Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εδω καποτε τους ειχε παρει στο κυνηγι ο......ΒΑΙΟΣ!!!!!!

kyriakos_kypellaki.jpg
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
γιατι θυμιζεις στα παιδια ομαδες πασιγνωστες που τους εχουν ριξει απο 3 εως 5 τεμαχιακια?
όπως θέλετε εσείς να μας λέτε πως φέτος καθόμαστε καναπέ, έτσι θα δέχεστε πως φέτος τον τρώτε εσείς στην Ευρώπη
όχι και τα δικά μας δικά σας και τα δικά σας δικά σας, έτσι;

και για να το λήγουμε κιόλας. Δεν νομίζω να άκουσες κανένα Ολυμπιακό να είπε πως ήτανε περήφανα αποτελέσματα αυτά ή να βρήκε δικαιολογίες για τις ήττες αυτές;;;
Αντιθέτως από δικαιολογίες στις δικές σας τις ήττες και του ΠΑΟ κάργα....με τη σύνηθη να είναι να λέτε πως εμείς φάγαμε 5άρες και άρα δεν δικαιολογούμαστε να μιλάμε....


λέγεται στρουθοκαμηλισμός αυτό
τουλάχιστον εμείς φάγαμε 5άρες αλλά πήγαμε και σε κάτι οχτάδες
εσείς;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Έτσι, πρώτα τσιμπούκια στο Νιόνιο και μετά σε εμάς για το γήπεδο. :pipa1:


Η "διοίκηση"  (η ποια;;; :2funny: :2funny: :2funny: )της ΠΑΕ [size=8pt]ΑΕΚ[/size] αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει την διοίκηση της ΠΑΕ Ολυμπιακός και τους ανθρώπους του Σταδίου «Γ.Καραϊσκάκης», τόσο για την παραχώρηση του γηπέδου ενόψει του αυριανού ευρωπαϊκού αγώνα με την Dundee United, όσο και για όλες τις διευκολύνσεις που μας παρείχαν. Ευχόμαστε, όλη αυτή η αναστάτωση που για διάφορους λόγους δημιουργήθηκε τις τελευταίες δύο ημέρες και έπληξε το ελληνικό ποδόσφαιρο, δεν θα επαναληφθεί.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
όπως θέλετε εσείς να μας λέτε πως φέτος καθόμαστε καναπέ, έτσι θα δέχεστε πως φέτος τον τρώτε εσείς στην Ευρώπη
όχι και τα δικά μας δικά σας και τα δικά σας δικά σας, έτσι;

και για να το λήγουμε κιόλας. Δεν νομίζω να άκουσες κανένα Ολυμπιακό να είπε πως ήτανε περήφανα αποτελέσματα αυτά ή να βρήκε δικαιολογίες για τις ήττες αυτές;;;
Αντιθέτως από δικαιολογίες στις δικές σας τις ήττες και του ΠΑΟ κάργα....με τη σύνηθη να είναι να λέτε πως εμείς φάγαμε 5άρες και άρα δεν δικαιολογούμαστε να μιλάμε....


λέγεται στρουθοκαμηλισμός αυτό
τουλάχιστον εμείς φάγαμε 5άρες αλλά πήγαμε και σε κάτι οχτάδες
εσείς;
οχταδες...οπως λεμε τριαδες,τετραδες,πενταδες......υπαρχει και το αλλο ΕΛΛΗΝΙΚΟ ανεκδοτο....6ος ολυμπιοΝΙΚΗΣ,7ος ολυμπιοΝΙΚΗΣ,8ος ολυμπιοΝΙΚΗς.......
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οχταδες...οπως λεμε τριαδες,τετραδες,πενταδες......υπαρχει και το αλλο ΕΛΛΗΝΙΚΟ ανεκδοτο....6ος ολυμπιοΝΙΚΗΣ,7ος ολυμπιοΝΙΚΗΣ,8ος ολυμπιοΝΙΚΗς.......
αν δεν σου αρέσουνε αυτά...τότε τι διάολο κόφτεσαι να βγεις ευρώπη;;;
αφού σε χαλάει
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τραγούδα.....οσο θες
αλλά σήμερα τον ήπιες
χαχαχαχ
και από ό,τι φαίνεται ούτε που το ένιωσες
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
αν δεν σου αρέσουνε αυτά...τότε τι διάολο κόφτεσαι να βγεις ευρώπη;;;
αφού σε χαλάει

Αστον ρε φίλε ...μια φορά βγήκε κι αυτός Ευρώπη και καμαρώνει σαν το γύφτικο σκεπάρνι . Τους φουκαράδες τους λυπάμαι , ξανακύλησαν στην εσωστρέφεια απόψε. Πάρτυ με ούζα θα κάνει ο λαγός την κυριακή.
Κρίμα , και το λέω εγώ που είμαι ουδέτερος και αντικειμενικός.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
αν δεν σου αρέσουνε αυτά...τότε τι διάολο κόφτεσαι να βγεις ευρώπη;;;
αφού σε χαλάει
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚΑ για την Ευρωπη....συμμετεχεις καπου για να βγεις ΠΡΩΤΟΣ,οχι 8ος,9ος,12ος....εγω γουσταρω που σε τρια απο τα πιο διασημα ευρωπαικα γηπεδα υπαρχει ΣΕ ΟΛΑ τα παιχνιδια μια κιτρινομαυρη σημαια...10 η ωρα στεναχωρια για την τριαρα,10 και 5 ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ!!!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ναι,αλλα συνεχιζει να παιζει...εσεις που ειστε;στο ικεα;
εκεί που ήσαστε τόσα χρόνια εσείς
στον καναπέ και παρακολουθούμε τσόντα
μας είπαν δε να κάτσουμε κι άλλο...
θα έρθουνε κι άλλοι πρωταγωνιστές ....με την ίδια γκόμενα ....χαχαχαχχαχα

μαλάκα...έχω πεθάνει στο γέλιο λεμεεεεεεεεεεεε
αχαχαχαχαχαχαχα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αστον ρε φίλε ...μια φορά βγήκε κι αυτός Ευρώπη και καμαρώνει σαν το γύφτικο σκεπάρνι . Τους φουκαράδες τους λυπάμαι , ξανακύλησαν στην εσωστρέφεια απόψε. Πάρτυ με ούζα θα κάνει ο λαγός την κυριακή.
Κρίμα , και το λέω εγώ που είμαι ουδέτερος και αντικειμενικός.
ρε μαλάκα...
εδώ περηφανεύονται που παίζουνε ευρώπη....αλλά οι ίδιοι ΑΚΡΙΒΩΣ λένε πως δεν τους νοιάζει το παιχνίδι γιατί ακολουθεί ο βαζέλας....χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚΑ για την Ευρωπη....συμμετεχεις καπου για να βγεις ΠΡΩΤΟΣ,οχι 8ος,9ος,12ος....εγω γουσταρω που σε τρια απο τα πιο διασημα ευρωπαικα γηπεδα υπαρχει ΣΕ ΟΛΑ τα παιχνιδια μια κιτρινομαυρη σημαια...10 η ωρα στεναχωρια για την τριαρα,10 και 5 ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ!!!!!
ε, τότε άλλαξε ομάδα
πρώτος ούτε στην Ελλάδα δεν βγαίνεις
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom