Νέα

Πρώτο μου παιχνίδι σε dungeon!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
και διδυμαρα!! που το πας αυτο!!
κ μαλιστα τωρα ελλαδα ειναι 1.08 οποτε εγινα κ επισημα 25!! δε ξερω αν πρεπει να χαρω η να κλαψω...

ακουω παντωςς αυτο..γτ ακομα 20 νιωθωωωωωωω



Χρόνια Πολλά και κάνε δώρο στον εαυτό σου ένα Sybian!

[xvideos]
]
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εχεις γενεθλια σημερα? Χρονια πολλα.
Κι εγω διδυμος ειμαι, εχουμε τρεις μερες διαφορα.
Πιστεψε με εισαι πολυ μικρη. Αρα εισαι του 1991. Εχουμε 20 χρονια να μας χωριζουν ακριβως...

φχαριστωωω!!!

δες τι διαβαζωωω βραδιατικααα...

Αυτή η μεταβατική φάση που κυριαρχεί η ανασφάλεια, η αβεβαιότητα και το άγχος για το μέλλον είναι επώδυνη. Και έχω και ένα παρελθόν να με βαραίνει όταν το θυμάμαι και ένα δύσκολο παρόν. Πιστεύω ότι πάρα πολλά παιδιά της ηλικίας μου περνάνε αυτή τη φάση. Εσύ που διαβάζεις μπορεί να την έχεις περάσει, να την περνάς κι εσύ ή να την περάσεις στο μέλλον. Είναι πολύ δύσκολο να είσαι 25 χρονών.

ειναι δυσκολο να εισαι 25 γιατι σιγουρα δεν εισαι πια ουτε παιδι, ουτε εφηβος, ουτε τοσο νεος οσο στα 20, ουτε πολυ μεγαλος, εισαι στη μεση, ουτε αγορι, ουτε αντρας, ουτε κοριτσι, ουτε γυναικα. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να ακους ακομα εφηβικη μουσικη. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να θες να κανεις οσα κανουν συνηθως οι εφηβοι και να μη νιωθεις ανετα με αυτο. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να μην εχεις αυτοπεποιθηση. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να εισαι γονιος. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να μην ξερεις ακομα τι θελεις απο τη ζωη σου.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
φχαριστωωω!!!

δες τι διαβαζωωω βραδιατικααα...

Αυτή η μεταβατική φάση που κυριαρχεί η ανασφάλεια, η αβεβαιότητα και το άγχος για το μέλλον είναι επώδυνη. Και έχω και ένα παρελθόν να με βαραίνει όταν το θυμάμαι και ένα δύσκολο παρόν. Πιστεύω ότι πάρα πολλά παιδιά της ηλικίας μου περνάνε αυτή τη φάση. Εσύ που διαβάζεις μπορεί να την έχεις περάσει, να την περνάς κι εσύ ή να την περάσεις στο μέλλον. Είναι πολύ δύσκολο να είσαι 25 χρονών.

ειναι δυσκολο να εισαι 25 γιατι σιγουρα δεν εισαι πια ουτε παιδι, ουτε εφηβος, ουτε τοσο νεος οσο στα 20, ουτε πολυ μεγαλος, εισαι στη μεση, ουτε αγορι, ουτε αντρας, ουτε κοριτσι, ουτε γυναικα. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να ακους ακομα εφηβικη μουσικη. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να θες να κανεις οσα κανουν συνηθως οι εφηβοι και να μη νιωθεις ανετα με αυτο. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να μην εχεις αυτοπεποιθηση. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να εισαι γονιος. Ειναι δυσκολο να εισαι 25 και να μην ξερεις ακομα τι θελεις απο τη ζωη σου.
Θεωρω εντελως λαθος την προσεγγιση αυτη. Νομιζω οτι αυτη η αναλυση θα ταιριαζε καλυτερα στα 30. Στο λεω εκ πειρας.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Θεωρω εντελως λαθος την προσεγγιση αυτη. Νομιζω οτι αυτη η αναλυση θα ταιριαζε καλυτερα στα 30. Στο λεω εκ πειρας.

ειναι που δεν εχω στρωσει τα επαγγελματικα μ κ με τρωει..νιωθω οτι περνα ο καιρος κ δε κανω τπτ....
συνηθως χαιρομουνα στα γενεθλια μ...φετος με επιασε αυτο....:( κ π να παω στα ανταααααααααα  :S
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Θελεις να σου το κανω δωρο εγω? ποσο εχει?

λολ φχαριστω αλλα δε δεχομαι δωρα, παρα μονο απο φιλαρακια κ παντα οικονομικα δωρα, δε θελω να υποχρεωνεται ο αλλος για μενα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
ειναι που δεν εχω στρωσει τα επαγγελματικα μ κ με τρωει..νιωθω οτι περνα ο καιρος κ δε κανω τπτ....
συνηθως χαιρομουνα στα γενεθλια μ...φετος με επιασε αυτο....:( κ π να παω στα ανταααααααααα  :S
Μωρε ας ειχα τα χρονια σου...Και δεν θα με ενοιαζε τιποτα.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μωρε ας ειχα τα χρονια σου...Και δεν θα με ενοιαζε τιποτα.

εμ ναι γτ εσυ ξερειςς τωρα...κ αν σ ξαναδινοταν η ευκαιρια θα τη αρπαζες απτα μαλλια...

στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
εμ ναι γτ εσυ ξερειςς τωρα...κ αν σ ξαναδινοταν η ευκαιρια θα τη αρπαζες απτα μαλλια...

στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα!!!
Δεν ξερω πόσα πραγματα θα εκανα διαφορετικα. Ισως και τιποτα.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Δεν ξερω πόσα πραγματα θα εκανα διαφορετικα. Ισως και τιποτα.

θα ζουσες ομως πιο εντονα, δε θα απογοητευουσαν ευκολα κ τεσπα θα το χες ξαναδει το εργο οποτε θα εφτιαχνες τις λεπτομερειεςς
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
θα ζουσες ομως πιο εντονα, δε θα απογοητευουσαν ευκολα κ τεσπα θα το χες ξαναδει το εργο οποτε θα εφτιαχνες τις λεπτομερειεςς

Το δώρο του το αποδέχθηκες τελικά, ή όχι;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom