Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
gatto για να μην ειμαι και off topic για πες μου λιγο το πεναλντυ που ζητανε τα σερρας ηταν? :think:  γιατι αν θυμαμαι καλα το ειχα παιξει ασσο εεεεεε?? :tickedoff:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
gatto για να μην ειμαι και off topic για πες μου λιγο το πεναλντυ που ζητανε τα σερρας ηταν? :think:   γιατι αν θυμαμαι καλα το ειχα παιξει ασσο εεεεεε?? :tickedoff:
Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω δει καθόλου!Τα τελευταία 10 λεπτά του παιχνιδιού μπόρεσα να δω!Άλλοι λένε ότι ήταν και άλλοι όχι...
Θες να ρίξεις τα βάρη στην διαιτησία για τη νέα σου αποτυχία? :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Ξεκάθαρος πως προτεραιότητα της ΑΕΚ είναι η κατάκτηση του κυπέλλου και όχι η δεύτερη θέση στο πρωτάθλημα ήταν ο Ντούσαν Μπάγεβιτς. Ο προπονητής της Ένωσης διευκρίνισε ότι από τη συμμετοχή στο Τσάμπιονς Λιγκ προτιμά έναν εγχώριο τίτλο, αφού λείπει από την ομάδα και τον κόσμο.


Αρχικά, στη συνέντευξή του στο ραδιοφωνικό σταθμό Sentra FΜ, ο Ντούσαν Μπάγεβιτς αναφέρθηκε στην παρουσία της ΑΕΚ στον τελικό. "Είναι μεγάλη επιτυχία για μας. Η ομάδα πέρασε πολλές περιπέτειες καθ' όλη τη χρονιά, αλλά δεν το έβαλε κάτω. Προσπάθησε και προσπαθεί να παίξει καλό ποδόσφαιρο και προκρίθηκε στον τελικό", τόνισε χαρακτηριστικά.

Ακολούθως ρωτήθηκε για την εμφάνιση της ΑΕΚ στον επαναληπτικό των Σερρών αναγνωρίζοντας ότι "όταν έχεις κερδίσει στο πρώτο ματς με 3-1 και χάνεις πολλές ευκαιρίες για περισσότερα γκολ, είναι δύσκολο να είσαι το ίδιο δυνατός. Παρότι δεν παίξαμε τόσο καλά είχαμε ευκαιρίες να βάλουμε γκολ, όμως και ο Πανσερραϊκός ήταν πολύ καλός, καλύτερος από εμάς. Δεν μπορώ να κατηγορήσω τους παίκτες μου, επειδή δεν τα έδωσαν όλα. Δεν θα τους σταυρώσω. Τους αξίζουν συγχαρητήρια για την πρόκριση".
Ενώ για τα όσα συνέβησαν κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου σχολίασε: "Τέτοιο μίσος από συναδέλφους σας δεν το έχω ξαναδεί. Εγώ πάντα χαιρετάω τον κόσμο. Βάζω το χέρι στο στήθος, σκύβω το κεφάλι και ανταποδίδω. Ακόμα και στο ξενοδοχείο που ήμασταν, πέρασαν οπαδοί της ΑΕΚ, του ΠΑΟΚ, του Ολυμπιακού και με χαιρέτησαν. Με κανέναν δεν έχω πρόβλημα και όλοι ξέρουν ότι έχω πολύ καλές σχέσεις με τον κόσμο. Όλο το μίσος τους, ξεκίνησε μετά το 5-1 στο ματς πρωταθλήματος".

Ερωτηθείς για το αν υπάρχει φαβορί σε έναν (πιθανό) τελικό μεταξύ της ΑΕΚ και του Ολυμπιακού, ο Ντ. Μπάγεβιτς απάντησε: "Δεν μπορώ να πω ότι είναι φαβορί είτε ο Ολυμπιακός είτε εμείς. Μπορεί να πήρε το πρωτάθλημα, αλλά εμείς είμαστε αποφασισμένοι γιατί έχουν περάσει πολλά χρόνια χωρίς να έχουμε τίτλο. Είμαστε ενωμένοι και κάνουμε μεγάλη προσπάθεια για να κατακτήσουμε αυτόν τον τίτλο". Εξήγησε μάλιστα ότι "κάθε κατάκτηση τίτλου κάνει πολύ μεγάλο καλό σε μια ομάδα, σε μια οικογένεια, όπως η ΑΕΚ".

Στο δίλημμα κύπελλο ή δεύτερη θέση στο πρωτάθλημα, ήτοι προκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ, ο Σερβοέλληνας τεχνικός ήταν απόλυτος: "Μπορούμε να πάρουμε και τα δύο; Εγώ πάντως προτιμώ το κύπελλο. Μετά θα δούμε τη δεύτερη θέση. Αν έχουμε πάρει το κύπελλο, θα μας κάνει πιο δυνατούς. Δεν θα πω όμως ότι τα θέλω όλα".

Ο Ντούσαν Μπάγεβιτς δεν έδωσε λεπτομέρειες αν θα γίνει κάποια συνάντηση με τον πρόεδρο της ΠΑΕ, Νίκο Θανόπουλο ("θα δούμε μετά από το παιχνίδι με τον Άρη"), ενώ μιλώντας για τα δύο εναπομείναντα παιχνίδια πρωταθλήματος υπογράμμισε ότι "εμείς θέλουμε να τελειώσουμε το πρωτάθλημα με νίκες για να μην μπούμε με περισσότερους βαθμούς μείον στα πλέι οφ".
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω δει καθόλου!Τα τελευταία 10 λεπτά του παιχνιδιού μπόρεσα να δω!Άλλοι λένε ότι ήταν και άλλοι όχι...
[size=20pt]Θες να ρίξεις τα βάρη στην διαιτησία για τη νέα σου αποτυχία?[/size] :2funny:
:referee: :referee: :tooth: :tooth:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
  ειχανε δεν ειχανε την ξανακανανε μπορντελο την ομαδα ξανατσακωθηκε ο μπαγεβιτς (πολλα νευρα εχει τωρα τελευταια)με τον τρελλοεντινιο στην σημερινη προπονηση και οπως φαινεται θα τον στειλει στην διοικηση. sotis εκτος τζιμπουρ εκτος μια χαρα μπραβο!!! :headbang:
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
ο γεωργεας ρε θα το βαλει στο 85 και θα το σηκωσουμε.μα τον μαλακα τον ντουσαν τι επιμονη εχει με αυτον τον τζιμπουρ ρε πουστη.ο εντι τραβαει πιο πολυ γιατι δεν τον βαζει.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.790
Κριτικές
61
Like
40.491
Πόντοι
22.785
καλημερα λατρεμενα χανουμια................. :-* :-*
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλημέρα στον απέραντο κιτρινόμαυρο λαό.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Πάμε τώρα για το κύπελλο και για να κλείσουν στόματα.

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ για την κούπα στις 2 Μαϊου.

Τα εισιτήρια πότε αραγε θα βγουν;;;

έχουμε καμμιά ενημέρωση;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.790
Κριτικές
61
Like
40.491
Πόντοι
22.785
Καλημέρα στον απέραντο κιτρινόμαυρο λαό.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Πάμε τώρα για το κύπελλο και για να κλείσουν στόματα.

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ για την κούπα στις 2 Μαϊου.

Τα εισιτήρια πότε αραγε θα βγουν;;;

έχουμε καμμιά ενημέρωση;
μπα.
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα στον απέραντο κιτρινόμαυρο λαό.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Πάμε τώρα για το κύπελλο και για να κλείσουν στόματα.

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ για την κούπα στις 2 Μαϊου.

Τα εισιτήρια πότε αραγε θα βγουν;;;

έχουμε καμμιά ενημέρωση;
γιατι θα τα εξαντλησετε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ο Εντινιο ειναι παικταρας αλλα δεν εχει δραμι μυαλο στο κεφαλι του. Πολυ αποτελεσματικοτερος απο τον Τζιμπουρ που απο του χρονου ευχομαι να παιζει εκει που του αξιζει δηλαδη στον Πανιωνιο.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
  ειχανε δεν ειχανε την ξανακανανε μπορντελο την ομαδα ξανατσακωθηκε ο μπαγεβιτς (πολλα νευρα εχει τωρα τελευταια)με τον τρελλοεντινιο στην σημερινη προπονηση και οπως φαινεται θα τον στειλει στην διοικηση. sotis εκτος τζιμπουρ εκτος μια χαρα μπραβο!!! :headbang:
τα νεύρα που έχει ο μπάγιεβιτς μεταφέρονται στην ομάδα και την κάνουν μπουρδέλο. Να κοιτάξει να ηρεμήσει γιατί δεν μπορούμε άλλο τους τσακωμούς. βαρεθήκλαμε ρεεεε!! Ελεος πια!! Τι στο διάολο έχει πάθει. Τσακώνεται με όλους. Ο Εντίνιο μπορεί να είναι οξύθυμος αλλά έχει δίκιο για αυτά που λέει. Τον έχει αδικήσει πολύ ο Μπάγιεβιτς.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο Εντίνιο είχε πρόβλημα με όλους τους προπονητές στην ΑΕΚ μέχρι τώρα...Δεν μπορεί να φταίνε όλοι εκτός από τον μαυρούκο!!!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ο Εντίνιο είχε πρόβλημα με όλους τους προπονητές στην ΑΕΚ μέχρι τώρα...Δεν μπορεί να φταίνε όλοι εκτός από τον μαυρούκο!!!
ναι ρε gatto.είναι οξύθυμος γράφω. Αλλά καθαρά αγωνιστικά έχει αδικηθεί. Πως να το κάνουμε? λες και είναι ο μόνος παίκτης οξύθυμος. Αλλωστε ο Μπάγιεβιτς ε΄χει νεύρα γενικώς και νομίζω ότι πρέπει να ηρεμήσει γιατί τα νεύρα μεταφέρονται στην ομάδα. Εσύ δηλαδή δεν το βλέπεις?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Είδατε πόσο καλύτερος είναι ο Λέτο από παικτάκια τύπου Εντίνιο;
Ο Εντίνιο κλώτσησε ότι βρήκε μπροστά του και δεν πέτυχε κανέναν!!Τόσο άμπαλος!!
Ενώ ο Λέτο πέτυχε 3 δικούς μας! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom