Νέα

Ψαχνω κοπελα με μονιμο μισθο να μενει σπιτι μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EterosDioskouros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Και με του dopamina ετσι γίνονταν τυπε.  :S :S :S
τυπε ηταν τοσο σιχαμα οσο ακουγεται :think: :S :S :S
τυπε και ο λογαριασμος και η σουφρα του ντοπαμινα κοινοχρηστοι πρεπει να ειναι    :S :S :S :gay: :effemine:
νιαμου τετοια λετε και θα σπευσει πιπαλεκος μολις τελειωσει την βαρδια :pipa2: να μας την πει με ορθογραφικα λαθη που θα διορθωσει μολις χασει τον ελεγχο :effemine: :S :S :S
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
εγώ ψάχνω πούστη χωρίς μισθό να μένει σπίτι του
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.627
Like
14.610
Πόντοι
3.656
Αν δειξει κατι δικο του οπως και στη δικη σου περιπτωση μονο παπαρι θα ειναι τυπε  :S :S :S



τυπε το αποκλειεις να ειναι εγχειρισμενος ο τυπος ντοπας και να μην εχει ουτε αυτο;    :S :S :S :effemine: :gay:
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
α. ποιος είναι τύπος????
β. υπάρχει εύκαιρο "παράθυρο"?
γ. είναι ορίτζιναλ γιατί τα ιμιτασιόν μου φέρνουν αλλεργία...
δ. πόσο πάει, γιατί πρόσφατα έγινα της θεωρίας ότι ακόμα και τη χούφτα σου ΠΡΕΠΕΙ να πληρώνεις. και ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ

α.  Ο γιατρός.
β.  Και πόρτα, αν είσαι στο κατάλληλο
   μέρος την κατάλληλη στιγμή.
γ.  Εννοείται.
δ.  Το τερπνόν μετά του ωφελίμου.

URL]]
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
...και εγω γυναικα με μονιμο μισθο παντρευτηκα να μενει σπιτι μου (δημοσιος υπάλληλος και αυτη) και τεταρτο μηνα δεν την αντεξα μες στο σπιτι μου, πολύ γκρινια και μουρμουρα ανυποφορη.


ΠΡΟΣΕΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
...και εγω γυναικα με μονιμο μισθο παντρευτηκα να μενει σπιτι μου (δημοσιος υπάλληλος και αυτη) και τεταρτο μηνα δεν την αντεξα μες στο σπιτι μου, πολύ γκρινια και μουρμουρα ανυποφορη.


ΠΡΟΣΕΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ω ρε τυπε... και πανω που μ εχε πιασει μια μικρη καταθλιψη αυτες τις μερες, που μαι 42 και οχι δεν εχω παντρευτει καν αλλα απο το πασχα ειμαι και σινγκλ... μ εχανε πιασει τα ψυχολογικα μου... ποιος ειμαι, που παω, ποια θα με προσεχει στα γεραματα κλπ....

δεν αντεχω καμια ρε πανω απο 12-13 μηνες... :(
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Τι ζηλεψες ρε τυπε απο την ηλικια μου... παππους ειμαι πλεον... και μονος φυσικα! :(
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Την ελευθερια σου ζηλεψα, κ οσο ναναι εισαι κ λιγο πιο μικρος απο εμενα. :happy: :happy: :happy:

Nα σαι καλα τυπε!!! Κρατιεμαι παντως...και τα μαλλακια μου τα εχω αθικτα και τα γυμναστηρια μου παω και κανεις δε με κανει πανω απο 35!

Απλα δυστυχως ειμαι πλεον αορατος για τις ηλικιες 30 και κατω...
 

MisterGrey

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
22
Πόντοι
0
Την ελευθερια σου ζηλεψα, κ οσο ναναι εισαι κ λιγο πιο μικρος απο εμενα. :happy: :happy: :happy:
 

MisterGrey

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
22
Πόντοι
0
Nα σαι καλα τυπε!!! Κρατιεμαι παντως...και τα μαλλακια μου τα εχω αθικτα και τα γυμναστηρια μου παω και κανεις δε με κανει πανω απο 35!

Απλα δυστυχως ειμαι πλεον αορατος για τις ηλικιες 30 και κατω...
Μαλλον δεν εισαι τολμηρος πολυ ωστε να μιλας ελευθερα στις γυναικες.
Αν εχεις ελευθερο χρονο, ειτε βγαινοντας εξω με σωστο κολλητο,η καλυτερα κολλητη,κ οχι τριμαλακα, κ ξοδευεις κ λιγα χρηματα παραπανω απο οσα ξοδευεις τωρα, κ βεβαια εισαι ο εαυτος σου κ μπορεις να πεις 3-5 κουβεντουλες αληθινες σε καποια κοπελα, τοτε νομιζω δεν θα εισαι κ για πολυ καιρο πλεον μονος.
Για 30 κ κατω, δεν ειναι σιγουρο, ουτε για 8αρακι κ πανω, αλλα ολο κ κατι γινεται αν βγαινεις.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
:2funny: :2funny: :2funny:τυπε σου πουλαω εγω την πρωην μου!μαγειρευει μονο τηγανητα,πηρα 20 κιλα οσο τα χα μαζι της,επισης καθαριζει,ποτιζει τα λουλουδια,τσιμπουκακι καλο και περιποιειται και τα αρχιδια,στα του εργου αντεχει σφυροκοπημα στα μειον δεν δινει κωλο ουτε σε μενα ειχε δωσει που χω κανονικη τσαπου...τωρα μπορει ετσι να μου λεγε αλλα ηταν σφικτη κ κωλοτρουπα..αλλα αναλογα με το μισθο που θα της εχεις μπορει και να δωσει,εγω δεν τησ εδινα τιποτα με παρατησε οταν ξεκινησα να τις ζηταω δανεικα...ειναι πολλυ καλη περιπτωση αμα θες να σου δωσω το τηλ της θα σου δωσω IBAN να μου βαλεις δυο μισθους και τα βρισκουμε απο μειωση του δικου της,της ταξεως του 10% για να μην μας καταλαβει :erection: :erection: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
:2funny: :2funny: :2funny:τυπε σου πουλαω εγω την πρωην μου!μαγειρευει μονο τηγανητα,πηρα 20 κιλα οσο τα χα μαζι της,επισης καθαριζει,ποτιζει τα λουλουδια,τσιμπουκακι καλο και περιποιειται και τα αρχιδια,στα του εργου αντεχει σφυροκοπημα στα μειον δεν δινει κωλο ουτε σε μενα ειχε δωσει που χω κανονικη τσαπου...τωρα μπορει ετσι να μου λεγε αλλα ηταν σφικτη κ κωλοτρουπα..αλλα αναλογα με το μισθο που θα της εχεις μπορει και να δωσει,εγω δεν τησ εδινα τιποτα με παρατησε οταν ξεκινησα να τις ζηταω δανεικα...ειναι πολλυ καλη περιπτωση αμα θες να σου δωσω το τηλ της θα σου δωσω IBAN να μου βαλεις δυο μισθους και τα βρισκουμε απο μειωση του δικου της,της ταξεως του 10% για να μην μας καταλαβει :erection: :erection: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
Δηλαδή το ότι χώρισες ίσως να σου έσωσε την ζωή , η αν όχι την ζωή σίγουρα την σιλουέτα. Θυμάμαι αυτή η σωσω από τα εγκλήματα που ήθελε να σκοτώσει τον άντρα της είχε σκοπό να τον σκοτώσει μέσω της διατροφής , πολλά τηγανητά κτλ η απλά το είχε προτείνει κάποιος στην σειρά , δεν θυμάμαι καλά  :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
...και εγω γυναικα με μονιμο μισθο παντρευτηκα να μενει σπιτι μου (δημοσιος υπάλληλος και αυτη) και τεταρτο μηνα δεν την αντεξα μες στο σπιτι μου, πολύ γκρινια και μουρμουρα ανυποφορη.


ΠΡΟΣΕΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
στ αρχιδια μας τυπε.... :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom