Νέα

Πρώην Σπαρτιάτης έσκασε μπουκέτο σε βουλευτή της Ελλ. Λύσης στη Βουλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
Ο Κατρουγκαλος ήδη έλαβε την αμοιβή του με διορισμό στην ευρωπη
κρίμα να χάσει η χώρα έναν τόσο γνήσιο αριστερό

μετά τον ζαν χάσαμε και τον κατρούγκαλο :confused:
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Αν κατάλαβα καλά εσύ έγραψες ότι προκάλεσε τον φλώρο αυτός για να κάνει μανούρα και να γίνει θέμα.

εγώ θεωρώ ότι τέτοιες μανούρες στη βουλή δεν γίνονται από πρόκληση αλλά είναι στημένες.

Και από τους 2 εννοώ

καλά δεν ήμασταν και μπροστά , με βάση της πιθανότητες μιλάω, σήμερα που θα συνεδρίαζε ο Άρειος πάγος για το αν θα κατέβουν οι Σπαρτιάτες στις εκλογές ο Βερόπουλος νόμιζε ότι πολιτικά θα τον συνέφερε ένα τζερζελό αλλά τελικά δεν του βγήκε
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
καλά δεν ήμασταν και μπροστά , με βάση της πιθανότητες μιλάω, σήμερα που θα συνεδρίαζε ο Άρειος πάγος για το αν θα κατέβουν οι Σπαρτιάτες στις εκλογές ο Βερόπουλος νόμιζε ότι πολιτικά θα τον συνέφερε ένα τζερζελό αλλά τελικά δεν του βγήκε
Δεν αμφιβάλω για τις προθέσεις του βελόπουλου

αλλά αν ο άλλος είναι τόσο ασταθής που τραβάει μπουκέτα έτσι...

δεν κάνει για τίποτα και σίγουρα δεν κάνει για να εκπροσωπεί κόσμο.
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Δεν αμφιβάλω για τις προθέσεις του βελόπουλου

αλλά αν ο άλλος είναι τόσο ασταθής που τραβάει μπουκέτα έτσι...

δεν κάνει για τίποτα και σίγουρα δεν κάνει για να εκπροσωπεί κόσμο.

και εγώ αν μου έλεγαν ότι θα μου γ.. την μάνα ασταθής θα γινόμουνα , εσύ?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
και εγώ αν μου έλεγαν ότι θα μου γ.. την μάνα ασταθής θα γινόμουνα , εσύ?
Όχι.

Ειδικά αν ήμουν σε θέση ευθύνης.

και αν ήταν να αντιδράσω σίγουρα δεν θα το έκανα μέσα στον χώρο εργασίας μου.

ξέρεις κάθε μέρα πόσοι προσπαθούν να σε γαμήσουν σε επαγγελματικό επίπεδο? Κάθε μέρα κυνηγάω μαλάκες που χρωστάνε λεφτά και το πηγαίνουν από παρασκευή σε παρασκευή

που εκεί κρέμονται σοβαρά θέματα όχι μια βρισιά...τι έπρεπε να κάνω δηλαδή να τους τσιμεντώσω?
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Όχι.

Ειδικά αν ήμουν σε θέση ευθύνης.

και αν ήταν να αντιδράσω σίγουρα δεν θα το έκανα μέσα στον χώρο εργασίας μου.

ξέρεις κάθε μέρα πόσοι προσπαθούν να σε γαμήσουν σε επαγγελματικό επίπεδο? Κάθε μέρα κυνηγάω μαλάκες που χρωστάνε λεφτά και το πηγαίνουν από παρασκευή σε παρασκευή

που εκεί κρέμονται σοβαρά θέματα όχι μια βρισιά...τι έπρεπε να κάνω δηλαδή να τους τσιμεντώσω?

αν σου έχουν πεί πολλές φορές ότι θα σου γ... την μάνα και έδωσες τόπο στην οργή?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.352
Κριτικές
16
Like
13.452
Πόντοι
5.577
Δεν έχει κάμερες η Βουλή? Που είναι το μπουνιδι?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.734
Πόντοι
2.306
Σπαρτιατη κωλοελληνικη λύση κατσιδα μπουκέτο, φάει πούτσο πάλι Ελλάντα δύο ευρώ μπενζίνα......
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
αν σου έχουν πεί πολλές φορές ότι θα σου γ... την μάνα και έδωσες τόπο στην οργή?
του έκανε μπούλινγκ κάθε μέρα του φλώρου αυτός?

Αυτό εννοείς?

Δεν με κατανοείς....άσε τις βρισιές δεν σημαίνουν τίποτα...εδώ ο άλλος μπορεί να σου χρωστάει 50 χιλιάρικα και να σε δουλεύει και από αυτό εσύ να είσαι πίσω στις υποχρεώσεις σου....

για βάλτα στο ζύγι τι είναι πιο σημαντικό να σε βρίσει ένας μαλάκας ή να σε βάλει μέσα

και αν για τη βρισιά τη ρίχνεις μπουκέτο για το φέσι τι πρέπει να κάνεις?

στην ζωή δεν σε παίρνει να είσαι ασταθής.
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
του έκανε μπούλινγκ κάθε μέρα του φλώρου αυτός?

Αυτό εννοείς?

αυτό δεν το ξέρω εγώ σε ρωτάω αν σου έχουν πει πολλές φορές ότι θα σου γ... την μάνα και έδωσες τόπο στην οργή.
Γενικά είμαι πολύ χαμηλών τόνων και ήρεμος , αλλά να κάποιος μου πει ότι θα μου γ... την μάνα δεν ξέρω αν θα συγκρατηθώ αυτό σου λέω
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
αυτό δεν το ξέρω εγώ σε ρωτάω αν σου έχουν πει πολλές φορές ότι θα σου γ... την μάνα και έδωσες τόπο στην οργή.
Γενικά είμαι πολύ χαμηλών τόνων και ήρεμος , αλλά να κάποιος μου πει ότι θα μου γ... την μάνα δεν ξέρω αν θα συγκρατηθώ αυτό σου λέω
όχι γιατί δεν είμα 15 χρονών

αλλά αν μου το πει ο άλλος είτε σε επαγγελματικό είτε σε προσωπικό επίπεδο σίγουρα δε θα σκεφτώ να του σπάσω τη μούρη.

Μάλλον θα τον λυπηθώ ή ακόμα περισσότερο δεν θα έχω όρεξη να συναναστραφώ μαζί του. Αλλά σίγουρα δε θα του δώσω αφορμή να μου κάνει μήνυση.

Τώρα αν πραγματικά κάποιος πειράξει κάποιο κοντινό σου πρόσωπο είναι κάτι άλλο. Αλλά δεν ρωτάς αυτό υποθέτω
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
όχι γιατί δεν είμα 15 χρονών

αλλά αν μου το πει ο άλλος είτε σε επαγγελματικό είτε σε προσωπικό επίπεδο σίγουρα δε θα σκεφτώ να του σπάσω τη μούρη.

Μάλλον θα τον λυπηθώ ή ακόμα περισσότερο δεν θα έχω όρεξη να συναναστραφώ μαζί του. Αλλά σίγουρα δε θα του δώσω αφορμή να μου κάνει μήνυση.

Τώρα αν πραγματικά κάποιος πειράξει κάποιο κοντινό σου πρόσωπο είναι κάτι άλλο. Αλλά δεν ρωτάς αυτό υποθέτω

τι να σου πω ρε saul εγώ ένα από τα λίγα πράγματα που θα μπορούσαν να με βγάλουν εκτός εαυτού είναι να μου βρίσει κάποιος την μάνα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
τι να σου πω ρε saul εγώ ένα από τα λίγα πράγματα που θα μπορούσαν να με βγάλουν εκτός εαυτού είναι να μου βρίσει κάποιος την μάνα
Τι να σου πω ρε τύπε...

Εμένα μου έχουν φερθεί πολύ χειρότερα από το να μου βρίσουν τη μάνα αυτό δεν το ακούω καν...σαν να κλάνει ο άλλος και να φεύγει η κλανιά στον αέρα

άλλωστε κάποιος που βρίζει μάνες ή προσβάλει τα ιερά του άλλου τι αξία έχει? εσύ θα πας να λερωθείς με το βόθρο?

Τι είμαστε όρκ να πλακωνόμαστε με τον κάθε μαλάκα που δεν έμαθε στη ζωή του να συμπεριφέρεται? Αυτός αργά ή γρήγορα θα βρίσει τη μάνα ενός τρελού και θα τον κανονίσει καταλλήλως

εμένα δεν με αφορούν τέτοιοι loosers
 
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.861
Πόντοι
456
τι να σου πω ρε saul εγώ ένα από τα λίγα πράγματα που θα μπορούσαν να με βγάλουν εκτός εαυτού είναι να μου βρίσει κάποιος την μάνα

όντως ειναι πολύ βάρια βρισιά, απορώ πως την είπε μέσα στην Βουλη! Και το θέμα ειναι οτι την είπε πολλές φορές!

Και δεν ξέρεις σε τι φάση θα τον πετύχεις τον άλλον, μην πέσεις σε κανέναν "περίεργο" και ρουφάς το φαγητό απο καλαμάκι για κανένα 6-μηνο...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.352
Κριτικές
16
Like
13.452
Πόντοι
5.577
Κακουργημα λέει ένα απλο μπουνιδι, έχει χάσει τον μπουσουλα η κουλο- δικαιοσυνη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom