Νέα

Πυροβόλησαν και τραυμάτισαν τον Στέφανο Χίο στα Βριλήσσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Οι δολοφονικές απόπειρες κατά γνωστών δημοσιογράφων κατά κανόνα συνοδεύονται από δραματικές πολιτικές εξελίξεις!

Οψόμεθα!
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.947
Κριτικές
1
Like
5.460
Πόντοι
2.356
δειτε λοιπον τωρα ποιους χτυπαει ο κουλης και αναρωτηθειται

μηπως πρεπει να ειμαστε στο δρομο μεχρι να πεσουν

για τη πατριδα μας και την λαικη κυριαρχια
Το γαρ πολύ της θλίψεως γεννά παραφροσύνη, σύντροφε. :grin:

Να το κοιτάξεις σε κανα ειδικό, γιατί δε σε βλέπω καλά. :S
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
τι λε βρες αρχιμαλακα που ειμαι ψευτης
ας βγαλει η αστυνομια διαψευση

Καταρχάς πάρε την αναφορά σου διότι από κουραδόμαγκες του πληκτρολογίου έχει πήξει το σύμπαν. Να μιλάς καλύερα γιατί δεν είσαι σπίτι σου να μιλάς όπως σε έμαθε ο πατέρας σου κι η μάνα σου. Έξω υπάρχει πολιτισμένος κόσμος.

Hasta la vista ΨΕΥΤΗ. :grin:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
ειναι απλα τα πραγματα ο τυπος παταει στα βηματα του Μακαρου.. το οτι δεν τον σκοτωσαν δεν ηταν τυχη. θα πηγε να βγαλει κανενα θεμα για κανεναν που ηταν πανω απο τα κυβικα του δεν θα τα βρηκαν στα λεφτα και του το εστειλαν το μηνυμα διαφορετικα.. ακομα και ο ποιο ασχετος σκοπευτης δεν αστοχει εξ επαφης
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.258
Like
21.204
Πόντοι
5.506
βαση οτι υπαρχει ειδικη υπηρεσια για προστασια προσωπον που ειναι 7.000 και ολοι ειναι σε ατομα που δεν τα χρειαζονται αφου ολοι σχεσον ειναι τσιρακια του συστηματος


"Τα υποκειμενικά κριτήρια (για παράδειγμα ένας δημοσιογράφος ή ένας επιχειρηματίας που δηλώνει ότι απειλείται) υπόκεινται στην κρίση ειδικής επιτροπής της ΕΛ.ΑΣ. που κρίνει το μέλλον των αιτημάτων τους. Η επιτροπή καταρτίζει «Έκθεση Εκτίμησης Κινδύνου» και συνεκτιμά τα κριτήρια ¨


δηλαδη η επιτροπη που υποκειται στην αστυνομια του ΚΛΕΦΤΟΠΑΣΟΚΟΥ χρυσοχοειδη
συνεδριασε οταν ειχε κανει αιτημα ο χιος
και ειπε οτι "οχι δεν κινδυνευει"

και τον πυροβολσανε

και η πουτανα ακομα δεν εχει κανει καν δηλωση ο ΚΛΕΦΤΟΠΑΣΟΚΟΣ



Άσε μας ρε μεγάλε και συ που θα κάθεται η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ να ασχολείται με τον κάθε ψυχάκια που τα βάζει με όλους και όλα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.258
Like
21.204
Πόντοι
5.506
τι λε βρες αρχιμαλακα που ειμαι ψευτης
ας βγαλει η αστυνομια διαψευση



Θα βάλεις εσύ ΕΓΓΡΑΦΟ με το αίτημα, όπου δε λέει και κάτι γιατί η ίδια η αστυνομία ΑΞΙΟΛΟΓΕΙ το οποιοδήποτε αίτημα.


Που θέλεις η αστυνομία να διαψεύσει τον κάθε μαλάκα STELIOS77 του bou.com.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Άσε μας ρε μεγάλε και συ που θα κάθεται η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ να ασχολείται με τον κάθε ψυχάκια που τα βάζει με όλους και όλα.
εχεις δικιο.
καλυτερα να φυλανε τους βουλευτες μη χασουμε καναν λεβεντη πατριωτη..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Κανένας εισαγγελέας ή έστω διαχειριστής διαβάζει τώρα το μπου;

Είναι ζαβό ρε, μην δίνεις σημασία. Εδώ σε άλλο νήμα που ήταν κότα του είπα "σε άλλα νήματα είσαι λαλίστατος, γιατί εδώ μούγκα?" και μου είπε αυτολεξή "ε άλλο τώρα στην πραγματικότητα κι άλλο από εδώ". Για τέτοια ρόμπα μιλάμε, μην δίνεις σημασία :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
εχεις δικιο.
καλυτερα να φυλανε τους βουλευτες μη χασουμε καναν λεβεντη πατριωτη..

Eγώ πάντως συμφωνώ μαζί σου σε αυτό. Αλλά έχε υπόψη σου ότι παντού στον κόσμο προστατεύονται. Για μένα λάθος. Όταν μπαίνεις στην πολιτική παίρνεις και τα όποια ρίσκα. Αν θεωρείς ότι κινδυνεύεις βάλε ιδιωτική ασφάλεια όπως οι εφοπλιστές!
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
28
Like
2.476
Πόντοι
6.265
Καταρχάς πάρε την αναφορά σου διότι από κουραδόμαγκες του πληκτρολογίου έχει πήξει το σύμπαν. Να μιλάς καλύερα γιατί δεν είσαι σπίτι σου να μιλάς όπως σε έμαθε ο πατέρας σου κι η μάνα σου. Έξω υπάρχει πολιτισμένος κόσμος.

Hasta la vista ΨΕΥΤΗ. :grin:

Kυρια κυρια με εβρισε

ποσο μπουλης εισαι ρε τρομπα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

cuckolder beta male



οι συνεργατες του το ειπανε ας βγαλει ο ΚΛΕΦΤΟΠΑΣΟΚΟΣ διαψευση να πει οτι δεν ζητησε
δεν θα τρεχει ο χιος που ειναι σε καταστολη να δειχνει οτι ζητησε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.258
Like
21.204
Πόντοι
5.506
εχεις δικιο.
καλυτερα να φυλανε τους βουλευτες μη χασουμε καναν λεβεντη πατριωτη..


Ο βουλευτής, μας αρέσει δε μας αρέσει, είναι ο "εκλεκτός" των πολιτών, δε φυλάνε καν το πρόσωπο, την ιδιότητα φυλάνε.

Αν αρχίσουμε να συγκρίνουμε τη θέση του βουλευτή με τον κάθε τελειωμένο, ας το λουκετιάσουμε το μαγαζί.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Kυρια κυρια με εβρισε

ποσο μπουλης εισαι ρε τρομπα?   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

cuckolder beta male

Ναι, γιατί αφού οι γονείς σου δεν σε έμαθαν να μιλάς σαν άνθρωπος αλλά σαν αληταράς χαμίνι, καλό είναι να αρχίζεις να καταλαβαίνεις σιγά σιγά ότι έξω δεν είναι έτσι. Που το ξέρεις δηλαδή, είμαι σίγουρος, κι όταν είσαι έξω είσαι κότα τρίλειρη. Μιλάμε για ΣΙΓΟΥΡΑ πράγματα, μπαίνω στο νετ από το 1993 κι έχω δει χιλιάδες κουραδομαγκες σαν εσένα :grin:

Αν φας ένα Mute εδώ θα στεναχωρηθείς πάρα πολύ μιας και δεν φαίνεται να έχεις να κάνεις και κάτι άλλο. Οπότε, γι' αυτό έκανα αναφορά :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Ο βουλευτής, μας αρέσει δε μας αρέσει, είναι ο "εκλεκτός" των πολιτών, δε φυλάνε καν το πρόσωπο, την ιδιότητα φυλάνε.

Αν αρχίσουμε να συγκρίνουμε τη θέση του βουλευτή με τον κάθε τελειωμένο, ας το λουκετιάσουμε το μαγαζί.
σορρυ αλλα δεν τα παω καθολου καλα με αυτη τη φραση  :dunno:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Ο βουλευτής, μας αρέσει δε μας αρέσει, είναι ο "εκλεκτός" των πολιτών, δε φυλάνε καν το πρόσωπο, την ιδιότητα φυλάνε.

Aυτό φιλαράκι είναι η "δικαιολογία" που λένε οι ίδιοι. Εγώ δεν το αγοράζω αυτό, είναι μούφα για μένα. Όσο κινδυνεύει ένας πολιτικός να τον φάνε τόσο κινδυνεύει κι ένας πλούσιος και προβεβλημένος ιδιώτης... ο οποίος φροντίζει για την φύλαξή του.

Αυτό πιστεύω εγώ. Ότι κι ο πολιτικός πρέπει να φροντίσει για την δική του.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
28
Like
2.476
Πόντοι
6.265
Ναι, γιατί αφού οι γονείς σου δεν σε έμαθαν να μιλάς σαν άνθρωπος αλλά σαν αληταράς χαμίνι, καλό είναι να αρχίζεις να καταλαβαίνεις σιγά σιγά ότι έξω δεν είναι έτσι. Που το ξέρεις δηλαδή, είμαι σίγουρος, κι όταν είσαι έξω είσαι κότα τρίλειρη. Μιλάμε για ΣΙΓΟΥΡΑ πράγματα, μπαίνω στο νετ από το 1993 κι έχω δει χιλιάδες κουραδομαγκες σαν εσένα :grin:

Αν φας ένα Mute εδώ θα στεναχωρηθείς πάρα πολύ μιας και δεν φαίνεται να έχεις να κάνεις και κάτι άλλο. Οπότε, γι' αυτό έκανα αναφορά :grin:

Οτι πεις χλαπατσα


dfgdfdffgyhyu-37.jpg

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.258
Like
21.204
Πόντοι
5.506
Aυτό φιλαράκι είναι η "δικαιολογία" που λένε οι ίδιοι. Εγώ δεν το αγοράζω αυτό, είναι μούφα για μένα. Όσο κινδυνεύει ένας πολιτικός να τον φάνε τόσο κινδυνεύει κι ένας πλούσιος και προβεβλημένος ιδιώτης... ο οποίος φροντίζει για την φύλαξή του.

Αυτό πιστεύω εγώ. Ότι κι ο πολιτικός πρέπει να φροντίσει για την δική του.


Όπως και να χει, δε θα μπει σε σύγκριση με τον οποιοδήποτε βουλευτή, ακόμα και χλαπάτσα συριζαίου, οα κάθε θεόμουρλος αλήτης που εν γνώση του προκαλεί τη κοινή γνώμη και εξαγριώνει τον κάθε πικραμένο με ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΥΠΟ, ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ.


Ας φρόντιζε λοιπόν και αυτός ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ τη δική του φύλαξη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom