια φανταζομαι (ουτε που να φανταστουμε οτι παιζει θεμα με χορηγια απο ΟΠΑΠ, αν επαιζε ομως χορηγια απο εταιρια του σαββιδη θα ησασταν λαλιστατοι). με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω...
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
ρε μαγκα φτανει με την προπαγανδα. κερδιζει ο ΠΑΟΚ το καθε λιμο του πρωταθληματος ειναι φιλικο, δεν κερδιζει ειναι αχρηστος ή επαιζε κατω απο τα τεμπη και αλλα τετοια βολικα για εσας. κερδισαμε με 3μπαλο το σαπακι την κερκυρα το βαφτισατε φιλικο λες και πρεπει να τοχεις κανονισμενο να βαλεις 3 στον σακο του μποξ του πρωταθληματος. 3μπαλο στην κερκυρα και ο βαζελος εβαλε εντομεταξυ, εκει ολα καθαρα ε? δεν ητανε φιλικο? στο αγρινιο κερδιζες 0-3 στο ημιχρονο και με εμας αλλη ομαδα ξαφνικα.. αλλα εσεις κερδισατε δικαια φανταζομαι (ουτε που να φανταστουμε οτι παιζει θεμα με χορηγια απο ΟΠΑΠ, αν επαιζε ομως χορηγια απο εταιρια του σαββιδη θα ησασταν λαλιστατοι). με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω...

Ενω το κυπελάκι που μου πήρες  ήσουν καθαρος!!! ΔΕν πηράζει έστω και ετσι δικιο έχεις στα 5 δικα μου δικαιούσε βρε και εσυ ενα!!  Αντε τι να πω, ταμπόν ασπρομαυρο σε έχω!!!  Να μην σου δώσω και κάτι?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom