Νέα

ψαχνω για μια μοντελοειδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kanenas1980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
Οκ συμβαινουν αυτα.Οπως και φιλοι σε προδιδουν οπως και πολλες απογοητευσεις παιρνουμε στη ζωη. Αυτο δεν σημαινει πως θα το επικροτουμε κιολας και θα λεμε καλα μας εκαναν.

 Και στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν ειναι καμια κοπελα σε καροτσακι, αυτος μεταφορικα ειναι σε καροτσακι και η κοπελα του φερθηκε ανθρωπινα και τον στηριζει και αυτος αντι για ευχαριστω κοιταει πως να τη κερατωσει. Αν αυτο δεν ειναι αχαριστια τοτε τι ειναι?
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Οκ συμβαινουν αυτα.Οπως και φιλοι σε προδιδουν οπως και πολλες απογοητευσεις παιρνουμε στη ζωη. Αυτο δεν σημαινει πως θα το επικροτουμε κιολας και θα λεμε καλα μας εκαναν.

 Και στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν ειναι καμια κοπελα σε καροτσακι, αυτος μεταφορικα ειναι σε καροτσακι και η κοπελα του φερθηκε ανθρωπινα και τον στηριζει και αυτος αντι για ευχαριστω κοιταει πως να τη κερατωσει. Αν αυτο δεν ειναι αχαριστια τοτε τι ειναι?

αχαριστια, ρατσισμος, εγωισμος και άλλες λέξεις που χρησιμοποιούμε για να δώσουμε αρνητικό πρόσημο σε πράγματα που απλώς υπάρχουν με συνέπεια να καταπιεζόμαστε.
Εγώ λέω όχι
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
αχαριστια, ρατσισμος, εγωισμος και άλλες λέξεις που χρησιμοποιούμε για να δώσουμε αρνητικό πρόσημο σε πράγματα που απλώς υπάρχουν με συνέπεια να καταπιεζόμαστε.
Εγώ λέω όχι

προφανως τοτε εισαι ιδιος.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
εισαι κομπλεξικος αχαριστος.

αν λες αληθεια.

Μπορεί και να λέει φίλτατη. Έτσι κι αλλιώς εδώ μέσα οι περισσότεροι είναι έξυπνοι, όμορφοι, γυμνασμένοι, πλούσιοι, ψωλαράδες, γαμιάδες, μεγαλοεργοδότες που δίνουν δουλειά σε μηχανικούς κλπ και πάει λέγοντας.  ;)
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
οχι δεν εννοω αυτο.

 Μια μπορει να ειναι πολυ ωραιο μουνι και να μην σε γεμιζει οσο μια πιο μετρια που εχεις καλυτερη συννενοηση χημεια κτλ
Μπορει να εισαι σε μια τελειωμενη σχεση με μια πολυ ωραια και να κερατωσεις.
Μπορει να εισαι σε μια καλη σχεση αλλα να δεις μια αλλη και να παθεις κοκομπλοκο και να μην μπορεις να κρατηθεις.
Ολα αυτα ειναι στεναχωρα αλλα οκ.


Αλλα αν μου ελεγες πως εισαι σε μια σχεση με μια κοπελα που ειναι αυτο που ψαχνεις σου φερεται αψογα εχετε συννενοηση χημεια ενω εσυ δεν εισαι και το κελεπουρι αντικειμενικα και θες να τη κερατωσεις με μια που ουτε σ αρεσει ουτε το κλικ σου κανει απλα και μονο επειδη σου εδωσε αξια η γκομενα σου και την ειδες ο γαμιας της γειτονιας και ψωνιστηκες θα ελεγα πως ναι εισαι αχαριστος και σιγουρα κομπλεξικος
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
οχι δεν εννοω αυτο.

 Μια μπορει να ειναι πολυ ωραιο μουνι και να μην σε γεμιζει οσο μια πιο μετρια που εχεις καλυτερη συννενοηση χημεια κτλ
Μπορει να εισαι σε μια τελειωμενη σχεση με μια πολυ ωραια και να κερατωσεις.
Μπορει να εισαι σε μια καλη σχεση αλλα να δεις μια αλλη και να παθεις κοκομπλοκο και να μην μπορεις να κρατηθεις.
Ολα αυτα ειναι στεναχωρα αλλα οκ.


Αλλα αν μου ελεγες πως εισαι σε μια σχεση με μια κοπελα που ειναι αυτο που ψαχνεις σου φερεται αψογα εχετε συννενοηση χημεια ενω εσυ δεν εισαι και το κελεπουρι αντικειμενικα και θες να τη κερατωσεις με μια που ουτε σ αρεσει ουτε το κλικ σου κανει απλα και μονο επειδη σου εδωσε αξια η γκομενα σου και την ειδες ο γαμιας της γειτονιας και ψωνιστηκες θα ελεγα πως ναι εισαι αχαριστος και σιγουρα κομπλεξικος
Γονίδιο ορμόνης προδιαθέτει για μονογαμία ή για απιστία

Οι άνδρες που έχουν την τάση να παίζουν σε πολλά ταμπλό μπορούν τώρα να ρίξουν το φταίξιμο στα γονίδιά τους. Νέα μελέτη επιβεβαιώνει τις υποψίες για το ρόλο μιας ορμόνης στη σταθερότητα των μονογαμικών σχέσεων.

 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Χανονται και οι τελευταίες ελπίδες για βελτίωση της ζωής μου με φυγή στον Βορρά :(
poio βορρα ελλαδας η ευρωπη?
αν ειναι ευρωπη δυσκολα τα πραγματα φουλ αντρες ,οντως την εκατσες
ελλαδα αν πας σαλονικα θα γαμας 3 φορες πιο πανω απ αθηνα αν εισαι...τεσταρισμενα  :rockon:
αλλα βεβαια 3 επι 0,,παλι 0 κανει... :rolleyes:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Γονίδιο ορμόνης προδιαθέτει για μονογαμία ή για απιστία

Οι άνδρες που έχουν την τάση να παίζουν σε πολλά ταμπλό μπορούν τώρα να ρίξουν το φταίξιμο στα γονίδιά τους. Νέα μελέτη επιβεβαιώνει τις υποψίες για το ρόλο μιας ορμόνης στη σταθερότητα των μονογαμικών σχέσεων.

μονογαμικος αντρας ειναι παρεκλιση.... :S
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
Γονίδιο ορμόνης προδιαθέτει για μονογαμία ή για απιστία

Οι άνδρες που έχουν την τάση να παίζουν σε πολλά ταμπλό μπορούν τώρα να ρίξουν το φταίξιμο στα γονίδιά τους. Νέα μελέτη επιβεβαιώνει τις υποψίες για το ρόλο μιας ορμόνης στη σταθερότητα των μονογαμικών σχέσεων.


την εχουν μονο οι αντρες η και οι γυναικες?Επισης λεει οτι υπαρχουν και με μηδεν αντιγραφα

Επισης και? Καποιο γονιδιο ευθυνεται και για τη βιαιοτητα και αλλο για τις δολοφονικες τασεις και αλλο για κατι αλλο. Δηλαδη θα πρεπει να λεμε μπραβο και δεν πειραζει μωρε εχει το γονιδιο?
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
την εχουν μονο οι αντρες η και οι γυναικες?Επισης λεει οτι υπαρχουν και με μηδεν αντιγραφα

Επισης και? Καποιο γονιδιο ευθυνεται και για τη βιαιοτητα και αλλο για τις δολοφονικες τασεις και αλλο για κατι αλλο. Δηλαδη θα πρεπει να λεμε μπραβο και δεν πειραζει μωρε εχει το γονιδιο?

Στους άνδρες έχει τον φαινότυπο της πολυγαμίας.
Δεν είμαι βιολόγος αλλά πχ το γονίδιο της καράφλας το έχουν και οι γυναίκες αλλά μόνο εμείς καραφλιάζουμε.
Τα γονίδια και οι χημικές διεργασίες στον εγκέφαλο μας, μας κάνουν αυτό που είμαστε συν τις εμπειρίες φυσικά
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
poio βορρα ελλαδας η ευρωπη?
αν ειναι ευρωπη δυσκολα τα πραγματα φουλ αντρες ,οντως την εκατσες
ελλαδα αν πας σαλονικα θα γαμας 3 φορες πιο πανω απ αθηνα αν εισαι...τεσταρισμενα  :rockon:
αλλα βεβαια 3 επι 0,,παλι 0 κανει... :rolleyes:

Ευρώπη εννοώ.
Θεσσαλονικιός είμαι αλλα δουλεύω στην Αθήνα.
Αυτό που διαπίστωσα είναι ότι στην Αθήνα οι γκόμενες γαμιούνται γρηγορότερα.
Εχω ρίξει όμως λίγο τα στάνταρντ.
Θεσσαλονίκη που πάω με άδειες βγάζω καλύτερες γκόμενες αλλά μου κάθονται στην 5η άδεια, αν δεν έχουν αλλάξει γνώμη μέχρι τότε :headbang:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Ευρώπη εννοώ.
Θεσσαλονικιός είμαι αλλα δουλεύω στην Αθήνα.
Αυτό που διαπίστωσα είναι ότι στην Αθήνα οι γκόμενες γαμιούνται γρηγορότερα.
Εχω ρίξει όμως λίγο τα στάνταρντ.
Θεσσαλονίκη που πάω με άδειες βγάζω καλύτερες γκόμενες αλλά μου κάθονται στην 5η άδεια, αν δεν έχουν αλλάξει γνώμη μέχρι τότε :headbang:
ευρωπη αδερφε την εκατσες..μονο φιλανδια νορβηγια υπαρχει χωρος ακομα αν εισαι λατιν λοβερ στυλ,παντου αλλου κ 50αρα εμφανισημη την κυνηγανε 10 με 100 απεγνωσμενοι....
θα την βγαλεις φκκ κλπ κονσερβα ρουμανικη δηλ.ετερον ουδεν....δυστυχως  :S
θεσσαλονικη παντως πολυ πιο ευκολη προσβαση κ τατς υπαρχει κι απο μενα κι απο αλλους εξ-πατς που ερχομαστε για καποια 15νθημερα καλοκαιρι,πολυ πιο καλα τα πραγματα απ οτι λεκανοπεδιο κ κρητη πχ
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
ευρωπη αδερφε την εκατσες..μονο φιλανδια νορβηγια υπαρχει χωρος ακομα αν εισαι λατιν λοβερ στυλ,παντου αλλου κ 50αρα εμφανισημη την κυνηγανε 10 με 100 απεγνωσμενοι....
θα την βγαλεις φκκ κλπ κονσερβα ρουμανικη δηλ.ετερον ουδεν....δυστυχως  :S
θεσσαλονικη παντως πολυ πιο ευκολη προσβαση κ τατς υπαρχει κι απο μενα κι απο αλλους εξ-πατς που ερχομαστε για καποια 15νθημερα καλοκαιρι,πολυ πιο καλα τα πραγματα απ οτι λεκανοπεδιο κ κρητη πχ

Την άνοιξη θα πάω για επιτόπια έρευνα στον κολλητό που δουλεύει Φιλανδία :rockon:
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
Στους άνδρες έχει τον φαινότυπο της πολυγαμίας.
Δεν είμαι βιολόγος αλλά πχ το γονίδιο της καράφλας το έχουν και οι γυναίκες αλλά μόνο εμείς καραφλιάζουμε.
Τα γονίδια και οι χημικές διεργασίες στον εγκέφαλο μας, μας κάνουν αυτό που είμαστε συν τις εμπειρίες φυσικά

Εφοσον δεν εισαι και επειδη απο οτι διαβασα ειναι μια ερευνα που βασιζεται κυριως σε στατιστικα δεδομενα, με μικρο δειγμα(μεγαλη πιθανοτητα λαθους) που επισης δεν ανηκει στην βιολογια αλλα στις κοινωνικες επιστημες κυριως(και τη συμεπριφορα μας μπορει να τν επηρρεασουν πολλα οπως εμπειριες, μορφωση, παιδικα βιωματα κοινωνικο περιβαλλον χωρα προελευσης κτλ) αρα μεγαλωνει κατα πολυ τη πιθανοτητα λαθους.

  Αυτο που μας λεει το αρθρο που μου εστειλες ειναι οτι εκαναν μια συσχετιση με το ταδε γονιδιο με την ταδε συμπεριφορα. ειναι μια ενδειξη οχι αποδειξη.

  και πουθενα δεν λεει οτι ο φαινοτυπος ειναι μονο στους ανδρες.
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
Επισης τετοιες ερευνες να ξερεις βγαινουν συνεχως για διαφορα πραγματα και μετα απο λιγο καταρριπτονται αναθεωρουνται λιγες ειναι εκεινες που παραμενουν και με περισσοτρες ερευνες επιβεβαιωνονται
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Επισης τετοιες ερευνες να ξερεις βγαινουν συνεχως για διαφορα πραγματα και μετα απο λιγο καταρριπτονται αναθεωρουνται λιγες ειναι εκεινες που παραμενουν και με περισσοτρες ερευνες επιβεβαιωνονται

Πιστεύεις ότι ο μεσος άνδρας δεν είναι πολυγαμικός?
Πολύ πιθανή η συσχέτιση με τα γονίδια.
Και πριν την αναπτυξη των επιστημων οι άνθρωποι καταλάβαιναν την έννοια τις κληρονομικότητας αλλά πηρε αρκετούς αιώνες για να αποδειχθεί.
Απο την ζωή στο εργαστήριο!
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Την άνοιξη θα πάω για επιτόπια έρευνα στον κολλητό που δουλεύει Φιλανδία :rockon:
εισαι τυχερος
εκει γαμανε ακομα  χωρις μαχες :fuck1: :fuck1: :fuck1:
βεβαια χειμωνα κ μισο φθινοπωρο βγαλε μαντηλι βρες ωμο κ κλαψε  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom