Νέα

ψάχνω για μαύρα κορίτσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alex(9)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
207
Πόντοι
0
έχω πάει με μερικές στο μεταξουργειο. Ψαχνω για μαυρες που να κανουν πρωκτικο ξερει κανεις? Αλλα και γενικα έχετε κάποια να προτεινετε?
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
Ama βρεις...καλη...που να μη ζηταει ενα νεφρο για να την γαμησουμε...πες μου και μενα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
94
Like
46.411
Πόντοι
17.311
[quote author=Alex link= ]έχω πάει με μερικές στο μεταξουργειο. Ψαχνω για μαυρες που να κανουν πρωκτικο ξερει κανεις? Αλλα και γενικα έχετε κάποια να προτεινετε? [/quote]

μπιουτυ απο φυλης 66 αριστερα.
ομορφη με ωραια φατσα, τρελο κορμι και super συμμετοχη μεσα (εγω περασα πολυ καλα παντως).
την πρωτη φορα ημουν μαλλον καπως εγω και δεν ειχα γραψει καλα σχολια αν θυμαμαι καλα (αν το ειχα γραψει κιολας, μπορει και οχι).
τωρα πριν το lockdown, εγινε η δευτερη φορα και ευτυχως ηταν και γαμω.
κωλο δε νομιζω να δινει, αλλα αξιζει μια δοκιμη αν σου αρεσει... αν τη ξαναπετυχεις και οταν ξανανοιξουν τα μαγαζακια.
συνηθως ηταν 3η βαρδια, αλλα τωρα με τις μαλακιες του κουλοϊου, του σκορδαλια, του καντηλαναφτη και λοιπων παν(δ)ηλιθιων, ηταν δευτερη.

καμια σχεση με τη μπαζολα μπιουτυ τη.... "γνωστη", απο τα 65 και 84.
 

Nikossssssssss

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2016
Μηνύματα
94
Like
49
Πόντοι
0
Καλημέρα.Το θέμα είναι αν υπάρχουν ανεξάρτητες μαύρες σοκολάτες ..οι γνωστές πλέον πνίγονται εύκολα... πριν βαζανε και τα αρχιδια στο λαρύγγι..
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Ναόμι από Τριγγετοαλυσίδα.
Δεν ξέρω αν δουλευει ακόμα. Τελευταία επίσκεψη Σεπτ.
Ελαφρύ ευκολοδιαχειρίσιμο κοντοπούτανο, δηλώνει καταγωγή απο Κένυα αλλά μένει Λονδίνο, ωραία φάτσα για μαύρη, τέλειες αναλογίες, πάρα πολύ καλό deep throat ... το κατεβάζει βαθειά στο λαρύγγι ακάποτο, παραμυθένιο κωλαράκι το οποίο δυστυχώς κρατάει για μετά τον γάμο :2funny: και στήσιμο στα τέσσερα ΠΟΙΗΜΑ :fuck2:

Άντε και καλούς απογόνους! :afro:
 

Nikossssssssss

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2016
Μηνύματα
94
Like
49
Πόντοι
0
Την Ναόμι της γαμαω το λαρύγγι από το 2017... τώρα πνίγεται λέει.. δουλεύει και ως ανεξάρτητη.Ψαχνουμε καινούργιες σοκολάτες.Τα μάζεψε τα λεφτά της μάλλον..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
94
Like
46.411
Πόντοι
17.311
Ναομι=ebony να υποθεσω εεε η' καμια σχεση???
 

Nikossssssssss

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2016
Μηνύματα
94
Like
49
Πόντοι
0
Bella από your angels κωλαρα... αλλά βαριέται .. πίπα με χέρι ...
 

Nikossssssssss

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2016
Μηνύματα
94
Like
49
Πόντοι
0
Έχω βρει Πατησίων.Απλα ψάχνω για ebony με ακαποτη πίπα...
 

sxistis

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Aγαπητε ενας πολυ μεγαλος αριθμος απο τις μαυρες εχουνε ΣΜΝ και μιλαμε μεγαλος αριθμος.... δε λεμε για τα χλαμυδια κι αλλα ..... μικροβιακια .......μιλαμε για υιους που ειναι μεν γνωστοι στην ελληνικη μικροβιολογια αλλα ειναι εξωτικοι κ σπανιοι οπως και οι φορεις τους δε στο λεω για να πω κ να γραψω κατι ,,,,,αλλα ειναι υπαρκτο το θεμα , παραδειγμα αλλη θεραπευτικη αγωγη εχει ενας υιος με DNA προέλευσης απο αφρικη με αλλη αντιμετωπιση θεραπευτικη αγωγη κ ιατρικο πρωτόκολλο απο αμερικη ολοι ομως αντιμετωπιζονται με την καταληλη κλινικη συμπτωματολογία οταν και αααμα ασχοληθη η εχει μελετησει ο θεραπον ιατρος κλπ κλπ ως τοτε μπορεις ναχεις δει τα ραδικια αναποδα , γνωριζω συναδελφο που παντρεύτηκε στο ΓΙΟΧΑΝΕΣΜΠΟΥΡΚ και μετα απο καιρο εμαθε η γυναικα του πως ηταν φορεας ..... ( χωρις ναναι χρηστης ναναι παρθενα κ γενικα να μην εχει καμμια απ τις γνωστες προυποθεσεις για ....ωστ να κολλήσει και ας λενε με το σπερμα κλπ στην διεθνη ιατρικη κοινοτητα .....
ΜΗΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ
«Κώλοι πολλοί υπάρχουνε εις το ωραίον φύλλον, με σχήματα διάφορα σε μέγεθος ποικίλον.

Κώλοι χοντροί, κώλοι λεπτοί, κώλοι απαλοί κι αφράτοι, κώλοι σα ζύμη μαλακοί και κώλαροι τριζάτοι.


Κώλοι σκληροί σαν πέτρινοι και άλλοι λαστιχένιοι, κώλοι δροσάτοι, τροφαντοί και κώλοι μαραμένοι.

Κώλοι μεγάλοι σαν βουνά και κώλοι μια χουφτίτσα, κώλοι που ‘ χουν κουνήματα και κάνουνε καπρίτσια.

Κώλοι σαν τάβλα επίπεδοι, κι άλλοι ψηλά βαλμένοι, κώλοι σαν φράπες τουρλωτοί και κώλοι κρεμασμένοι.

Κώλοι κομψοί, συμμετρικοί και περιποιημένοι και κώλοι ασουλούπωτοι, «μπόγοι κακοδεμένοι».

Κώλοι σαν τριαντάφυλλο και κώλοι σαν αχλάδι, κώλοι που προκαλούν κλοτσιά κι άλλοι που θέλουν χάδι.

Κώλοι σαν αλαβάστρινοι, που μοιάζουν με καθρέφτη, κώλοι που θέλουν φίλημα κι άλλοι που θέλουν νέφτι.

Κώλοι σπανοί, δασύτριχοι, κώλοι σαν κολλιτσίδες και κώλοι που στενάζουνε από αιμορροΐδες.

Κώλοι ακριβοί, κώλοι φτηνοί, μονάχα δυο παράδες και κώλοι που προσφέρονται εις τους κωλομπαράδες.

Κώλοι «τοιούτων», ευτραφείς, μοσχοπουδραρισμένοι, και κώλοι απλησίαστοι γιατ’ είναι λερωμένοι.

Κώλοι αριστουργήματα, όλο καλλιγραφία και κώλοι σαν της μυλωνούς την ανορθογραφία.

Κώλοι που σε ζαλίζουνε σαν τους κρυφοκοιτάς και που σε κάνουνε να λες.. «ή ταν ή επί τας»!

Κώλοι οπού το βλέμμα σου δεν ξεκολλά ευκόλως, που τους θωρείς όταν περνούν κι αναφωνείς: «Τι κώλος!»»
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom