Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Επιμένει ακόμα κανείς οτι ο υποβιβασμός ήταν αγωνιστικός?  :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Νομιζω οτι ειναι 14χρονος αυτος που το εφτιαξε. Μπραβο του.
Παντως αν προχωρησει τελικα το θεμα του γηπεδου, ο Μελισσανιδης ειχε βγαλει άλλο σχεδιο το 2005 στις εκλογες τις ερασιτεχνικης.
Ναι όντως 14χρονος το σχεδίασε και είναι πολύ καλή ιδέα. Προσωπικά όταν το είχα δει (κάπου το 2009) μου άρεσε πολύ σαν αρχική ιδέα για το νέο γήπεδο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλά να πάθεις γιατί εκτός όλων των άλλων είσαι και αναίσθητος!Αυτές τις δύσκολες ώρες για την ομάδα εσύ σκέφτεσαι με το κάτω κεφάλι!!! :grin:

ΥΓ: Έλα ρε σεις αφού δεν γίνεται γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια...τι συζητάτε? :tooth:
Γηπεδο γινεται,απλα δεν μπορει να γινει γηπεδο επιπεδου Τσαμπιονς Λιγκ,με τις παρουσες συνθηκες..Τωρα βεβαια που ο μελισσανιδης φαινεται να λυνει και να δενει,μην εκπλαγουμε αν δουμε να παραχωρηθουν στρεματα για να γινει μεγαλυτερο..Ολοι στην Ν.Φ. λενε αμην τωρα με την κριση,για να γινει οποιοδηποτε εργο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γηπεδο γινεται,απλα δεν μπορει να γινει γηπεδο επιπεδου Τσαμπιονς Λιγκ,με τις παρουσες συνθηκες..Τωρα βεβαια που ο μελισσανιδης φαινεται να λυνει και να δενει,μην εκπλαγουμε αν δουμε να παραχωρηθουν στρεματα για να γινει μεγαλυτερο..Ολοι στην Ν.Φ. λενε αμην τωρα με την κριση,για να γινει οποιοδηποτε εργο.
Έλα εντάξει δεν είναι κακό να παραδεχόμαστε καμμιά φορά ότι παρασυρθήκαμε από την προπαγάνδα και λέγαμε μαλακίες...έχει να πέσει πολύ κωλοτούμπα αλλά δεν πειράζει...αρκεί να ξαναγίνει ο ναός στη ΝΦ!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Πρέπει να βιαστούμε όμως λίγο γιατί δεν ξέρουμε πόσο θα αντέξει ακόμα ο στραβοσουγιάς ο Σαμαράς στην εξουσία!  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
κατ'αρχας τα σεβη μου...
κατα δευτερον το ειδα τωρα...
ναι ακριβως...εχω μπλοκαρει προσωπικα και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ εσενα  :2funny: :2funny: το πετυχες...
σου ειχα εξηγησει για τα πι μι πιο παλια αλλα σε εχει τρελλανει η αεκαρα και μαλλον εχεις χασει τα μυαλα σου...
θα επικοινωνησω εγω...

Υ.Γ. γρηγορη ειδα την παραθεση που μου εκανες...δεν θα απαντησω,δεν σε γραφω στα αρχιδια μου απλα θεωρω καλυτερα να μην το κανω...δεν ειμαι και ο πιο νηφαλιος ανθρωπος του κοσμου και δεν χρειαζεται να μπαινω σε πειρασμους....καλη καρδια...
Μα μου λες να πέσουμε αντρίκεια. Οι πλειοψηφία των οπαδών της ΑΕΚ έχουν δεκτεί ότι η ομάδα θα παίζει στη Β Εθνική (και αυτό στη καλύτερη περίπτωση). Οι περισσότεροι είναι ΕΝΑΝΤΙΟΝ του να πέσει ο Άρης στη θέση της ΑΕΚ. Η διοίκηση είναι ΦΥΣΙΚΟ να θέλει να μη πέσει η ΑΕΚ (είναι πολλά τα λεφτά Άρη). Οι οπαδοί του ΟΣΦΠ το 2006 δε θέλανε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να χάσει ο ΟΣΦΠ τους 3 βαθμούς λόγο τιμωρίας της ομάδας τους (ΒΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ). Οπότε θεώρησα πως έπρεπε να σου θυμίσω και τους δικούς σου ΜΗ αντρισμούς. Το 2006 κλαιγόσασταν και πέρνατε πίπα σε κάθε πούστη βουλευτή που βρίσκατε μπροστά σας για να μη χάσετε τους 3 βαθμούς και κατά συνέπεια και το πρωτάθλημα. Τώρα έρχεσαι στο φόρουμ της ΑΕΚ και μας λες τι; Γυναικούλες που κλαίγονται. Στακα μαν. Θυμίσου και τα δικά σου και μετά έλα κούνα μου το δάκτυλο.

Υ.Γ ΕΝΝΟΕΙΤΕ πως όταν χρησιμοποιώ πρώτο πρόσωπο δεν απευθύνομαι σε σένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Όπως και να χει είναι αλλιώς να έχεις τον δικό σου άνθρωπο! Ο Αλέξης πχ μπορεί να κάνει και κάνα ναζάκι και να μας πάει πίσω...
αυτουνου εμπιστοσυνη καμια, εδω εκανε στον παο που ειναι και βαζελος ο ιδιος
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Όπως και να χει είναι αλλιώς να έχεις τον δικό σου άνθρωπο! Ο Αλέξης πχ μπορεί να κάνει και κάνα ναζάκι και να μας πάει πίσω...
Λες να εχει κορμορανους και η Φιλαδελφεια?  :2funny:
Εγω κατι παπιες θυμαμαι μονο παλιά οταν ειχε νερο η λιμνουλα στο αλσος.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.347
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Λες να εχει κορμορανους και η Φιλαδελφεια?  :2funny:
Εγω κατι παπιες θυμαμαι μονο παλιά οταν ειχε νερο η λιμνουλα στο αλσος.
Ναι ρε συ, θα ξαναφτιάξουν και το Αλσος και θα βάλουν μεσα ..καμπουρογαμόσαυρους!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τις αγωνιστικές μου καλημερες από το Πενταγωνο.....Ξεσαλώστε σημερα,σας φυλαει ο Ναύαρχος!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ναι ρε συ, θα ξαναφτιάξουν και το Αλσος και θα βάλουν μεσα ..καμπουρογαμόσαυρους!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τις αγωνιστικές μου καλημερες από το Πενταγωνο.....Ξεσαλώστε σημερα,σας φυλαει ο Ναύαρχος!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλημερα Ναυαρχε. Στειλε καμια φρεγατα να μας προσεχει.
Σαν και αυτην 
thpic.php
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Ειναι ερασιτεχνικο σχεδιο,ενος φιλου της ΑΕΚ,αλλα η ιδεα του για την προσοψη του δικεφαλου αετου που απλωνεται σε ολο το γηπεδο,γαμαει.

γηπεδο με δικέφαλο πιο ωραιο απο αυτο δυσκολο

 

Συνημμένα

  • 24462_stadium211.jpg
    24462_stadium211.jpg
    80 KB · Εμφανίσεις: 39
  • gipedo_.new paok.jpg
    gipedo_.new paok.jpg
    29,4 KB · Εμφανίσεις: 10

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Λες να εχει κορμορανους και η Φιλαδελφεια?  :2funny:
Εγω κατι παπιες θυμαμαι μονο παλιά οταν ειχε νερο η λιμνουλα στο αλσος.
Δεν χρειάζονται κορμοράνοι!Έχεις τίγρη...σύντομα υποψιάζομαι ότι θα έχεις και βάτραχο...θα έχουν και τα δίκια τους οι οικωλόγοι! :tooth:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Μακάρι να γίνει κάτι, είναι κρίμα να χάνονται ομάδες που έχουν τόσο κόσμο,αλλά προς το παρόν το μόνο σίγουρο είναι η Β εθνική...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
:think:
Πείτε μου και μένα ρε παιδιά,πέφτουμε στην Γ πτωχοί και ανεβαίνουμε στην Α πλούσιοι;
Tί γίνεται ρε παιδί μου;
Mπερδεύτηκα.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
" Ό Πόλυς είχε κλείσει  τον Ντι Μαρία "  , όπως αναφέρει σήμερα το Έθνοσπορ , καί  επίσης το , ό Πόλυς Χατζηιωάννου είχε κλείσει με 1,5 εκατομμύριο € τον 18χρονο τότε αργεντίνο επιθετικό Άνχελ Ντι Μαρία ( ναί πρόκειται για τον σημερινό άσσο τής Real Madrid  :new_shocked: :new_shocked: !!! ) , αλλά μετά απο αντιρρήσεις της τότε διοίκησης  της π.α.ε. ή μεταγραφή δεν προχώρησε  :dunno: :dunno: :dunno: !!! φαίνεται το παραμύθι έχει πολλούς δράκους ακόμα  :2funny: :2funny: :2funny:!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
:think:
Πείτε μου και μένα ρε παιδιά,πέφτουμε στην Γ πτωχοί και ανεβαίνουμε στην Α πλούσιοι;
Tί γίνεται ρε παιδί μου;
Mπερδεύτηκα.
Προς το παρων , μονο πέφτουμε.  :grin:  Κατσε να ανοιξει το αλεξιπτωτο. Να προσγειωθουμε. Και μετα βλεπουμε για ανοδο. Οτι και να λενε , εγω ακομα τον Δημητρελο βλεπω προεδρο.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Προς το παρων , μονο πέφτουμε.  :grin:  Κατσε να ανοιξει το αλεξιπτωτο. Να προσγειωθουμε. Και μετα βλεπουμε για ανοδο. Οτι και να λενε , εγω ακομα τον Δημητρελο βλεπω προεδρο.
Δεν άντεξες και άλλαξες αβατάρι  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom