Νέα

Πρόταση για μείωση τιμών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras78
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 84K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Too good to be true...Θα ξεχυθούν οι πυρφόροι με τα δωράκια να σαλιαρίζουν... Στο πυρφοριστάν ζούμε...
ναι , στο χέρι μας να τραμπουκίζουμε όμως, έχω δει παππού με κουτί γλυκά στο Φυλής40 κάτω..τον κοζάρω προσεχτικά όσο προσπαθούσε να εντοπίσει την τσατσά, του λέω ΄΄για την κοπέλα το κουτί'', απαντά΄'' ναι το μωράκι είναι πολύ γλυκό, πανέμορφη'' έρχεται η τσατσα κ της λέω ''Ντροπη ρε'' και έφυγα..''Περίμενε αγόρι μου να ακούσεις το προγραμματάκι΄΄

@billy13 καλησπέρα και σε σενα πόρνε, συμφωνείς να ρίξουν όλοι τιμές  :hi:

ακόμα και τα μπαζάκια, έμαθαν στα χαιλίκια και στον Χόντο να τον κάνουνε άνω κάτω...ΨΩΛΕΣ, καθίστε καλά κάτω από την μπάρα  :fuck1:

Όσο για τα φαλάφελ έφαγα από αρχή Λιοσίων ένα γαμάτο πρόσφατα  :wanker:
 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Ας αρχίσουμε από ορισμένες ανεξάρτητες στα 100 και πάει λέγοντας άλλα υπάρχουν και η αγαπουληδες που νομίζουν ότι κάνουν κάνα κάλο .   
προσωπικά έχω ξεκινήσει εμπάργκο κανά 6μηνο, άντε μαζευτείτε κ οι υπόλοιποι, δεν μπορεί η γκιλφ λιλυ στα εξηντα φευγα της να ζητάει 80 και από την άλλη η Ντανιελα,αΛΊΚΗ,Βαλέρια να είναι στο 100ρικο...

θα πέσει το ''κάστρο'' της ΚΑΘΕ ΓΚΙΛΦ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΑ  :rockon:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
προσωπικά έχω ξεκινήσει εμπάργκο κανά 6μηνο, άντε μαζευτείτε κ οι υπόλοιποι, δεν μπορεί η γκιλφ λιλυ στα εξηντα φευγα της να ζητάει 80 και από την άλλη η Ντανιελα,αΛΊΚΗ,Βαλέρια να είναι στο 100ρικο...

θα πέσει το ''κάστρο'' της ΚΑΘΕ ΓΚΙΛΦ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΑ  :rockon:
Γιατί η 110 που ζητάει 100 χαχαχα...
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
προσωπικά έχω ξεκινήσει εμπάργκο κανά 6μηνο, άντε μαζευτείτε κ οι υπόλοιποι, δεν μπορεί η γκιλφ λιλυ στα εξηντα φευγα της να ζητάει 80 και από την άλλη η Ντανιελα,αΛΊΚΗ,Βαλέρια να είναι στο 100ρικο...

θα πέσει το ''κάστρο'' της ΚΑΘΕ ΓΚΙΛΦ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΑ  :rockon:

δηλαδη εγω που κανονισα ενα 300ευρω 2ωρο για πεμπτη να το ακυρωσω ? εμπαργκο ολοι ? μεσα ειμαι αν το κανουνε ολοι
 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
δηλαδη εγω που κανονισα ενα 300ευρω 2ωρο για πεμπτη να το ακυρωσω ? εμπαργκο ολοι ? μεσα ειμαι αν το κανουνε ολοι
Όχι ρε μαν, καλο deal άν και τσιμπημένο, κουμάντο στο πορτοφόλι και το καυλί σου δεν κανω αλλά δεν μας λες και ποια θα χρυσώσεις με 300ους ευρέους?
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
δηλαδη εγω που κανονισα ενα 300ευρω 2ωρο για πεμπτη να το ακυρωσω ? εμπαργκο ολοι ? μεσα ειμαι αν το κανουνε ολοι
Ναι μέσα και εγώ άλλα να το κάνουμε όχι μόνο λογία εξάλλου έρχονται και διακοπές.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
δηλαδη εγω που κανονισα ενα 300ευρω 2ωρο για πεμπτη να το ακυρωσω ? εμπαργκο ολοι ? μεσα ειμαι αν το κανουνε ολοι
Κάνε ό,τι νομίζεις παίχτη... Κατά τη γνώμη μου, όμως, 300 ευρώ που για άλλους είναι μηνιαίος μισθός να τα δίνεις για 2ωρο ραντεβού είναι εξωφρενικό... Καλά να περάσεις σε κάθε περίπτωση.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
@billy13 καλησπέρα και σε σενα πόρνε, συμφωνείς να ρίξουν όλοι τιμές  :hi:

ακόμα και τα μπαζάκια, έμαθαν στα χαιλίκια και στον Χόντο να τον κάνουνε άνω κάτω...ΨΩΛΕΣ, καθίστε καλά κάτω από την μπάρα  :fuck1:

Όσο για τα φαλάφελ έφαγα από αρχή Λιοσίων ένα γαμάτο πρόσφατα   :wanker:
Τα γράφουμε 3 χρόνια τώρα αδερφέ.... ;)
Αλλά υπάρχουν πυρφόροι ακόμα....
Εδώ ακόμα κλείνουν 30 λεπτά στην Φυλής & Μετάξι τις κοπέλες,χωρίς να γαμάνε.............. :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:


Τις προάλλες έσκασε μια στο Φ.59 πάνω 3η βάρδια με 30€ και πέσανε σαν λιμασμένοι.......... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
μαγκες και εμπαργκο να κανουμε παλι να μαζευτουμε ποσοι ?

παντα θα βρεθουνε αλλοι....δεν νομιζω να υπαρχει σωτηρια....και εγω θελω να τις πηδαω με 100αρικα....αλλα....


τωρα μια προσφατα μου ελεγε πως 9 στους 10 πελατες της λενε για μειωση τιμης...νομιζω εχει επεκταθει αρκετα το φαινομενο....

 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Τα γράφουμε 3 χρόνια τώρα αδερφέ.... ;)
Αλλά υπάρχουν πυρφόροι ακόμα....
Εδώ ακόμα κλείνουν 30 λεπτά στην Φυλής & Μετάξι τις κοπέλες,χωρίς να γαμάνε.............. :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:


Τις προάλλες έσκασε μια στο Φ.59 πάνω 3η βάρδια με 30€ και πέσανε σαν λιμασμένοι.......... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
+1

το να κλείσεις όμως σε ρδέλο με 30λεπτά γαμήσι στα 60, εν μέρει είναι ενα καλό ντιλ αν κ η συμφωνία μπορεί να κατσει κ στο 50αρι, δεν το έχω κάνει σε κανένα πρόγραμμα 30λεπτο, διπλό έχω πάρει κ έμεινα κοντα στα 25λεπτά, ειδικά με το στυλιάρι Εμμανουέλα  :wanker: στις αρχές της καριέρας της
 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
μαγκες και εμπαργκο να κανουμε παλι να μαζευτουμε ποσοι ?

παντα θα βρεθουνε αλλοι....δεν νομιζω να υπαρχει σωτηρια....και εγω θελω να τις πηδαω με 100αρικα....αλλα....


τωρα μια προσφατα μου ελεγε πως 9 στους 10 πελατες της λενε για μειωση τιμης...νομιζω εχει επεκταθει αρκετα το φαινομενο....
αν είναι ανεξάρτητη αυτή που παίρνεις , σου ζητάει πολλά ....με 150 μαξιλάρι για 2ωρο είσαι ΚΟΜΠΛΕ ΜΕ ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
+1

το να κλείσεις όμως σε ρδέλο με 30λεπτά γαμήσι στα 60, εν μέρει είναι ενα καλό ντιλ αν κ η συμφωνία μπορεί να κατσει κ στο 50αρι, δεν το έχω κάνει σε κανένα πρόγραμμα 30λεπτο, διπλό έχω πάρει κ έμεινα κοντα στα 25λεπτά, ειδικά με το στυλιάρι Εμμανουέλα  :wanker: στις αρχές της καριέρας της
Η γύφτισσα έγινε φόλα...την έχω για 6 μήνες ψυγείο....ούτε 1 μήνας δεν πέρασε που την πάτησα...
Την έχω πάρει καμιά 50ριά φορές....και μου έκανε τη ντίβα.... :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Εδώ σου λέω δεν γαμάνε με 60€,μιλάνε με τις κορασίδες......... :hi:
 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Η γύφτισσα έγινε φόλα...την έχω για 6 μήνες ψυγείο....ούτε 1 μήνας δεν πέρασε που την πάτησα...
Την έχω πάρει καμιά 50ριά φορές....και μου έκανε τη ντίβα.... :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Εδώ σου λέω δεν γαμάνε με 60€,μιλάνε με τις κορασίδες......... :hi:
Να μην γαμάνε και να ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΝΟ....Πςςςς....απόλυτος ξεπεσμός, απαξίωση...

Αρκετοί το ίδιο κάνουν με βίζιτες, μου το έχουν πει οι ίδιες. η τηλεόραση στο κάθε πορνοχοτέλι να παίζει κ αυτοι αγκαλίτσα με την βίζιτα, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ και φυσικά ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...ΤΡΑΓΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Να μην γαμάνε και να ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΝΟ....Πςςςς....απόλυτος ξεπεσμός, απαξίωση...

Αρκετοί το ίδιο κάνουν με βίζιτες, μου το έχουν πει οι ίδιες. η τηλεόραση στο κάθε πορνοχοτέλι να παίζει κ αυτοι αγκαλίτσα με την βίζιτα, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ και φυσικά ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...ΤΡΑΓΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ

αυτο μου το εχουνε πει και μενα αρκετεςςςςς ρεεεεε και επαθα πλακα !!!

το αποκορυφωμα ητανε οταν η αλλη μου ειπε οτι απλα την θελει για αγκαλιες ολο το βραδυ και να βλεπουνε τηλεοραση και της εσκασε ενα χιλιαρικοοοο !!!!!

βοηθειααααα ρεεε !!! οχι αλλο καρβουνο

γνωστη βυζιτα ειναι απλα ξεχναω το ονομα της...που βαζει το ipad να παιζει μονιμως και εχει ασιαστικα χαρακτηριστικα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Να μην γαμάνε και να ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΝΟ....Πςςςς....απόλυτος ξεπεσμός, απαξίωση...

Αρκετοί το ίδιο κάνουν με βίζιτες, μου το έχουν πει οι ίδιες. η τηλεόραση στο κάθε πορνοχοτέλι να παίζει κ αυτοι αγκαλίτσα με την βίζιτα, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ και φυσικά ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...ΤΡΑΓΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ
Στα στούντιο να δεις τι γίνεται....γαμάνε 3 λεπτά και μετά κάθονται μέσα και μιλάνε...
;)
 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom