Νέα

Πρώην Σπαρτιάτης έσκασε μπουκέτο σε βουλευτή της Ελλ. Λύσης στη Βουλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

patsav0

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
57
Like
78
Πόντοι
0
Αυτοί είναι ώρε παλικάρια, οι νέοι Θεόδωροι Κολοκοτρωνηδες , που αντεχουν χτυπήματα και κακουχίες, και που θα μας οδηγήσουν στην νίκη επί των Μογγολων, φυλάνε Θερμοπύλες στη Βουλή!
Φυλάνε τις τυρόπιτες στη Βουλή θέλεις να πεις :grin:
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Τώρα που κόπηκαν οι Σπαρτιάτες από το πρωτοδικείο είναι το καλύτερο δώρο στο Βερόπουλο. Προς τα εκεί θα πάνε οι περισσότεροι Σπαρτιάτες εκτός αν δώσει ο Κασιδιάρης σύρμα για κανένα άλλο κόμμα

:O

 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.830
Like
18.099
Πόντοι
3.656
Ο Φλώρος είναι πρώην σπαρτιάτης , το οποίο κόμμα των σπαρτιατών έπρεπε να διαλυθεί γιατί οι ψηφοφόροι του ξεγελάστηκαν λέει , ενώ όμως είχαν ψηφίσει μετά απο υπόδειξη του Κασιδιάρη. Αυτό ακριβώς τίποτα άλλο.

Τελικά θα διαλυθούν επειδή είναι κρυφός αρχηγός ο Κασιδιάρης ; :confused:

Ο άλλος πάλι είναι ένας απο τους Βουλευτές της ελληνικής λύσης , και εγω εκτός απο τον Βελόπουλο και τον άλλον τον Χυτα δεν ήξερα άλλους.

Για τον Φλώρο ειδικά αν ψάξεις έχει πολλά βίντεο στο youtube , συμμετείχε και στην εξεταστική για τα Τέμπη.
O πανσοφος λαος ψηφιζει με ορθολογικα κριτηρια.Τωρα που χανει εδαφος ο Κουλης ηταν μια καλη ευκαιρια να παραγκωνιστουν ως τραμπουκοι,φασιστες,αιμοδιψεις οι ΣπαρτιατοΒελοπουλοι.Να επιστρεψουν οι γραφικοι-αμορφωτοι ψηφοφοροι πισω στην μεγαλη δεξια παραταξη να ξαναγινουν σοφοι:coffee::confused::confused::confused:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.780
Πόντοι
3.786
Είναι με Ρώσους η Λατινοπουλου για να τη στηρίξει? Μπορεί να είναι αλλά να μην εκδηλώνεται
Το σόι Λατινοπούλου είναι αν δεν υποστηρίζει Γάλλους,Ισπανούς και Ιταλούς;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.734
Πόντοι
2.306
Του Κατσιδιαρη ο κωλος έγινε ευέλικτος στην φυλακή όλο το σαπούνι του πέφτει.....
Όταν θα βγει δεν θα ξέρουμε που να βάλουμε ψηφουτσο Κατσιδα ή Κασέλα;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.352
Κριτικές
16
Like
13.452
Πόντοι
5.577
Φρουρά - φρουρά γιατί δεν φώναξε ο τασουλας?

Θεματαρα για τα κανάλια, για να ξεχνάει ο Έλληνας ακρίβεια, Τεμπη, εξαθλίωση...
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Πάντως για δες κάτι συμπτώσεις την ίδια μέρα που κόπηκαν οι Σπαρτιάτες από τον Άρειο πάγο σκάει και το στημένο (από Βερόπουλο) επεισόδιο με Φλώρο. Μέτα από λίγο η Μπέτη Γιαννά (δημοτική σύμβουλος του Κασιδιάρη) ανακοινώνει την υποψηφιότητα του Γιώτη (δεξί χέρι του Κασιδιάρη) στο κόμμα του Εμφιεμτζόγλου και την στήριξη του Κασιδιάρη στο κόμμα του Εμφιεμτζόγλου και ο Βερόπουλος μιλάει για συνομωσίες απο την ΝΔ και τρέχει να τα μαζέψει γιατί κατάλαβε ότι έβγαλε τα μάτια του με τα ίδια του τα χέρια ο παπάρας...

ΥΓ Αν ο βαλτός της Ελλ Λύσης του έβρισε την μάνα (το πιο πιθανό) και λίγα του έκανε ο Φλώρος.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.352
Κριτικές
16
Like
13.452
Πόντοι
5.577
Ποτε εγι
Πάντως για δες κάτι συμπτώσεις την ίδια μέρα που κόπηκαν οι Σπαρτιάτες από τον Άρειο πάγο σκάει και το στημένο (από Βερόπουλο) επεισόδιο με Φλώρο. Μέτα από λίγο η Μπέτη Γιαννά (δημοτική σύμβουλος του Κασιδιάρη) ανακοινώνει την υποψηφιότητα του Γιώτη (δεξί χέρι του Κασιδιάρη) στο κόμμα του Εμφιεμτζόγλου και την στήριξη του Κασιδιάρη στο κόμμα του Εμφιεμτζόγλου και ο Βερόπουλος μιλάει για συνομωσίες απο την ΝΔ και τρέχει να τα μαζέψει γιατί κατάλαβε ότι έβγαλε τα μάτια του με τα ίδια του τα χέρια ο παπάρας...

ΥΓ Αν ο βαλτός της Ελλ Λύσης του έβρισε την μάνα (το πιο πιθανό) και λίγα του έκανε ο Φλώρος.
Ποτε δήλωσε ο Κασιδας στήριξη σε εμφιετχογλου? Στον υπνο σου το είδες?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
ΥΓ Αν ο βαλτός της Ελλ Λύσης του έβρισε την μάνα (το πιο πιθανό) και λίγα του έκανε ο Φλώρος.
Και περιμένεις από έναν άνθρωπο που βρίζει μάνες ενώ είναι 60 χρονών μαλάκας


και από έναν άλλον που του σπάει τα μούτρα μέσα στη βουλή και μπροστά στις κάμερες...

να δεις άσπρη μέρα? Αν αυτοί οι καραγκιόζηδες είναι η ελπίδα της αντιπολίτευσης.....έχουμε γαμηθεί εντελώς...ή ο κασιδιάρης που σε λίγο θα στηρίξει και το κκε αν είναι να μείνει στο προσκήνιο αν ισχύει.

για να καταλάβουμε τι γίνεται δηλαδή.....ποιος? ο νεοναζί.....να στηρίζει τους -υποτίθεται- χριστιανούς ορθόδοξους και αυτοί να το δέχονται.....την στήριξη του ναζί

Σενάριο για νετφλιξ :confused:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.317
Like
10.831
Πόντοι
3.556
Φρουρά - φρουρά γιατί δεν φώναξε ο τασουλας?

Θεματαρα για τα κανάλια, για να ξεχνάει ο Έλληνας ακρίβεια, Τεμπη, εξαθλίωση...

Και ανοιγμα πλατφορμας για φορολογικες δηλωσεις εντος ολιγων 24ωρων...
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Και περιμένεις από έναν άνθρωπο που βρίζει μάνες ενώ είναι 60 χρονών μαλάκας


και από έναν άλλον που του σπάει τα μούτρα μέσα στη βουλή και μπροστά στις κάμερες...

να δεις άσπρη μέρα?

εγώ δεν περιμένω να δω άσπρη μέρα από κανέναν πολιτικό , απλώς λέω ότι αν κάποιος μου έλεγε ότι θα μου γ... την μάνα και εγώ δεν ξέρω τι θα έκανα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
εγώ δεν περιμένω να δω άσπρη μέρα από κανέναν πολιτικό , απλώς λέω ότι αν κάποιος μου έλεγε ότι θα μου γ... την μάνα και εγώ δεν ξέρω τι θα έκανα
έλα ρε μαν...που καταλαβαίνουν από βρισιές και προσβολές αυτοί....

θέατρο κάνουν όλοι ποιος ξέρει γιατί έγινε αυτό σήμερα αλλά σίγουρα δεν έγινε επειδή τον έβρισε...

κανένας δεν γίνεται πολιτικός αν δεν μπορεί να αντέξει τέτοια πράγματα...

ο κασιδιάρης που έγινε ενώ ήταν ακραίος και τρελός είδες που κατέληξε. Δεν πιστεύω ότι του επιτέθηκε για αυτό.

Μου μυρίζει στημένη φάση όπως με την δήλωση του Καντρούγκαλου λίγο πριν τις εκλογές....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.352
Κριτικές
16
Like
13.452
Πόντοι
5.577
το ξαναβάζω το video
Φίλε νομίζω ότι όλοι αυτοί Μπέτυ κλπ χρησιμοποιουν το όνομα του Κασιδιάρη, το οποιο καλώς η κακώς ακόμα πουλαει, για τα κλικ στο YouTube

Ο ίδιος έχει να μιλήσει μέσω της δικηγόρου του κάτι μήνες
Προφανώς τον έχουν συμβουλευτεί να απεχει γιατί διεκδικεί αποφυλακιση
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Μου μυρίζει στημένη φάση όπως με την δήλωση του Καντρούγκαλου λίγο πριν τις εκλογές....

καλά ρε συ δεν διάβασες το πόστ μου και εγώ στημένο λέω ότι είναι
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.352
Κριτικές
16
Like
13.452
Πόντοι
5.577
έλα ρε μαν...που καταλαβαίνουν από βρισιές και προσβολές αυτοί....

θέατρο κάνουν όλοι ποιος ξέρει γιατί έγινε αυτό σήμερα αλλά σίγουρα δεν έγινε επειδή τον έβρισε...

κανένας δεν γίνεται πολιτικός αν δεν μπορεί να αντέξει τέτοια πράγματα...

ο κασιδιάρης που έγινε ενώ ήταν ακραίος και τρελός είδες που κατέληξε. Δεν πιστεύω ότι του επιτέθηκε για αυτό.

Μου μυρίζει στημένη φάση όπως με την δήλωση του Καντρούγκαλου λίγο πριν τις εκλογές....
Ο Κατρουγκαλος ήδη έλαβε την αμοιβή του με διορισμό στην ευρωπη
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.240
Πόντοι
3.656
καλά ρε συ δεν διάβασες το πόστ μου και εγώ στημένο λέω ότι είναι
Αν κατάλαβα καλά εσύ έγραψες ότι προκάλεσε τον φλώρο αυτός για να κάνει μανούρα και να γίνει θέμα.

εγώ θεωρώ ότι τέτοιες μανούρες στη βουλή δεν γίνονται από πρόκληση αλλά είναι στημένες.

Και από τους 2 εννοώ
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Φίλε νομίζω ότι όλοι αυτοί Μπέτυ κλπ χρησιμοποιουν το όνομα του Κασιδιάρη, το οποιο καλώς η κακώς ακόμα πουλαει, για τα κλικ στο YouTube

Ο ίδιος έχει να μιλήσει μέσω της δικηγόρου του κάτι μήνες
Προφανώς τον έχουν συμβουλευτεί να απεχει γιατί διεκδικεί αποφυλακιση

θα δούμε , πάντως ο Γιώτης ήταν προσωπική επιλογή του να τον διαδεχθεί στο δημοτικό συμβούλιο οπότε αυτά που λέει η Γιαννα έχουν βάση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom