Νέα

Πρόβλημα με χέσιμο μετά απο σεξ ή μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Krang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Και μετά τις απαραίτητες διαφημίσεις, είμαστε και πάλι μαζί!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Ρε τυπε το προβλημα σου δεν ειναι προβλημα. Θα γαμας και μετα θα φευγεις κυριος χωρις να μυριζει κουναβιλα η τουαλετα της γκομενας σου οποτε θα αποφευγεις και τη μουρμουρα  :sunglasses:
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
τυπε ο,τι εχει σχεση με την σουφρα η το χεσιμο ο μονος καταλληλος να σε συμβουλευσει ειναι ο λιλας που εχει λυσει το προβλημα της δυσκοιλιοτητας οριστικα με τους κωνους και τα κουτσουρα   :grin: :grin: :grin:
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα,μύστη ευτυχώς ή δυστυχώς δεν ψήνομαι να γίνω Λίλας :P
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Ρε τυπε το προβλημα σου δεν ειναι προβλημα. Θα γαμας και μετα θα φευγεις κυριος χωρις να μυριζει κουναβιλα η τουαλετα της γκομενας σου οποτε θα αποφευγεις και τη μουρμουρα  :sunglasses:
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα,κι όμως είναι :)
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Το πρόβλημα είναι ιατρικά υπαρκτό και ο Κράνγκ έχει δίκαιο.
<<Εκούσια αναστολή του αντανακλαστικού της αφόδευσης.
Το αντανακλαστικό της αφόδευσης, δηλαδή επιθυμία για κένωση του εντέρου, συνήθως συμβαίνει μετά από το πρόγευμα. Ορισμένα άτομα αναστέλλουν το αντανακλαστικό αυτό λόγω περιορισμένου χρόνου για να μεταβούν στην εργασία τους. Το ίδιο μπορεί να συμβεί και σε πολυμελείς οικογένειες, που ζουν σε σπίτι με μία μόνο τουαλέτα. Τέλος, ορισμένα άτομα παρουσιάζουν ψυχογενή αναστολή της αφόδευσης σε τουαλέτες του χώρου που εργάζονται ή σε δημόσια αφοδευτήρια.>>

Το παθαίνω και εγώ μερικές φορές όταν τον "παίζω"...
Διαβάστε αυτό το άρθρο του Καθηγητή Λαδά Οι συμβουλές είναι προς το τέλος του άρθρου.
Υ.Γ. Η λύση που έχω βρει εγώ,είναι να τρώω πολύ παγωτό το καλοκαίρι ή αρκετή σοκολάτα τον χειμώνα (είτε σε μπάρα είτε σε ρόφημα) αλλά αυτή η λύση "δουλεύει" μόνο στα άτομα που έχουν δυσανεξία στην λακτόζη.Με λίγα λόγια,το υπερβολικό γάλα σε πάει "νερό"...!
Μύστη σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τον κόπο σου και για τις συμβουλές σου!Θα δοκιμάσω κάποιες από αυτές και ελπίζω να με βοηθήσουν!Να είσαι καλά!
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Τυπε φαε δαμασκηνα αποξηραμενα!
Εγω πριν 5 χρονια ειχα προβλημα με δυσκοιλιοτητα σε ολη μου την ζωη.Απο τοτε που ξεκινησα διατροφες με δαμασκηνα εχω βρει την υγεια μου και η δικια μου τον μπελα της..!!!!
Χεζω μετα απο καθε γευμα σχεδον,3-4 φορες την μερα.Δεν κραταω κιλο πανω μου περιττου λιπους.Ακομα και οταν σταματησω να τρωω δαμασκηνα για κανενα εξαμηνο με παει ετσι.
Γενικά κι εγώ χέζω πολύ,2 φορές την ημέρα είναι το λιγότερο!Το πρόβλημα είναι μόνο μετά την μαλακία ή το σεξ :(
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Καμιά άλλη συμβουλή μάγκες?
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Μετά από επίσκεψη σε γιατρό και εξετάσεις,όλα φυσιολογικά!  :rockon: :rockon:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καλή συμβουλή νά άνάβης σπίρτα νά καίγεται τό μεθάνιο άλλά ξέρω κάποιον στό Γαλάτσι πού ρίχνει τέτοιες κλανιές πού άν άνάψης σπίρτο έκεί μέσα θά τιναχτεί ή πολυκατοικία στόν άέρα. Θέλει μεγάλη προσοχή τό θέμα.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Μπορει να εχεις προβλημα με το εντερο ,γενικα καλυτερη διατροφη
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Καλή συμβουλή νά άνάβης σπίρτα νά καίγεται τό μεθάνιο άλλά ξέρω κάποιον στό Γαλάτσι πού ρίχνει τέτοιες κλανιές πού άν άνάψης σπίρτο έκεί μέσα θά τιναχτεί ή πολυκατοικία στόν άέρα. Θέλει μεγάλη προσοχή τό θέμα.
:2funny: :2funny:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες!Έχω ένα πρόβλημα,και είπα να το μοιραστώ,μήπως μπορέσετε να με βοηθήσετε με την εμπειρία σας!Λοιπόν,κάθε φορά που βαράω μαλακία η΄γαμάω και ταυτόχρονα χέζομαι,όταν χύσω μου κόβεται μαχαίρι το χέσιμο και δεν μπορώ να χέσω καλά για την επόμενη μέρα τουλάχιστον,και πονάει και η κολιά μου λες και έχω φάει πέτρες!Το παθαίνει κάποιος απο εσάς?Τι με συμβουλεύετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Λοιπόν φίλε, ύπάρχει ένα καταπληκτικό προϊόν γιά τέτοια προβλήματα πού τό βγάζει μία έταιρεία στήν Καλιφόρνια, Η.Π.Α.

Δυστυχώς άπ'ότι βλέπω τούς έχει προσωρινά τελειώσει άλλά κράτα το λίνκ καί κοίτα πάλι σέ λίγες μέρες.

Πιστεύω θά σού λύσει τό πρόβλημα.

 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Λοιπόν φίλε, ύπάρχει ένα καταπληκτικό προϊόν γιά τέτοια προβλήματα πού τό βγάζει μία έταιρεία στήν Καλιφόρνια, Η.Π.Α.

Δυστυχώς άπ'ότι βλέπω τούς έχει προσωρινά τελειώσει άλλά κράτα το λίνκ καί κοίτα πάλι σέ λίγες μέρες.

Πιστεύω θά σού λύσει τό πρόβλημα.

Ωραίος,αν και δεν υπάρχει πια πρόβλημα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom