Νέα

Πρώτη φορά στον πληρωμένο έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iuakoya
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η πρώτη σας φορά ήταν

  • Σε μπουρδέλο

    Ψήφοι: 61 50,8%
  • Σε στούντιο

    Ψήφοι: 16 13,3%
  • Σε μασατζίδικο

    Ψήφοι: 2 1,7%
  • Σε ξενοδοχείο με call girl

    Ψήφοι: 17 14,2%
  • Σε σπίτι με call girl

    Ψήφοι: 12 10,0%
  • Σε αμάξι

    Ψήφοι: 5 4,2%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 7 5,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη και χρόνια πολλά.
Εδώ καταθέτουμε τις εμπειρίες μας για την πρώτη φορά που πληρώσαμε για σεξ. Ήταν μπουρδέλο, στούντιο, μασάζ, call girl; Δεν έχει σημασία. Θυμόμαστε ακόμη την πρώτη φορά; Δεν χρειάζονται λεπτομέρειες ούτε ονόματα, απλώς λέμε τι μας έχει μείνει από την πρεμιέρα μας στο χώρο του αγοραίου έρωτα...
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Ας ξεκινήσω πρώτος. Η πρώτη φορά ήταν απόλυτη αποτυχία. Πιτσιρικάς ακόμη πήγα σε μπουρδέλο. Τότε δεν υπήρχε το μπου για να ξέρουμε και πήγα τελείως στα τυφλά, μπήκα σε ένα σπιτάκι κάπου στην οδό Λιοσίων και γεμάτος ενθουσιασμό περίμενα. Ο ενθουσιασμός έφυγε μόλις ήρθαν οι κοπέλες ή μάλλον οι μεγαλοκοπέλες του οίκου. Απογοητευμένος σηκώθηκα κι έφυγα...
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Η δεύτερη απόπειρα στέφθηκε με πλήρη επιτυχία και ούτε καν το είχα σχεδιάσει. Αρκετό καιρό μετά κι ενώ περίμενα στην πλατεία Λαυρίου το λεωφορείο, με πλησίασε μια κοπέλα και μου έπιασε κουβέντα. Με ρώτησε αν θα ήθελα να πάω μαζί της. Πού της είπα και μου είπε ότι έχει εκεί κοντά ένα ξενοδοχείο. Όμορφη και νέα, μου είπε μια τιμή που σε ευρώ θα ήταν σήμερα κάπου στο 20ρι, δεν το σκέφτηκα περισσότερο. Την ακολούθησα και μπήκαμε σε ένα χάλια ξενοδοχείο. Ο τύπος στην υποδοχή μου πήρε ένα 20ρι και ήμουν τόσο άσχετος τότε που δεν κατάλαβα καν ότι ήταν για το δωμάτιο. Όταν ανεβήκαμε και μου ζήτησε άλλο ένα 20ρι(σε δραχμές τότε νομίζω είχα δώσει 10χιλιαρο αλλά λέω ευρώ για να συνεννοούμαστε), κατάλαβα. Το έδωσα και μετά επιτέλους έγινε πρεμιέρα. Βιαστική πίπα με προφυλακτικό, 2 στάσεις με το ζόρι και τέλος. Έμεινα με ανάμεικτα συναισθήματα. Έγινε όμως η αρχή και το τέλος θα αργήσει μάλλον ;)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.606
Πόντοι
3.346
Σε μπουρδελο στον βαρδαρη! πριν το 2000 πιτσιρικος τοτε.. πηγα σε μια εκει, καλο νιμου θυμαμαι και πανω στην πιπα τελειωσα.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
ΜΑΣτορα εχει παιξει το θεμα ξανα,  ψαξε το
Εγω μπουρδελο λιωσιων στα 18, δεν θυμαμαι καν το προσωπο της, μαλακια
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
1991 μεταξυ 15 χρονων τσαρκα με εμπειρο μυστη.
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
ΜΑΣτορα εχει παιξει το θεμα ξανα,  ψαξε το
Εγω μπουρδελο λιωσιων στα 18, δεν θυμαμαι καν το προσωπο της, μαλακια
Το έψαξα φίλε, δεν υπάρχει, μόνο οδηγίες για την πρώτη φορά βρήκα και σκόρπιες εμπειρίες. Εδώ λέμε γενικά για όλα τα είδη πληρωμένου σεξ, μπορεί όποιος θέλει να πει εμπειρία από όλες τις κατηγορίες: πρώτο μπουρδέλο, πρώτο call girl κλπ
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Μπήκε και ψηφοφορία  :afro:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Ημουν 17 χρ, με πηγε ενας εμπειρος φιλος μου στον βαρδαρη, διαλεξα μπουρδελο κ κοπέλα. Ωραια, τούμπανο 26-27χρ. Με φωσφοριζε καβλομπικινι.

Πριν ερθει η σειρα μου,, εβαλε η κοπελα τις στριγκλιες γιατι ο προηγουμενος ειχε την ιδεα να βγαλει την καποτα κ να χυσει στα βυζα.
Η τσατσα ζητησε απο τον κοσμο να φυγει γιατι η κοπελα ειχε χαλαστει ασχημα κ δεν ηθελε αλλο.
Αφου της εξηγησε ο φιλος πως ειμαι παρθενος, δεχτηκε να πάρει μονο εμενα κ κλείδωσε την πορτα.

Την ευχαριστω για αυτο. Με τιμησε κ με κατανοησε.
Φεύγοντας κ περπατοντας προς τον σταθμο ,μας προσπερασε με βημα γρηγορο η κοπελα, καλλιγραμμη με τακουνι. Αμεσως μιυ ξανασηκωθηκε.  


Καθε φορά, σπάνια δλδ σπανια που περναω ,το βλέπω κ το θυμαμαι το μπου.

Το ιδιο βραδυ,εχυσα στο βρακί μου.
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
21
Πρώτη φορά μπουρδελότσαρκα με συμμαθητές στο λύκειο(β' λυκείου τότε).Μας πήγανε περίπατο στη Ρωμαική αγορά,εμείς "ξεφύγαμε" και ψάχνοντας αριστερά-δεξιά βρήκαμε την οδό Ιάσωνος.Μπήκαμε σε ένα υπόγειο τσαρδί και πετύχαμε κάτι αδύνατα ξανθά καυλάκια.Πέρασα με μία απο αυτές η οποία έκανε και πρωκτικό(όχι για πολλή ώρα,αλλά τελοσπάντων).Σήμερα αν θα την έβλεπα ούτε που θα την αναγνώριζα,αλλά το όλο σκηνικό το θυμάμαι σαν χθες.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Ημουν 17 χρ, με πηγε ενας εμπειρος φιλος μου στον βαρδαρη, διαλεξα μπουρδελο κ κοπέλα. Ωραια, τούμπανο 26-27χρ. Με φωσφοριζε καβλομπικινι.

Πριν ερθει η σειρα μου,, εβαλε η κοπελα τις στριγκλιες γιατι ο προηγουμενος ειχε την ιδεα να βγαλει την καποτα κ να χυσει στα βυζα.
Η τσατσα ζητησε απο τον κοσμο να φυγει γιατι η κοπελα ειχε χαλαστει ασχημα κ δεν ηθελε αλλο.
Αφου της εξηγησε ο φιλος πως ειμαι παρθενος, δεχτηκε να πάρει μονο εμενα κ κλείδωσε την πορτα.

Την ευχαριστω για αυτο. Με τιμησε κ με κατανοησε.
Φεύγοντας κ περπατοντας προς τον σταθμο ,μας προσπερασε με βημα γρηγορο η κοπελα, καλλιγραμμη με τακουνι. Αμεσως μιυ ξανασηκωθηκε.  


Καθε φορά, σπάνια δλδ σπανια που περναω ,το βλέπω κ το θυμαμαι το μπου.

Το ιδιο βραδυ,εχυσα στο βρακί μου.

:respect:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.412
Πόντοι
736
Εγω παρόλο που είμαι απο θεσσαλονίκη , η πρώτη μου φορά ηταν στην Αθήνα όντας φαντάρος στην Θήβα κάπου στο 1998 , είχαμε πάρει μεγάλη έξοδο λόγο σαββάτου η κυριακής , και πηγαμε (6-7 άτομα είμασταν) όλοι μαζί κάπου στην οδό φυλής αν θυμάμαι καλα , τωρα μπουρδέλο ηταν η στουντιο δεν θυμάμαι. Πάντως απο οτι θυμάμαι ηταν πετυχημένη η πρώτη φορά.

Το μόνο κάπως περίεργο ηταν οτι δεν ηξερα οτι θα πάμε εκει και το έμαθα οταν φτάσαμε στο σπιτάκι , και αφου ημουν και παρθένος μου ηρθε κάπως ... αλλα τελικά μπήκα :P
 

prometheusgr13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
197
Πόντοι
280
Καλησπερα απο εμενα εμενα παιδια η πρωτη μου φορα για πληρωμενο ερωτα ηταν σε στριπ κλαμπ εδω στο μπουρναζι προσφατα κιολας , ηταν πολυ ωραια γουσταρε και η κοπελα οοτε η εμπειρια θετικη
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Εγω παρόλο που είμαι απο θεσσαλονίκη , η πρώτη μου φορά ηταν στην Αθήνα όντας φαντάρος στην Θήβα κάπου στο 1998 , είχαμε πάρει μεγάλη έξοδο λόγο σαββάτου η κυριακής , και πηγαμε (6-7 άτομα είμασταν) όλοι μαζί κάπου στην οδό φυλής αν θυμάμαι καλα , τωρα μπουρδέλο ηταν η στουντιο δεν θυμάμαι. Πάντως απο οτι θυμάμαι ηταν πετυχημένη η πρώτη φορά.

Το μόνο κάπως περίεργο ηταν οτι δεν ηξερα οτι θα πάμε εκει και το έμαθα οταν φτάσαμε στο σπιτάκι , και αφου ημουν και παρθένος μου ηρθε κάπως ... αλλα τελικά μπήκα :P
Του πυροβολικού κι εσύ φίλε;
 

trio_stuges

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
98
Like
172
Πόντοι
0
Πρεπει να ηταν 92-93 . Εγω τοτε γυρω στα 16 σε ενα μπουρδελο στον Αγιο Παντελεημων κατω απο την Αχαρνων. Μπαινω με  φιλους Τρελο αγχος. Η κοπελιτσα λιγο χοντρουλα και δεν μου αρεσε θυμαμαι αλλα μπηκα απο ντροπη γιατι μπηκαν  και οι φιλοι μου. Δεν μου σηκωνοταν με τιποτα. Αν και θυμαμαι δεν εκανε και τιποτα για να με φτιαξει. Βγηκα και η τσατσα θυμαμαι μου ειπε να κοψω την μαλακια για λιγο καιρο και να ξαναπαω. Δεν ξαναπηγα παρα μεγαλος αρκετα με μερικα call girls και σε κανα 2 στουντιο. Αλλα το αγχος της πρωτης φορας μου εμεινε. Δεν μπορω να πω οτι εχω ευχαριστηθει γαμησι πληρωμενο παρα μονο 1 φορα. Τωρα που περασα τα δευτερα -αντα λεω να ξαναδοκιμασω με κανενα call girl. Τοτε δεν υπηρχε bou, sites φωτο των κοριτσιων , υπηρεσεσιες κτλ
 

adon013

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
403
Κριτικές
5
Like
779
Πόντοι
81
1991 μπουρδελο 17 χρονων,μπουδελοτσαρκα 6-7 ατομα παρθενος,οι φιλοι να λενε να μπω πρωτος εγω,μπαινω και απο το τρακ που ειχα καθομαι στο κρεβατι με τα ρουχα,να μπαινει η κοπελα μεσα ,να βγαινει και να λεει στους φιλους μου"τι μου τον φερατε αυτον εδω,αυτος καθετε στο κρεβατι με τα ρουχα",και να γινετε ενας χαμος απο τα γελια!!Ωραιες εποχες!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom