Νέα

ψηφοφορια!!Τελειωνετε 2 φορες με ντανα στην ωρα οι ανω των 30;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ψηφοφορια!!Τελειωνετε 2 φορες με ντανα στην ωρα?οι ανω των 30 να απανταν

  • ναι

    Ψήφοι: 61 45,9%
  • οχι το πολυ μια

    Ψήφοι: 42 31,6%
  • μπορω και τρεις

    Ψήφοι: 19 14,3%
  • και παραπανω

    Ψήφοι: 11 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
2.ως γνωστον το αγχος και η κουραση δημιουργουν προβληματα.προβλημα ειναι να τελειωνεις στο 2 λεπτο,προβλημα ειναι και να μη τελειωνεις ουτε σε μιση ωρα,προβλημα ειναι και να σου πεφτει στα μισα  :2funny:

Γιατι;;;  :think:
 

Επισκέπτης
Κοιτα προβληματα που εχει ο κοσμος  :2funny:
εγω φιλε μου μπορει να μην χυσω και καμια φορα την μια ωρα
εχω καταντησει εργολαβος
τραβαμε κουπι λεμεεεεεεε
το κυριωτερο ειναι να μην αγχωνεσε και να το απολαμβανεις
ειμαστε και σε κρισιμη ηλικια οποτε μην πιεζεις τον εαυτο σου επειδη ο φιλος σου ειναι κοκορακι
κι αυτα που λεει η ουκρανεζα οτι κουραστηκε;;;
παπαρια...κατσε γαμα την νον-στοπ 50-55 λεπτα κι αν το μουνακι της δεν γινει κωλοτρυπιδα απο το στεγνωμα να ερθεις να μου το πεις  :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Ο Αρίστος

ΟΤΑΝ ήμουνα τριάντα,
εγαμούσα δύο πάντα,
δυό φορές απανωτές,
μα ήταν άλλες εποχές!

Στά σαράντα όταν μπήκα,
μού ΄φτανε μιά πιτσιρίκα,
να την σκίζω ευχαρίστως
και να χύνει ο Αρίστος!

Στα πενήντα όταν γαμούσα,
πως να κρατηθώ κοιτούσα,
μα ο Αρίστος ο προδότης,
έχυνε στην είσοδό της !

Στα εξήντα είχα κάβλες
και των κρεβατιών οι τάβλες,
σπάγανε δεν με κρατούσαν
κι οι πουτάνες εβογκούσαν !

Στα εβδομήντα είχα τρείς,
πουτανάρες διαλογής
κι ο Αρίστος μου κοντάρι,
πίσω τρύπα και καμάρι !

Στα ογδόντα δυστυχώς,
έχω κάβλες -νοητώς-,
μα ο Αρίστος τεμπελιάζει
και στ΄ αρχίδια του αράζει!

:grin:








 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Ο Αρίστος

ΟΤΑΝ ήμουνα τριάντα,
εγαμούσα δύο πάντα,
δυό φορές απανωτές,
μα ήταν άλλες εποχές!

Στά σαράντα όταν μπήκα,
μού ΄φτανε μιά πιτσιρίκα,
να την σκίζω ευχαρίστως
και να χύνει ο Αρίστος!

Στα πενήντα όταν γαμούσα,
πως να κρατηθώ κοιτούσα,
μα ο Αρίστος ο προδότης,
έχυνε στην είσοδό της !

Στα εξήντα είχα κάβλες
και των κρεβατιών οι τάβλες,
σπάγανε δεν με κρατούσαν
κι οι πουτάνες εβογκούσαν !

Στα εβδομήντα είχα τρείς,
πουτανάρες διαλογής
κι ο Αρίστος μου κοντάρι,
πίσω τρύπα και καμάρι !

Στα ογδόντα δυστυχώς,
έχω κάβλες -νοητώς-,
μα ο Αρίστος τεμπελιάζει
και στ΄ αρχίδια του αράζει!

:grin:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny:
αν και έχω κόψει τα ναρκωτικά σε νιώθω...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ψυχεδέλεια !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.930
Κριτικές
178
Like
39.560
Πόντοι
21.896
Ο Αρίστος

ΟΤΑΝ ήμουνα τριάντα,
εγαμούσα δύο πάντα,
δυό φορές απανωτές,
μα ήταν άλλες εποχές!

Στά σαράντα όταν μπήκα,
μού ΄φτανε μιά πιτσιρίκα,
να την σκίζω ευχαρίστως
και να χύνει ο Αρίστος!

Στα πενήντα όταν γαμούσα,
πως να κρατηθώ κοιτούσα,
μα ο Αρίστος ο προδότης,
έχυνε στην είσοδό της !

Στα εξήντα είχα κάβλες
και των κρεβατιών οι τάβλες,
σπάγανε δεν με κρατούσαν
κι οι πουτάνες εβογκούσαν !

Στα εβδομήντα είχα τρείς,
πουτανάρες διαλογής
κι ο Αρίστος μου κοντάρι,
πίσω τρύπα και καμάρι !

Στα ογδόντα δυστυχώς,
έχω κάβλες -νοητώς-,
μα ο Αρίστος τεμπελιάζει
και στ΄ αρχίδια του αράζει!

:grin:
τι σεφερης και ελυτης!αυτη ειναι πραγμματικη ποιηση για νομπελ
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Η ψηφοφορία λήγει: 31/10/37, 12:12

Τo 2037 θα ξερουμε το αποτελεσμα?  :grin:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Με την ευκαιρια δουελιας που ειχα βουλγ ειχα παρει και ενα φιαλρακι αυτος για να κενει σεξοτυισμο!πηραμε και ντανες και παρασκευη και σαββατο αλλα και κυριακη και αληθεια παρατηρησα ενα προβλημα μου οτι δεν μπορω να ωβγαλω 2 φορες σε μια ωρα με ντανα!!και ενω εχουμε ιδια ηλικια  περιπου ανω των 30 και οι δυο αυτος ηταν σαν πολεμικη μηχανη μεσα σε 23 λεπτα εβγαζε δυπ φορες και εγω την δευτερη την παρατουσα στα μισα και σκεφτομαι τωρα η μαλλον μας πηραν τα χρονια η οφειλετε στο κωλοαγχος της δουλειας και τα πολλα χλμ που κανω καθημερινα?!!!!!!!!
ας απανταν καλυτερα οι ανω των αντα και οι κοπελες ειτε οι επαγγελματιες ειτε αυτες που εχουν σχεση!!
μηπως με πηρε η κατω βολτα και εγωηστικ δεν θελω να το παραδεχτω η μηπως απλα ειαναι θεμα οτι ποεζω τον ευατο μου για δευτερη και ειναι ψυχολογικο?


Θεμα και γκομενας ειναι, οχι μονο δικο μας. Αν η αλλη 'το χει' το πακετο, θα χεις και συ σεξουαλικη συμπεριφορα 20αρη. Θα της αφησεις την μητρα στο κομοδινο. Αν δεν το χει, τοτε και 1 καλα ειναι.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Θεμα και γκομενας ειναι, οχι μονο δικο μας. Αν η αλλη 'το χει' το πακετο, θα χεις και συ σεξουαλικη συμπεριφορα 20αρη. Θα της αφησεις την μητρα στο κομοδινο. Αν δεν το χει, τοτε και 1 καλα ειναι.

Απολυτως σωστα τα λες φιλε καζαμπουμπουρα ετσι ακριβως ειναι αυτο ισως παιζει τον βασικοτερο ρολο... ;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Με την ευκαιρια δουελιας που ειχα βουλγ ειχα παρει και ενα φιαλρακι αυτος για να κενει σεξοτυισμο!πηραμε και ντανες και παρασκευη και σαββατο αλλα και κυριακη και αληθεια παρατηρησα ενα προβλημα μου οτι δεν μπορω να ωβγαλω 2 φορες σε μια ωρα με ντανα!!και ενω εχουμε ιδια ηλικια  περιπου ανω των 30 και οι δυο αυτος ηταν σαν πολεμικη μηχανη μεσα σε 23 λεπτα εβγαζε δυπ φορες και εγω την δευτερη την παρατουσα στα μισα και σκεφτομαι τωρα η μαλλον μας πηραν τα χρονια η οφειλετε στο κωλοαγχος της δουλειας και τα πολλα χλμ που κανω καθημερινα?!!!!!!!!
ας απανταν καλυτερα οι ανω των αντα και οι κοπελες ειτε οι επαγγελματιες ειτε αυτες που εχουν σχεση!!
μηπως με πηρε η κατω βολτα και εγωηστικ δεν θελω να το παραδεχτω η μηπως απλα ειαναι θεμα οτι ποεζω τον ευατο μου για δευτερη και ειναι ψυχολογικο?

φυλλαράκι εγώ είμαι 38 και 2 φορες στην 1 ώρα μονο σε fkk μπορώ
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
παιδάκια, δεν ξέρω για εσας, αλλά εμένα μου έτυχε τις τελευταίες φορές να χύσω 4 φορές την κάθε φορά. Ίσως φταίει που έκοψα το τσιγάρο. Μπορεί να υπάρχει κάποια σύνδεση, δεν ξέρω. Πάντως με το κόψιμο του τσιγάρου, πήρα και 15 κιλάκια..., τα οποία τώρα αρχίζω να τα ρίχνω σιγά - σιγά.

Αλλά το άγχος, καλά κρατεί....
 

lostinflames

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Με την ευκαιρια δουελιας που ειχα βουλγ ειχα παρει και ενα φιαλρακι αυτος για να κενει σεξοτυισμο!πηραμε και ντανες και παρασκευη και σαββατο αλλα και κυριακη και αληθεια παρατηρησα ενα προβλημα μου οτι δεν μπορω να ωβγαλω 2 φορες σε μια ωρα με ντανα!!και ενω εχουμε ιδια ηλικια  περιπου ανω των 30 και οι δυο αυτος ηταν σαν πολεμικη μηχανη μεσα σε 23 λεπτα εβγαζε δυπ φορες και εγω την δευτερη την παρατουσα στα μισα και σκεφτομαι τωρα η μαλλον μας πηραν τα χρονια η οφειλετε στο κωλοαγχος της δουλειας και τα πολλα χλμ που κανω καθημερινα?!!!!!!!!
ας απανταν καλυτερα οι ανω των αντα και οι κοπελες ειτε οι επαγγελματιες ειτε αυτες που εχουν σχεση!!
μηπως με πηρε η κατω βολτα και εγωηστικ δεν θελω να το παραδεχτω η μηπως απλα ειαναι θεμα οτι ποεζω τον ευατο μου για δευτερη και ειναι ψυχολογικο?

Θέμα διάθεσης και χημείας είναι καθαρά , μην αγχώνεσαι. Γιατί δεν δοκιμάζεις και μεγαλύτερα ραντεβού να σου φύγει και το άγχος της 1 ώρας? Σε δίωρο ή τρίωρο ραντεβού θα είσαι πολύ πιο άνετος.
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
ειναι πολλοί οι παράγοντες που σε επηρεαζουν στο σεξ, η φυσική κατάσταση, η ψυχολογική κατάσταση,το στρες, η γκόμενα...
επίσης στην βίζιτα παίζει ρόλο η πίεση χρόνου που δέχεσαι αλλά και η συμπεριφορά της κοπέλλας, αν είναι μάστορας θα σε βοηθήσει, τωρα αν δεν μπορεί να συγχρονιστεί μαζί σου, βάζει δόντια στην πίπα, στον πιέζει πολύ και γενικά του συμπεριφέρεται σαν λεβιε ταχυτητων έ, τοτε αντίο στύση..
αυτό πάντως που παρατηρω σε μένα είναι οτι στα 43 μου που ηταν η τελευταία φορά που πηγα με ct,cg στην μία ωρα τελείωνα άνετα δύο φορές, τώρα στα 48 μου δοκίμασα να παρω μια ωρα και αν και πήγα "κουμπωμένος" δύσκολα τελείωσα την δευτερη. πλέον θέλω τον χρόνο μου.
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι παίζει ρόλο και η "ντάνα",άν είναι από παλέτες ή ξέρω γω από φορτηγά. . . :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom