Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Υ.Γ Οπότε να υποθέσω πως ο ΠΑΟ είναι το ΠΑΣΟΚ και ο ΟΣΦΠ η ΝΔ. Αναλογικά έτσι κάπως πάει. Και αναλογικά όπως τα 2 κόμματα κατέστρεψαν τη χώρα και είναι ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΕΘΝΟΠΡΟΔΟΤΕΣ έτσι και εσύ (αν είσαι ή ΠΑΟ ή ΟΣΦΠ). Υποστηρίζεις μια ομάδα που κατέστρεψε το ελληνικό ποδόσφαιρο, και είσαι και ΕΘΝΟΠΡΟΔΟΤΗΣ. Βλακένδυτε!

Τι λες ρε φιλε?  :idiot:
Εγω πχ ειμαι βαζελος. Απεδειξε μου πως...κατεστρεψα το ελληνικο ποδοσφαιρο. Αντε γιατι ειπαμε, συμπασχουμε με αυτο που βιωνουν οι αεκτζηδες(το οποιο σαφως δεν αξιζουν-η πλειοψηφια τους τουλαχιστον) αλλα εσυ ξεφυγες τελειως.. Ολα τα τσουβαλιαζεις, ολα τα ιδια ειναι. Σου φταινε οι παντες και τα παντα.
Δεν μπηκε ο βαζελος σε κανα αρθρο 44-99 ή πως στο διαολο το λενε απ οτι θυμαμαι. Ετσι?
Και μεχρι να μπει(διολου απιθανο πλεον) καλο ειναι να προσεχουμε και τι γραφουμε.

ΥΓ. Αν ξαναχαρακτηρισεις τον βαζελο............πασοκ(!!!!!!!!!!)-για ονομα...-, θα γινει σφαγη. Θα σφαζομαστε σε ολο το θρεντ για κανα χρονο ακομα στο λεω. Φιλικα.  ;)
Εχεις και τον hetfield avatar παναθεμα σε. Δεν τσακωνομαι με αδερφια μεταλλα γαμω  :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Άντε στηρίζει κι ο δικός σας ρε...

...ξετυλίγεται το κουβάρι της ΞΕΦΤΙΛΑΣ σιγά σιγά!Τα έλεγα ότι και στην Γ' Εθνική η ίδια ΠΛΕΜΠΑ που έπαιξε με την ΙΣΤΟΡΙΑ της ομάδας θα ασχολείται!Όποιον ξανακούσω να μιλάει για σωτήρες , αεκάρχες και ευεργέτες του ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
. Αν ξαναχαρακτηρισεις τον βαζελο............πασοκ(!!!!!!!!!!)-για ονομα...-, θα γινει σφαγη. Θα σφαζομαστε σε ολο το θρεντ για κανα χρονο ακομα στο λεω. Φιλικα.  ;)
Οχι ρε φιλε. Δεν μπορει κανεις να χαρακτηρισει πολιτικα ολους τους οπαδους με κριτηριο ποια ομάδα υποστηριζουν. Αυτο προσπαθουμε να δειξουμε και στον άλλον αλλά δεν το καταλαβαινει. Δηλαδη ντε και καλά να ειμαι αριστερος(φτου φτου και μακρυα  :priest:) επειδη ειμαι ΑΕΚ? Ειναι ενας ηλίθιος συλλογισμός χωρις βάση.
Η πολιτική εκμεταλευετε τον αθλητισμό και όχι το αναποδο. Οσο τα μπλέκουμε απο μόνοι μας , το κανουμε χειρότερο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο Νικωλαίδης πριν μερικά χρόνια ανάμεσα στις υπόλοιπες μαλακίες είχε πει ότι η ΑΕΚ είναι η αριστερά του ποδοσφαίρου!Πιο πολύ όμως το είχε πει για να δείξει ότι είναι έξω από τα κέντρα αποφάσεων!Τι κάθεστε και κουβεντιάζετε...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Ο Νικωλαίδης πριν μερικά χρόνια ανάμεσα στις υπόλοιπες μαλακίες είχε πει ότι η ΑΕΚ είναι η αριστερά του ποδοσφαίρου!Πιο πολύ όμως το είχε πει για να δείξει ότι είναι έξω από τα κέντρα αποφάσεων!Τι κάθεστε και κουβεντιάζετε...
Σε μεγάλη εκτίμηση τον έχεις βλέπω  :2funny:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Εγω ειμαι ΑΕΚ  , δεν ειμαι ουτε Νικολαιδης , ουτε αριστερος ουτε οτιδηποτε πει ο καθενας. Αν καποιος κανει για προεδρος, και το 2004 έκανε , τον στηριζω για την θεση οχι για το τι πιστευει σε οτιδηποτε άλλο. Εγω προσπαθω να διαχωριζω  τις προσωπικες συμπαθειες-εμπαθειες με τα τις ομαδος. Εσυ?
 

Επισκέπτης
Τι θρεντ είναι αυτά ρε πούστη μου??
Σε λίγο θ' ανοίξουν για το Ρούβα και τον Παναιγιάλειο..
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Αν το λες σε μένα...σε λάθος άνθρωπο το λες!!!
Μακάρι. Αλλα ακομα και τωρα βλεπω σχόλια για τον Νικολαιδη σαν ατομο. Μόνο το <<ρουφιανος>> δεν χρησιμοποιεις τις τελευταιες μερες. Επιθεση στον Μελισανιδη που και για μενα εχει μεριδια ευθηνης για την σημερινη κατασταση. Αλλά δεν λες ποια ειναι η καλυτερη λυση για την ομαδα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μακάρι. Αλλα ακομα και τωρα βλεπω σχόλια για τον Νικολαιδη σαν ατομο. Μόνο το <<ρουφιανος>> δεν χρησιμοποιεις τις τελευταιες μερες. Επιθεση στον Μελισανιδη που και για μενα εχει μεριδια ευθηνης για την σημερινη κατασταση. Αλλά δεν λες ποια ειναι η καλυτερη λυση για την ομαδα.
Για ποιον θες να κάνω σχόλια?Για τον Ξενιάδη?
Τώρα είναι αργά για καλύτερες λύσεις...όλα έχουνε δρομολογηθεί!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Ενώ εσύ είσαι Ολυμπιακός, δεξιος και βλακένδυτος. Και αυτό δεν είναι τραγωδία, είναι κατάντια.
ολα ειναι θεμα αντιληψης, που εσυ αγνοεις και την λεξη, υπαρχουν ειδικα κεντρα γι' αυτο
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αλλοι δεν έχουν σύμβολα και εφευρίσκουν.
Εμείς έχουμε αρκετά.
Οι προσωπολατρείες μας φάγανε...και την πατήσαμε  αφού αυτά τα πρόσωπα αποδειχτήκανε τουλάχιστον ΑΝΙΚΑΝΑ!Αλλά εμείς εκεί...
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Για ποιον θες να κάνω σχόλια?Για τον Ξενιάδη?
Τώρα είναι αργά για καλύτερες λύσεις...όλα έχουνε δρομολογηθεί!
οση αγαπη ειχε ο κοκκαλης για τον ολυμπιακο αλλη τοση εχει και ο μελισσανιδης για την αεκ, η μπιζνα καλα κρατει, αφηστε τα ρομαντικα και κοιταξτε την πραγματικοτητα
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δεν λεω οτι μπορουμε σίγουρα να επηρεασουμε τις εξελιξεις. Αλλα  αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να συζητησουμε τι θεωρουμε καλυτερο. Ειληκρινα , ειμαι περιεργος να μαθω ποια κατα την γνωμη σου θα ηταν η σωστη λυση. Θα βοηθουσε και μενα και τους υπολοιπους να εχουμε ενα μετρο συγκρισης. Ειμαι υπερ των πολλων αποψεων ωστε να εχω το περιθωριο επιλογης αντί του μονοδρομου.

Εγω πχ θεωρω οτι εφοσον η ομαδα πεσει στην Β κατηγορια , για ενα χρονο διαφορα , να παει στην Γ , να καθαρισει απο τα περισσοτερα χρεη και να ξεκινησει απο την αρχη. Να φυγουν οι τωρινοι διοικουντες και αναμεσα σε οριτζιναλ απο την μια μερια και Μελισανιδη-Παππα απο την αλλη ας αναλαβουν οι δευτεροι. Οχι για τι ειναι αμεμπτοι. Επιλεγω το λιγοτερο κακο με την μεγαλυτερη οικονομικη επιφανεια.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
οση αγαπη ειχε ο κοκκαλης για τον ολυμπιακο αλλη τοση εχει και ο μελισσανιδης για την αεκ, η μπιζνα καλα κρατει, αφηστε τα ρομαντικα και κοιταξτε την πραγματικοτητα
Προσωπικά δεν με νοιάζει αυτό ρε φίλε!Δεν έχω πρόβλημα να βγάλει κάποιος λεφτά από την ενασχόληση του με την ομάδα...για να μην σου πω ότι αυτό είναι το ιδανικό εφόσον όμως κι αυτός προσφέρει και κρατάει τα ιδανικά και την αίγλη της ομάδας ψηλά!Στην τελική ΟΛΟΙ αυτοί χρωστάνε στην ΑΕΚ και όχι η ΑΕΚ σε αυτούς!Αυτό δεν καταλαβαίνουν πολλοί και βάζουν πρόσωπα πάνω από την ομάδα και γι' αυτό φτάσαμε εδώ...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Δεν λεω οτι μπορουμε σίγουρα να επηρεασουμε τις εξελιξεις. Αλλα  αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να συζητησουμε τι θεωρουμε καλυτερο. Ειληκρινα , ειμαι περιεργος να μαθω ποια κατα την γνωμη σου θα ηταν η σωστη λυση. Θα βοηθουσε και μενα και τους υπολοιπους να εχουμε ενα μετρο συγκρισης. Ειμαι υπερ των πολλων αποψεων ωστε να εχω το περιθωριο επιλογης αντί του μονοδρομου.

Εγω πχ θεωρω οτι εφοσον η ομαδα πεσει στην Β κατηγορια , για ενα χρονο διαφορα , να παει στην Γ , να καθαρισει απο τα περισσοτερα χρεη και να ξεκινησει απο την αρχη. Να φυγουν οι τωρινοι διοικουντες και αναμεσα σε οριτζιναλ απο την μια μερια και Μελισανιδη-Παππα απο την αλλη ας αναλαβουν οι δευτεροι. Οχι για τι ειναι αμεμπτοι. Επιλεγω το λιγοτερο κακο με την μεγαλυτερη οικονομικη επιφανεια.
Θα σου πω την δική μου γνώμη ευθαρσώς, αν πέσουμε γ,δ,ω,ερασιτεχνικό μείναμε εκει, η λήθη ξέρεις είναι πολύ δυνατό συναίσθημα.
Οτι αφήνεις σε αφήνει.......
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Αυτο που λες ειναι αληθεια . Για αυτο χρειζεται δοικηση δυνατη να επαναφερει αμεσα την ομαδα. Χρειαζεται και διοικηση χωρις χρεη για να γινει αυτο όμως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom