Νέα

Προσοχή! Μας βιντεοσκοπούν ρε μάγκες;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tanga

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2012
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
παντως σ ενα στουντιο μου ειχε εκμυστηρευτει το στανταρακι που πηγαινα οτι εχουν μικροφωνα πισω απ την κουρτινα διπλα στο κρεββατι, για να ακουνε μην δινει εξτραδακια κοψοχρονια... κατι που μου ετυχε σ ενα αλλο στουντιο, και μου εδωσε και κωλαρακι με λιγα εξτρα λεφτα στη ζουλα.  :fuck2:
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
χαχαχαχα ρε τον κόκορα !!
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
ειμαστε γεννημενοι πρωταγωνιστές  :rockon:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
1
Like
794
Πόντοι
96
Τύπε ένα τέτοιο γαμίση του μισού λεπτού μετατρέπεται σε κριτική που για να τη διαβάσεις κάνεις μισή ώρα;  :S


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:

  καλα λένε οτι η τηλέοραση καταστρεφει την φαντασία . ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ μια κριτικη το μυαλο φαντασιωνεται οτι θελει ενω το βιντεο σε προσγειωνει . Το μπουρδελοκρεββατο , το μπουρδελοφως και η γκομενα που ψιλοβαριεται σε ριχνουν .

Video killed a bourdela review

  Αν οντως σε βιντεοσκοπουν θα μπορουσες να ζητησεις το βιντεο για να το σηκωσεις αντι για κριτικη ή θα μπορουσες να ζητησεις την επόμενη φορα να δεις το βιντεο για να κανετε αναλυση με την κοπελα τα λάθη τεχνικης που εκανες  :crazy: :crazy:

ΥΓ Μποκολης και Σαμπρινα τα σπάνε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.393
Πόντοι
216
Συναγωνιστές, έθιξα το θέμα υπό μορφή κριτικής και δεν δημοσιεύτηκε μιας έπρεπε να τεθεί σε σχετικό Forum.
Έτσι λοιπόν, επειδή το θεωρώ σοβαρό το ξαναγράφω.
Σε επίσκεψή μου στη Φυλής πριν μια βδομάδα περίπου
όταν ήρθε στο δωμάτιο η πουτάνα και αφού περίμενα κάνα 20λεπτο μου είπε κάτι που δεν έδωσα βάση στην αρχή παρά μόνο στη συνέχεια όταν έφυγα.
Μου είπε " Καθυστέρησα να έρθω και δεν πρέπει να καθυστερώ γιατί υπάρχει και κάμερα"!
Έψαξα στο ίντερνετ και υπάρχουν διάφορες φήμες για βίντεο που καταγράφονται παράνομα
σε οίκους ανοχής της Αθήνας κι έπειτα διαδίδονται στο ίντερνετ.
Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω;
Ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας.

Κάμερες έχουν σίγουρα είσοδο και υποδοχή και από πολύ παλιά μάλιστα,τώρα δωμάτια δεν μπορείς να ξέρεις ...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Τύπε ένα τέτοιο γαμίση του μισού λεπτού μετατρέπεται σε κριτική που για να τη διαβάσεις κάνεις μισή ώρα;  :S

τυπε ο τυπος πρεπει να ανεβασε μονο μερικες σκηνες απο το γαμησι,οπως στο σινεμα,στις ταινιες που διαφημιζουν για προσεχως  :grin:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Φανταστείτε να βγάλουν στο internet εμένα να μπαίνω στο δωμάτιο με την τσατσά, να της κάνω τα ριγκάκια γυαλόχαρτο, να παίζουμε θέατρο και στο τέλος να χύνω με πεπονοτρυπητή. Χαζό ε;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Φανταστείτε να βγάλουν στο internet εμένα να μπαίνω στο δωμάτιο με την τσατσά, να της κάνω τα ριγκάκια γυαλόχαρτο, να παίζουμε θέατρο και στο τέλος να χύνω με πεπονοτρυπητή. Χαζό ε;
Μπορεις να τους προλαβεις!!!Βγαλτο μονος σου το βιντεο!!!! :dancing: :dancing:
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Συναγωνιστές, έθιξα το θέμα υπό μορφή κριτικής και δεν δημοσιεύτηκε μιας έπρεπε να τεθεί σε σχετικό Forum.
Έτσι λοιπόν, επειδή το θεωρώ σοβαρό το ξαναγράφω.
Σε επίσκεψή μου στη Φυλής πριν μια βδομάδα περίπου
όταν ήρθε στο δωμάτιο η πουτάνα και αφού περίμενα κάνα 20λεπτο μου είπε κάτι που δεν έδωσα βάση στην αρχή παρά μόνο στη συνέχεια όταν έφυγα.
Μου είπε " Καθυστέρησα να έρθω και δεν πρέπει να καθυστερώ γιατί υπάρχει και κάμερα"!
Έψαξα στο ίντερνετ και υπάρχουν διάφορες φήμες για βίντεο που καταγράφονται παράνομα
σε οίκους ανοχής της Αθήνας κι έπειτα διαδίδονται στο ίντερνετ.
Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω;
Ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας.

Όλα τα μπουρδέλα και στούντιο έχουν κάμερες στους κοινούς χώρους δηλαδή σαλόνι,μέχρι εξώπορτα.Στα δωμάτια είναι παράνομο αλλά βάζουν ώστε να δουν αν τυχόν η πουτάνα έχει πρόβλημα με κανέναν ώστε να προλάβουν πριν γίνει καμια μαλακία.Τσατσά σε στούντιο μου έλεγε ότι με κάμερα στο δωμάτιο απέτρεψαν έναν ανώμαλο ο οποίος έπιασε το κορίτσι από το λαιμό πάνω στην καύλα του και πήγε να σβήσει η κοπέλα ώσπου μπήκε η ασφάλεια και τον πέταξε έξω..

Τώρα υπάρχουν κακόβουλοι που γράφουν βίντεο πολλές φορές εν αγνοία κοπέλας και πελάτη και τα πουλάνε σε κάτι τσοντοσαιτ..

 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
τρελο σφυροκοπημα

Τέτοιοι μαλάκες που τραβάνε βίντεο στα μπουρδέλα υπάρχουν..Σα τέτοια τους που η κοπέλα μπορεί να μη θέλει και να γίνεται ρόμπα δημοσίως.

Βέβαια αλλοι τα κατάφεραν και άλλοι έμειναν στην προσπάθεια αφού πολλές είναι τσακάλια και άμα αντιληφθούν ότι κάνεις μαλακια μπορεί από το να σου σπάσουν κινητό μέχρι να σε φας κανα ξύλο και να φύγεις ασήκωτος από κάνα φουσκωτό
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.654
Πόντοι
4.365
Φανταστείτε να βγάλουν στο internet εμένα να μπαίνω στο δωμάτιο με την τσατσά, να της κάνω τα ριγκάκια γυαλόχαρτο, να παίζουμε θέατρο και στο τέλος να χύνω με πεπονοτρυπητή. Χαζό ε;
:2funny: :2funny: :2funny:
Eκει θα γελανε ολοι σαν 'κορνουτοι'...!!! :cheesy: :cheesy:
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Φαντάσου να χτυπήσει το τηλέφωνό σου και να είναι ο Σειρηνάκης και να σε καλεί να συμμετέχεις στην επόμενη ταινία του, επειδή δείχνεις καλός στα κρυφά βίντεο  :cheesy:  
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Όσο πιο ελλειινό είναι το συνουσιουργείο τόσο μικρότερες οι πιθανότητες να διαθέτει εξοπλισμό βιντεοσκόπησης.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Φαντάσου να χτυπήσει το τηλέφωνό σου και να είναι ο Σειρηνάκης και να σε καλεί να συμμετέχεις στην επόμενη ταινία του, επειδή δείχνεις καλός στα κρυφά βίντεο  :cheesy:  
να σου πει σε περασαμε απο καστινγκ και σε προτιμησαμε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom