Νέα

Ψαχνω κοπελα με μονιμο μισθο να μενει σπιτι μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EterosDioskouros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SandraSandra

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2018
Μηνύματα
133
Like
14
Πόντοι
1
To
Mistho to dinw egw den tgelw na exei auti mistho

Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν λεφτά, και άνθρωποι που είναι πλούσιοι.
Και πλούσιος δεν μπορείς να λέγεσαι μέχρι να μετρήσεις ένα προς ένα, απ’ όσα έχεις, αυτά που τα χρήματα δεν μπορούν να αγοράσουν.

 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306

Επισκέπτης
Οπως λεει κ ο τιτλος ψαχνω μια κοπελα να μενει σπιτι με μισθο κ ολα πληρωμενα. Ελευθερη να φυγει , να βγει , να παει διακοπες να κανει οτι θελει. Δουλευω πολλες ωρες, ειμαι εμφανισημος κ βαρεθηκα τις γκομενες που δεν ξερουν τι θελουν. Δεν θελω ερωτες γαμους κ παιδια απλα να γυρναω κ να με περιμενουν για οτι εχω ορεξη απλα κ ξεκαθαρα. Ειτε αυτο ειναι βολτα, ποτο, σεξ. Ειμαι 37 , ιδανικα θα προτιμουσα κοπελες 25-35, αν ενδιαφερεται καμια ας στειλει μυνημα

Αυτό ψάχναμε όλοι όσοι έχουμε παντρευτεί τύπε, άλλα στην πορεία η συμφωνία χαλάει
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Οπως λεει κ ο τιτλος ψαχνω μια κοπελα να μενει σπιτι με μισθο κ ολα πληρωμενα. Ελευθερη να φυγει , να βγει , να παει διακοπες να κανει οτι θελει. Δουλευω πολλες ωρες, ειμαι εμφανισημος κ βαρεθηκα τις γκομενες που δεν ξερουν τι θελουν. Δεν θελω ερωτες γαμους κ παιδια απλα να γυρναω κ να με περιμενουν για οτι εχω ορεξη απλα κ ξεκαθαρα. Ειτε αυτο ειναι βολτα, ποτο, σεξ. Ειμαι 37 , ιδανικα θα προτιμουσα κοπελες 25-35, αν ενδιαφερεται καμια ας στειλει μυνημα

Ξεχασες να βαλεις το βασικο τυπε... Τον μισθο.
Γιατι αν περιμενεις να βρεις πουτανα με 600 ευρω το μηνα, να σε περιποιηται, να φροντιζει το σπιτι και να την πηδας, εισαι γελασμενος.
Τωρα, αν το κανεις 2-3 χιλιαρικα το μηνα και δωσεις και 2 μισθους προσταντζα, να εισαι σιγουρος οτι θα κανουν ουρα....
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
βρες ένα Ασιατάκι και κάνε την δουλειά σου, γιατί άμα περιμένεις από Ελληνίδες, Αλβανίδες, Ρουμάνες και κάθε λογής συμφεροντολόγες να δεις προκοπή έτσι όπως τα λες άστο τότε …
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
To
Mistho to dinw egw den tgelw na exei auti mistho

Τι μισθό δίνεις τύπε, τον βασικό;  :S
Θέλεις να σου κάνει και της δουλειές του σπιτιού;  
Buegelmania.gif
 [/URL] η μόνο   :knockinb:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.456
Πόντοι
3.656
Οπως λεει κ ο τιτλος ψαχνω μια κοπελα να μενει σπιτι με μισθο κ ολα πληρωμενα. Ελευθερη να φυγει , να βγει , να παει διακοπες να κανει οτι θελει. Δουλευω πολλες ωρες, ειμαι εμφανισημος κ βαρεθηκα τις γκομενες που δεν ξερουν τι θελουν. Δεν θελω ερωτες γαμους κ παιδια απλα να γυρναω κ να με περιμενουν για οτι εχω ορεξη απλα κ ξεκαθαρα. Ειτε αυτο ειναι βολτα, ποτο, σεξ. Ειμαι 37 , ιδανικα θα προτιμουσα κοπελες 25-35, αν ενδιαφερεται καμια ας στειλει μυνημα

Αν δεν τρολάρεις, είσαι έτοιμος να πέσεις σε βαθιά σκατά. Όπως έγραψε ένας συνάδελφος παραπάνω, μπορεί να έρθει κάποια κοπέλα και να δείχνει όπως τη θέλεις και μια μέρα γυρνώντας από τη δουλειά να βρεις μόνο τους τοίχους και το σπίτι γυμνό. Αλλά ακόμα κι αν έρθει κάποια που δεν είναι σε κύκλωμα με εγκληματίες, αργά ή γρήγορα θα τη βαρεθείς. Οι άντρες απατούν γυναίκες σαν τη Μόνικα Μπελούτσι, κι εσύ νομίζεις ότι θα συνεχίσεις να επιθυμείς την εν λόγω υπάλληλο;  
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
252
Πόντοι
26
Κι εδώ ρε φίλε γιατί έβαλλες "αγγελία"? Ειλικρινά νομίζεις ότι θα βρεις αυτό που ψάχνεις εδώ μέσα? Ε ρε τρέλα που έχετε μερικοί σόρρυ κιόλας.
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
κουβαλα ενα βουλγαρακι παρακαλανε  :zfuck: :fuck1:
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
Αν δεν τρολάρεις, είσαι έτοιμος να πέσεις σε βαθιά σκατά. Όπως έγραψε ένας συνάδελφος παραπάνω, μπορεί να έρθει κάποια κοπέλα και να δείχνει όπως τη θέλεις και μια μέρα γυρνώντας από τη δουλειά να βρεις μόνο τους τοίχους και το σπίτι γυμνό. Αλλά ακόμα κι αν έρθει κάποια που δεν είναι σε κύκλωμα με εγκληματίες, αργά ή γρήγορα θα τη βαρεθείς. Οι άντρες απατούν γυναίκες σαν τη Μόνικα Μπελούτσι, κι εσύ νομίζεις ότι θα συνεχίσεις να επιθυμείς την εν λόγω υπάλληλο;  

Τύπε τέσσερις τοίχους και ένα στρώμα θα έχει το σπίτι που θα την βάλει :S
Άμα την βαρεθεί θα βρει άλλη :rolleyes:
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Τύπε πρέπει να έχεις λάβει καμιά 500αρια πμ απο γκομενάρες που ψάχνουν σπίτωμα.  :S :S :S
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Το κλειδι ειναι το υψος του μισθου..
Ποσα δινεις να σου πουμε αν θα βρεις
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
θα τις περασει απο οντισιον τυπε  :tits2:
Καλή ιδέα η οντισιόν , μπορεί μάλιστά να κάνει το άλλο να πει οτι ο μισθός που δίνει είναι μεγάλος πχ 2 χιλιάρικα το μήνα και να τις δοκιμάζει δωρεάν και μετά θα τους λέει οτι θα τις ειδοποιήσει αφου δει κι άλλες πρώτα .. κάπως έτσι :P
 
OP
OP
E

EterosDioskouros

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Το κλειδι ειναι το υψος του μισθου..
Ποσα δινεις να σου πουμε αν θα βρεις

Ο μισθος ειναι προφανως πολλαπλασιος του βασικου. Προφανως θα υπαρξει μεταβατικη περιοδο κ μετα ας κλεψει οτι θελει αν νομιζει οτι αξιζει να χαλαςει τη συμφωνια. Ακουγεται τρελο αλλα απλα βαρεθηκα τις βλακειες. Αν ειναι του επαγγελματος κ βαρεθηκε κ αυτη θα σωθει κ εγω θα περασω καλα, τιποτε παραπανω τιποτε λιγοτερο
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.278
Κριτικές
15
Like
5.771
Πόντοι
1.496
Εχεις βαλει και χαμηλο ηλικιακο οριο. Καποιος παλια ελεγε εδω οτι με  45αρες 50αρες οικιακες βοηθους βολευοταν ερωτικα. Το τερπνον μετα του ωφελιμου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom