Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 53 51,5%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 43,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

mpakis

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Η δευτερη περιπτωση,που μου φαινεται ακομα πιο δυσκολη  για την γυναικα  αυτην,ειναι να επιστρεψει στην πατριδα  της,ειτε παντρεμενη  απο δω ,ειτε μονη .Πιστευω οτι κατ  αρχην στην εποχη του ιντερνετ  ειναι γνωστη  η  δουλεια των κοριτσιων αυτων στον κοινωνικο-οικογενειακο  τους κυκλο στην πατριδα τους, και βεβαια και στους  εδω συμπατριωτες τους.Το αντιθετο θα ηταν πολυ δυσκολο να συμβει.
Αλλα εστω οτι δεν συμβαινει  αυτο.Το οτι  διαθετουν λεφτα που στην πατριδα τους μονο δακτυλοδεικτουμενα  ατομα της μαφιας η της εξουσιας μπορουν να διαθετουν,δεν θα βαλει σε σκεψεις και συνειρμους ολους τους φιλους και γνωστους τους?
Δεν θα καταλαβουν απο  αυτο και μονο  τι  ειδους  δουλεια εκανε η κοπελλα  στην Ελλαδα( η στην Ιταλια, Γαλλια κλπ) που ηταν καποια 6-8- 12 χρονια?
Πιστευω  οτι αυτο το τελευταιο ειναι αδυνατον να μην συμβει,σχεδον ακατορθωτο.
Αντα λοιπον μετα να εναι η  κοπελλα στην ταδε πολη και να λενε ολοι,Να ρε ,η Νατασα η  Κουλαγκινα(βαζω ενα φανταστικο  ονομα) που ητανε πουτανα στην Ελλαδα και γυρισε και  μας  το  παιζει  νεοπλουτη...
Θα βρει  ευκολα Ρωσο  αντρα να ξαναφτιαξει τη ζωη της σε αυτες τις συνθηκες ? Κανεναν, ο ρωσος δεν εχει  την καρδια  κ την ψυχη για κατι  τετοιο,ελληνες τετοιοι  υπαρχουν,το πιστευω,[βγαινω λιγο  απο  το  θεμα,αλλα με την ευκαιρια θα το πω: την ψυχη  που εχουν μερικοι  Ελληνες δεν την εχει  κανεις στον κοσμο][πω-πω θεματαρα ε?]μονο νταβατζη ρωσο ( η βουλγαρο κλπ,ενδεικτικα  το  βαζω)θα μπορεσει να βρει,που θα της τα φαει κανονικα...Και ρωταω: Πιστευει  κανεις οτι η  ζωη  της κοπελλας  αυτης θα ειναι  εκει ειδυλλιακη?Ασε που  και  μονο  η διαφορα της σε χρημα θα υποκινει  την ζηλια και το μισος  των αλλων..

οι αποψεις σου ειναι σωστες φιλος αλλα κανεις το λαθος να το βλεπεις απ τη δικη σου- δικη μας ευρωπαισμενη-πολιτισμενη σκοπια της δυτικης κοινωνιας
σε αυτους τους λαους ρωσσους-ρουμανους-βουλγαρους-αλβανους λιγη σημασια εχουν ολα αυτα που εμεις θεωρουμε σημαντικα
σε αυτους σημαντικο ειναι το χρημα και μονο αυτο
δε τους νοιαζει αν το χρημα προερχετε απο οπλα,ναρκωτικα,πορνεια αρκει να ειναι χρημα
ο ρωσσος-αλβανος-βουλγαρος πατερας πολυ ευκολα θα πει στη κορη του να παει να γινει πουτανα για να φερει λεφτα στο σπιτι και πολυ ευκολα θα πει στο γιο του να κλεψει πουλησει ή οτιδηποτε αλλο για να φερει και αυτος χρημα αρκει φυσικα να προσεξει για να μην πιαστει μαλακας και τον πιασουν
ενας δυτικοευρωπαιος γονιος φυσικα δεν θα το ελεγε ποτε αυτο
μια χαρα που λες θα βρουνε ολες αυτες οι πουτανες αντρα και να παντρευτουνε και να κανουν παιδια και τα παντα, αρκει φυσικα να εχουν χρημα
εδω και τωρα που ηδη ειναι ολες μεσα στα μπουρδελα και ολες εχουν καποιο συμπατριωτη τους γκομενο ,οταν θα σταματησουν θα εχουν προβλημα?
στα παπαρια του του μελοντα γαμπρου της πουτανας αν την εχει περασει η μιση ελλαδα, γιαυτον σημασια εχει οτι η δικια του ηρθε και μας τα πηρε χοντρα για να κυκλοφορει αυτος και η δικια του στο χωριο τους με bmw και να μενουν στο ιδιοκτητο τριοροφο τους
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ισως και να ειναι  ετσι που τα λες,φιλε μου,δεν λεω οτι κατεχω  την απολυτη αληθεια.
Να σου πω,παντως,το καλυτερο θα ηταν να μιλησουν γι  αυτο οι ιδιες οι  ενδιαφερομενες-οι, οποτε νομιζω θα εχουμε πολυ καλυτερη  εικονα του τι παιζει,αν και δεν βλεπω να συμμετεχουν στις  συζητησεις  εδω αλλοδαποι-ες...
Αναμενουμε παντως γνωμες...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
κοίταξτε να δείτε παιδιά.Εγώ όσο κάνω αυτή τη δουλειά ναι μεν έχω κονομήσει τα άντερά μου,αλλά προσωπικά δεν θέλω να ακούω για αντρας.Μου πέφτει η λιμπιντομουνίαση και το διάθεσί μου.Βέβαια εγώ είμαι και εξαιρετικά ανώμαλη και κάνω πράγματα και προγράμματα που δεν είναι της παρούσης στιγμής να πώ..ή μάλλον ας πώ για να καταλάβετε τη ψυχολογία μου.Στο φούλ πρόγραμμα που είχα πάρει κάποιον τηγάνιζα αυγά ομελέτε μπρατσέδα(με κόκκινη σάλτσα πέστο και βασιλικό(όχι τον συγγραφέα)και έφερε το τηγάνι στο δωμάτιο όπου τον είχα στην ποδομάλαξη και έριχνα στο μουνί το καυτό λάδι επειδή είχα καυλώσει με τη πούτσα.Μετά τα έκανα πουτάνα στο δωμάτιο(αυγά καμμένα πάνω στα πλακάκια των δαπέδων,σάλτσες ριγμένες στους τοίχους επειδή χτυπιόμουν σαν σκύλα στο γκαμήσι και γενικά τσι πουτάνας έγινε.Μετά απελύθη,έφυγα για βόλγογκραντ δούλεψα εκεί για 6 ώρες και μετά απελύθη ξανα γιατί έτρωγα συνέχεια σκορδόψωμα που μου είχε αφήσει η τσατσά στη κουζίνα και πείναγα(ήμουν άφαγη ώρες).Τεσπα είμαστε περίεργη ράτσα,δύσκολα ψυχολογήσιμη,αλλά είμαστε καλές γενικά.Αυτά..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ακριβώς το ίδιο θά 'λεγα. Να μιλήσουν οι ίδιες, αν θέλουν να το κάνουν βέβαια!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
κοίταξτε να δείτε παιδιά.Εγώ όσο κάνω αυτή τη δουλειά ναι μεν έχω κονομήσει τα άντερά μου,αλλά προσωπικά δεν θέλω να ακούω για αντρας.Μου πέφτει η λιμπιντομουνίαση και το διάθεσί μου.Βέβαια εγώ είμαι και εξαιρετικά ανώμαλη και κάνω πράγματα και προγράμματα που δεν είναι της παρούσης στιγμής να πώ..ή μάλλον ας πώ για να καταλάβετε τη ψυχολογία μου.Στο φούλ πρόγραμμα που είχα πάρει κάποιον τηγάνιζα αυγά ομελέτε μπρατσέδα(με κόκκινη σάλτσα πέστο και βασιλικό(όχι τον συγγραφέα)και έφερε το τηγάνι στο δωμάτιο όπου τον είχα στην ποδομάλαξη και έριχνα στο μουνί το καυτό λάδι επειδή είχα καυλώσει με τη πούτσα.Μετά τα έκανα πουτάνα στο δωμάτιο(αυγά καμμένα πάνω στα πλακάκια των δαπέδων,σάλτσες ριγμένες στους τοίχους επειδή χτυπιόμουν σαν σκύλα στο γκαμήσι και γενικά τσι πουτάνας έγινε.Μετά απελύθη,έφυγα για βόλγογκραντ δούλεψα εκεί για 6 ώρες και μετά απελύθη ξανα γιατί έτρωγα συνέχεια σκορδόψωμα που μου είχε αφήσει η τσατσά στη κουζίνα και πείναγα(ήμουν άφαγη ώρες).Τεσπα είμαστε περίεργη ράτσα,δύσκολα ψυχολογήσιμη,αλλά είμαστε καλές γενικά.Αυτά..

Μάλλον ο Ιονέσκο θά ΄σαι και όχι το πάθος για τα τεμάχια!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.411
Like
1.847
Λυπών! Κάθεστε ενα λύνεται κάθε μεις "Προσωπική ζωή ιερόδουλων" κανένας από σας δεν ξέρει  τα προσωπική ζωή ιερόδουλων, ήμαστε φυσιολογική άνθρωποι έχουμε οικογενής, γονείς,αδέλφια,παιδιά!!!
Δεν έχουμε δικαίωμά να λύνουμε τα προσωπικά τον κοριτσιών!!!

               
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Φιλη Μαρια,
Τα προσωπικα κανενος  ανθρωπου δεν μπορει να τα λυσει κανενας αλλος,κανεις εδω δεν ειπε οτι λυνει τα προσωπικα  των κοριτσιων.Εκεινο που θα ηταν καλο για ολους ,θα ηταν να καταλαβουμε,εστω και μεσα  απο μια  ανταλλαγη γνωμων ,καλυτερα  ο ενας τον αλλο,και ετσι να γινει πιο ευκολη,οσο μπορει να γινει ,η ζωη ολων...Νομιζω αν διαβασεις πιο προσεκτικα και ηρεμα αυτα που γραφονται,τουλαχιστον απο  τους περισσοτερους,υπαρχουν και οι  χαζοχαρουμενοι δυστυχώς,θα συμφωνησεις οτι ειναι χρησιμο και καλο  για ολους να γινονται  τετοιες συζητησεις...
Μπραβο σου παντως που παρενεβης...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
χρήσιμο και καλό δεν ούτε ούτε γίνεται πιο εύκολη η ζωή κανενός, μη λέμε κι ό,τι θέμε.

μια απορία είχε αυτός που άνοιξε το θρεντ, απορίες συνέχισαν να έχουν κι άλλοι και αυτό είναι όλο. όποιος θέλει απαντάει, όποιος δε θέλει δεν απαντάει.
αλλά το να θυμώνει η κάθε μαρία (γιατί δεν το πάω προσωπικά) επειδή κάποιος εξέφρασε μια απορία είναι τουλάχιστον άστοχο.
 

dukass

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μαρια επετρεψε μου να εχω μια αποψη σχετικα με την προσωπικη ζωη μιας ιεροδουλης μετα απο μια πενταετη σοβαρη σχεση οχι οτι ολες στο ιδιο καζανι βραζουν και δεν κρινω την προσωπικη ζωη κανενος οι ιεροδουλες οπως λες εχουν γονεις αδελφια παιδια και φιλους αλλα κανενας δεν ξερει τι δουλεια κανουν και λενε τοσα ψεματα για να καλυψουν αυτο που κανουν που στο τελος μπερδευονται εχουν διαφορετικα ωραρια εργασιας(νυχτα,γιορτες κτλ)χτυπανε κατι δωδεκαωρα για πλακα ψυχολογια χαλια στην σχεση τους οσες εχουν υπαρχουν κοληματα και για τα λεφτα και ειδικα στο sex δυστυχος για εμενα δεν ζουν ουτε θα ζησουν (φυσιολογικη) ζωη ολα αυτα που περιγραφω δεν ισχυουν στον ιδιο βαθμο για ολες
 

kabalarhs

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
δουλεια και αυτη !!! :2funny:  :2funny: να παρεις καμια τετοια για γυναικα σου και να βγαινεις για καφε και να σε κοιτανε  :2funny:
 

fwtis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια να ρωτησω κατι ασχετο;σε τι εξυπιρετει ενα πελατη να ασχολιθει με την προσωπικη ζωη μιας ιεροδουλης;  κοιταγα το forum βασικα και οταν το ειδα παραξενευτηκα. δηλαδη μιπως στο βαθος βαθος υπαρχουν αγορια που θελουνε για σχεση τετοια κοπελα? αυτο πιστεετε να παιζει; αλλα οπως και να ναι ρε παιδια δεν ειναι ψιλοπαρακμη η φαση; εχω ακουσει παντως οτι ειναι ντομπρα ατομα καπιες. τι να πω εχω πολλα να μαθω ακομα μου φαινεται. :)
 

stargateph

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
388
Like
14
Πόντοι
1
ρε παιδια να ρωτησω κατι ασχετο;σε τι εξυπιρετει ενα πελατη να ασχολιθει με την προσωπικη ζωη μιας ιεροδουλης;  κοιταγα το forum βασικα και οταν το ειδα παραξενευτηκα. δηλαδη μιπως στο βαθος βαθος υπαρχουν αγορια που θελουνε για σχεση τετοια κοπελα? αυτο πιστεετε να παιζει; αλλα οπως και να ναι ρε παιδια δεν ειναι ψιλοπαρακμη η φαση; εχω ακουσει παντως οτι ειναι ντομπρα ατομα καπιες. τι να πω εχω πολλα να μαθω ακομα μου φαινεται. :)

που ξέρεις?
εγώ σκέφτομαι μήπως γράφει κανείς κάποιο βιβλίο ή σενάριο  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom