Νέα

Πρώην υπάλληλος Ναυτιλιακής μπήκε στην εταιρεία και σκότωσε 4 ανθρώπους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dr. Kolompo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.522
Πόντοι
1.056
Καρνέσηδες ... μεγάλα ονόματα στον εφοπλισμό ..... αθήνα νεα υόρκη λονδίνο και πολλές υπεράκτιες με γραφεία στην μανίλα για στελέχωση πληρωμάτων σε 35 σουπερτάνκερ ....
Αν κατάφεραν να είναι τόσο πλούσιοι και τόσο ισχυροί γιατί υπήρχε τόσο μεγάλη τρύπα στην ασφάλεια τους??? .....αν είσαι πάμπλουτος ισχυρός δεν πας ούτε στην τουαλέτα χωρίς ένοπλη φρουρά
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.827
Like
29.528
Πόντοι
6.056
Καλά ότι ολόκληρη εφοπλιστρια δεν είχε έξω από το γραφείο της ένα δυο άτομα ασφάλεια με άδεια οπλοφορίας να την φιλάνε είναι ανήκουστο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.255
Like
25.334
Πόντοι
5.006
Ξερουμε ποιο μελος ηταν?
Είναι λεπτο ζήτημα κρυφό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλά ότι ολόκληρη εφοπλιστρια δεν είχε έξω από το γραφείο της ένα δυο άτομα ασφάλεια με άδεια οπλοφορίας να την φιλάνε είναι ανήκουστο.
Μη πληρώσουν τιποτα γαμω τα λεφτα τους
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.295
Κριτικές
8
Like
25.329
Πόντοι
6.336
Καλά ότι ολόκληρη εφοπλιστρια δεν είχε έξω από το γραφείο της ένα δυο άτομα ασφάλεια με άδεια οπλοφορίας να την φιλάνε είναι ανήκουστο.
Πιο τσιγκούνηδες δεν υπάρχουν.....
Μουνόπανα.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.611
Κριτικές
1
Like
30.316
Πόντοι
8.006
Καλά ότι ολόκληρη εφοπλιστρια δεν είχε έξω από το γραφείο της ένα δυο άτομα ασφάλεια με άδεια οπλοφορίας να την φιλάνε είναι ανήκουστο.
Aστειευεσαι? Να πληρωνουν δυο μισθους παραπανω το μηνα?
Εχεις υποψη σου απο εφοπλιστες?
Εγω ειμαι απο νησι και τους ξερω.
Μπορει να κλαινε οταν πληρωνουν το μισθο της φιλιππινεζας, αλλά θα παρουν μια προπελα που κανει ενα εκατομμυριο ευρω με χαρα.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Aστειευεσαι? Να πληρωνουν δυο μισθους παραπανω το μηνα?
Εχεις υποψη σου απο εφοπλιστες?
Εγω ειμαι απο νησι και τους ξερω.
Μπορει να κλαινε οταν πληρωνουν το μισθο της φιλιππινεζας, αλλά θα παρουν μια προπελα που κανει ενα εκατομμυριο ευρω με χαρα.
Γενικά Άλεξ όχι μόνο εφοπλιστές αλλά πολλοί φραγκατοι θα σκεφτούν ένα η δύο μισθούς παραπάνω, αλλά την καβλα τους δεν την αφήνουν και δεν υπολογίζουν τα λεφτά
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.611
Κριτικές
1
Like
30.316
Πόντοι
8.006
Σάλταρε ο Αιγύπτιος
Ναι ρε φιλε, σάλταρε.
70 ετων, ζουσε ως επιστατης 35 χρονια κοντα τους και τον διωξανε. Και του ζητησανε και το σπιτακι που έμενε στον περιγυρο της έπαυλης. Πού θα πηγαινε 70 ετων ανθρωπος? Γαμω την τσιγκουνια σας, γαμω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γενικά Άλεξ όχι μόνο εφοπλιστές αλλά πολλοί φραγκατοι θα σκεφτούν ένα η δύο μισθούς παραπάνω, αλλά την καβλα τους δεν την αφήνουν και δεν υπολογίζουν τα λεφτά
Οχι, για τους εφοπλιστες επιμενω ιδιαιτερα, ειναι αρρωστημενη η κατασταση
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.276
Like
15.908
Πόντοι
3.656
Ναι ρε φιλε, σάλταρε.
70 ετων, ζουσε ως επιστατης 35 χρονια κοντα τους και τον διωξανε. Και του ζητησανε και το σπιτακι που έμενε στον περιγυρο της έπαυλης. Πού θα πηγαινε 70 ετων ανθρωπος? Γαμω την τσιγκουνια σας, γαμω.

Άρα τον δικαιολογείς;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.349
Πόντοι
39.662
Σε ναυτιλιακή ή σε ΚΑΠΗ πηγε ο Αιγύπτιος :think::think:

Screenshot_2024-02-12-15-32-31-430_com.android.chrome-edit.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.611
Κριτικές
1
Like
30.316
Πόντοι
8.006
Τρια αδελφια οι Καρνεσηδες, 80, 78 και 77 ετων.
Και σφαζονται στα δικαστηρια για 300 εκατομμυρια ευρω, απο το 1 δις που υπηρχε στους κοινούς λογαριασμους και απεσυρε ο μεγαλυτερος αδελφος.

Ρε πουστη μου,
Με το ενα ποδι στον ταφο γαμω το κερατο σας,
Δικαστήρια με τα αδελφια σας? Τι εχετε στο μυαλο και την ψυχη σας?
Ωραια, πηρε τα 300 ο ενας, εχετε άλλα 700. Τι ειναι αυτα ρε
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Ναι ρε φιλε, σάλταρε.
70 ετων, ζουσε ως επιστατης 35 χρονια κοντα τους και τον διωξανε. Και του ζητησανε και το σπιτακι που έμενε στον περιγυρο της έπαυλης. Πού θα πηγαινε 70 ετων ανθρωπος? Γαμω την τσιγκουνια σας, γαμω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οχι, για τους εφοπλιστες επιμενω ιδιαιτερα, ειναι αρρωστημενη η κατασταση
Συμφωνώ απλά υπάρχει έστω και σε λιγότερο βαθμό και σε άλλους, γιατί το έζησα από προσωπική εμπειρια.... Ξέρω και εφοπλιστή που έφτιαχνε το σπίτι του και είχε χρυσά κάγκελα μέσα και εμενα μου έκανε παζάρια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τρια αδελφια οι Καρνεσηδες, 80, 78 και 77 ετων.
Και σφαζονται στα δικαστηρια για 300 εκατομμυρια ευρω, απο το 1 δις που υπηρχε στους κοινούς λογαριασμους και απεσυρε ο μεγαλυτερος αδελφος.

Ρε πουστη μου,
Με το ενα ποδι στον ταφο γαμω το κερατο σας,
Δικαστήρια με τα αδελφια σας? Τι εχετε στο μυαλο και την ψυχη σας?
Ωραια, πηρε τα 300 ο ενας, εχετε άλλα 700. Τι ειναι αυτα ρε
Όντως ρε φίλε απίστευτο!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.931
Κριτικές
14
Like
3.720
Πόντοι
2.777
τι έγινε και σάλταρε έτσι;
το να σκεφτεί να σκοτώσει, να προετοιμαστεί και να το πράξει είναι χοντρό, μάλλον συνακόλουθο κάτι άλλου που τον κίνησε. Αναρωτιέμαι αν θα γνωστοποιηθεί.

τώρα για έλληνες πατριώτες εφοπλιστές; Πατριώτες μέχρι το χαλάκι της εξώπορτας. Περιουσίες με τον ιδρώτα της τσιγγουνιάς τους και γύφτοι, εντελώς γύφτοι.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.679
Πόντοι
3.506

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.827
Like
29.528
Πόντοι
6.056
Τρια αδελφια οι Καρνεσηδες, 80, 78 και 77 ετων.
Και σφαζονται στα δικαστηρια για 300 εκατομμυρια ευρω, απο το 1 δις που υπηρχε στους κοινούς λογαριασμους και απεσυρε ο μεγαλυτερος αδελφος.

Ρε πουστη μου,
Με το ενα ποδι στον ταφο γαμω το κερατο σας,
Δικαστήρια με τα αδελφια σας? Τι εχετε στο μυαλο και την ψυχη σας?
Ωραια, πηρε τα 300 ο ενας, εχετε άλλα 700. Τι ειναι αυτα ρε
Καλά αυτό δεν μου κάνει εντύπωση εδώ αδέλφια για μισό μέτρο γη σε κάποιο κατσικοχωραφο πάνε στα δικαστήρια και κάποιες φορές σκοτώνει ο ένας τον άλλον.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.611
Κριτικές
1
Like
30.316
Πόντοι
8.006
Καλά αυτό δεν μου κάνει εντύπωση εδώ αδέλφια για μισό μέτρο γη σε κάποιο κατσικοχωραφο πάνε στα δικαστήρια και κάποιες φορές σκοτώνει ο ένας τον άλλον.
Οχι ρε φιλε, αυτο το κατανοω. Η φτωχεια ειναι λογικο να φερνει γκρινια. Οταν υπαρχει ενα χωραφι ή ενα σπιτι και τα αδελφια ειναι πολλα, το καταλαβαινω να φαγωθουν. Αλλά εδω υπαρχει χρημα να φανε και οι κότες. Τι στο διαολο πια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι έγινε και σάλταρε έτσι;
το να σκεφτεί να σκοτώσει, να προετοιμαστεί και να το πράξει είναι χοντρό, μάλλον συνακόλουθο κάτι άλλου που τον κίνησε. Αναρωτιέμαι αν θα γνωστοποιηθεί.

τώρα για έλληνες πατριώτες εφοπλιστές; Πατριώτες μέχρι το χαλάκι της εξώπορτας. Περιουσίες με τον ιδρώτα της τσιγγουνιάς τους και γύφτοι, εντελώς γύφτοι.
Γνωστοποιηθηκε. Το αναφερω πιο πανω.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.827
Like
29.528
Πόντοι
6.056
Δεν μου κάνει εντύπωση που σαλταρε ο γέρος, εκεί που είχε τσάμπα, στέγη, ρεύμα, νερό και θέρμανση μαζί με έναν φαντάζομαι καλό μισθό βρέθηκε στο δρόμο στα 70 του.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.295
Κριτικές
8
Like
25.329
Πόντοι
6.336
Οχι ρε φιλε, αυτο το κατανοω. Η φτωχεια ειναι λογικο να φερνει γκρινια. Οταν υπαρχει ενα χωραφι ή ενα σπιτι και τα αδελφια ειναι πολλα, το καταλαβαινω να φαγωθουν. Αλλά εδω υπαρχει χρημα να φανε και οι κότες. Τι στο διαολο πια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γνωστοποιηθηκε. Το αναφερω πιο πανω.
Οι εφοπλιστές για αυτό κάνουν τεράστια περιουσία εκτός των άλλων.
Γιατί είναι αδίστακτοι....
Ακόμα και προς το παιδί ή τον αδερφό τους....
Υπάρχουν, άλλα είναι ελάχιστοι οι αξιοπρεπείς και ανθρώπινοι στο συγκεκριμένο κλάδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom