Νέα

Προσοχή! Νέα κατηγορία Αγγελιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 553
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Το τηλεφωνο της κοπελιας σε πμ παρακαλω.  :cool2:
Καμια κριτικη παιζει?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
Το τηλεφωνο της κοπελιας σε πμ παρακαλω.  :cool2:
Καμια κριτικη παιζει?
H κοπέλα λεει οτι αποχωρει επειδη δεν μπορει να ανταποκριθει στη ζήτηση, κι εσυ ζητας τηλεφωνο?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Πρωτη φορα ακουω επαγγελματια να κλεινει το μαγαζι λόγω πολλης δουλειας!!!!!

Μανια τηs ομωs  να μην παρει ουτε μια....βοηθο
Να την ξεκουρασει.......Να φαει και καμμια  ανεργη
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
H κοπέλα λεει οτι αποχωρει επειδη δεν μπορει να ανταποκριθει στη ζήτηση, κι εσυ ζητας τηλεφωνο?
Ειναι το δωρο χριστουγεννων στην μεση μετα θα πεσει η ζητηση.
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
H κοπέλα λεει οτι αποχωρει επειδη δεν μπορει να ανταποκριθει στη ζήτηση, κι εσυ ζητας τηλεφωνο?
συναδελφε για ακομη μια φορα παραφραζεις τα λογια μου.δεν ειπα ποτε οτι δε μπορω να ανταποκριθω στη ζητηση αλλα στα θελω των ανθρωπων εδω μεσα.ημουν ξεκαθαρη απο την πρωτη στιγμη τι ψαχνω δεν ισχυριστηκα ποτε οτι μπορω να φερθω επαγγελματικα.η δικη μου αστοχια ηταν να μην παρω δευτερο νουμερο το οποιο να κλεινω οποτε με κουραζει η κατασταση.αυτο δε σημαινει ομως πως πρεπει αλλος να παιρνει τα μεσανυχτα αλλος 6 το πρωι και να βογγαει αλλος να βριζει και αλλος να κανει πλακα.ειπα απο την πρωτη στιγμη οτι ειμαι με την οικογενεια μου και εχω μια φυσιολογικη ζωη και ολα αυτα μου δημιουργουν προβληματα .να εισαι καλα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αγαπη ειναι παλιοχαρακτηρες ολοι εδω μεσα
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
συναδελφε για ακομη μια φορα παραφραζεις τα λογια μου.δεν ειπα ποτε οτι δε μπορω να ανταποκριθω στη ζητηση αλλα στα θελω των ανθρωπων εδω μεσα.ημουν ξεκαθαρη απο την πρωτη στιγμη τι ψαχνω δεν ισχυριστηκα ποτε οτι μπορω να φερθω επαγγελματικα.η δικη μου αστοχια ηταν να μην παρω δευτερο νουμερο το οποιο να κλεινω οποτε με κουραζει η κατασταση.αυτο δε σημαινει ομως πως πρεπει αλλος να παιρνει τα μεσανυχτα αλλος 6 το πρωι και να βογγαει αλλος να βριζει και αλλος να κανει πλακα.ειπα απο την πρωτη στιγμη οτι ειμαι με την οικογενεια μου και εχω μια φυσιολογικη ζωη και ολα αυτα μου δημιουργουν προβληματα .να εισαι καλα

κι εγω που σε πηρα νορμαλ ωρες,οπως επισης σου αφησα και μυνημα ποτε θες να σε παρω παλι δεν πηρα απαντηση...εστω για το τυπικο....δεν αντιλεγω οτι καποιοι σε εκνευρισαν αλλα μην την λες για ολους...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
συναδελφε για ακομη μια φορα παραφραζεις τα λογια μου.δεν ειπα ποτε οτι δε μπορω να ανταποκριθω στη ζητηση αλλα στα θελω των ανθρωπων εδω μεσα.ημουν ξεκαθαρη απο την πρωτη στιγμη τι ψαχνω δεν ισχυριστηκα ποτε οτι μπορω να φερθω επαγγελματικα.η δικη μου αστοχια ηταν να μην παρω δευτερο νουμερο το οποιο να κλεινω οποτε με κουραζει η κατασταση.αυτο δε σημαινει ομως πως πρεπει αλλος να παιρνει τα μεσανυχτα αλλος 6 το πρωι και να βογγαει αλλος να βριζει και αλλος να κανει πλακα.ειπα απο την πρωτη στιγμη οτι ειμαι με την οικογενεια μου και εχω μια φυσιολογικη ζωη και ολα αυτα μου δημιουργουν προβληματα .να εισαι καλα
Ομολογω οτι στα "θελω" καποιων δεν ηξερα οτι συμπεριλαμβανοταν το να παιρνουν στις 6 το πρωι και να βογγανε!
Δεν ηθελα να σε προσβαλλω παντως, μια πλακα εκανα.
Τοσο πολυ σε εχουν τσιτωσει???
Το "συναδελφε" πού κολλαγε?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ομολογω οτι στα "θελω" καποιων δεν ηξερα οτι συμπεριλαμβανοταν το να παιρνουν στις 6 το πρωι και να βογγανε!
Δεν ηθελα να σε προσβαλλω παντως, μια πλακα εκανα.
Τοσο πολυ σε εχουν τσιτωσει???
Το "συναδελφε" πού κολλαγε?
θα ειναι δικηγορος,παιρναν 6 το πρωι γιατι ειχαν καψωσει τα παιδια και δεν τα επιανε υπνος
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Αλεξ καταλαβαινω οτι καποιοι καλοπροαιρετα κανετε πλακα οπως καταλαβαινω οτι σε καποια μηνυματα φαινομαι στριμμενη και εγω οταν τα ξαναδιαβαζω απορω γιατι ενω γραφω κατι με καλη διαθεση βγαινει αλλιως.και εγω γελασα με τον τυπο που βογγουσε και ελπιζω να ολοκληρωσε και ο ανθρωπος αλλα ας αντιστρεψουμε τα πραγματα ας υποθεσουμε πως εισαι παντρεμενος και μου λες να μη σε παιρνω το βραδυ που εισαι με τη γυναικα σου.κι εγω διαλεγω ακριβως αυτες τις ωρες να σε παρω 20 τηλ.εγω δεν πιεσα κανεναν να με συναντησει μονο ξεκαθαρισα τι μπορω και τι δε μπορω να κανω.οποιος δε μπορει με αυτον τον τροπο ας μη με συναντησει δε θα χασει την ευκαιρια τησ ζωης του.λαγουδακη μου γλυκο το ξερω οτι πολλοι ειναι παλιοχαρακτηρες αλλα πολλες φορες αυτοι δινουν ρεστα στο κρεβατι!νεον εσυ πληρωνεις αμαρτιες αλλων αλλα μη με αδικεις ειπα πως η πλειοψηφια ειστε καλα παιδια.καληνυχτα σε ολους και ευχομαι να σας παρει καποιος ταχαραματα και να αναστεναζει για να δειτε τη γλυκα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αλεξ καταλαβαινω οτι καποιοι καλοπροαιρετα κανετε πλακα οπως καταλαβαινω οτι σε καποια μηνυματα φαινομαι στριμμενη και εγω οταν τα ξαναδιαβαζω απορω γιατι ενω γραφω κατι με καλη διαθεση βγαινει αλλιως.και εγω γελασα με τον τυπο που βογγουσε και ελπιζω να ολοκληρωσε και ο ανθρωπος αλλα ας αντιστρεψουμε τα πραγματα ας υποθεσουμε πως εισαι παντρεμενος και μου λες να μη σε παιρνω το βραδυ που εισαι με τη γυναικα σου.κι εγω διαλεγω ακριβως αυτες τις ωρες να σε παρω 20 τηλ.εγω δεν πιεσα κανεναν να με συναντησει μονο ξεκαθαρισα τι μπορω και τι δε μπορω να κανω.οποιος δε μπορει με αυτον τον τροπο ας μη με συναντησει δε θα χασει την ευκαιρια τησ ζωης του.λαγουδακη μου γλυκο το ξερω οτι πολλοι ειναι παλιοχαρακτηρες αλλα πολλες φορες αυτοι δινουν ρεστα στο κρεβατι!νεον εσυ πληρωνεις αμαρτιες αλλων αλλα μη με αδικεις ειπα πως η πλειοψηφια ειστε καλα παιδια.καληνυχτα σε ολους και ευχομαι να σας παρει καποιος ταχαραματα και να αναστεναζει για να δειτε τη γλυκα

να σε πληρωσω να πας να γαμηθεις τσαμπα καπου? μας ταπρηξες.
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Σε πιεζει κανεις να διαβαζεις το συγκεκριμενο τοπικ;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom