Νέα

Προτάσεις Διασκέδασης Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα House of Fun
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Διπλό 2,5 πριν καμιά βδομάδα.Το ποσό που λες δεν βγαίνει με τίποτα.
το ξερω γ αυτο απο περσυ δε ξαναπατησα αν και το βρισκω πεντανοστιμο.
αλλα θα ξαναπαω..κ θα δωσω αναφορα...
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Θα πω στον αντί να το βάλει στον κατάλογο για να γράψεις κριτική.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.738
Κριτικές
28
Like
2.536
Πόντοι
6.265
Nα συνεισφερω και εγω

κατα αρχας καλυτερα να γινει διαχωρισμος ανα περιοχη-ειδος
1)Kαλαμαρια-κρηνη στα γνωστα (φλωρο)-καφε μπαρ αρωμα κλπ μην αναφερω ονοματα εξαλου ολα πανω κατω ιδια ειναι για πιο ηρεμες καταστασεις υπαρχει και το πλεονεκτημα οτι καθεσαι κιολας :cheesy: αλλα ειδικα σαββατα το "παρτυ" τελειωνει νωρις μετα 1-2 εχει αδειασει και την κανουν για αλλου αλλα για νωρις καλα ειναι αμα εισαι κ με καμια γκομενιτσα

λιγω παραδιπλα το shark οπου εχει πεσει πολυ μοστρα και μου την σπαει ειδικα τα σου-κου πρεπει να εχεις κλεισει και τραπεζι αλλιως δεν εχει μεγαλυτερες ηλικιες 25-35 σαν χωρος με θεα θαλλασα κλπ πολυ καλος και καλη μουσικη κ κραταει μεχρι σχετικα αργα αλλα ο κοσμος ειναι για τον πουτσο οι νεοπλουτοι γιοι του μπαμπα

φευγουμε απο ανατολικα και παμε κεντρο..

2)παραλια τα γνωστα ιδια πανω κατω  coral mast Κλπ ολα μαζεμενα το ενα διπλα στο αλλο για πιο μπαρχντιντι κατασταση στο ορθιο και παντα πιταρισμενα μεχρι πρωιας παντα τα εχω βαρεθει ειναι αληθεια πιο "φοιτητοκασταση"

στα τριγυρω στενα υπαρχουν και τα πιο "μη εμπορικα" αλλα που παντα ειναι φουλ γκολντφισ κ αρτ χαουζ ειδικα το πρωτο εχει πολυ πιπινικατασταση

λιγο παραδιπλα στο ιδιο μηκος κυματος πανω κατω αλλα ισως λιγο πιο προσεγμενα τα kiss fish Και το λιμανι οπου συνιδιοκτητης και μερικες φορες dj ειναι η φιρμα ο κανακης το καλο ειναι οτι δεν βαζουν ελληνικα
εκει κοντα για ακομα πιο κυριλε ειναι το κιτσεν μπαρ με ωραια θεα φαγητο ηρεμα πραγματα τηλεοραση που παιζει ντοκιμαντερ μουσικη οτι να ναι κλπ αλλη φαση κυριως για ζευγαρια για να βγαλεις γκομενα καμια τυχη εκει περα


3)Λαδαδικα παρακμη πλεον ειδικα στα "Ελληναδικα" μοναστηρι κεντρι κλπ οι περισσοτεροι θαμονες ειναι αλλοδαποι(δεν το λεω με κακη διαθεση απλα ετσι ειναι)και γενικα η αναλογια ειναι τεραστια προς την ψωλαρια τα θυληκα μονο με δικανο

λαδαδικα υπαρχουν και τα "ροκαδικα" εκει τα πραγματα ειναι καλυτερα 8 μπολ πουσικατ  κλπ αλλα μονο για λατρεις του ειδους

4)βαλαωριτου κ στοα
πηγαν να τα κανουν κ καλα "εναλακτικα" αλλα σιγα σιγα γινονται εμπορικα συνηθως πανε οι φοιτητες που το παιζουν ψαγμενοι και δεν πανε στα αλλα του λιμανιου ενδεικτικα μερικα ροκνρολα-90 μοιρες ελβις μονρο κλπ

για κλαμπ το πιο "ιν" ειναι το βογκ τα τελευταια χρονια αλλα ο κοσμος κατα κυριο λογω ειναι αυτος που παει και στο shark..
πιο "εναλακτικο" το boutique που φερνει και καλα ονοματα κ σνομπαρετε απο τους τρεντιδες της καλαμαριας κ του βογκ

τωρα σε καθε γειτονια υπαρχουν μαγαζια οπου μπορεις να περασεις καλυτερα απο ολα αυτα πχ στην τουμπα το νοα κλπ

αυτα σε γενικες γραμμες

χεβ φακ :cheesy:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Λουκριτία πάμε μετά τα ξύδια... θα περιμένεις στο αμάξι όσο ο παππούς, εγώ και ο Χάουζ ρίχνουμε κάτι στο στομάχι μας... Μετά κανονίζουμε και μεταξύ μας!
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Λουκριτία πάμε μετά τα ξύδια... θα περιμένεις στο αμάξι όσο ο παππούς, εγώ και ο Χάουζ ρίχνουμε κάτι στο στομάχι μας... Μετά κανονίζουμε και μεταξύ μας!
Με χάλασε το ντέρμπυ κι έμεινα μέσα τελικά μαν.Ούτε όρεξη να  :fuck1: δεν είχα.
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Νοα και δεν είμαι καλά .. toumpa rules!!!για τους γνώστες
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
ακομα πιο κυριλε ειναι το κιτσεν μπαρ με ωραια θεα φαγητο ηρεμα πραγματα τηλεοραση που παιζει ντοκιμαντερ μουσικη οτι να ναι κλπ αλλη φαση κυριως για ζευγαρια για να βγαλεις γκομενα καμια τυχη εκει περα
I beg to differ. Kitchen και ξερο ψωμι (και κοτοπουλο terryaki και Duvel), εφημεριδα, καλο ντυσιμο, και οι αντιστοιχες κοπελες θα ριξουν τα επιμονα βλεμματα.
Αλλα και το βραδυ, επανω διπλα στο τζακι, Martini Gold, μανικετοκουμπα, αγνοησε την TV οπως κανουν ολοι, και τα πραγματα θα παρουν το δρομο τους.

Προφανως αγαπητε SΤELIOS77 το στυλ σου ειναι τελειως διαφορετικο.
Αντιθετα εγω στο Vogue, Coral, Mast, limani, αισθανομαι οτι δεν εχω καμια ελπιδα. Δεν σημαινει οτι αλλοι δεν τα καταφερνουν καλυτερα.

Η δικη μου αντιμετωπιση ειναι η εξης:
Στα μαγαζια οπου θα πηγαινες ΜΟΝΟ με κοπελα, και οπου μια αντροπαρεα θα πηγαινε ΠΟΛΥ δυσκολα, ΕΚΕΙ ομως συχναζουν γυναικοπαρεες με σοφιστικε και κουλτουρε στυλ, και δεν υπαρχει και ανταγωνισμος...
Αντιθετα στα μαγαζια οπου θα δεις τα πιπινια να χτυπιουνται και να λικνιζονται, ταυτοχρονα θα συνωστιζονται και οι δεκαδες λιγουρηδες με τις γνωστες καμακοατακες "Σταθης Ψαλτης". Και ΠΩΣ στην ευχη θα αποδειξεις οτι εσυ εισαι διαφορετικος; Ειδικα οταν η μουσικη ειναι στην διαπασων και δεν μπορεις να ανταλλαξεις κουβεντα; Και δεν μπορεις καν να πλησιασεις την κοπελα της επιλογης σου, αφου παρεμβαλλονται ενα καρο μαλακες και ο ενας παταει πανω στον αλλο;

Αν παλι καποιος ξερει καλυτερα, κι εχει να παραθεσει εδω την εμπειρια του, ειμαι ΠΑΝΤΑ ετοιμος να δοκιμασω και να μαθω καινουργιες μεθοδους...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
IMHO, το καμάκι δεν είναι αυτοσκοπός όταν μιλάμε για έξοδο.

Περισσότερο με ενδιαφέρει το vibe ενός μέρους, το οποίο θα οδηγήσει σε fun και mingling (με ότι αυτό μετά φέρει) παρά ο βαθμός ευκολίας τσιμπήματος των θηλυκών δίποδων που συχνάζουν εκεί.

 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Ο κοσμος οπως εχω καταλαβει μαζευεται στα party που διαδιδονται μεσω ραδιοφωνου/ηλεκτρονικα μεσα με δολωμα καποιον DJ η παραγωγό στα 5-10 clubs της πολης.
Οσο ποιο δημοφιλης ο guest τοσες και οι  πιθανοτητες διασκεδασης. 
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Περισσότερο με ενδιαφέρει το vibe ενός μέρους, το οποίο θα οδηγήσει σε fun και mingling (με ότι αυτό μετά φέρει) παρά ο βαθμός ευκολίας τσιμπήματος των θηλυκών δίποδων που συχνάζουν εκεί.
Αγαπητε φιλε,
σεβομαι την αποψη σου, αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι απολυτα αληθινη:
Θα περνουσες δηλαδη καλα σε μαγαζι που εχει πολυ vibe, fun και mingling, αλλα παρευρισκονται ΜΟΝΟ αντρες;

Μαλλον οχι.






 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom