Νέα

Ψάχνω 2 χορεύτριες για μπάτσελορ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitspan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Θέλω τέλος του μήνα να κάνω ένα μπάτσελορ στον κολλητό μου που παντρεύεται ο κακόμοιρος  :s&m_1:. Κ επειδή θα φάει πολύ παντόφλα μετά, θα του κάνουμε ένα πάρτι κ θέλω 2 το πολύ 3 χορεύτριες για εξοχικό λίγο έξω από την Αθήνα. Μπορεί κανείς να βοηθήσει???

Αν έχω γράψει το θέμα σε λάθος φόρουμ παρακαλώ "μετακινήστε με" ή πείτε μου που να γράψω,
Ευχαριστώ
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Θέλω τέλος του μήνα να κάνω ένα μπάτσελορ στον κολλητό μου που παντρεύεται ο κακόμοιρος  :s&m_1:. Κ επειδή θα φάει πολύ παντόφλα μετά, θα του κάνουμε ένα πάρτι κ θέλω 2 το πολύ 3 χορεύτριες για εξοχικό λίγο έξω από την Αθήνα. Μπορεί κανείς να βοηθήσει???

Αν έχω γράψει το θέμα σε λάθος φόρουμ παρακαλώ "μετακινήστε με" ή πείτε μου που να γράψω,
Ευχαριστώ

Τυπε δε κοβεις τις μαλακιες, να πληρωσεις να τον απαγαγουν;! Κανεις μαλακας δε τα λεει εκ των προτερων αλλα αν ειναι φιλος σου κοιτα να τον σωσεις.

Αν απ την αλλη επιμενεις, δεν ειμαι γνωστης αλλα φανταζομαι με μια τσαρκα σε στρπτιτζαδικο μπορεις να κανεις μια ερευνα με τα κορμια και θα χεις και το πλεονεκτημα της δοκιμης. ^^

Απο κει και περα, τις τελευταιες μερες εχουν ανοιξει 2-3 ιδια θεματα και σιγουρα εχουν παρει απαντησεις. Αν θες κατι πιο εμπεριστατωμενο, η μπαρα αναζητησης ειναι πανω δεξια γωνια. Χρησιμοποιησε τη γιατι και "οι καλες καρδιες" εχουν καποια ορια ανοχης και απευθειας συνδεση με τους ορχεις.

Ευγενικα ισως δε το πα, αλλα καλοπροαιρετα.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Και για εξοχικό κιόλας... λίγο δύσκολο. Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να κάνεις αναζήτηση σε εταιρείες που είναι πρακτορεία χορευτών κλπ. Αυτοί συνήθως στέλνουν και στην επαρχία. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου σε αγγελίες.
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
φανταζομαι το μπατζετ ειναι καπως μικρο, αλλα επειδη ποτε δε ξερεις τσεκαρε και αυτο μια στις κριτικες βγαινει καλο αν και δεν εχω προσωπικη εμπειρια για να στο επιβεβαιωσω.

Επειδη 2-3 στριπς και εκτος Αθηνας και με πιθανοτητα να φατε λιγο μουσακα, συν τα ποτα και τα εξοδα ταξιδιου ισως το χιλιαρικο το φτασετε, μπορει να μπορεις να κανεις ντιλ με το μαγαζι για τετοιο ποσο με 3-4 μπουκαλια, 1 στριπ που θα γαμησει ο γαμπρος και οτι περισσεψει, τσεπη ή για τους υπολοιπους. Ή αν δεν βγαινετε με τα ιδια φραγκα, συμφωνια με τα ποτα + το γαμησιατικο του γαμπρου και οι αλλοι αμα θελουν απο τσεπη. Τουλαχιστον ετσι αν κανονιζατε ουτως ή αλλος να μη φαει κανεις περαν του γαμπρου - αρα οι αλλοι μονο ματι - θα μπορεσετε να χορτασετε οφθαλμολουτρο πολυ περισσοτερο απ οτι με τις 2-3.

Προτασεις κανω τωρα..!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Θέλω τέλος του μήνα να κάνω ένα μπάτσελορ στον κολλητό μου που παντρεύεται ο κακόμοιρος  :s&m_1:. Κ επειδή θα φάει πολύ παντόφλα μετά, θα του κάνουμε ένα πάρτι κ θέλω 2 το πολύ 3 χορεύτριες για εξοχικό λίγο έξω από την Αθήνα. Μπορεί κανείς να βοηθήσει???

Αν έχω γράψει το θέμα σε λάθος φόρουμ παρακαλώ "μετακινήστε με" ή πείτε μου που να γράψω,
Ευχαριστώ


 Φίλε αφού ξέρεις πως θα φάει παντόφλα μετά, μην του κάνεις δώρο στρίπερς.

Θα το μάθει η καριόλα και μέχρι που θα τον γαμήσει στα μάτια να βλέπει τον κόσμο τρύπιο.

Ή κάνε άλλο δώρο, ή βοήθησέ τον να μην παντρευτεί πριν να είναι αργά.

Τέτοιοι γάμοι είναι καταδικασμένοι να καταλήξουν σε διαζύγιο, αργά ή γρηγορα.

Βρες έναν τρόπο να χωρίσει αν αγαπάς τον φίλο σου

Θα στο χρωστάει χάρη αργότερα.
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Τέτοιοι γάμοι είναι καταδικασμένοι να καταλήξουν σε διαζύγιο, αργά ή γρηγορα.

Βρες έναν τρόπο να χωρίσει αν αγαπάς τον φίλο σου

Θα στο χρωστάει χάρη αργότερα.

Τυπε, αναθεμα και αν εχω γνωρισει αντρα που με κοιταξε στα ματια με ειλικρινια και χωρις να χει κοντα τη γυναικα του ή κανα "κακο" γνωστο, να μου πει οτι ο γαμος καλυτερευσε τη ζωη, τον εκανε ευτιχισμενο και αλλα τετοια παρομοια.

Τουναντιων απο τους παλιους το ακουω μονο σα κατι που κανουν απο παραδοση "γιατι ετσι ειναι η ζωη" και απο τους νεους (30-30κατι) γιατι θελουν απλα να κανουν παιδια συμπληρωνοντας δε, οτι τη γυναικα την παιρνουν με κριτηριο να την αντεχουν και να φενεται πως μπορει να θρεψει τα παιδια.

Σαν αδαης πεταξα μια φορα ατακα για παντρειες απο αγαπη και με κοιταξανε με βλεμμα "μαλακας εισαι";!  :2funny:
Και μιλαμε τωρα και για ατομα που πατωνανε στο σχολειο γιατι ηταν ολη την ωρα καμακι και γκομενες...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Τυπε, αναθεμα και αν εχω γνωρισει αντρα που με κοιταξε στα ματια με ειλικρινια και χωρις να χει κοντα τη γυναικα του ή κανα "κακο" γνωστο, να μου πει οτι ο γαμος καλυτερευσε τη ζωη, τον εκανε ευτιχισμενο και αλλα τετοια παρομοια.

Τουναντιων απο τους παλιους το ακουω μονο σα κατι που κανουν απο παραδοση "γιατι ετσι ειναι η ζωη" και απο τους νεους (30-30κατι) γιατι θελουν απλα να κανουν παιδια συμπληρωνοντας δε, οτι τη γυναικα την παιρνουν με κριτηριο να την αντεχουν και να φενεται πως μπορει να θρεψει τα παιδια.

Σαν αδαης πεταξα μια φορα ατακα για παντρειες απο αγαπη και με κοιταξανε με βλεμμα "μαλακας εισαι";!  :2funny:
Και μιλαμε τωρα και για ατομα που πατωνανε στο σχολειο γιατι ηταν ολη την ωρα καμακι και γκομενες...


  Δεν ξέρω πόσο έχουν αλλάξει τα πράγματα με τους νεώτερους, αλλά βλέπω πως υπάρχει τεράστιο χάσμα. Αλλη γενιά, ισοπεδωμένα όλα, ίσως αυτοί να είναι πιο προσγειωμένοι κι εγώ να ονειροβατώ.

Χτες τσακώθηκα με μερικούς εδω μέσα για την νικη του Ολυμπιακού. Θεώρησα πως ήταν Εθνική επιτυχία και με προγκήξανε Ολυμπιακοί και Παναθηναικοί, λέγοντας πως το πήρε για πάρτη του ο Ολυμπιακός και κανενας άλλος δεν επιτρέπεται να χαρεί.

Τωρα γραφεις εσύ πως δεν υπάρχει ερωτας και γάμος από αγάπη.

  Δεν ξέρω ρε πούστη μου... Πρέπει να ζω σε άλλον κόσμο, δικό μου κόσμο τελικά...


  Εγώ παντρεύτηκα από ερωτα και καύλα για την γυναίκα μου. Είναι αλήθεια πως είμαι παράξενος άνθρωπος, ίσως να φταίω κι εγώ που χωρίσαμε, γιατί είμαι σατράπης και δεν υποχωρώ. Τρεις φορές τσακωθήκαμε σε 16 χρόνια γαμου - γραφτηκε το τέλος - διαζύγιο.


  Να ξέρεις όμως εκ προοιμίου πως ο κολλητός σου θα φάει παντόφλα....; Το καλύτερο δώρο που θα μπορούσες να του κάνεις είναι να μην τον αφήσεις να παντρευτεί. Τι φταινε τα παιδάκια του μετά να ζούνε μέσα σε τσακωμούς ή με χωρισμένους γονείς;
Προσωπικά αν ήξερα πως θα χωρίσω, δεν θα έκανα παιδιά. Ούτε θα παντρευόμουν. Κι έχω πει και στην πρωην μου και το εννοώ, πως έτσι και δηλητηριάσει τα παιδιά εναντίον μου, μαύρο φίδι που την έφαγε.

  Τι θα πει παντρεύομαι απλώς για να κάνω παιδιά; Εγωιστιλίκι είναι και μόνο για να δείξει στον κόσμο πως το πουλάκι του μπορεί να τεκνοποιήσει.


 
 
OP
OP
M

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις.

Μια χαρά είναι η κοπέλα. Για πλάκα το έγραψα το "τρώει παντόφλα" αν και κακά τα ψέματα, όλοι οι παντρεμένοι τρώνε.
Δεν θα τον σώσω από φυλακή, παντρεύεται απλά. "Απλά"... που λέει ο λόγος.
Δεν εχετε άδικο για περιπτώσεις όμως που κάποιος πρέπει να σώσει τον φίλο του από "δυσάρεστες καταστάσεις" γι'αυτό και δεν σας παρεξηγώ.

Επειδή το μπάτζετ δεν είναι για υπερθέαμα, θα δω τι μπορώ να κάνω με τις προτινόμενες ιδέες.

Ευχαριστώ κ πάλι
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
  Δεν ξέρω πόσο έχουν αλλάξει τα πράγματα με τους νεώτερους, αλλά βλέπω πως υπάρχει τεράστιο χάσμα. Αλλη γενιά, ισοπεδωμένα όλα, ίσως αυτοί να είναι πιο προσγειωμένοι κι εγώ να ονειροβατώ.

Χτες τσακώθηκα με μερικούς εδω μέσα για την νικη του Ολυμπιακού. Θεώρησα πως ήταν Εθνική επιτυχία και με προγκήξανε Ολυμπιακοί και Παναθηναικοί, λέγοντας πως το πήρε για πάρτη του ο Ολυμπιακός και κανενας άλλος δεν επιτρέπεται να χαρεί.

Τωρα γραφεις εσύ πως δεν υπάρχει ερωτας και γάμος από αγάπη.

  Δεν ξέρω ρε πούστη μου... Πρέπει να ζω σε άλλον κόσμο, δικό μου κόσμο τελικά...


  Εγώ παντρεύτηκα από ερωτα και καύλα για την γυναίκα μου. Είναι αλήθεια πως είμαι παράξενος άνθρωπος, ίσως να φταίω κι εγώ που χωρίσαμε, γιατί είμαι σατράπης και δεν υποχωρώ. Τρεις φορές τσακωθήκαμε σε 16 χρόνια γαμου - γραφτηκε το τέλος - διαζύγιο.


  Να ξέρεις όμως εκ προοιμίου πως ο κολλητός σου θα φάει παντόφλα....; Το καλύτερο δώρο που θα μπορούσες να του κάνεις είναι να μην τον αφήσεις να παντρευτεί. Τι φταινε τα παιδάκια του μετά να ζούνε μέσα σε τσακωμούς ή με χωρισμένους γονείς;
Προσωπικά αν ήξερα πως θα χωρίσω, δεν θα έκανα παιδιά. Ούτε θα παντρευόμουν. Κι έχω πει και στην πρωην μου και το εννοώ, πως έτσι και δηλητηριάσει τα παιδιά εναντίον μου, μαύρο φίδι που την έφαγε.

   Τι θα πει παντρεύομαι απλώς για να κάνω παιδιά; Εγωιστιλίκι είναι και μόνο για να δείξει στον κόσμο πως το πουλάκι του μπορεί να τεκνοποιήσει.


 

Τυπε παρεκτρεπομαι απο το θεμα κατα πολυ αλλα κακο δεν ειναι να πουμε μια-δυο κουβεντες και γι αυτο. Οντως ζεις σε αλλο κοσμο. Οι παντρειες εχουν κοινωνικο ωφελος και γι αυτο διαδοθηκαν αλλα απ τη στιγμη που ανοιξαν οι οριζοντες τοσο για αντρες οσο και για γυναικες, βλεπεις στατιστικες για διαζυγια, που τριζουν κοκαλα.

Ειναι πλεον και επιστημονικα επιβεβαιωμενο οτι αντρες και γυναικες ειναι τελειως διαφορετικα ζωα και αντιλαμβανονται τις σχεσεις με ακρως διαφορετικα κριτηρια. Εδω μπορω να σου ανοιξω τεραστια φιλοσοφικη κουβεντα αλλα δεν μας παιρνει το θρεντ και ο χωρος.

Τον ερωτα δεν θα στον αρνηθω ουτε και την αγαπη. Αλλα επειδη κουβεντες εχω κανει τετοιες πολλες, ελαχιστοι ως κανενας αναγνωριζουν τι εστι το καθε τι και τι ορια θα πρεπε να μπαινουν. Τα μπερδευουν, τα κανουν μπαλα, τα πετανε και μετα σπανε τις καρδιες τους.

Τωρα οσων αφορα τα παιδια, αν ημουν στη θεση σου θα τις εσπαγα τη μητρα αν μπερδευε σχεση αντρογοινου με σχεσεις γονιων-παιδιων. Παιδια απο χωρισμενους εχω γνωρισει αρκετα και δεν θα πρεπε να σε φοβιζει. Τα περισσοτερα προβληματικα ερχοντε απο γονεις που θα θελαν να ναι χωρισμενοι αλλα κατσανε μαζι γι αυτα. Και οταν λεω περισσοτερα εννοω σχεδον ολα και υπο τετοιες συνθηκες το βρισκω απολυτα αιτιολογημενο

Στο "παντρεύομαι απλώς για να κάνω παιδιά" σε βρισκω λαθος και εδω ειναι που ερχεται το προβλημα με τον ερωτα που κατ εμαι δεν ειναι παρα "απλος ενθουσιασμος". Η χειροτερη παντρεια ετσι γινετε, οταν δεν μπαινει λογικη μπροστα. Η ικανοτητα καποιου να μεγαλωσει παιδια δεν εγκειτε στο να θελει γυναικα ντε και καλα στο πλαι του. Αλλη σχεση εχεις με τον γονο σου και αλλη με τη γκομενα (που ισως φοραει και βερα). Για τον εναν πεθαινεις ανα πασα ωρα και στιγμη και αυτο αλλαζει τραγικα δυσκολα, και για την αλλη μπορεις μεσα σε λιγες ωρες να πας απο αγαπη σε συμπαθεια και απο κει σε "ετοιμος να τη ξυλοφωρτοσεις στη επομενη μαλακια".

Θα σου φανει ακραιο το επομενο που θα πω αλλα αν κοιταξεις λιγο τη νομοθεσια και με βασικες γνωσεις περι κοινωνικων ομαδων και αγραφων κανονων, θα δεις οτι ειναι αληθεια. Οι γυναικες στη σημερινη κοινωνια βγαινουν κλαπαρχιδια εκ φυσεως και το αναπτυσσουν γιατι προστατευονται νομικα απο γραπτους αλλα και αγραφους (κοινωνικους) "νομους", απο το φανε ξυλο. Και δε μιλαω για βαρια πραματα. Με μια μπατσα και μονο μπορει να σε κυνηγισει δικαστικα και να βγει και απο πανω. Δε παει μισος χρονος που ακουσα να περνει μια, περιοριστικα μετρα εναντια τυπου που την εβριζε... Οποτε δικαιολογω απολυτα τους εργενηδες.

Υπαρχει ενας αραπακλας που το πε πολυ καλυτερα και πιο εκτεταμενα απο μενα πριν πεθανει. Εκανε μια ραδιοφωνικη εκπομπη "the black phillip show". Την προτεινω σε απαντες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom