Νέα

Ψωνιστηρι μεσα απο το waplog

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Για να μην δίνει σημάδια ζωής μάλλον πήγε.  :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Καλησπερα τυποι..μπηκα για ενημερωση ως ειχα υποσχεθει..δεν θα σας πω πολλες λεπτομερεις γιατι δεν μ αρεσει να εκθετω τις κοπελες γενικα παντα ειμαι εχεμυθος σ αυτ τα θεματα..η μικρη ειναι οντως 18 και κατι μηνων ονομα δεν θα σας πω λογω εχεμυθειας.. πηγαμε οτελ κατσαμε 2 ωρες πολυ καλη στον αγωνα κοστος μονο 70 ευρω για 2 ωρες αν εχετε τπτ αποριες ρωτηστε ελευθερα.. ;)
 

Zager

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2017
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
:happy: :happy: :happy: :happy:
Καλησπερα τυποι..μπηκα για ενημερωση ως ειχα υποσχεθει..δεν θα σας πω πολλες λεπτομερεις γιατι δεν μ αρεσει να εκθετω τις κοπελες γενικα παντα ειμαι εχεμυθος σ αυτ τα θεματα..η μικρη ειναι οντως 18 και κατι μηνων ονομα δεν θα σας πω λογω εχεμυθειας.. πηγαμε οτελ κατσαμε 2 ωρες πολυ καλη στον αγωνα κοστος μονο 70 ευρω για 2 ωρες αν εχετε τπτ αποριες ρωτηστε ελευθερα.. ;)
Ονομα θελουμε να μαθουμε.Τι αλλο?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
:happy: :happy: :happy: :happy: Ονομα θελουμε να μαθουμε.Τι αλλο?
η κοπελα μου εδειξε ταυτοτητα γιατι μικροδειχνε και φοβομουν..ξερω το αληθινο της ονομα αλλα οπως καταλαβαινετε δεν μπορω να το πω..η κοπελα ηταν 1.58 και γυρω στα 45 κιλα..μπαζο παντως δεν την λες..απλα δεν εχει πιασιματα..πουτσομεζες ειναι αλλα αξιζε..θα την κρατησω για καιρο γιατι βαρεθηκα να μου κτυπαν την πορτα οι τσατσαδες.. :headbang:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
εν τω μεταξυ ο ξενοδοχος οταν ειδε την μικρη μας κοιταγε καλα-καλα! μαλλον την περασε για ανηλικη και φοβηθηκε! εμ, ετσι σαν απολειφαδι πουναι κι αυτη μικροδειχνει!  :headbaning1:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τυποι ξερω θα σας φανει απιστευτο αλλα τσιμπησε κι αλλο μωρο πιο ομορφο..19 αρικο! πολυ πουτανια εχει πεσει..η εφαρμογη τα σπαει τυποι, εκτος αν εγω ειμαι κωλοφαρδος..παντως πολυ πουτανια εχει πεσει..της ειπα για λεφτα μου λεει απο κοντα αυτα..της εδωσα τηλ μιλησαμε γυναικα ειναι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Zager

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2017
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
τυποι ξερω θα σας φανει απιστευτο αλλα τσιμπησε κι αλλο μωρο πιο ομορφο..19 αρικο! πολυ πουτανια εχει πεσει..η εφαρμογη τα σπαει τυποι, εκτος αν εγω ειμαι κωλοφαρδος..παντως πολυ πουτανια εχει πεσει..της ειπα για λεφτα μου λεει απο κοντα αυτα..της εδωσα τηλ μιλησαμε γυναικα ειναι..
Ρε φιλε στελνεις σε ολες και οτι κατσει?Τουλαχιστον σε οσες τους φενεται οτι ειναι πουτανακια.Α πες και ονομα να χωθω
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
ςεννοειται ρε φιλε οτι την πεφτω σε ολες..κανε αιτημα φιλιας πρωτα..αν το δεχτουν ειναι καλος ιοωνος..μετα πεστο στην ψυχρα οτι θες να γινεις χορηγος της  το πολυ πολυ να σου πει οχι και να σε διαγραψει απο φιλο..στις 10 η μια θα τσιμπησει
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
εγω δινω τηλεφωνο και της λεω να με παρει για να βεβαιωθω οτι δεν ιεναι αντρας  ;)
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
για εγγραφη ζηταει τηλεφωνο και gmail, facebook h twiter 2 απ αυτα οπωδηποτε
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Το κακο ειναι οτι τωρα που ολες εχουν βγει στην βιζιτα, δεν υπαρχουν πολλα φραγκα! ειναι αυτο που λενε, τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι δεν εχουμε κουταλι να την φαμε!  :headbang:
 

Zager

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2017
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Το κακο ειναι οτι τωρα που ολες εχουν βγει στην βιζιτα, δεν υπαρχουν πολλα φραγκα! ειναι αυτο που λενε, τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι δεν εχουμε κουταλι να την φαμε!  :headbang:
Η δευτερη ποσα σου ζητησε και για ποση ωρα?Ή δεν τα χετε πει ακομα?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
στελνε αιτηματα φιλιας ειδικα σε οσες εχουν επισκεφτει το προφιλ σου..σε ειδοποιει ποιος το επισκεφτηκε..
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Η δευτερη ποσα σου ζητησε και για ποση ωρα?Ή δεν τα χετε πει ακομα?
το εγραψα πιο πανω..μου ειπα απο κοντα αυτα..ισως θελει πρωτα να με δει και εκ του φυσικου μπορει να φοβαται μην ειμαι αστυνομικος η κατι τετοιο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
Πελάτες  ψαχνουν αυτοι
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
Ξερω τιλεω. Οποια κανει λαικ εχει κλειδωμενο προφιλ και θελει πρεμιουμ συνδρομη  .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom