Νέα

Προσωπική άποψη για ξένες σειρές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tesla82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
kanena site τυπου γκρικ μουβις και λαιβ μουβιζ παιζει??
να ειναι καλο και να εχει πραμα μεσα...οχι 5 σειρες...

greek video, για πολλές σειρές και πολλές ελληνικές ταινίες, σε στρίμινγκ και για να τις κατεβάσεις, αν και εγώ προτιμώ το στρίμινγκ  :sunglasses:
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Aπο την αρχη του καλοκαιριου εχω δει το Supernatural και το spartacus. To πρωτο ειναι για δυο αδερφια που ειδαν την μητερα τους να καιγεται ζωντανη απο εναν δαιμονα και απο τοτε αφιερωνουν την ζωη τους στο να πολεμουν τις δυναμεις του υπερφυσικου. Ειναι must see, πολυ δραση, ατμοσφαιρα, και μην απογοητευτειτε απο τα πρωτα επεισοδια η σειρα απογειωνεται απο τα μεσα του πρωτου κυκλου

Το spartacus:blood and sand απλα γαμαει να το δειτε οπωσδηποτε, ειναι πορωση

Κατα την ταπεινη μου γνωμη αν ειναι μονο μια σειρα που θα πρεπει να δει καποιος ειναι το Sopranos, εκτος απο αυτα που αναφερουν οι φιλοι πιο πριν για την συγκεκριμενη σειρα, η σκηνοθεσια και οι ηθοποιοι ειναι σε αλλα επιπεδα.

ΥΓ ειδα και το Pacific αλλα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε ιδιαιτερα, τιποτα καινουριο, τα 2 τελευταια επεισοδια δεν τα ειδα καν
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.494
Κριτικές
20
Like
236
Πόντοι
3.275
ρίξτε μια ματιά εδώ και αν είναι ανοικτές οι εγγραφές κάντε αμέσως...έχει τα πάντα απο σειρές σε rapid-netload-hotfile-deposite-fileserve και άλλα!
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Aπο την αρχη του καλοκαιριου εχω δει το Supernatural και το spartacus. To πρωτο ειναι για δυο αδερφια που ειδαν την μητερα τους να καιγεται ζωντανη απο εναν δαιμονα και απο τοτε αφιερωνουν την ζωη τους στο να πολεμουν τις δυναμεις του υπερφυσικου. Ειναι must see, πολυ δραση, ατμοσφαιρα, και μην απογοητευτειτε απο τα πρωτα επεισοδια η σειρα απογειωνεται απο τα μεσα του πρωτου κυκλου

Το spartacus:blood and sand απλα γαμαει να το δειτε οπωσδηποτε, ειναι πορωση

+1 και οι δυο σειρές σκοτώνουν προτείνω ανεπιφύλακτα!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
greek video, για πολλές σειρές και πολλές ελληνικές ταινίες, σε στρίμινγκ και για να τις κατεβάσεις, αν και εγώ προτιμώ το στρίμινγκ  :sunglasses:

γιατι θελει να βαλουμε veoh movie player η μαλακια για να παιξει ολοκληρο?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γιατι θελει να βαλουμε veoh movie player η μαλακια για να παιξει ολοκληρο?

εμένα δε μου το βγάζει αυτό, δίνει απλώς λινκ για το πού μπορείς να δεις τις σειρές και τις ταινίες (στα σάιτ των καναλιών, σε google video, youtube κτλ)

αλλά και να μου το έβγαζε, έχω veoh χαχαχχαα
δεν ξέρω, μάλλον κοιτάς κάτι που δεν έχω ανοίξει εγώ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
εμένα δε μου το βγάζει αυτό, δίνει απλώς λινκ για το πού μπορείς να δεις τις σειρές και τις ταινίες (στα σάιτ των καναλιών, σε google video, youtube κτλ)

αλλά και να μου το έβγαζε, έχω veoh χαχαχχαα
δεν ξέρω, μάλλον κοιτάς κάτι που δεν έχω ανοίξει εγώ.

ειναι καλο αυτο το βεο δηλαδη? να το φιασω?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
που μπορω να δω το σουπερνατιουραλ σε στρημινγκ χωρις να κατεβασω?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
επίσης το Extras
από τις πιο γαματες σειρές που έχω δει.

επώδυνο χιούμορ, πλέον το palmface ήταν σε μόνιμη βάση, πάει το βρετανικό χιούμορ τρία επίπεδα πιο πάνω.
όποιος αγαπάει τον ρίκι ζερβές να μου κάνει ΤΩΡΑ αίτημα φιλίας, έχει την απόλυτη αγάπη μου και πρέπει να ντρέπεται άμα δεν έχει δει το Extras.

είναι μικρή σειρά, δύο σεζόν από έξι επεισόδια, με πρωταγωνιστή τον ζερβές (ΠΕΘΑΙΝΩΩΩ), όπου είναι κομπάρσος σε διάφορες ταινίες και προσπαθεί να γίνει κανονικός ηθοποιός. Σε κάθε επεισόδιο είναι κομπάρσος σε διαφορετική ταινία, και παίζουν σε κάθε επεισόδιο διαφορετικοί ηθοποιοί, όπως ο Μπεν Στίλερ, η Κέιτ Γουίνσλετ, ο Σάμιουελ Ελ Τζάκσον, ο Πάτρικ Στιούαρτ, ο Ορλάντο Μπλουμ. Στη δεύτερη σεζόν το χιούμορ αλλάζει, γίνεται πάααρα πολύ μπλακ αλλά συνεχίζονται οι εμφανίσεις από πολύ γνωστούς ηθοποιούς στους οποίους αξίζει ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΡΙΣΠΕΚΤ επειδή σατυρίζουν με απίστευτο τρόπο τον εαυτό τους και με έκαναν να τους αγαπήσω κι αυτούς  :rockon:

δεν θα αρέσει σε όλους.
ζμπούτσαμ
το θέμα είναι ότι αυτοί στους οποίους θα αρέσει θα είναι γαμώ τα παιδιά (και πιθανώς ωραίοι γκόμενοι-μην ξεχάσετε το αίτημα φιλίας, ε? τσάου μπέιμπιζ)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
που μπορω να δω το σουπερνατιουραλ σε στρημινγκ χωρις να κατεβασω?

www.free-tv-video-online.info/internet/supernatural/]εδώ[/url]

επίσης κράτα το λινκ, αν πας στο tv series έχει ένα εκατομμύριο σειρές, έχει ΟΛΕΣ όσες παίζονται τώρα και πάαααααααρα πολλές μέχρι και από τη δεκαετία του '80 νομίζω.

αλλά δεν έχει υπότιτλους, τζαστ σόου γιου νόου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
επίσης το Extras
από τις πιο γαματες σειρές που έχω δει.

επώδυνο χιούμορ, πλέον το palmface ήταν σε μόνιμη βάση, πάει το βρετανικό χιούμορ τρία επίπεδα πιο πάνω.
όποιος αγαπάει τον ρίκι ζερβές να μου κάνει ΤΩΡΑ αίτημα φιλίας, έχει την απόλυτη αγάπη μου και πρέπει να ντρέπεται άμα δεν έχει δει το Extras.

είναι μικρή σειρά, δύο σεζόν από έξι επεισόδια, με πρωταγωνιστή τον ζερβές (ΠΕΘΑΙΝΩΩΩ), όπου είναι κομπάρσος σε διάφορες ταινίες και προσπαθεί να γίνει κανονικός ηθοποιός. Σε κάθε επεισόδιο είναι κομπάρσος σε διαφορετική ταινία, και παίζουν σε κάθε επεισόδιο διαφορετικοί ηθοποιοί, όπως ο Μπεν Στίλερ, η Κέιτ Γουίνσλετ, ο Σάμιουελ Ελ Τζάκσον, ο Πάτρικ Στιούαρτ, ο Ορλάντο Μπλουμ. Στη δεύτερη σεζόν το χιούμορ αλλάζει, γίνεται πάααρα πολύ μπλακ αλλά συνεχίζονται οι εμφανίσεις από πολύ γνωστούς ηθοποιούς στους οποίους αξίζει ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΡΙΣΠΕΚΤ επειδή σατυρίζουν με απίστευτο τρόπο τον εαυτό τους και με έκαναν να τους αγαπήσω κι αυτούς  :rockon:

δεν θα αρέσει σε όλους.
ζμπούτσαμ
το θέμα είναι ότι αυτοί στους οποίους θα αρέσει θα είναι γαμώ τα παιδιά (και πιθανώς ωραίοι γκόμενοι-μην ξεχάσετε το αίτημα φιλίας, ε? τσάου μπέιμπιζ)

τοχω δει ολο χαχα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
www.free-tv-video-online.info/internet/supernatural/]εδώ[/url]

επίσης κράτα το λινκ, αν πας στο tv series έχει ένα εκατομμύριο σειρές, έχει ΟΛΕΣ όσες παίζονται τώρα και πάαααααααρα πολλές μέχρι και από τη δεκαετία του '80 νομίζω.

αλλά δεν έχει υπότιτλους, τζαστ σόου γιου νόου.

μπραβο λουκουμακι μου. δεν εχει απο σεζον 6 ε...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μπραβο λουκουμακι μου. δεν εχει απο σεζον 6 ε...

από wiki, για την 6η σεζόν:
The season will air on Fridays at 9:00 pm in the United States on the CW and will premiere on September 24, 2010.

αν είχε παιχτεί η 6η θα το είχε εκεί  :sunglasses:

εντιτ: λουκουμάκιιιι?  :s&m_1:
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Το the wire το εχει δει κανενας? Μου το προτεινε φιλος απο εδω, εχει και 9.7 στο imdb αλλα εχω δει 5 επεισοδια και μου φαινεται μαλλον βαρετο. Να το συνεχισω, αξιζει?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Το the wire το εχει δει κανενας? Μου το προτεινε φιλος απο εδω, εχει και 9.7 στο imdb αλλα εχω δει 5 επεισοδια και μου φαινεται μαλλον βαρετο. Να το συνεχισω, αξιζει?
Eίναι κορυφή,πιθανότατα ότι καλύτερο έχω δει ποτέ.
Προσπάθησε να περάσεις τον σκόπελο της βαρεμάρας,κυλάει αργά,και θα αποζημιωθείς
5 σαιζόν έχει
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Eίναι κορυφή,πιθανότατα ότι καλύτερο έχω δει ποτέ.
Προσπάθησε να περάσεις τον σκόπελο της βαρεμάρας,κυλάει αργά,και θα αποζημιωθείς
5 σαιζόν έχει
ΧΑΧΑΧΑ ρε house εσυ μου το προτεινες!!! οι αλλες που μου ειπες ηταν καλες παντως, γιαυτο θα επιμεινω. Θα δω τον πρωτο κυκλο αλλα αυτο το αργα καπου με χαλαει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom