Νέα

Πρώτη φορά squirt η γυναίκα/γκομενα σας.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hubwwif
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.276
Πόντοι
1.041
Ανοίγω αυτό θέμα για να μαζευτούν πληροφορίες σχετικά με το squirt.
Για γυναίκες που είχατε κ δεν έκαναν κ μετά εσείς τις κάνατε να κάνουν. Πως το καταφερατε κτλπ.
Εγώ έχω προσπαθήσει πολύ θα έλεγα με την δικιά μου κ δεν το έχω καταφέρει.
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Ανοίγω αυτό θέμα για να μαζευτούν πληροφορίες σχετικά με το squirt.
Για γυναίκες που είχατε κ δεν έκαναν κ μετά εσείς τις κάνατε να κάνουν. Πως το καταφερατε κτλπ.
Εγώ έχω προσπαθήσει πολύ θα έλεγα με την δικιά μου κ δεν το έχω καταφέρει.
Δυστυχώς δεν μπορούν όλες οι γυναίκες να κάνουν squirt. Με μερικές που το έχω συζητήσει το μπλοκάρουν διότι δεν αφήνονται εκείνη τη στιγμή. Με μια πρόσφατα πάνω που ήταν έτοιμη να κατεβάσει ποτάμια το διέκοψε μόνη της. Με μια που το είχα κάνει πριν χρόνια ήταν τρομερή εμπειρία καθώς ήταν κάτι νεο και για μένα. Έκτοτε με ιεροδουλες όπως η Αντριάνα και η Ιωάννα με μια Γερμανίδα στο Βερολίνο…
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Δυστυχώς δεν μπορούν όλες οι γυναίκες να κάνουν squirt. Με μερικές που το έχω συζητήσει το μπλοκάρουν διότι δεν αφήνονται εκείνη τη στιγμή. Με μια πρόσφατα πάνω που ήταν έτοιμη να κατεβάσει ποτάμια το διέκοψε μόνη της. Με μια που το είχα κάνει πριν χρόνια ήταν τρομερή εμπειρία καθώς ήταν κάτι νεο και για μένα. Έκτοτε με ιεροδουλες όπως η Αντριάνα και η Ιωάννα με μια Γερμανίδα στο Βερολίνο…
κι εγω με ιεροδουλη ειχα μια εμπειρια και αλλη μια με μια Ρουμανα γκομενα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Ανοίγω αυτό θέμα για να μαζευτούν πληροφορίες σχετικά με το squirt.
Για γυναίκες που είχατε κ δεν έκαναν κ μετά εσείς τις κάνατε να κάνουν. Πως το καταφερατε κτλπ.
Εγώ έχω προσπαθήσει πολύ θα έλεγα με την δικιά μου κ δεν το έχω καταφέρει.
όπως είπε ο Συναγωνιστής, δεν μπορούν όλες να κάνουν Squirt. Πρέπει να σε εμπιστεύεται απόλυτα και να αφεθεί πλήρως. Επειδή βγαίνει από την ουρήθρα, νομίζουν ότι θα κατουρηθούν επάνω τους και το κόβουν. Αμέτρητα βίντεο οδηγιών υπάρχουν στο διαδίκτυο, παρακολούθησε, εφάρμοσε, αλλά πρώτα να έχεις προειδοποιήσει την γκόμενα τι προσπαθείς να κάνεις, ώστε να είναι χαλαρή και να αφεθεί
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Η γυναίκα μου κάνει squirt πολύ εύκολα αν τη γαμήσει κανείς στο όρθιο, από πίσω (εννοώ, να μπει στο μουνί από πίσω, όχι στον κώλο). Τρέχουν τα ζουμιά στα μπούτια της μέχρι κάτω. Παρόλο που ο οργασμός της είναι πολύ έντονος, νιώθει ντροπή μετά, οπότε το αποφεύγει όσο κι αν την παροτρύνω.
 

george(24)

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
6
Like
120
Πόντοι
0
Από ότι έχω συζητήσει και εγώ με δύο κοπέλες που μου έχει συμβεί, νιώθουν ότι εκείνη τη στιγμή θα κατουρηθουν για αυτό το κόβουν,όταν τους είπα ότι μην φοβάσαι απλά άστα να σου φύγουν τότε μιλάμε για ποτάμι
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
@Ωρίων
Τα βλέπεις; Το ένα θέμα μετά το άλλο!! Και έχουμε 23 μέρες έως τον Απρίλη... Ελπίζω τουλάχιστον να φορούν όλοι μάρτη στο χέρι!!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
@Ωρίων
Τα βλέπεις; Το ένα θέμα μετά το άλλο!! Και έχουμε 23 μέρες έως τον Απρίλη... Ελπίζω τουλάχιστον να φορούν όλοι μάρτη στο χέρι!!
Δύσκολη η κατάσταση, λουκουμάκι.
Υπομονή και οικονομία! Τον Απρίλη θα γίνει του squirting το κάγκελο....
%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%851_1000.jpeg
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
ρε τυποι εμενα μου χει τυχει παλια αλλα με ξεκαβλωνε και η φαση και δε τρελαινομουν
γιατι εναι κατουροκατασταση αλλα εχω χρονια να ξανασυναντησω ετσι γκομενα αρα οι γκομενες που αφηνονται η μπορουν ειναι λιγες
σε οσες μου χε τυχει μια υποσημειωση ηταν ολες αδυνατες κ αβυζες που δεν ηταν και η αδυναμια μου
 
OP
OP
hubwwif

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.276
Πόντοι
1.041
Δυστυχώς δεν μπορούν όλες οι γυναίκες να κάνουν squirt. Με μερικές που το έχω συζητήσει το μπλοκάρουν διότι δεν αφήνονται εκείνη τη στιγμή. Με μια πρόσφατα πάνω που ήταν έτοιμη να κατεβάσει ποτάμια το διέκοψε μόνη της. Με μια που το είχα κάνει πριν χρόνια ήταν τρομερή εμπειρία καθώς ήταν κάτι νεο και για μένα. Έκτοτε με ιεροδουλες όπως η Αντριάνα και η Ιωάννα με μια Γερμανίδα στο Βερολίνο…
Κ εγώ το έχω συζητηση
ρε τυποι εμενα μου χει τυχει παλια αλλα με ξεκαβλωνε και η φαση και δε τρελαινομουν
γιατι εναι κατουροκατασταση αλλα εχω χρονια να ξανασυναντησω ετσι γκομενα αρα οι γκομενες που αφηνονται η μπορουν ειναι λιγες
σε οσες μου χε τυχει μια υποσημειωση ηταν ολες αδυνατες κ αβυζες που δεν ηταν και η αδυναμια μου
η αλήθεια είναι ότι κ εγώ όταν κ αν μου τύχει δεν ξέρω αν θα μου αρέσει…. Σαν ιδέα καυλωνω αλλά όταν θα το δω δεν ξέρω…
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Κ εγώ το έχω συζητηση

η αλήθεια είναι ότι κ εγώ όταν κ αν μου τύχει δεν ξέρω αν θα μου αρέσει…. Σαν ιδέα καυλωνω αλλά όταν θα το δω δεν ξέρω…
φιλαρακι τωρα που μεγαλωσα ομως το βλεπω αλλιως θα γουσταρα να βρω καμια βυζομανα ομως:grin:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.254
Πόντοι
11.956
Κ εγώ το έχω συζητηση

η αλήθεια είναι ότι κ εγώ όταν κ αν μου τύχει δεν ξέρω αν θα μου αρέσει…. Σαν ιδέα καυλωνω αλλά όταν θα το δω δεν ξέρω…
Φίλε να ξέρεις ότι είναι μεγάλη καύλα ....φυσικά ένας φίλος μου που του το έκανε μια γκόμενα δεν του άρεσε και μετά στέγνωνε το στρώμα σεντόνι με σεσουάρ χαχαχα
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Φίλε να ξέρεις ότι είναι μεγάλη καύλα ....φυσικά ένας φίλος μου που του το έκανε μια γκόμενα δεν του άρεσε και μετά στέγνωνε το στρώμα σεντόνι με σεσουάρ χαχαχα
Εσύ με σεσουάρ το στεγνώνεις το ριχτάρι ή το βάζεις επάνω στο καλοριφέρ;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
Η γυναίκα μου κάνει squirt πολύ εύκολα αν τη γαμήσει κανείς στο όρθιο, από πίσω (εννοώ, να μπει στο μουνί από πίσω, όχι στον κώλο). Τρέχουν τα ζουμιά στα μπούτια της μέχρι κάτω. Παρόλο που ο οργασμός της είναι πολύ έντονος, νιώθει ντροπή μετά, οπότε το αποφεύγει όσο κι αν την παροτρύνω.
Είναι σύνηθες αυτή η στάση στο όρθιο και από πίσω τύπε. Και εγώ έτσι το έχω καταφέρει, με διπλή όμως διείσδυση. Αντίχειρας στο κώλο και η παλάμη χωστή στο μούνο και παλινδρομικό ζόρισμα σε όλη τη περιοχή.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Είναι σύνηθες αυτή η στάση στο όρθιο και από πίσω τύπε. Και εγώ έτσι το έχω καταφέρει, με διπλή όμως διείσδυση. Αντίχειρας στο κώλο και η παλάμη χωστή στο μούνο και παλινδρομικό ζόρισμα σε όλη τη περιοχή.
Δε θέλει σε όλη την περιοχή. Στη στάση που είπα, ο πούτσος μου χτυπάει στο σημείο G (η γυναίκα μου λέει πως το σημείο G υπάρχει και όσοι ισχυρίζονται το αντίθετο είναι ηλίθιοι) με τέτοιο τρόπο ώστε την τελειώνει σε έναν πολύ έντονο οργασμό πολύ γρήγορα, σε δευτερόλεπτα. Όπως είπα όμως, ο οργασμός της αυτός για κάποιο λόγο την κάνει να νιώθει ντροπή και ενοχές και έτσι τελικά δεν της αρέσει και αποφεύγει να το κάνουμε σε αυτή τη στάση. Αλλά υποθέτω, αν πετύχει κανείς το σημείο ακριβώς, το squirt είναι εύκολο.
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.894
Πόντοι
2.256
Πολλές θα ήθελα να το δοκιμάσουν αλλά απο ντροπή και μπαίνουν δεν σε αφήνουν να προχωρήσεις …
Κριμα γιατί θα ήταν ωραία εμπειρία
 

nikitas5

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
323
Like
958
Πόντοι
81
στην αρχή τις σχέσης μου με την γυναικα μου είχε πολλές φορες κάνει μετά το έκοψε
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Συντάσσομαι με Σύντροφο ΛαΒέι - @captain 69 .

Δύο φορές έχει συμβεί στην γαμησοκαριέρα μου, χωρίς να το προσπαθώ. Δυνατές ερωμένες αμφότερες, κοντά στα σαράντα, γουστάρανε πάρα πολύ δάχτυλα στο μουνί. Έκανα ένα κόλπο με τρία δάχτυλα που τα έχωνα βαθιά, τα κύρτωνα προς τα πάνω, εκεί που θρυλείται πως βρίσκεται το σημείο G (τόσα χρόνια μετά, δεν έχω την παραμικρή ιδέα αν είναι παραμύθι ή ισχύει, κάποιες γυναίκες δεν την ήθελαν καθόλου αυτή την τεχνική) και τους γαμούσα το μουνάκι έτσι. Καταλήξανε αμφότερες σε ηρωϊκό σκουίρτινγκ, γελάγαμε μετά.

Δεν ήταν κάτι φοβερό να με συγκινήσει ή να με καυλώσει , οπότε δεν το επιδιώκω και ποτέ. Περισσότερο έτσι σαν μεζεδάκι/ποικιλία, να λες πως το 'χεις δει κι αυτό. Φαντάζομαι στους κατουρηματάκηδες θα ασκεί ιδιαίτερη γοητεία η φάση :cheesy:
 

stylos79

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
23
Like
1.446
Πόντοι
2.390
μου εχει συμβει μα κοπελα που τα ειχα πολλα χρονια, πριν νομιζα οτι ηταν μυθος. καποια στιγμη τριτο τεταρτο χρονο πηδιομαστε διχως αυριο και ξαφνικα ακουω σαν να πεφτει νερο στο πατωμα και εχει σχηματιστει μια λιμνη ενα δυο ποτηρια νερο στο πατωμα. διακοψαμε για να καταλαβω τι εχει συμβει σηκωνεται και αυτη και φευγουν αλλα τοσα απο μεσα της! συνεβει αλλη μια φορα δεν τρελλαθηκα με την ολη φαση γιατι με το ποταμι ο μικρος δεν γαμοθσε, κολυμπουσε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom