Νέα

Ράνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
συναγωνιστές μου. με τη ντίνα και την έλλη εχω περάσει τις καλύτερες στιγμές μου σε μπουρδέλο αλλα και εκτός. γιαυτό σας παρακαλώ ππείτε μου ποτε δουλεύει η ντίνα στο 303?
και για να θυμίσω κάτι στους παλαιότερους ή ντίνα δούλευε δευτέρα τρίτη πέμπτη παρασκευή μέχρι τις 5 και ή έλλη η πρόεδρος τετάρτη σάββατο και κυριακή .
Αλήθεια ή έλλη που έχει χαθεί( κατακόσμον ΔήμητραΠ)?πείτε μου ρε παίδες έχει αποσυρθεί?
τι εννοεις εκτος?την ειχες παρει στο σπιτι?
 

swtirisd

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια κανενα νεο απο τη ρανια λιοσιων 303 εχουμε????εχει παει κανεις και ξερει καθε ποτε ειναι και εαν ειναι?
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες θα την επισκευθώ αύριο και θα σας πω ακριβώς ποιές μέρες δουλεύει. αυριο πέμπτη 11012007 δουλεύει ωσ τισ 6 το απογευμα
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
λοιπόν παίδες η ράνια δουλεύει μια μέρα απο 10.30 - 6 το απόγευμα και την επομένη 6- 2 το βράδυ και πάει λέγοντας. μια επίσκεψη θα σας διαφωτίσει. έχει βάψει το μαλί μαύρο και εχει δέδει σαν γυναίκα με πολά πιασίματα. δεν έχει χάσει τίποτα απο την κάβλα που είχε στο κρεβάτι τα προηγούμενα χρόνοα. μάλιστα είναι πολύ καλύτερη και πολύ καυτή στο κρεβάτι. αν σε γουστάρει χύνει μαζί σου. πιστέψτε με το λέω εκ πείρας και μετα απο πολλές τσάρκες που εχω κάνει. είμαι πανω απο ....αντα και γνωρίζω πάρα πολλά.
 

swtirisd

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχουμε κανενα νεο απο τη ρανια λιοσιων 303 και παλια αχαρνων 104....εινα ι ακομη στη λιοσιων???

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
συναγωνιστές!!!
Σήμερα επισκεύθηκα την Ράνια και ήταν φωτιά και λαύρα. Είναι εκει και σας περιμένει. Δευτέρα - τετάρτη Απόγευμα μετά τις 6 το απόγευμα και Τρίτη - Πέμπτη πρωί μέχρι τις 6. Όσοι πιστοί προσέλθετε
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
γεια σας συναγωνιστες. αυτη η ρανια ειναι η σημερινη ντινα στη λιοσιων 303? αυτη ρε παιδια ειναι καρατραβελι του κερατα. η τρυπα της μοιαζει με κατι αλλο παντως δεν μοιαζει με μουνι. ειχα ασχημη εμπειρια με αυτην. διαβαστε και στην κριτικη που εχω κανει για αυτο το σπιτι. σεβαστες και οι αλλες αποψεις για τουσ fun της συγκεκριμμενης αλλα γενικα συνιστω ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom