Νέα

Πρώην υπάλληλος Ναυτιλιακής μπήκε στην εταιρεία και σκότωσε 4 ανθρώπους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dr. Kolompo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.133
Κριτικές
62
Like
40.702
Πόντοι
8.530
Nα δεις που δεν θα ειναι ουτε μελη εδω,ολες οι αναποδιες μαζεμενες:coffee::confused::confused::confused:
Σιγα μην τους σηκώνεται κιόλας αν σκέφτονται συνέχεια ισολογισμούς ,κρίση στην Ερ.Θαλασσα ,άνοιγμα χρηματιστηρίων κτλ...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936

Ο νιπλής;

Είναι καλά ο νιπλής;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936

Ειλικρινά θα ήθελα να μάθω πως νιώθει.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.724
Κριτικές
6
Like
8.913
Πόντοι
1.686
Η αντιπάθεια απέναντι στους πλούσιους έχει αυξηθεί τα τελευταία χρόνια, αναλόγως προς τις κοινωνικές και οικονομικές ανισότητες. Σύμφωνα με τον δείκτη Gini της Παγκόσμιας Τράπεζας, ο οποίος μετράει τις οικονομικές ανισότητες ανά τον κόσμο, τόσο στις ΗΠΑ όσο και στο Ηνωμένο Βασίλειο οι ανισότητες αυτές έχουν αυξηθεί σημαντικά τις τελευταίες δεκαετίες. Η διεύρυνση των ανισοτήτων δεν είναι νομοτελειακή, όπως θα ήθελαν να πιστεύουν κάποιοι, αλλά ζήτημα πολιτικών: Στη Γαλλία, ο ίδιος δείκτης καταδεικνύει ότι οι οικονομικές ανισότητες έχουν αμβλυνθεί. Κάτι κάνουν σωστά οι Γάλλοι, σε αντίθεση με τους Αγγλοσάξωνες, λοιπόν, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο θέμα. Ταυτόχρονα, υπάρχει και μια άλλη ανισότητα, πολύ λιγότερο γνωστή, αυτή ανάμεσα στις γενεές. Οι έρευνες δείχνουν ότι η περίφημη Generation-X, όσοι γεννηθήκαμε από το 1965 ως το 1980, ήμασταν (σε όλες μας τις ηλικίες) πιο εύποροι οικονομικά από τους Millenials, όσους γεννήθηκαν δηλαδή από το 1981 ως το 2000.



Ποιοί κυβερνούν τον κόσμο ;

Μέχρι το 1945 , κυβερνούσαν αυτοί
που είχαν το πιο δυνατό στρατό.
Ο νόμος της δύναμης.
Τώρα, μετά από πολλά χρόνια χωρίς πόλεμο στη ΔΥΣΗ
στον οποίο να έχουν επιστρατευτεί απλοί άνθρωποι
( πολεμούν οι μισθοφόροι) , ο κόσμος έχει γίνει
ηλίθια αρνάκια και κυβερνούν οι απατεώνες .
Ο νόμος της απάτης.
Υπερ-πλούσιοι, σιχαμερά άπληστα σκουλίκια κυβερνούν
τη ΔΥΣΗ.
Οι πλούσιοι απατεώνες γίνονται πλουσιότεροι,
και οι φτωχοί φτωχότεροι.
Αυτό δεν είναι " το φυσιολογικό" , όπως πάνε να το παρουσιάσουν
τα σκουπίδια οι δημοσιογράφοι και οι πληρωμένοι
ψευτο-οικονομολόγοι.
ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ των υπερ-πλούσιων, καρτέλ που εμποδίζουν
την ελεύθερη οικονομία και πλήθος άλλα κόλπα
για να γίνουν οι πλούσιοι πλουσιότεροι
και οι φτωχοί φτωχότεροι.

Αυτό ΔΕΝ είναι Καπιταλισμός, είναι Νεο- Φεουδαρχία .



Η απληστία των υπερ-πλούσιων οδήγησε στο έγκλημα αυτό
τον 76χρονο.

Το θέμα αυτό όμως δεν είναι τόσο πιασάρικο !

Περισσότερο συζητείται η κόντρα Μπέου - Κασσελάκη !


Κασσελάκης για Μπέο: «Τον έχω χεσμένο» - ΕΠΙΚΗ απάντηση Μπέου​



:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Dr. Kolompo

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.905
Like
3.741
Πόντοι
456
Υπάρχει μία ταινία που λέγεταια ''Η Πλατφόρμα''

Συγκλονιστική ταινία. Περιγράφει όλο αυτό που ζούμε σαν δυτικός πολιτισμός όσον αφορά τον ''καπιταλισμό''
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.999
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Υπάρχει μία ταινία που λέγεταια ''Η Πλατφόρμα''

Συγκλονιστική ταινία. Περιγράφει όλο αυτό που ζούμε σαν δυτικός πολιτισμός όσον αφορά τον ''καπιταλισμό''
Ντοντι εσυ?Τι ειχε γινει στο τελος?Ανεβασαν το γλυκο η μανα με την κρυμμενη κορη της?:coffee::confused::confused::confused:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Πάντως βλέπεις πόση σκατοψυχια υπάρχει τελικά....

Είχαν 500 εκατομυρια περιουσία και έδιωξαν έναν γερο που δούλευε 40 χρόνια για αυτούς...

The rest is history...
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.881
Πόντοι
3.385
Οι Αλβανοί είναι σκατοαχάριστοι. Αντί να πουν ένα μεγάλο ευχαριστώ για τη χώρα που τους τάισε , τους μόρφωσε και τους έκανε ανθρώπους όλη μέρα κλάψα και παράπονο.

Πολλοί δε από αυτούς ξεπληρώνουν τη φιλοξενία μας με βιασμούς , ληστείες , δολοφονίες Ελλήνων βορειοηπειρωτών ( ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΞΕΝΟΣ ΗΤΑΝ ΑΔΕΡΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ) , εμπόριο ναρκωτικών και όλα τα υπόλοιπα ωραία.
Για τους Αλβανούς της πρώτης γενιάς (που ήρθαν τη δεκαετία του 1990), επειδή τότε είχαν έρθει ρακένδυτοι κυριολεκτικά και πεινασμένοι, είχαν πέσει με τα μούτρα στη δουλειά επ' αμοιβή (με την όποια εκμετάλλευση των γηγενών εργοδοτών). Σε πολλές περιπτώσεις πάντως, ήταν δέκτες της φιλανθρωπίας (εντός ή εκτός εισαγωγικών) πολλών γηγενών με διάφορους τρόπους: τους έδιναν τα παλαιότερα ρούχα τους, παιχνίδια για τα παιδιά τους που δεν χρειάζονταν, οικιακό εξοπλισμό ομοίως, τους ''φιλοξενούσαν'' σε παραπήγματα δωρεάν και χωρίς υποχρέωση, τους παρείχαν καθένας αυτό που μπορούσε (και τις υπηρεσίες του ακόμη) δωρεάν και χωρίς αμοιβή εφόσον τους είχε στη δούλεψή του.
Κρίνοντας από συγκεκριμένα παραδείγματα, έχω διαπιστώσει ότι οι άνθρωποι αυτής της κατηγορίας είναι εθισμένοι σε δύο πράγματα:
-Πρώτον, να μη σηκώνουν ούτε καρέκλα χωρίς αμοιβή,
-Δεύτερον, να θεωρούν ότι οι γύρω τους έχουν την υποχρέωση να τους παρέχουν τις υπηρεσίες τους τζάμπα για τα πάντα.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
807
Like
1.336
Πόντοι
206
Για τους Αλβανούς της πρώτης γενιάς (που ήρθαν τη δεκαετία του 1990), επειδή τότε είχαν έρθει ρακένδυτοι κυριολεκτικά και πεινασμένοι, είχαν πέσει με τα μούτρα στη δουλειά επ' αμοιβή (με την όποια εκμετάλλευση των γηγενών εργοδοτών). Σε πολλές περιπτώσεις πάντως, ήταν δέκτες της φιλανθρωπίας (εντός ή εκτός εισαγωγικών) πολλών γηγενών με διάφορους τρόπους: τους έδιναν τα παλαιότερα ρούχα τους, παιχνίδια για τα παιδιά τους που δεν χρειάζονταν, οικιακό εξοπλισμό ομοίως, τους ''φιλοξενούσαν'' σε παραπήγματα δωρεάν και χωρίς υποχρέωση, τους παρείχαν καθένας αυτό που μπορούσε (και τις υπηρεσίες του ακόμη) δωρεάν και χωρίς αμοιβή εφόσον τους είχε στη δούλεψή του.
Κρίνοντας από συγκεκριμένα παραδείγματα, έχω διαπιστώσει ότι οι άνθρωποι αυτής της κατηγορίας είναι εθισμένοι σε δύο πράγματα:
-Πρώτον, να μη σηκώνουν ούτε καρέκλα χωρίς αμοιβή,
-Δεύτερον, να θεωρούν ότι οι γύρω τους έχουν την υποχρέωση να τους παρέχουν τις υπηρεσίες τους τζάμπα για τα πάντα.
Ρε φίλε ξέρεις τι. Εμένα το υφάκι τους μου τη σπάει που κοιτάν με ύφος 350 καρδιναλίων λες και έφαγαν το scroll of truth.

Στο κάτω , κάτω της γραφής άμα ήταν τόσο χάλια στην Ελλάδα γιατί δε γύριζαν στην Αλβανία ; Γιατί δε πήγαν με τους πατριώτες τους στην Ιταλία.

Μέχρι και η θεία μου η θρήσκα μου λέει " Κωστάκη μου την αχαριστία ούτε ο θεός τη συγχωρεί " και οι Έλληνες έπεσαν θύματα εργοδοτικής αυθαιρεσίας και στις Η.Π.Α. και στην Αυστραλία αλλά δε κλαίγονται.

Υ.γ Όσο για το θέμα που γίνονταν παλιότερα με τους σημαιοφόρους. Οι καθηγητές έβαζαν με βάση τη λογική " Αχου το καημένο το Αλβανάκι " μεγαλύτερους βαθμούς. Είναι λογικότατο οι Έλληνες να τα πάρουν.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.881
Πόντοι
3.385
Ρε φίλε ξέρεις τι. Εμένα το υφάκι τους μου τη σπάει που κοιτάν με ύφος 350 καρδιναλίων λες και έφαγαν το scroll of truth.

Στο κάτω , κάτω της γραφής άμα ήταν τόσο χάλια στην Ελλάδα γιατί δε γύριζαν στην Αλβανία ; Γιατί δε πήγαν με τους πατριώτες τους στην Ιταλία.

Μέχρι και η θεία μου η θρήσκα μου λέει " Κωστάκη μου την αχαριστία ούτε ο θεός τη συγχωρεί " και οι Έλληνες έπεσαν θύματα εργοδοτικής αυθαιρεσίας και στις Η.Π.Α. και στην Αυστραλία αλλά δε κλαίγονται.

Υ.γ Όσο για το θέμα που γίνονταν παλιότερα με τους σημαιοφόρους. Οι καθηγητές έβαζαν με βάση τη λογική " Αχου το καημένο το Αλβανάκι " μεγαλύτερους βαθμούς. Είναι λογικότατο οι Έλληνες να τα πάρουν.
Το 2007 περίπου, είχα μία γκόμενα που σχεδόν ζούσαμε μαζί. Είχε μία γυναίκα από Αλβανία που της καθάριζε μία φορά την εβδομάδα. Η γκόμενα ήταν φυσικός, η Αλβανίδα είχε ένα κορίτσι γύρω στα 15. Η δικιά μου έκανε δωρεάν μαθήματα στη μικρή (φυσική-χημεία- μαθηματικά). Η μικρή ήταν ''η πρώτη μαθήτρια'' (βάσει βαθμών).
Δύο -τρεις φορές, ήμουν στο σπίτι που της έκανε μάθημα. Επειδή δεν είμαι αγράμματος και έχω γνώση των παραπάνω μαθημάτων πάνω από τα βασικά, πιο ντουβάρι δεν είχα δει: ανεπίδεκτη μαθήσεως, τεμπέλα, βαριεστημένη, η δική μου έσπαγε το κεφάλι να της τα μάθει. Αλλά στο σχολείο ήταν η πρώτη στους βαθμούς.
Το μίσος των Αλβανών για την Ελλάδα προσωπικά δεν το κατανοώ. Και το λέω διότι όταν ακούς Έλληνες μετανάστες, συνήθως δε μιλάνε με μίσος για τη χώρα που τους δέχθηκε.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.709
Like
11.438
Πόντοι
3.656
Η αντιπάθεια απέναντι στους πλούσιους έχει αυξηθεί τα τελευταία χρόνια, αναλόγως προς τις κοινωνικές και οικονομικές ανισότητες. Σύμφωνα με τον δείκτη Gini της Παγκόσμιας Τράπεζας, ο οποίος μετράει τις οικονομικές ανισότητες ανά τον κόσμο, τόσο στις ΗΠΑ όσο και στο Ηνωμένο Βασίλειο οι ανισότητες αυτές έχουν αυξηθεί σημαντικά τις τελευταίες δεκαετίες. Η διεύρυνση των ανισοτήτων δεν είναι νομοτελειακή, όπως θα ήθελαν να πιστεύουν κάποιοι, αλλά ζήτημα πολιτικών: Στη Γαλλία, ο ίδιος δείκτης καταδεικνύει ότι οι οικονομικές ανισότητες έχουν αμβλυνθεί. Κάτι κάνουν σωστά οι Γάλλοι, σε αντίθεση με τους Αγγλοσάξωνες, λοιπόν, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο θέμα. Ταυτόχρονα, υπάρχει και μια άλλη ανισότητα, πολύ λιγότερο γνωστή, αυτή ανάμεσα στις γενεές. Οι έρευνες δείχνουν ότι η περίφημη Generation-X, όσοι γεννηθήκαμε από το 1965 ως το 1980, ήμασταν (σε όλες μας τις ηλικίες) πιο εύποροι οικονομικά από τους Millenials, όσους γεννήθηκαν δηλαδή από το 1981 ως το 2000.



Ποιοί κυβερνούν τον κόσμο ;

Μέχρι το 1945 , κυβερνούσαν αυτοί
που είχαν το πιο δυνατό στρατό.
Ο νόμος της δύναμης.
Τώρα, μετά από πολλά χρόνια χωρίς πόλεμο στη ΔΥΣΗ
στον οποίο να έχουν επιστρατευτεί απλοί άνθρωποι
( πολεμούν οι μισθοφόροι) , ο κόσμος έχει γίνει
ηλίθια αρνάκια και κυβερνούν οι απατεώνες .
Ο νόμος της απάτης.
Υπερ-πλούσιοι, σιχαμερά άπληστα σκουλίκια κυβερνούν
τη ΔΥΣΗ.
Οι πλούσιοι απατεώνες γίνονται πλουσιότεροι,
και οι φτωχοί φτωχότεροι.
Αυτό δεν είναι " το φυσιολογικό" , όπως πάνε να το παρουσιάσουν
τα σκουπίδια οι δημοσιογράφοι και οι πληρωμένοι
ψευτο-οικονομολόγοι.
ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ των υπερ-πλούσιων, καρτέλ που εμποδίζουν
την ελεύθερη οικονομία και πλήθος άλλα κόλπα
για να γίνουν οι πλούσιοι πλουσιότεροι
και οι φτωχοί φτωχότεροι.

Αυτό ΔΕΝ είναι Καπιταλισμός, είναι Νεο- Φεουδαρχία .



Η απληστία των υπερ-πλούσιων οδήγησε στο έγκλημα αυτό
τον 76χρονο.

Το θέμα αυτό όμως δεν είναι τόσο πιασάρικο !

Περισσότερο συζητείται η κόντρα Μπέου - Κασσελάκη !


Κασσελάκης για Μπέο: «Τον έχω χεσμένο» - ΕΠΙΚΗ απάντηση Μπέου​



:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
ναι εννοείται...τους μισούν τους πλούσιους και είναι υπεράνω δεν θέλουν να ζουν για τα λεφτά...

και άμα τύχει και κληρονομήσουν το οτιδήποτε σκοτώνονται με αδέρφια και με γονείς για 100-200 χιλιάρικα λες και είναι 50 δις
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.343
Like
471
Πόντοι
36
Το 2007 περίπου, είχα μία γκόμενα που σχεδόν ζούσαμε μαζί. Είχε μία γυναίκα από Αλβανία που της καθάριζε μία φορά την εβδομάδα. Η γκόμενα ήταν φυσικός, η Αλβανίδα είχε ένα κορίτσι γύρω στα 15. Η δικιά μου έκανε δωρεάν μαθήματα στη μικρή (φυσική-χημεία- μαθηματικά). Η μικρή ήταν ''η πρώτη μαθήτρια'' (βάσει βαθμών).
Δύο -τρεις φορές, ήμουν στο σπίτι που της έκανε μάθημα. Επειδή δεν είμαι αγράμματος και έχω γνώση των παραπάνω μαθημάτων πάνω από τα βασικά, πιο ντουβάρι δεν είχα δει: ανεπίδεκτη μαθήσεως, τεμπέλα, βαριεστημένη, η δική μου έσπαγε το κεφάλι να της τα μάθει. Αλλά στο σχολείο ήταν η πρώτη στους βαθμούς.
Το μίσος των Αλβανών για την Ελλάδα προσωπικά δεν το κατανοώ. Και το λέω διότι όταν ακούς Έλληνες μετανάστες, συνήθως δε μιλάνε με μίσος για τη χώρα που τους δέχθηκε.
δες τα ονόματα των νεο-ελλήνων δίπλα σου και θα διαπιστώσεις οτι παρα πολλοί έχουν αλβανικές ρίζες ..... εικόνα σου είμαι και σου μοιάζω ....
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.038
Πόντοι
8.746
Σε μία καπιταλιστική κοινωνία, υπάρχουν φτωχοί και πλούσιοι. Και μιλάς σε κάποιον που δεν είναι πλούσιος.

Χάρηκες που τους σκότωσε; είχε δίκιο; καλώς έπραξε; η φτώχεια έως ποιο σημείο είναι δικαιολογία για να σκοτώνεις και από ποιο σημείο πλούτου και πάνω δικαιολογείται ο φόνος που θα διαπράξεις;
You speak to "douvar"....
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.038
Πόντοι
8.746
Ειτε μουσουλμανος ηταν ειτε χριστιανος εγω σαν εθνικοσοσιαλιστης εννοειται οτι ειμαι με τον αιγυπτιο κ λιγους εφαγε με τα μουνοπανα σκατα κ σκουληκια στον ταφο τους.....
...είπε το ταγάρι...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.038
Πόντοι
8.746
Είστε κάποιοι βαρεμένοι εδώ μέσα...
Αφήνω τα ηθικά - νομικά - ανθρωπιστικά. - εθνικιστικά. Χέστα αυτά.
Καθαρά ωφελιμιστικά, όσον αφορα εμάς και τη χώρα.
Λέτε " δε χασαμε τίποτα" , " δε θα μας λείψουν" κλπ μαλακίες.
Ρε είστε ντουβάρια εντελώς?
Ένας αιγυπτιος γερο-μαλάκας σκότωσε έλληνα επιχειρηματία - εφοπλιστή (άσε τους άλλους). Νομίζετε ότι οι επιχειρήσεις αυτες προσφερουν με τους φόρους στη χώρα? Στις άλλες χώρες δλδ είναι καλοπληρωτες, δεν έχουν ξένες σημαίες πχ σε φορολογικους παραδείσους?
Άλλα οφέλη δεν υπάρχουν?
Τόσα ξέρετε, τόσα λέτε...
Η χώρα έχασε ένα εξαιρετικά πετυχημένο πολίτη από έναν κωλομπαρά αιγύπτιο.
ΤΕΛΟΣ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Μαλακία έκανε ο μπάρμπας. Αφού τόσα χρόνια δούλευε στα λιγούρια κι είναι στάνταρ γεγονός αυτό, έπρεπε να βρει άκρη αλλιώς. Οι εφοπλίσταροι ακόμα κι αν τον είχαν ρίξει, οι ασφαλιστικές εισφορές θα πληρώνονταν κι ο μπάρμπας θα πήγαινε ακόμα και στην χώρα του με συνταξούλα έστω πιο κάτω. Για να κάτσει τόσα χρόνια εκεί, είχε βολευτεί. Τώρα δηλαδή τι κατάλαβε; από την άλλη,
το Σύνταγμά μας, αναφέρει ρητά ότι ο φόνος ειναι ποινικό αδίκημα και τιμωρείται. Διαβάζεται κι αντίστροφα. Φάε κόσμο αλλα θα τιμωρηθείς. Ο μπάρμπας λοιπόν δεν πρόλαβε να τιμωρηθεί και αυτοτιμωρήθηκε. Είμαστε εντάξει τώρα;

:rockon:
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Μαλακία έκανε ο μπάρμπας. Αφού τόσα χρόνια δούλευε στα λιγούρια κι είναι στάνταρ γεγονός αυτό, έπρεπε να βρει άκρη αλλιώς. Οι εφοπλίσταροι ακόμα κι αν τον είχαν ρίξει, οι ασφαλιστικές εισφορές θα πληρώνονταν κι ο μπάρμπας θα πήγαινε ακόμα και στην χώρα του με συνταξούλα έστω πιο κάτω. Για να κάτσει τόσα χρόνια εκεί, είχε βολευτεί. Τώρα δηλαδή τι κατάλαβε; από την άλλη,
το Σύνταγμά μας, αναφέρει ρητά ότι ο φόνος ειναι ποινικό αδίκημα και τιμωρείται. Διαβάζεται κι αντίστροφα. Φάε κόσμο αλλα θα τιμωρηθείς. Ο μπάρμπας λοιπόν δεν πρόλαβε να τιμωρηθεί και αυτοτιμωρήθηκε. Είμαστε εντάξει τώρα;

:rockon:
Τυπε εχεις παει ΑΙγυπτο?Μιλαμε ενα ματσο χαλια ειναι ,βρωμα διαφθορα,Αντε και εαν ειναι απο Αλςξανδρεια η Καιρο ψηλο παλευετε,εαν ειναι απο αλλου αστο...
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
235
Like
531
Πόντοι
81
Δεν ειναι η πρωτη φορα που αλλοδαπος εργαζομενος καθαριζει Ελληνα εργοδοτη που τον αδικησε. Εχουν προηγηθει Αλβανοι εργατες που φαγανε τ αφεντικα ποιυ δεν τους πληρωναν. Δυστυχως το παθημα δεν εγινε μαθημα για καποιους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom