Νέα

Ψάχνουμε bi γυναίκα για 3some

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Καλησπέρα!
Όπως αναφέρει ο τίτλος, αναζητείται bi γυναίκα για 3ο.
Λεπτομέρειες σε προσωπικό μύνημα πολύ ευχαρίστως! Ηλικίες 2Γ6 και 30Α.
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
781
Κριτικές
9
Like
19.894
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα!
Όπως αναφέρει ο τίτλος, αναζητείται bi γυναίκα για 3ο.
Λεπτομέρειες σε προσωπικό μύνημα πολύ ευχαρίστως! Ηλικίες 2Γ6 και 30Α.
Σε ποια περιοχή ποια πόλη ;;;;
Η νομίζετε ότι όλο το bou μένει στην Αθήνα ;;
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
αμα ψαξετε για "bi" αντρα, θα σου στειλουν μηνυμα διακοσοι πουσταρεοι που θα ερθουν να τους γαμησεις. Αρα θεωρητικα εσυ παλι 2 τρυπες θα γαμησεις. Καλο deal, και ρεαλιστικο πανω απολα.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
20
Like
22.779
Πόντοι
8.346
αμα ψαξετε για "bi" αντρα, θα σου στειλουν μηνυμα διακοσοι πουσταρεοι που θα ερθουν να τους γαμησεις. Αρα θεωρητικα εσυ παλι 2 τρυπες θα γαμησεις. Καλο deal, και ρεαλιστικο πανω απολα.
Κ τι τρυπα κιολας.. κωλο, που αλλοι σε άλλα νήματα ρωτανε πως θα το παρουν χωρίς η αλλη να πονέσει
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
αμα ψαξετε για "bi" αντρα, θα σου στειλουν μηνυμα διακοσοι πουσταρεοι που θα ερθουν να τους γαμησεις. Αρα θεωρητικα εσυ παλι 2 τρυπες θα γαμησεις. Καλο deal, και ρεαλιστικο πανω απολα.
Όχι φίλε δε διάβασες καλά. Bi γυναίκα ψάχνουμε.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Όχι φίλε δε διάβασες καλά. Bi γυναίκα ψάχνουμε.
μια χαρα διαβασα. Στο καταλληλο μερος ηρθες! εχουμε τοσες πολλες bi γυναικες εδω μεσα που βαρεθηκαμε να γαμαμε αυτες και τις φιλες τους
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
Καλησπέρα!
Όπως αναφέρει ο τίτλος, αναζητείται bi γυναίκα για 3ο.
Λεπτομέρειες σε προσωπικό μύνημα πολύ ευχαρίστως! Ηλικίες 2Γ6 και 30Α.
Φίλε αν όλο αυτο ειναι πραγματικό κι οχι μούφα, μη ρωτας εδω μέσα για γυναίκα bi, δεν υπάρχει...
Θα βρεις πολλους, πάρα πολλους άντρες bi και gay, και θα ακούσεις άπειρα φίδια...
Τρεις λύσεις έχεις
Α. Ψάχνεις έξω κι αν πετυχεις κάποια μια χαρα (η καλύτερη λύση γιατι έχει και το πριν παιχνίδι). Αν και όποτε.
Άποψη μου αν η γυναίκα/κοπέλα σου κάνει παιχνίδι, θα βρειτε σίγουρα κι όχι δύσκολα. Αν ειναι "παρθένα" στο σπορ και ντρεπεται απλά προσπάθησέ το.
Β. Βρίσκεις την ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ (με κεφαλαια) επαγγελματια απο εδω μέσα (αν όμως το δεχεται η δικια σου).
Γ. Τελευταια λύση που μπορει να λειτουργήσει αλλά έχει "επικινδυνότητα" και κοστίζει αρκετα παραπάνω, να βρεις-πληρώσεις την ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ επαγγελματία ( με κεφαλαια, bold, underline και πάλι ρισκο) ώστε "τυχαια" να βρεθείτε κάπου ενώ είσαι με τη δικιά σου και να "προκυψει". Συνεπάγεται αρκετα αυξημένο κόστος και μια επικινδυνότητα να γινεις αντιληπτος. Θελει συγκεκριμενες προυποθεσεις απο την επαγγελματια (να την γνωριζεις κάπως, 1-2 ραντεβου για να έχεις άποψη, να μιλάει άψογα ελληνικά και να φαινεται ελληνίδα κι όχι καραμπαμπαμ ουκρανέζα πχ, να μην έχει ξέκωλο λουκ γενικοτερα και να μπορει να σνταπεξελθει σε αυτο που θες. Και να πει ναι φυσικά. Λίγες τέτοιες και σιγουρα πρεπει να έχετε γνωριστει (με το γνωστο τροπο).
Πάντως σε μένα κάτι ανάλογο έχει δουλέψει (όχι το ίδιο, ανάλογο).

Εδώ μεσα πάντως για bi γυναικα μην ψάχνεις
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Δ
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Φίλε αν όλο αυτο ειναι πραγματικό κι οχι μούφα, μη ρωτας εδω μέσα για γυναίκα bi, δεν υπάρχει...
Θα βρεις πολλους, πάρα πολλους άντρες bi και gay, και θα ακούσεις άπειρα φίδια...
Τρεις λύσεις έχεις
Α. Ψάχνεις έξω κι αν πετυχεις κάποια μια χαρα (η καλύτερη λύση γιατι έχει και το πριν παιχνίδι). Αν και όποτε.
Άποψη μου αν η γυναίκα/κοπέλα σου κάνει παιχνίδι, θα βρειτε σίγουρα κι όχι δύσκολα. Αν ειναι "παρθένα" στο σπορ και ντρεπεται απλά προσπάθησέ το.
Β. Βρίσκεις την ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ (με κεφαλαια) επαγγελματια απο εδω μέσα (αν όμως το δεχεται η δικια σου).
Γ. Τελευταια λύση που μπορει να λειτουργήσει αλλά έχει "επικινδυνότητα" και κοστίζει αρκετα παραπάνω, να βρεις-πληρώσεις την ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ επαγγελματία ( με κεφαλαια, bold, underline και πάλι ρισκο) ώστε "τυχαια" να βρεθείτε κάπου ενώ είσαι με τη δικιά σου και να "προκυψει". Συνεπάγεται αρκετα αυξημένο κόστος και μια επικινδυνότητα να γινεις αντιληπτος. Θελει συγκεκριμενες προυποθεσεις απο την επαγγελματια (να την γνωριζεις κάπως, 1-2 ραντεβου για να έχεις άποψη, να μιλάει άψογα ελληνικά και να φαινεται ελληνίδα κι όχι καραμπαμπαμ ουκρανέζα πχ, να μην έχει ξέκωλο λουκ γενικοτερα και να μπορει να σνταπεξελθει σε αυτο που θες. Και να πει ναι φυσικά. Λίγες τέτοιες και σιγουρα πρεπει να έχετε γνωριστει (με το γνωστο τροπο).
Πάντως σε μένα κάτι ανάλογο έχει δουλέψει (όχι το ίδιο, ανάλογο).

Εδώ μεσα πάντως για bi γυναικα μην ψάχνεις
Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για τη σοβαρή και ειλικρινή σου απάντηση!
Ενώ κάποιοι πιστεύουν ότι αυτά είναι στη σφαίρα της φαντασίας και ειρωνεύονται, εσύ απάντησες εκ πείρας και σοβαρά!
Να είσαι καλά! Θα τα λάβω όλα υπόψη!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μια χαρα διαβασα. Στο καταλληλο μερος ηρθες! εχουμε τοσες πολλες bi γυναικες εδω μεσα που βαρεθηκαμε να γαμαμε αυτες και τις φιλες τους
Αν δεν έχεις κάτι να δώσεις πάνω στο θέμα άστο φίλε μου. Να είσαι καλά!
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
823
Like
2.755
Πόντοι
446
Κάντε εγγραφή στο xstream.gr
Πολλές και ποικίλες οι bi γυναίκες σίγουρα θα βρείτε από εκεί..... αλλιώς αγγελία στο kanesex
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Φίλε αν όλο αυτο ειναι πραγματικό κι οχι μούφα, μη ρωτας εδω μέσα για γυναίκα bi, δεν υπάρχει...
Θα βρεις πολλους, πάρα πολλους άντρες bi και gay, και θα ακούσεις άπειρα φίδια...
Τρεις λύσεις έχεις
Α. Ψάχνεις έξω κι αν πετυχεις κάποια μια χαρα (η καλύτερη λύση γιατι έχει και το πριν παιχνίδι). Αν και όποτε.
Άποψη μου αν η γυναίκα/κοπέλα σου κάνει παιχνίδι, θα βρειτε σίγουρα κι όχι δύσκολα. Αν ειναι "παρθένα" στο σπορ και ντρεπεται απλά προσπάθησέ το.
Β. Βρίσκεις την ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ (με κεφαλαια) επαγγελματια απο εδω μέσα (αν όμως το δεχεται η δικια σου).
Γ. Τελευταια λύση που μπορει να λειτουργήσει αλλά έχει "επικινδυνότητα" και κοστίζει αρκετα παραπάνω, να βρεις-πληρώσεις την ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ επαγγελματία ( με κεφαλαια, bold, underline και πάλι ρισκο) ώστε "τυχαια" να βρεθείτε κάπου ενώ είσαι με τη δικιά σου και να "προκυψει". Συνεπάγεται αρκετα αυξημένο κόστος και μια επικινδυνότητα να γινεις αντιληπτος. Θελει συγκεκριμενες προυποθεσεις απο την επαγγελματια (να την γνωριζεις κάπως, 1-2 ραντεβου για να έχεις άποψη, να μιλάει άψογα ελληνικά και να φαινεται ελληνίδα κι όχι καραμπαμπαμ ουκρανέζα πχ, να μην έχει ξέκωλο λουκ γενικοτερα και να μπορει να σνταπεξελθει σε αυτο που θες. Και να πει ναι φυσικά. Λίγες τέτοιες και σιγουρα πρεπει να έχετε γνωριστει (με το γνωστο τροπο).
Πάντως σε μένα κάτι ανάλογο έχει δουλέψει (όχι το ίδιο, ανάλογο).

Εδώ μεσα πάντως για bi γυναικα μην ψάχνεις
Να σαι καλα τυπε που απαντησες σοβαρα στο τυπο mouxtikos. Βαρεθηκαμε πια με τα τρολ και τους ειρωνες σε αυτο το σαητ, απελπισια εχουν καταντησει. Εισαι οαση αληθεια στο χαμαιτυπειο ποταποτητας που ξεχειλιζει τα νηματα


Καλησπέρα!
Όπως αναφέρει ο τίτλος, αναζητείται bi γυναίκα για 3ο.
Λεπτομέρειες σε προσωπικό μύνημα πολύ ευχαρίστως! Ηλικίες 2Γ6 και 30Α.
Τυπε μου εχω λυση στο προβλημα σου, δεν ειναι δυσκολο. Ανοιξε τα πμ σου σε παρακαλω γιατι ειναι κλειδωμενα και θα σου στειλω που θα βρεις
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Να σαι καλα τυπε που απαντησες σοβαρα στο τυπο mouxtikos. Βαρεθηκαμε πια με τα τρολ και τους ειρωνες σε αυτο το σαητ, απελπισια εχουν καταντησει. Εισαι οαση αληθεια στο χαμαιτυπειο ποταποτητας που ξεχειλιζει τα νηματα
ελα ντε. σα δεν ντρεπονται να συμπεριφερονται σαν λιμενεργατες σε σαιτ για μπουρδελα. Σε λιγο θα αρχισουν να μιλανε και υποτιμητικα για τις γυναικες :2funny:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
Να σαι καλα τυπε που απαντησες σοβαρα στο τυπο mouxtikos. Βαρεθηκαμε πια με τα τρολ και τους ειρωνες σε αυτο το σαητ, απελπισια εχουν καταντησει. Εισαι οαση αληθεια στο χαμαιτυπειο ποταποτητας που ξεχειλιζει τα νηματα
Ευχαριστώ εκ βάθους καρδίας για τα καλά λόγια.
Όποτε χρριαστεί μη διστάσεις κι εσύ, εδώ είμαι...
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
ελα ντε. σα δεν ντρεπονται να συμπεριφερονται σαν λιμενεργατες σε σαιτ για μπουρδελα. Σε λιγο θα αρχισουν να μιλανε και υποτιμητικα για τις γυναικες :2funny:
Δεν αντιλαμβανομαι τυπε μου το υφος σου. Το αγαπητο μελος εξεφρασε μια απορια, οποιος μπορει να συμβαλει προς ανευρεση λυσεως για το προβλημα του ας σπευσει, οι υπολοιποι ας σιωπησουν. Αυτο με το τρολαρισμα στα νηματα ειναι κουραστικο, υπαρχουμε κ μεις που γραφουμε σοβαρα . Με στεναχωρει αυτη η ειρωνεια σε αλλα μελη , δεν εχουμε να χωρισουμε κατι μια οικογενεια ειμαστε

#solidaritybou.com
 

pout33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Αν θέλεις μπορούμε να κάνουμε ανταλλαγή.. Α32 και Γ36
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
το θέμα έχει ξαναπαίξει αλλά το πιο σωστό είναι η δικιά σου να βρεις το ταίρι της από κανένα γραφείο ή πάρε Κατερίνα20 που είναι και bi
Την έχω σκεφτεί τη γυναικάρα αυτή, αλλά θα ήθελα για αρχή να βρούμε κάτι εκτός αγοραίου! εκτιμώ ωστόσο την ιδέα σου! Να είσαι καλά!

Η ζωή είναι όμορφη και δεν αξίζει να χαλάμε τη διάθεσή μας με τοξικότητα, τσακωμούς κτλπ σαν τα κοκόρια.

Υ.Γ. δεν είναι σάιτ για μπουρδέλα μόνον! είναι σάιτ με forum για οτιδήποτε έχει να κάνει με το σεξ και διάφορα άλλα!
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Να σαι καλα τυπε που απαντησες σοβαρα στο τυπο mouxtikos. Βαρεθηκαμε πια με τα τρολ και τους ειρωνες σε αυτο το σαητ, απελπισια εχουν καταντησει. Εισαι οαση αληθεια στο χαμαιτυπειο ποταποτητας που ξεχειλιζει τα νηματα



Τυπε μου εχω λυση στο προβλημα σου, δεν ειναι δυσκολο. Ανοιξε τα πμ σου σε παρακαλω γιατι ειναι κλειδωμενα και θα σου στειλω που θα βρεις
Καλησπέρα φίλτατε!
Έχω την εντύπωση ότι είναι ανοιχτά τα προσωπικά μου μυνήματα γιατί έχω δεχτεί και μάλιστα πρόσφατα. Αλλά μόλις βρω χρόνο θα το τσεκάρω!

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

Glober

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
233
Πόντοι
280
+1 για την Κατερίνα20 αν τελικά δεν σας κάτσει αυτό που σκέφτεστε...

Επισης αν η δικιά σου είναι αρχάρια στο θέμα ίσως είναι καλύτερα ουτως η άλλως να ξεκινήσετε με την Κατερίνα η οποια είναι κυριολεκτικά δασκάλα και θα βοηθήσει την κοπέλα σου να έχει στα σίγουρα μία όμορφη πρώτη εμπειρία (σημαντικό και για τη συνέχεια).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom