Νέα

Προσοχή! Νέα κατηγορία Αγγελιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 553
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
Γεια σας..ψαχνω γυναικα εμφανισημη στην Τριπολη για sex και μονο,εχω δικο μου χωρο και ειμαι πολυ ευχαριστος και ανετος τυπος  ;) ;)
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
οτι σφυριξει η πουτσα μας εδω μεσα..........  :headbang: :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Ενδιαφέρομαι για γνωριμία με αστυνομικό που γουστάρει να ξεφτιλίζει πουστράκια, υπάρχει κανείς εδώ?
 

snifer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι 30 χρονον και ενδιαφερομε να γνωρισω γυναικα να πηγαινουμε στα swinger αν ενδιαφερεται καποια ας μου στειλει πμ
 

Golden12

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
39
Like
27
Πόντοι
0
eimai 26 180 70 k psaxnw antrakla 40-60 na me gamaei. steile mnm sto email mou spider7784@gmail.com

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

giorgosthess25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι 25, 1.86, 80 κιλα με αθλητικο σωμα πολυ εμφανισιμος. Ψαχνω κοπελα εμφανισιμη για γνωριμια και ο,τι προκυψει... πρωτη γνωριμια θα ειναι σε δημοσιο χωρο/μπαρ στη θεσσαλονικη. Στειλε μου φωτο στο giorgosthess25@hotmail.com (μου αρκει μια φωτο σωματος χωρις προσωπο... αν υπαρχει και προσωπο ακομα καλυτερα.) Εννοειται θα σας στειλω και εγω φωτο πριν γνωριστουμε. Μπορειται επισης να μου στειλετε facebook κ θα σας κανω add με το αληθινο.... ΔΕΝ ειμαι εππαγελματιας... και αμα εισαι ωραια βγαινουμε για ενα ποτο απλα να καυλαντισουμε και δεν τρεχει τιποτα (δεν ειναι αγγελια για σεξ)
 

threesomedp

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
75
Like
15
Πόντοι
0
Είμαι 28 και η κοπέλα μου 24, μας αρέσει να το γαμήσι σε δημόσιους χώρους, αλλά θέλουμε να δοκιμάσουμε κυρίως το τρίο (εγώ, η κοπέλα μου και ο τυχερός) σε παραλία, αμάξι κτλ. Όποιος ενδιαφέρετε στέλνει προσωπικό μήνυμα!!
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα.
Θελω να βρω γραμματεα 5μερο 8ωρο συν ικα με καλα χρηματα, που να χει σαν σκοπο να με
<<εξυπηρετει>> .
 

Gespenst

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
είμαι 25 χρονών και ψάχνω για άνδρα ή γυναίκα εντός Πάτρας ή Αθήνας με πρόσβαση σε ιατρικό εξωπλισμό να ικανοποιήσει την φαντασίωση μου να έρθω σε οργασμό ενώ είμαι συνδεδεμένος σε καρδιογράφο (+Βοnus παρόμοιο εξωπλησμο).
 

MANOS 0000

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα.. ειμαι ο  μανος.. μπορεις να μου στειλεις το τηλ. να κανονισουμε ραντεβουδακι?? ευχαριστω!!!!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Είμαι 25 ,1,89,95 ενδιαφέρομε για γυναίκες  έως 40-45 ετών για ότι θέλουν αυτές  στο χώρο τους στην Θεσσαλονίκη και γύρο περιοχές
 

saganis

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2015
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
καταρχάς,γιατι δε μπορω να ανοιξω νεο thread?κατα δευτερον ρε παιδιά, παίζει τίποτα σε Αφρικανή πλυν των τελειωμένων σε ομόνοια?"εστω σε στουντιο/μπουρδελο αν  οχι κατι σε call girl. Επίσης το λινκ της  Nadine s  αν έχει καποιος.Ευχαριστω
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.305
Πόντοι
1.720
Ψάχνω δεσποινίδα ή κυρία που να γουστάρει σεξ σε υπαίθριους χώρους.
Απαραίτητη προϋποθεση να γουστάρει να τη βγάζω βόλτες και να φοράει λουρί στο λαιμό. Όχι σε κοινή θέα εννοείται.

Επίσης ζητείται παρέα δεσποινίδων ή κυριών που να ενδιαφέρονται για ομαδικό σεξ μαζί μου. Μπορώ να φέρω και 1-2 φίλους εννοείται.
Ηλικίες 18-55 , εμφάνιση από 6 και πάνω.

Δεκτά ΠΜ μόνο από αποφασισμένες κυρίες που ξέρουν τι θέλουν και πληρούν τις προδιαγραφές.

;) ;) ;)
 

eprepe1312

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
0
ΕΙΜΑΙ 23 ΨΑΧΝΩ ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΟ 3ΗΜΕΡΟ  :kissass: :pipa2:

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς μικρούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

ermis68

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
83
Πόντοι
10
Γειά σας.

Είμαι ψηλός, εμφανίσημος, αρρενωπός, κοινωνικός και αναζητώ ζευγάρια απο Πειραιά και γύρω περιοχές για να περνάμε όμορφα.

Περισσότερα με pm
 

hot1986

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2013
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα κ απο μενα!! Ειμαι 30 χρονων παθητικος και ψαχνω αντρες η τρανς με μεγαλα προσοντα... Στο προφιλ μου εχω μερικες φωτο να παρετε μια ιδεα. Οποιοσ ενδιαφερετε ας στειλει μηνυμα!Φιλια!!!
 

giorgossalonica

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Είμαι 26 αρκετά εμφανισημος θα λεγα και ψαχνω κοπελα ανεξαρτητου ηλικιας για να περασουμε καλα μονο. Εχεμυθα γιατι εχω σχεση!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom