Νέα

Προσοχή. Οι καινούριες βουλγάρες κλέβουν κι εξαπατούν.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karathanasis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
στις πιάτσες παίζουν και διαμαντάκια παίζουν και υπηρεσίες υπό το μηδέν..
καλά είναι να ζητάς αυτό που θέλεις με λεπτομέριες από την αρχή και αν δεις μα μου και βλέπουμε την κάνεις με ελαφρά

Εγώ με την πιάτσα τέλειωσα. Καλύτερα που τις μαζεύαν οι μπάτσοι. Με ψείρισαν!!! Φαντάσου, και να πληρώνεις, και να μην παίρνεις... Και μόνο που ήθελα να πάμε σε ξενοδοχείο, μες στη βροχή, έπρεπε να το εκτιμήσουν. Δεν είναι μόνο τα λεφτά που πλήρωσα. Δεν είναι το ότι δεν είδα υπηρεσίες. Είναι το ότι τις προσέφερα την ευκαιρία να τη βγάλουν μια ώρα ζάχαρη, και με χέσαν.

Μακάρι ο επόμενος πελάτης τους να είναι κανάς σάπιος γέρος, και να του γλύφουν τα αρχίδια μπας και πάρουν κανά εικοσάευρο. Απατεώνισσες, αλήτισσες!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.690
Πόντοι
456
Εγώ με την πιάτσα τέλειωσα. Καλύτερα που τις μαζεύαν οι μπάτσοι. Με ψείρισαν!!! Φαντάσου, και να πληρώνεις, και να μην παίρνεις... Και μόνο που ήθελα να πάμε σε ξενοδοχείο, μες στη βροχή, έπρεπε να το εκτιμήσουν. Δεν είναι μόνο τα λεφτά που πλήρωσα. Δεν είναι το ότι δεν είδα υπηρεσίες. Είναι το ότι τις προσέφερα την ευκαιρία να τη βγάλουν μια ώρα ζάχαρη, και με χέσαν.

Μακάρι ο επόμενος πελάτης τους να είναι κανάς σάπιος γέρος, και να του γλύφουν τα αρχίδια μπας και πάρουν κανά εικοσάευρο. Απατεώνισσες, αλήτισσες!
δυστυχώς δεν γλυφουν αρχιδια οι βουλγαρες της πιάτσας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom