Νέα

R.I.P. phorum.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ParisPapis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως νοιωθετε με αυτο το γεγονος

  • Στεναχωρηθηκα

    Ψήφοι: 11 16,7%
  • Στις αρχιδαρες μου

    Ψήφοι: 31 47,0%
  • Παμε γι αλλα

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Ουτε κρυο Ουτε ζεστη

    Ψήφοι: 5 7,6%
  • Μπου και ξερο ψωμι

    Ψήφοι: 18 27,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    66

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
η ιστορια του webwar πολεμηθηκε απο την επερωτηση αδωνι,
Οι πολεμιοι πολλοι και ειμασταν λιγοι.
Δηλαδη εχουμε χασει διαγαλαξιακους πολεμους!!!
...οπως χασαμε τα χοτελ με τις τσεχες!!!αχχχχχχ.
Που τον θυμήθηκες τον πέπα τύπε. Ένας φαναρτζής ήταν κάπου στον κάμπο θυμάμαι.Είχε σελίδα με ερωτικές ιστορίες (πολλά γκεηλίκια), κάτι σαν φόρουμ με κάτι τσουρουφλισμένους, και το κλασσικό ψηστήρι στο irc-τσατ.
το θυμαμαι σαν ψεμα, πρεπει να εγινε ενας μικρος θρηνος στο νετ και το μιρκ. φανατζης? αποκλειεται. παντως να γινονταν κονε απο το σαιτ του, αντρες γυναικες.
ειχα βρει λιμανι εκει το 2009 οταν πρωτοβγηκε το ΠΑΣΟΚ του ΓΑΠ (aka λεφτα υπαρχουν) και εδω στο bou απαγορευοταν να βριζουμε το ΠΑΣΟΚ της καρδιας μας . ... αποφασισα οτι πρεπει να ριξω καναν λουτσο και ετσι επεστρεψα  στο bou  με το παλιο μου username .
Κριμα που δεν μπορουμε να ανατρεξουμε στα παλια μας ποστ στο πχορουμ.
αυτο το νικ, πεπε λε πιου το θυμαμαι. μου ειναι γνωστο. εποχες με μπουρδελα.ΤΒ, διωξεις, αστεγος κοσμος, αγωνια, χαραμαδα φωτος. μετα ... Πετρουλα, Τζουλια ντΒντ, Μνημονια. με αυτη την σειρα.
Κριμα που το κλεινουν, μαθαινες ιστορια, απο καποιον που τυφλα να ειχε ο λακις. το συστημα μας επιτιθεται.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Δηλαδη εχουμε χασει διαγαλαξιακους πολεμους!!!
...οπως χασαμε τα χοτελ με τις τσεχες!!!


Το πρωτο στουντιακι στη Βουλιαγμενης ειχε Τσεχες και ηταν κρυφο (ηταν κοντα στο τοτε Ντερτι κλαμπ)..Και για τους πιο παρακμιακους μερακληδες, ενα στενο κοντα στα γραφεια του ΚΚΕ στην ομονοια υπηρχε πιατσα ως το 07-08 με Τσεχες που πηγαιναν η στα γυρω χοτελια η και στο αμαξι με 10-20 ευρω μπατζετ. Οι παρουσιες αξιολογοτατες, το ειχα μαθει απο ταριφα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom