Νέα

Πρώτο μου παιχνίδι σε dungeon!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lalalal00

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
693
Like
0
Πόντοι
6
Τι ειναι ολα αυτα?0.ο το διαβασα επειδη τ εγραψες εσυ αλλα ειναι αρρωσστοοο ρε αυτο Jesus  :(
Πολυ βια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.296
Like
11.948
Πόντοι
2.606
μονο ξυλο παιδια μονο ξυλο  :grin:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.444
Κριτικές
40
Like
19.388
Πόντοι
26.096
Αγάπη!
Μόνο αγάπη, παιδιά!
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.444
Κριτικές
40
Like
19.388
Πόντοι
26.096
Εύγε στην κα. Πενταγιώτισα τόσο για το νήμα που άνοιξε [ είτε είναι πραγματικότητα είτε είναι μυθοπλασία ] όσο και την ειλικρινή περιγραφή του σωματότυπού της σε ένα τόσο σκληρό περιβάλλον όπως αυτό του μπου.
Προτιμητέα αυτή η συμπεριφορά από συμπεριφορές άλλων θηλυκών νικς όπως π.χ. αυτό της κας. Wilde Rose, η οποία [ προτού εκδιωχθεί από το νήμα των παππούληδων πακέτο με τον Αλέκο τον Δροσερό τον Α΄ τον Φοφίκο ] μας παρουσιαζόταν ως ο λευκός κλωνος της Naomi Kampbell, για να αποδειχθεί στην συνέχεια και μετά την αυτοπρόσωπη μαρτυρία του κ. the Saint, ότι είναι πλέον ευμέγεθης [ και γι΄ αυτό πλέον ευδιάκριτη ] από τη Naomi Kampbell και περίπου 50 κιλά βαρύτερή της.  :grin:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

:hi:


Μα ειμαι "χοντρη" με αυτοπεποιθηση,αυτοσαρκασμο και δεν κρυβομαι, γιαυτο κ του της σπαω των περισσοτερων εδω!!  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Τι ειναι ολα αυτα?0.ο το διαβασα επειδη τ εγραψες εσυ αλλα ειναι αρρωσστοοο ρε αυτο Jesus  :(
Πολυ βια

τπτ δεν ειναι αρρωστο κ διαστροφικο οταν και τα δυο ατομα συναινουν πληρως!
στη προκειμενη προκειται για ενα σαδομαζοχιστικο παιχνιδι ρολων, εγω αποδεχομαι τον παθητικο ρολο και ο παρτενερ τον ενεργητικο. Οσα γινονται εχουν προσυμφωνηθει και απο τους δυο.
Τωρα στο ερωτημα γτ να κανω κατι τετοιο? Η απαντηση ειναι οτι εχω διαπιστωσει οτι μεσα απο την υποταγη κ τον πονο σε πλαισια που αντεχω βεβαια, μου προκαλουν ερεθισμο οχι τοσο σωματικο οσο εγκεφαλικο. Ολη η μυσταγωγια.η ιεροτελεστια κ η διαδικασια εκβασης ειναι λεβελ ανωτερα για μενα απο οτι το συμβατικο σεξ το οποιο βαριεμαι. Καταλαβαινω οτι για τους απεξω φαινεται οτι εγω πχ γουσταρω ξυλο κ ανεχομαι τον καθε παπαρα να με χτυπα...
δεν ειναι καθολου ετσι. Μεινε ομως στο οτι ειναι ενα παιχνιδι ρολων συνεναιτικου χαρακτηρα ;)
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
498
Like
63.252
Πόντοι
40.362
Παρατηρουσα ομως εκεινον και μου αρεσε πολυ, σωμα γεματο δυνατο με δυνατα χερια με μεγαλη πλατη ωραιο στηθος και χοντρα ποδια ολα αρμονικα δομημενα πανω του'

γιατι δεν ανοιγες καλυτερα ένα θεμα ο χοντρος και η χοντρη κανανε γυμναστικη ?????  :think:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ώπα!!!

Σεις από μόνη σας τον περιγράφετε χοντροπόδαρο.

ε ναι γτ εχουε συνηθισει οι αντρες να εχουν ποδια καλαμακια, αλλα αυτος δεν ειχε. ειχε ωραια δυνατα ποδια κ γενικα ολο το σωμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
ε ναι γτ εχουε συνηθισει οι αντρες να εχουν ποδια καλαμακια, αλλα αυτος δεν ειχε. ειχε ωραια δυνατα ποδια κ γενικα ολο το σωμα.
Aυτο που λες με τα ποδια, εχω ακουσει κι αλλες γυναικες να το λενε. Τελικα πρεπει να σας σπουδασει κανενας απο κοντά για να αντιληφθει τι σας πειραζει και τι οχι πανω μας.
Ας πουμε καμια δεν εχω αντιληφθει να ενοχλειται απο λιγη κοιλιτσα, ενω ολες αρεσκονται στα "γεματα" ποδια.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Aυτο που λες με τα ποδια, εχω ακουσει κι αλλες γυναικες να το λενε. Τελικα πρεπει να σας σπουδασει κανενας απο κοντά για να αντιληφθει τι σας πειραζει και τι οχι πανω μας.
Ας πουμε καμια δεν εχω αντιληφθει να ενοχλειται απο λιγη κοιλιτσα, ενω ολες αρεσκονται στα "γεματα" ποδια.

Από μαλλί στο κεφάλι πώς πας;

Άσε το σκεμπεδάκι...
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Aυτο που λες με τα ποδια, εχω ακουσει κι αλλες γυναικες να το λενε. Τελικα πρεπει να σας σπουδασει κανενας απο κοντά για να αντιληφθει τι σας πειραζει και τι οχι πανω μας.
Ας πουμε καμια δεν εχω αντιληφθει να ενοχλειται απο λιγη κοιλιτσα, ενω ολες αρεσκονται στα "γεματα" ποδια.


ανεκαθεν η αντρικη φιγουρα αντιπροσωπευε κατι το ισχυρο, οποτε ενα σωμα με εκτοπισμα δεινει την αισθηση "ασφαλειας" στο "ασθενες" φυλο.
ισχυει οτι δεν μας πειραζει η κοιλιτσα, αυτο βεβαια ειναι υποκειμενικο, αλλα σκεψου οτι ολοι οι αντρες εχου  αδυνατα ποδια..ενω ο κορμος τους ειναι γεματος..
προσωπικα δε μου αρεσουν οι αδυνατοι που τους παιρνει ο ανεμος, οσο πιο πολυ εκτοπισμα εχουν τοσο πολυ μαρεσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom