Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allure
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 422
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Η λυση στην προωρη εκσπερματιση ειναι να λιωσεις στη μαλακια..
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Η λυση στην προωρη εκσπερματιση ειναι να λιωσεις στη μαλακια..

δικιμασα 2 φορες να τον παιξω και να φυγω κατευθειαν για φυλης αλλα πάλι τελειωσα γρηγορα!Εκανα περιπου συνολικα 35 λεπτα απο την ωρα που εφυγα απο το σπιτι μέχρι που μπήκε η κοπέλα στο δωμάτιο.Τωρα μενει να μπω στο καπάκι απο την μια στην αλλη,αλλα φοβάμαι να πειραματιστώ μήπως δεν τελειώσω καθόλου και παει χαμένο το 20αρικο!  :jerking:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Tα εχουμε πει χιλιες φορες για την προωρη εκσπερματιση
Καταρχην ενα οποιοδηποτε βιβλιο στο ιντερνετ με τιτλο Προωρη εκσπερματιση και θεραπεια
περιγραφει τις τεχνικες που μπορουμε να κανουμε ωστε σιγα σιγα να την αποφευγουμε
Μπορειτε να βαζετε και λιγο αναισθητικη αλοιφη στη βαλανο πριν απο καποιο ραντεβου,αλλα η ριζικη θεραπεια εγκειται στις ασκησεις ελεγχου της εκσπερματωσης
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Μπορειτε να βαζετε και λιγο αναισθητικη αλοιφη στη βαλανο πριν απο καποιο ραντεβου,αλλα η ριζικη θεραπεια εγκειται στις ασκησεις ελεγχου της εκσπερματωσης

το θέμα είναι ότι όλα τα προϊόντα με λιδοκαίνη έχουν κριθεί ακατάλληλα και μάλλον έσκασα τσάμπα λεφτά για 2 stud100...  :headbang:
είχε κανείς αρνητικές παρενέργειες η βλακείες είναι ακίνδυνα ?

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Εγω σαν πιτσιρικας που εβαζα με το κιλο δεν ειχα προβλημα :)
Αλλα το εκανα οταν εφερνα <<κοριτσια>> στο σπιτι
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.742
Κριτικές
31
Like
12.349
Πόντοι
5.097
Tα εχουμε πει χιλιες φορες για την προωρη εκσπερματιση
Καταρχην ενα οποιοδηποτε βιβλιο στο ιντερνετ με τιτλο Προωρη εκσπερματιση και θεραπεια
περιγραφει τις τεχνικες που μπορουμε να κανουμε ωστε σιγα σιγα να την αποφευγουμε
Μπορειτε να βαζετε και λιγο αναισθητικη αλοιφη στη βαλανο πριν απο καποιο ραντεβου,αλλα η ριζικη θεραπεια εγκειται στις ασκησεις ελεγχου της εκσπερματωσης
ας ξεχωρισουν πρωτα τη προωρη με τη γρηγορη και μετα ανλυουμε και τα υπολοιπα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Προωρη σημαινει ουσιαστικα να μην ελεγχω ποτε θα τελειωσω
Ειναι πολυ απλο,να τελειωνω παρα τη θεληση μου,και αυτο να γινεται σε σταθερη βαση
Το θεμα ειναι οτι η διαγνωση δε μπορει να γινει για καποιον που πηγαινει στα μπουρδελα που οι συνθηκες ειναι ειδικες,αλλα με κανονικες κοπελες
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
ας ξεχωρισουν πρωτα τη προωρη με τη γρηγορη και μετα ανλυουμε και τα υπολοιπα

πρόωρη λέγετε όταν χύνεις πάντα από 30 μέχρι 120 δευτερόλεπτα...
αλλά κατά καιρούς και στο 4-5 λεπτο να χύνεις δεν απέχει και πολύ το θέμα..

δεν θα κολλήσουμε στην θεωρεία  :)
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
δικιμασα 2 φορες να τον παιξω και να φυγω κατευθειαν για φυλης αλλα πάλι τελειωσα γρηγορα!Εκανα περιπου συνολικα 35 λεπτα απο την ωρα που εφυγα απο το σπιτι μέχρι που μπήκε η κοπέλα στο δωμάτιο.Τωρα μενει να μπω στο καπάκι απο την μια στην αλλη,αλλα φοβάμαι να πειραματιστώ μήπως δεν τελειώσω καθόλου και παει χαμένο το 20αρικο!  :jerking:
εγω αν βαρεσω 2 μαλακιες μαζι..θελω να ξαπλωσω, :2funny: μονο αν πιω τσιπουρο επανερχομαι :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
η προωρη εκσπερματιση ειναι να ικανοποιηθεις
εσυ πρωτου να ικανοποιησεις και συνεπως
χωρις να σ'ενδιαφερει το προσωπο με το οποιο
παρατριφτηκες σεξουαλικα.
ετσι η κοινωνια υπερασπιζομενη την σεξουαλικη
ηθικη του νομιμου τεκνογονικου ζευγαριου
και των προβων του , εχει παθολογικοποιησει
ΚΑΙ αυτην την κατασταση μαζι με σωρεια αλλων προφανως
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστές όταν εκσπερματώνεις σε απλό χορό σε στριπτιζάδικο 3 φορές την ίδια βραδιά και μάλιστα την τελευταία που με κατάλαβε η κοπελά με μάλωσε λέγοντάς μου σ'έντονο ύφος ''θες να χύσεις και με 10 ευρώ...'' για να της απαντήσω πως κανονικά μου χρωστάει 2 ευρώ αφού δεν την ''άφησα'' να ολοκληρώσει τη διάρκεια του χορού της. Τί έχω? Πρόωρη ή γρήγορη εκσπερμάτιση? ή είναι κανονική η εκσπερματισή μου απλά οι φίλοι μου ντρέπονται να πουν ότι εκσπερματώνουν σε κάθε χορό?
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
Μη μασας αγοριμου εισαι μεγαλος ΚΑΥΛΙΑΡΗΣ  ....οσο για το πουτανακι,γαμιεται η μανα του!!!
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.080
Like
9.932
Πόντοι
1.406
Συναγωνιστές όταν εκσπερματώνεις σε απλό χορό σε στριπτιζάδικο 3 φορές την ίδια βραδιά και μάλιστα την τελευταία που με κατάλαβε η κοπελά με μάλωσε λέγοντάς μου σ'έντονο ύφος ''θες να χύσεις και με 10 ευρώ...'' για να της απαντήσω πως κανονικά μου χρωστάει 2 ευρώ αφού δεν την ''άφησα'' να ολοκληρώσει τη διάρκεια του χορού της. Τί έχω? Πρόωρη ή γρήγορη εκσπερμάτιση? ή είναι κανονική η εκσπερματισή μου απλά οι φίλοι μου ντρέπονται να πουν ότι εκσπερματώνουν σε κάθε χορό?
Aυτο μαν ειναι προωρη εφιδρωση...
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Alfreewind σ'ευχαριστώ φίλε για την υποστήριξη... πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω την καριόλα τί την πείραξε που έχυσα... δηλαδή αυτή τί έπαθε? αυτή έκανε τη δουλειά της κι εγώ τη δική μου! Βάλε πως ήταν και η τρίτη φορά μέσα σε 2 ώρες, δεν άντεξα να την πνίξω κι αυτή σαν τις 2 πρώτες... τελείωσα και το ευχαριστήθηκα, μ'αρέσει που μου ζητούσε και 50 ευρώ για φραπεδιά... αλλά λέω από μέσα μου ''καλά μαλάκας είμαι αφού μπορώ να χύσω και με 10  :dancing:''
  Ρε μαν τί είναι η πρόωρη εφίδρωση?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Καλα εσυ βρε δεν μας ελεγες οτι δεν σου σηκωνεται και δοκιμασες 25mg Βιαγκρα και παλι τιποτα? Τωρα μας λες οτι χυνεις 3 φορες σε 2 ωρες με στριπτιζου χωρις καν να στον αγγιξει?  :2funny: :2funny: :2funny:

Α ρε κατι παραμυθαδες! :grin:


 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.742
Κριτικές
31
Like
12.349
Πόντοι
5.097
Καλα εσυ βρε δεν μας ελεγες οτι δεν σου σηκωνεται και δοκιμασες 25mg Βιαγκρα και παλι τιποτα? Τωρα μας λες οτι χυνεις 3 φορες σε 2 ωρες με στριπτιζου χωρις καν να στον αγγιξει?  :2funny: :2funny: :2funny:

Α ρε κατι παραμυθαδες! :grin:
:huh:
θα πηρε βιαγκρα για τεστ  :P
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Καλα εσυ βρε δεν μας ελεγες οτι δεν σου σηκωνεται και δοκιμασες 25mg Βιαγκρα και παλι τιποτα? Τωρα μας λες οτι χυνεις 3 φορες σε 2 ωρες με στριπτιζου χωρις καν να στον αγγιξει?  :2funny: :2funny: :2funny:

Α ρε κατι παραμυθαδες! :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
:jerking: τελικά αυτή η χώρα δεν πρόκειται να πάει μπροστά ποτέ... Πότε είπα εγώ ρε προπαγανδιστή ότι δε μου σηκώνεται? Είπα πως έχω πρόβλημα ψυχογενούς στυτικής δυσλειτουργίας όταν πρόκειται για καινούριο αμόρε. Ήμουν ξεκάθαρος για το τί είδους πρόβλημα αντιμετωπίζω, και είπα επίσης πως στις ιερόδουλες δεν έχω κανένα πρόβλημα ίσα,ίσα που μου σηκώνεται πριν μπουν στο δωμάτιο... Οπότε το πρόβλημά μου είναι καθαρά ψυχολογικό. Το γεγονός που αναφέρω είναι πραγματικό κι αν βάλεις λίγο το μυαλό σου να δουλέψει ίσως αντιληφθείς πως το πρόβλημα μου μπορεί να επιρεάζεται από τη σκέψη της πρόωρης εκσπεμάτισης και της μειωμένης επίδοσης που συνεπάγεται...
   Κοιτάξτε ν'αλλάξετε μυαλά εσείς οι προπαγανδιστές τρομολάγνοι μπαρμπάδες μπας και δούμε άσπρη μέρα..
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Καλα βρε φιλε ασε το δουλεμα γιατι μας περασες για ηλιθιους εδω μεσα. Εχεις ψυχολογικο προβλημα να σου σηκωθει με γκομενα αλλα με στριπτιζουδες και πουτανες ειναι καγκελο χωρις να σου τον αγγιξουν.  :2funny: :2funny:

Αντε τρεχα να κοροιδεψεις κανεναν αλλον.  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom