Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 246K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Η καθαριότητα πάντως παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Αυτά που ανάφερα δε γίνονται αλλιώς.
 

xatzipanagis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλά όλα αυτά που γράφετε ρε παιδιά αλλα υπάρχουνε και γυναίκες που δεν το σηκώνουν άσχετα με ποιον τρόπο θα προσέγγισης το θέμα με τον A η με τον B τρόπο σας μιλάω εκ πείρας το μονο που νομίζω ότι ίσος βοηθήσει την κατάσταση είναι ξυλοκαΐνη αλλα και πάλι άντε να την βρείς χωρίς συνταγή γιατρού και στον γιατρό να πας δηλαδή τι να του πεις δώσε ξυλοκαΐνη για το κάνω με την γυναικα μου από τον κόλο θα σε πετάξει έξω με τις κλοτσιές.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ξέχασες να μας πεις ότι γυναίκες που δήθεν δε το σηκώνουν το δίνουν ευχάριστα στο γυφτάκο που θα τις καμακώσει σε κάνα σκυλάδικο.
 

Hera

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Το καλύτερο λιπαντικό είναι το σάλιο. Οσο για να δοκιμάσεις από το αιδοίο με τα δάχτυλα για να δεις αν είναι ελεύθερο το πεδίο το θεωρώ λάθος! Μπορεί να δείχνει ελεύθερο αλλά να υπάρχουν υπολείματα που απλά θα φέρουν σε δύσκολη θέση και τους 2 αν δεν έχουν εξοικειωθεί με το "αντικείμενο"
 

baronosthess

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ο κωλος ειναι το μουνι του μελλοντος!!!!!!!!
 

boulgaropoulos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
kατι αλλο μαγκες, ο πουτσος εχει σχεδιαστει για να γαμαει και κωλο αλλιως θα ηταν σαν ψαρι :dancing: :dancing: :dancing:
 

robbyjumps

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Με σάλιο και υπομονή, ο κώλος γίνεται μουνί...
 

ipotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το πιο βασικο ειναι η ιεροτελεστια της προετοιμασιας του κωλου. το μπανακι παρεα, το κλυσματακι, το καθαρισμα, το σκουπισμα και το περασμα με KY δεν το αλλαζω ουτε με το πιο ροδαλο μουνι στημενο !!!
 

Επισκέπτης
οποιος θελει ξυλοκαινη του δινω εγω!!!!!! ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
kατι αλλο μαγκες, ο πουτσος εχει σχεδιαστει για να γαμαει και κωλο αλλιως θα ηταν σαν ψαρι :dancing: :dancing: :dancing:

ναι ρε παληκαρια.... ο κωλος με το καβλι ειναι το τελειο καλουπι....  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
δεν ξερω ρε παιδια, αλλα εγω με τον κωλο εχω προβλημα....ενω μου αρεσει πολυ οποτε τον εχω δοκιμασει εχω βγει καφε...! τισ προαλλεσ κανω να τον χωσω..παω να τον βγαλω και μου βγαινει μαζι και ενα..κλαρι! τι εγινε εδω τισ λεω....και μου λεει , σορρυ...ειχα φαει φασολακια λαδερα το μεσημερι!!!!  απο αυτο και μετα....ειμαι απελπισμενοσ!!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
δεν ξερω ρε παιδια, αλλα εγω με τον κωλο εχω προβλημα....ενω μου αρεσει πολυ οποτε τον εχω δοκιμασει εχω βγει καφε...! τισ προαλλεσ κανω να τον χωσω..παω να τον βγαλω και μου βγαινει μαζι και ενα..κλαρι! τι εγινε εδω τισ λεω....και μου λεει , σορρυ...ειχα φαει φασολακια λαδερα το μεσημερι!!!!  απο αυτο και μετα....ειμαι απελπισμενοσ!!!!

Αδερφέ να ξεράσουμε τώρα ή μετά??? Πωπωπω μια πίκρα!!!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
παιδια το πιο βασικο ειναι η ιεροτελεστια της προετοιμασιας του κωλου. το μπανακι παρεα, το κλυσματακι, το καθαρισμα, το σκουπισμα και το περασμα με KY δεν το αλλαζω ουτε με το πιο ροδαλο μουνι στημενο !!!

Σωστος!!!
ΚΥ.. εγγυηση...για ενα καλο και ευκολο μπασιμο  ;)
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
756
Κριτικές
30
Like
7.391
Πόντοι
7.613
παιδια το πιο βασικο ειναι η ιεροτελεστια της προετοιμασιας του κωλου. το μπανακι παρεα, το κλυσματακι, το καθαρισμα, το σκουπισμα και το περασμα με KY δεν το αλλαζω ουτε με το πιο ροδαλο μουνι στημενο !!!

τι κλυσματάκι?
είχα και εγώ ατυχηματάκι πρόσφατα που γάμαγα μία Βουλγάρα....
ήταν το πρώτο μου ατύχημα (έχω πάρει κάμποσους κώλους) και σχεδόν κακοχαρακτήρισα τις Βουλγάρες ....
φοβερά μουνιά....μελαχροινές πρασινομάτες που διψάνε για Ελληνες...
εάν έχουν και ευρώ οι Ελληνες, μουσκεύουν και πιο γρήγορα..:::))))


 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Η απόλυτη οδηγία για κουλούρι: πάρτε μία 40+ ή 45+... όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους...!!!
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
756
Κριτικές
30
Like
7.391
Πόντοι
7.613
το αναλύεις λίγο παραπάνω μεγάλε?
γιατί 40-45?
και με ή χωρίς κλυσματάκι? ::)))))

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom