Νέα

Πρόθεση ψήφου 29/4/23: Τι ψηφίζεις χωρίς μαλακίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hellraiser4Ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι θα ρίξεις στη κάλπη;

  • ΝΔ

  • ΣΥΡΙΖΑ

  • ΠΑΣΟΚ

  • ΚΚΕ

  • Ελληνική Λύση

  • Μέρα 25

  • Έθνικη δημιουργία

  • Έλληνες (για την πατριδα)

  • Ένωση κεντρώων

  • Δημοσθένης Βεργής ΈΛΛΗΝΕΣ ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ

  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

  • ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

  • Οικολόγοι ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  • ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό - λενινιστικό)

  • ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ - ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

  • ΠΡΑΣΙΝΟ & Μωβ

  • ΠΑΤΡΙΔΑ – ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

  • Social

  • EAN…

  • ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

  • Λευκό / Άκυρο/ Αποχή

  • Δεν έχω αποφασίσει


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.280
Κριτικές
178
Like
40.072
Πόντοι
21.896
Εδώ ο Λάκης σε οικογενειακή σελφι....

20230401_113008.png
Πώς κατάντησε όλη η οικογένεια από τα μέτρα του Κούλη;;!!:cry::cry:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.484
Πόντοι
216
Τύπε , τι αμάξι έχεις ;
Και τι ΕΝΦΙΑ πληρώνεις ;

260€ για 61τμ στην πεύκη , κατασκευής 1968 ;

Γιατί είδα σνομπάρεις μπάρμεν. Μπας και είσαι κανάς λεφτάς της ΝΔ, με citroen xsantia II του 2001 ..... 7ο χέρι .......

δηλαδη τι ζησαμε?η οικονομια πεταγε επι συριζα,ο κοσμος καταναλωνε,νοικια ρευματα,σουπερ μαρκετ παμφτηνα,οι πλουσιοι επιτελους πληρωνανε φορους!μια χαρα ηταν επι συριζα,και απολαυση να βλεπεις στα καναλια τους βολεμενους να τσιριζουν κατα του αλεξη!τωρα με νδ φτωχεια και ακριβεια,μονο οι βολεμενοι τα κονομανε τωρα,και νοικια στο θεο
βέβαια και πέταγε η οικονομία, με κλειστές τράπεζες και κάπιταλ κοντρόλς, οι μοναδικοί ξένοι επενδυτές ήταν ξεβρασμένοι απο τα κύματα στα χοτ σποτς, με άπειρες εικονικές ΜΚΟ που βόλευε ο αλαίκσης τους δικούς του με παχυλούς μισθούς....
αν το συνέχιζαν το παηγυράκι του γίανη και καταλήγαμε με καμμιά δραχμή, τότε να βλεπες ακρίβεια φίλε....

Αυτοί ήταν πιο χούντα κι απτον ιωαννίδη ρε μάγκες
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.484
Πόντοι
216
Τύπε , τι αμάξι έχεις ;
Και τι ΕΝΦΙΑ πληρώνεις ;

260€ για 61τμ στην πεύκη , κατασκευής 1968 ;

Γιατί είδα σνομπάρεις μπάρμεν. Μπας και είσαι κανάς λεφτάς της ΝΔ, με citroen xsantia II του 2001 ..... 7ο χέρι .......
160€ ο τόννος .... σε σκραπατζίδικο ....
Οδηγώ ζούνταπ και μένω σε χαρτόκουτο, εσένα τι σε κόφτει?

...κλασική συριζέικη πρακτική η ανάκριση περί οικονομικών των άλλων.....
Επίσης, όποιος δε γουστάρει τον ντεμέκ φασισμό του σύριζα, δεν είναι ντε και καλά ΝΔ-ο Κούλης ήταν απλά το απαραίτητο κακό για να φύγει ο αλαίκσης.
Όπως όταν κάποιος που χει έναν όγκο, αναγκάζεται να υποληθεί στη δυσάρεστη διαδικασία της αφαίρεσης μέσω επώδυνων εγχειρήσεων μήπως γλυτώσει....
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056
Το γεγονός οτί ακόμα συζητάται σοβαρά ο σύριζα ύστερα από όλες αυτές τις ακρότητες που ζήσαμε (σα χώρα αλλά και ως πολίτες), εμένα προσωπικά με ξεπερνά μάγκες!
Εντάξει, μπορώ να καταλάβω κάτι λεχρίτες μπάρμεν που γνωρίζω επειδή κάποιο επιδοματάκι έπαιρναν που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα (ενώ παράλληλα κουμπώναν κάτι 1500άρικα τότε μαύρα), αλλά κάτι ναυαγημένους που δεν περιμένουν καν κάποιο βόλεμα, δεν τους καταλαβαίνω...
Προφανώς δεν έχει να κάνει μ αυτή τη μπαγιάτικη καραμέλα του 'αριστερά/δεξιά' κιόλας πλέον, καθώς οι τύποι του σύριζα μόλις βγήκαν, έκαναν απλούστατα ό,τι γουστάραν: έσπευσαν να διχάσουν έναν ήδη ταλαιπωρημένο λαό αποσκοπώντας στα προσωπικά τους οφέλη, πάγωσαν το χρηματοπιστωτικό σύστημα της χώρας (ενώ αρκετοί τους έσπευσαν να εκμεταλλευτούν την κατάσταση ώστε να πλουτίσουν πχ Παπαδημούλης), έσπευσαν να πάρουν υπό την πλήρη κατοχή τους τα κανάλια (μιλάμε για απολυταρχισμό εδώ) στήνοντας εικονικούς διαγωνισμούς με δικούς τους μπροστάρηδες (Παππάς-Καλογρίτσας) και ψεύτικα λεφτά (οι φορολογούμενοι θα τα πλήρωναν εν τέλει), είχαν αμολύσει το άλλο το ναυάγιο να λέει πως θα 'τυπώσουμε λεφτά', ο Βαρουφάκης δούλευε τον κόσμο κάνοντας πασαρέλα κάτι γύφτικα πουκάμισα, πρόδωσαν του ψηφοφόρους τους ξεκινώντας οι ίδιοι της ιδιωτικοποιήσεις, τους πληστειριασμούς, με αποτέλεσμα απλά να φέρουν ένα νέο μνημόνιο.....

Όσο αγράμματος και να είναι κάποιος, θα πρέπει να είναι τουλάχιστον διαταραγμένος ώστε να εξακολουθεί να στηρίζει αυτό το έκτρωμα....Ναι με κι οι άλλοι μπουρδέλα είναι, αλλά κάπου υπάρχουν και κάποια όρια ρε μάγκες!

Προσωπικά δεν έτυχε να δω μορφωμένο ή σοβαρό άτομο να είναι συριζαίος (όπως δεν έτυχε ποτέ να δω τσιγγάνο με γυαλιά μυωπείας ποτέ), οπότε απλά μιλάμε για χαμηλό διανοητικό επίπεδο και έλλειψη παιδείας στην ελλάδα γενικότερα. Και μετά απορούμε με τα Τέμπη, με το Μάτι, και όλα αυτά.....
Πολυ σωστος φιλε, πρεπει να εισαι χαζος η ανωμαλος η ανθελληνας για να ψιφισεις τα μουσλιμια..

Η κυβερνηση με ολους τους ηθοποιους, τους μουσουλμανους, και κωλομπαραδες..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Οδηγώ ζούνταπ και μένω σε χαρτόκουτο, εσένα τι σε κόφτει?

...κλασική συριζέικη πρακτική η ανάκριση περί οικονομικών των άλλων.....
Επίσης, όποιος δε γουστάρει τον ντεμέκ φασισμό του σύριζα, δεν είναι ντε και καλά ΝΔ-ο Κούλης ήταν απλά το απαραίτητο κακό για να φύγει ο αλαίκσης.
Όπως όταν κάποιος που χει έναν όγκο, αναγκάζεται να υποληθεί στη δυσάρεστη διαδικασία της αφαίρεσης μέσω επώδυνων εγχειρήσεων μήπως γλυτώσει....


Άλλος ένας γαλάζιος κιμπάρης που δεν έχει μαντήλι να κλάψει .

Ο γαλάζιος δικηγόρος ... μας έλεγε με στόμφο ........

"όποιος δεν μπορεί να πληρώσει τις ασφαλιστικές εισφορές ... να αλλάξει δουλειά ... "


(Ελάχιστες δικηγορικές εισφορές επί ΝΔ 310€ , επί ΣΥΡΙΖΑ 190€ . Επί ΝΔ , το 30% των δικηγόρων δεν πληρώνει εισφορές, δήλωση προεδρείου ΔΣΑ σε σχετική ημερίδα , την οποία πιστεύω, σε αντίθεση με τα παπαγαλάκια των φόρουμ που δεν τα πιστεύω).

Και την ίδια ώρα ... ο γαλάζιος δικηγόρος ... που το παίζει large ... για τις εισφορές του επαγγέλματος του των 310€ το μήνα επί ΝΔ της ανάπτυξης ...


ΟΔΗΓΕΙ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΣΦΟΡΕΣ ..... 6 ΜΗΝΩΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μη μου πει κανείς ότι το saxo , αν πουληθεί κάνει παραπάνω από 6Χ310€ 1860€ .... μη λέω και πολλά !!!!!!!
 

Giannos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
250
Like
1.060
Πόντοι
81
ολοι εσεις οι μαλακες που θα ψηφισετε νδ να το θυμαστε οταν θα σας γαμει ο μητσοτακης την κωλοσουφρηδα χωρις σαλιο οπως εκανε 4 χρονια. απλα μην γαματε εμας που δεν θα τον ψηφισουμε.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.484
Πόντοι
216
Άλλος ένας γαλάζιος κιμπάρης που δεν έχει μαντήλι να κλάψει .

Ο γαλάζιος δικηγόρος ... μας έλεγε με στόμφο ........

"όποιος δεν μπορεί να πληρώσει τις ασφαλιστικές εισφορές ... να αλλάξει δουλειά ... "


(Ελάχιστες δικηγορικές εισφορές επί ΝΔ 310€ , επί ΣΥΡΙΖΑ 190€ . Επί ΝΔ , το 30% των δικηγόρων δεν πληρώνει εισφορές, δήλωση προεδρείου ΔΣΑ σε σχετική ημερίδα , την οποία πιστεύω, σε αντίθεση με τα παπαγαλάκια των φόρουμ που δεν τα πιστεύω).

Και την ίδια ώρα ... ο γαλάζιος δικηγόρος ... που το παίζει large ... για τις εισφορές του επαγγέλματος του των 310€ το μήνα επί ΝΔ της ανάπτυξης ...


ΟΔΗΓΕΙ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΣΦΟΡΕΣ ..... 6 ΜΗΝΩΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μη μου πει κανείς ότι το saxo , αν πουληθεί κάνει παραπάνω από 6Χ310€ 1860€ .... μη λέω και πολλά !!!!!!!
Ιδού λοιπόν πως σκέφτονται οι ψηφοφόροι των 'φίλων του λαού' και αυτών που 'στηρίζουν τους φτωχούς'......
Ανάλυση τι οδηγάει και που μένει ο καθένας, λες και βρισκόμαστε στο καφενείο κάποιου παρακμιακού χωριού-αυτό και το επίπεδο τους!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Ιδού λοιπόν πως σκέφτονται οι ψηφοφόροι των 'φίλων του λαού' και αυτών που 'στηρίζουν τους φτωχούς'......
Ανάλυση τι οδηγάει και που μένει ο καθένας, λες και βρισκόμαστε στο καφενείο κάποιου παρακμιακού χωριού-αυτό και το επίπεδο τους!


Ρε κλόουν .... τολμάτε και μιλάτε ;;;

Όταν λέτε ότι δεν ρίχνετε ΦΠΑ και φόρους ...

σε
τρόφιμα
καύσιμα
πετρέλαιο θέρμανσης



για να μην είναι φθηνά ....

για αυτούς με τα .... καγιέν ;;;


Άντε ουστ.

Δεξιοί , που μισούν όσους έχουν πόρσε !
Απόλυτα συμβατό με την ιστορία της ΝΔ.
Η ΝΔ το 1978 έβαλε τα τεκμήρια ,
όχι για να εισπράξει
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΤΑ ΙΧ ΑΝΩ ΤΩΝ .... 1300cc

Αυτό είναι καφενειακό κόμπλεξ .
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.238
Κριτικές
26
Like
10.964
Πόντοι
3.246
Διχασμός μεταξύ εμβολιασμένων ανεμβολίαστων .... ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΣΕ ΙΑΤΡΟΥΣ ..........

απαγόρευση κυκλοφορίας !

κλείσιμο των πάντων !

κανένα επίδομα σε πολλά επαγγέλματα που τα τσάκισε το lock down ......

ΤΟ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΒΕΝΖΙΝΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ !!!!!!!!!!

Τρόφιμα και λογαριασμό σούπερ μάρκετ ....
+70% ....

τριπλάσια αύξηση από όλο τον κόσμο ...........

Ολική καταστροφή, φτώχια, δυστυχία.
Ναι αλλα η Ελλαδα ηγειται της 4ης βιομαχανικης επαναστασης..!!!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.484
Πόντοι
216
Ρε κλόουν .... τολμάτε και μιλάτε ;;;

Όταν λέτε ότι δεν ρίχνετε ΦΠΑ και φόρους ...

σε
τρόφιμα
καύσιμα
πετρέλαιο θέρμανσης



για να μην είναι φθηνά ....

για αυτούς με τα .... καγιέν ;;;


Άντε ουστ.

Δεξιοί , που μισούν όσους έχουν πόρσε !
Απόλυτα συμβατό με την ιστορία της ΝΔ.
Η ΝΔ το 1978 έβαλε τα τεκμήρια ,
όχι για να εισπράξει
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΤΑ ΙΧ ΑΝΩ ΤΩΝ .... 1300cc

Αυτό είναι καφενειακό κόμπλεξ .
Μην ανησυχείς φίλος-έτσι όπως το πήγαιναν με τις κλειστές τράπεζες οι φίλοι σου, ούτε πατίνι δε θα χες να πάρεις.
Καλύτερα 1300 κ μιζέριας παρά συριζέικη ξυπολισιά με κομματοσκυλέικες ζειμπεκιές στο σύνταγμα στα δημοψηφίσματα...

Γιατί σε καίει τόσο πολύ το θέμα του αυτοκινήτου, άραγε? δεν έχεις 'καλό' αμάξι?

....δεν θα σε σώσει απο τίποτα το ακριβό αμάξι, τύπε μου! Προβλήματα φέρνουν αυτά, να ξέρεις!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.654
Κριτικές
8
Like
26.157
Πόντοι
6.336
Μόνο εγώ έριξα Βεργή?

:confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.696
Κριτικές
36
Like
35.434
Πόντοι
18.565

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.747
Like
709
Πόντοι
96
Επαμ η Κινημα 21,δλδ οτι πιο φιλορωσικο:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Μην ανησυχείς φίλος-έτσι όπως το πήγαιναν με τις κλειστές τράπεζες οι φίλοι σου, ούτε πατίνι δε θα χες να πάρεις.
Καλύτερα 1300 κ μιζέριας παρά συριζέικη ξυπολισιά με κομματοσκυλέικες ζειμπεκιές στο σύνταγμα στα δημοψηφίσματα...

Γιατί σε καίει τόσο πολύ το θέμα του αυτοκινήτου, άραγε? δεν έχεις 'καλό' αμάξι?

....δεν θα σε σώσει απο τίποτα το ακριβό αμάξι, τύπε μου! Προβλήματα φέρνουν αυτά, να ξέρεις!


Ποιοί φίλοι μου ρε ;
Θα κυβερνούσε ποτέ ο ΣΥΡΙΖΑ, αν δεν είχε προηγηθεί Η ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ 2012-2015 ;;;

Και το Διάολο να είχε αντίπαλο ο Σαμαράς το 2015, θα κέρδιζε ο Διάολος.

Με καίει το θέμα του αυτοκινήτου ;;;

ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΜΜΟΥΝΙ ;;;


Ναι ρε.
Γουστάρω να έχω καλό αυτοκίνητο !
Με τα λεφτά της δουλειάς μου.


ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΕΞΙΟΙ .
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΑ.

Να πληρώνω το αμάξι όμως !
ΟΧΙ ΚΩΛΟΦΟΡΟΥΣ


Μπες εδώ και σύγκρινε !!!!!!!!

ΑΓΓΛΙΑ ....

ΕΛΛΑΔΑ

Η bmw 8 coupe .... έχει και στην αγγλία φόρους ....
Στην αγγλία ξεκινάει από 82.070 στερλίνες ... δηλαδή 94.377€ ..........

Στην ελλάδα ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ 130.615€ ....

ΔΗΛΑΔΗ 37.000€ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΟΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ...
που και εκεί έχει φόρους !!!!!!!



Στην ελλάδα ακόμη κάποιοι το 1978 , έβαλαν τεκμήρια ..........

ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΨΟΥΝ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ .... 1000 ΚΥΒΙΚΑ .....

Να πληρώνεις δηλαδή κάθε χρόνο εξτρά φόρο , τιμωρητικά, επειδή έχεις αυτοκίνητο .


Αργότερα, αύξησαν τα τέλη κυκλοφορίας ....
και τώρα ... με τον "πόλεμο του πούτιν"

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΒΕΝΖΙΝΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ...........


Μη μου μιλάς για κουμμούνια λοιπόν, απαγορεύσεις και φέσια.
Μούγκα . Σιλάνς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.747
Like
709
Πόντοι
96
Ποιοί φίλοι μου ρε ;
Θα κυβερνούσε ποτέ ο ΣΥΡΙΖΑ, αν δεν είχε προηγηθεί Η ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ 2012-2015 ;;;

Και το Διάολο να είχε αντίπαλο ο Σαμαράς το 2015, θα κέρδιζε ο Διάολος.

Με καίει το θέμα του αυτοκινήτου ;;;

ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΜΜΟΥΝΙ ;;;


Ναι ρε.
Γουστάρω να έχω καλό αυτοκίνητο !
Με τα λεφτά της δουλειάς μου.


ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΕΞΙΟΙ .
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΑ.

Να πληρώνω το αμάξι όμως !
ΟΧΙ ΚΩΛΟΦΟΡΟΥΣ


Μπες εδώ και σύγκρινε !!!!!!!!

ΑΓΓΛΙΑ ....

ΕΛΛΑΔΑ

Η bmw 8 coupe .... έχει και στην αγγλία φόρους ....
Στην αγγλία ξεκινάει από 82.070 στερλίνες ... δηλαδή 94.377€ ..........

Στην ελλάδα ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ 130.615€ ....

ΔΗΛΑΔΗ 37.000€ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΟΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ...
που και εκεί έχει φόρους !!!!!!!



Στην ελλάδα ακόμη κάποιοι το 1978 , έβαλαν τεκμήρια ..........

ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΨΟΥΝ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ .... 1000 ΚΥΒΙΚΑ .....

Να πληρώνεις δηλαδή κάθε χρόνο εξτρά φόρο , τιμωρητικά, επειδή έχεις αυτοκίνητο .


Αργότερα, αύξησαν τα τέλη κυκλοφορίας ....
και τώρα ... με τον "πόλεμο του πούτιν"

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΒΕΝΖΙΝΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ...........


Μη μου μιλάς για κουμμούνια λοιπόν, απαγορεύσεις και φέσια.
Μούγκα . Σιλάνς.
ελα στο Κινημα 21 Ζελικο μου:rockon::rockon::rockon:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.231
Like
10.690
Πόντοι
2.256
21 Μαΐου ψηφίζω αλλαγή πλευρού στο κρεββάτι μου.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
τοτε στηριζεις τον λαθροεποικισμο, ελα σε εμας εχεις τις ιδιες θεσεις με το Κινημα :rockon::rockon::rockon:
Αρχηγε και εγω φοβομουναι μην μας φερει αραπαδες ο Συριζα,αλλα θα ψηφισω Συριζα γιατι ο Τσιπρας θα ανοιξει τα συνορα και οι αραπαδες θα πανε προς αγγλια και γερμανια,δεν κινδυνευουμε,το ειχε ξανακανε ο αλεξης το 2015-19
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.747
Like
709
Πόντοι
96
Αρχηγε και εγω φοβομουναι μην μας φερει αραπαδες ο Συριζα,αλλα θα ψηφισω Συριζα γιατι ο Τσιπρας θα ανοιξει τα συνορα και οι αραπαδες θα πανε προς αγγλια και γερμανια,δεν κινδυνευουμε,το ειχε ξανακανε ο αλεξης το 2015-19
ελα στο Κινημα ρε,πακισταν θα σας κανει η συριζανδ:rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom