Νέα

Pulse νέο strip club στα λαδάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
η ανακυκλωση αφου δεν δουλευει σε αλλα οπως στα σκουπιδια , δουλευει μια χαρα στα (οσα το παλευουν ακομα) κωλαδικα , μεχρι τα ανακυκλωσιμα προιοντα εξαυλωθουν τελειως
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ειναι και η βιβιαν εκει απο το πλατινουμ...ξανθια σωματαρα και μουναρα..μικαελα βιβιαν πανε μαζι αυτες!!
Δώσε το καλλιτεχνικό της για να καταλάβουν
Δε δουλεύει σα Βίβιαν ποτε
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Σύμφωνα με πληροφορίες από εξέχων μέλος του υποκόσμου το κατάστημα κλείνει προσωρινά και ίσως οριστικά !!!
 

dreamevil

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Ίσως ποστάρω σε λάθος thread αλλά θυμάται κανείς μια marlen που δούλευε στο platinum πριν πολλά χρόνια;Νομίζω αργότερα την είχε πάρει το μάτι μου σε τσόντα του σειρηνάκη.Δεν νομίζω να δουλεύει ακόμα αλλά ήταν μεγάλη καύλα.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Ίσως ποστάρω σε λάθος thread αλλά θυμάται κανείς μια marlen που δούλευε στο platinum πριν πολλά χρόνια;Νομίζω αργότερα την είχε πάρει το μάτι μου σε τσόντα του σειρηνάκη.Δεν νομίζω να δουλεύει ακόμα αλλά ήταν μεγάλη καύλα.
Ισχύει. Όχι του Σειρηνάκη όμως. Την ταινία την λέγαν Sexaloniki
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Ίσως ποστάρω σε λάθος thread αλλά θυμάται κανείς μια marlen που δούλευε στο platinum πριν πολλά χρόνια;Νομίζω αργότερα την είχε πάρει το μάτι μου σε τσόντα του σειρηνάκη.Δεν νομίζω να δουλεύει ακόμα αλλά ήταν μεγάλη καύλα.
ριξε μια ματια στο ληξιαρχειο μηπως συγχωρεθηκε η θεια ...δουλευε σκληρα , πρεπει να βγηκε σε πληρη συνταξη αν και τα ετρωγε σε κακες συνηθειες
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Σύμφωνα με πληροφορίες από εξέχων μέλος του υποκόσμου το κατάστημα κλείνει προσωρινά και ίσως οριστικά !!!
αφου ολα αυτα εχουν αδειες με το μηνα
κατι σαν δωρεαν δοκιμαστικες περιοδους , οταν ληξει το τζαμπα ληγει και το πανηγυρι
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ριξε μια ματια στο ληξιαρχειο μηπως συγχωρεθηκε η θεια ...δουλευε σκληρα , πρεπει να βγηκε σε πληρη συνταξη αν και τα ετρωγε σε κακες συνηθειες
αυτοί δεν το γύρισε σε βίζιτα τύπου σίτι τουρ???
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα και απο εμένα.έχει κλείσει τελικά το μαγαζί.αν ναι ποιός ξέρει να μου πει που πήγε το δίδυμο Μιχαέλα και Γκαμπριέλα????
Ευχαριστώ προκαταβολικως.
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
48
Like
3.005
Πόντοι
5.271
Μιχαελα ροδο γκαμπριελα πρεπει να ειναι le cabaret
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Αυτή πρέπει να είναι η Τζούλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom