Νέα

Ρατσισμος κατα Ελληνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geoMan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
νιτρο πες μας για καμια πουτανα ρεεε ... αστα τα αλλα!!!!

Τωρα αμα σου πω οτι την γκομενα την dj που τραβηξε το βιντεο την εχω παρει απο κωλο σπιτι της στο Νεο Βουτζα θα με πιστεψεις?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
Βρε σου λεω ειναι βλακας ο σεκιουριτας....επρεπε να του πει ανοιξε τον μπογο να δω τι κουβαλας. δηλαδη αν ειχε κανενα πτωμα μεσα μετα τι θα γινοταν?
Αντε οποιος θελει μπαινει στα ΜΜΜ και κουβαλαει οτι γουσταρει δηλαδη? ποιος νομος το λεει αυτο και ποιος κανονισμος και αρλουμπες του ΗΣΑΠ ?
Λυσαξατε ολοι οι γκευ εδω μεσα να υπερασπιζεστε το μαυρο επιβητορα

ο ελληνας είναι κωλοτουμπας, οι ιδιοι που υπερασπίζονται τον αραπη όταν θα σκασει βομβα μεσα στον ηλεκτρικο και χαθουν αθωες ζωες

θα φωναζουν ότι γινονται ελιπης ελεγχοι και θα λενε οτι η αστυνομια δεν κανει καλα τη δουλεια της και να απολυθουν ολοι τους.

κλασσικος μαλακας ελληνας δεν το πιανεις πουθενα, καλα μας κανουν και μας γαμανε οι ευρωπαιοι.

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Κόρη σου είναι μάστερ και παρεξηγηθηκες? Μια ξεκωλιάρα πόρνη είναι που έβγαλε την κακία της και την άγαμου της σε έναν άνθρωπο που προσπάθησε να εφαρμόσει τον κανονισμό δηλαδή να κάνει την δουλειά για την οποία πληρωνεται
Ειναι γνωστη μου.Φαε την πουτσα σου τωρα.
Α. ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ

-Επιτρέπεται η μεταφορά αποσκευών μέχρι το πολύ διαστάσεων βαλίτσας, δηλαδή μέχρι 100x60x25 εκατ. μέτρου και αντικειμένων μήκους μέχρι 170 εκατ. μέτρου και εφόσον ο κάτοχός τους μπορεί να τα μεταφέρει μόνος του (ο μετανάστης του βίντεο "καλύπτεται" βάσει νόμου).

-Οι αποσκευές θα πρέπει να τοποθετούνται στους ελεύθερους χώρους των οχημάτων, εκτός των διαδρόμων, των σημείων εισόδου-εξόδου των επιβατών και επικύρωσης εισιτηρίων, ώστε να μην εμποδίζεται η διέλευση των υπόλοιπων επιβατών. Μικροαποσκευές (π.χ. σακίδια) θα πρέπει να κρατούνται και όχι να φέρονται.
Οτι λες λοιπον για την κοπελα,επιστρεφονται προς την κορη σου.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τωρα αμα σου πω οτι την γκομενα την dj που τραβηξε το βιντεο την εχω παρει απο κωλο σπιτι της στο Νεο Βουτζα θα με πιστεψεις?

ΜΑΛΑΚΑ μου έχεις φακελώσει ΓΑΜΗΣΕΙ όλον τον γυναικείο πληθυσμό της Ελλάδας!

ΑΞΙΟΣΣΣ!!!
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Τωρα αμα σου πω οτι την γκομενα την dj που τραβηξε το βιντεο την εχω παρει απο κωλο σπιτι της στο Νεο Βουτζα θα με πιστεψεις?
αποκλειεται το γκομενακι ηταν γατα... τα μυριζεται τα φασιστακια και τα σουταρει....  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127

Δεν ξερω αν ειναι φιλη σου μαστερακο αλλα μια που παιζει λαουντζιες μελαχρινη οπαδο του γαυρου ( μου διαφευγει το ονομα της λογω αλτσχαιμερ)  με τουμπανο φτιαγμενο βυζι τριαρι και κωλαρα ,την εχω παρει απο κωλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom