Νέα

Προ Εβολουσιον Σόκερ καλτιλα και νοσταλγία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xiachilles96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο είναι το αγαπημένο σας Προ?


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    10

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
239
Like
297
Πόντοι
21
maxresdefault.jpg
12066032_1657980991082649_48000794188171679_n.jpg
202801904_small.jpg
10265802-orig.jpg
51gFspXBRzL.jpg
pro-evolution-soccer-2012-.jpg
Pro_Evolution_Soccer_2008.png


Βλέπω ότι δεν έχει γίνει θέμα για το έπος που ήταν η σειρά Προ από το 2004-13 που άφησε εποχή και διαφωτίσει της παιδικές ηλικίες πολλών νέων αλλά και μεγάλων λάτρες της μπάλας. Από τον αήττητο Αντριάνο της εποχής του Πλειστεισιον 2 μέχρι την αρχή της σύγκρουσης γιγάντων Μέσι και Ρονάλντο..

Έχει κανείς αναμνήσεις, ιστορίες να μοιράσει? Παίζει κανείς το τελευταίο? Εγώ έχω μείνει με το 21 με νέες στολές στο παλιό μου Πλέι 4 και δεν θέλω περισσότερο... Παίζεται κυρίως ονλαιν η καριέρα? Εγώ έχω φτιάξει μια ωραία πρόκληση με καριέρα με Έβερτον με στόχο Τσάμπιονς Λιγκ...

Εκφράσετε ελεύθερα...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.770
Κριτικές
1
Like
6.098
Πόντοι
2.306
Τύπε ποδοσφαιρικο παιχνιδι που δεν εχει ενσωματωμενες εκφρασεις με γαμοσταυριδια, χριστοπαναγιες και εκτοξευση μπουκαλιων δεν φτουραει…
συγγνωμη κιολας.
 
OP
OP
xiachilles96

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
239
Like
297
Πόντοι
21
Τύπε ποδοσφαιρικο παιχνιδι που δεν εχει ενσωματωμενες εκφρασεις με γαμοσταυριδια, χριστοπαναγιες και εκτοξευση μπουκαλιων δεν φτουραει…
συγγνωμη κιολας.
Είπα εγώ ότι είναι ισάξιο? Απλά λέω να ένα ωραία θεματακι για λίγο συζήτηση μπας και το θυμάται κανείς που φυσικά το θυμούνται αρκετοί που είναι άλλος ένας λόγος που το έκανα καν αυτό το νήμα. Αν δεν σε ενδιαφέρει, δεκτό και σε όποιον αρέσει επίσης δεν ξέρω τι περιμένεις να πω εδώ...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
οι σοβαροι gamers επαιζαν και παιζουν FIFA.
το pro ηταν παντα ο φτωχος αδερφος, και τωρα που πεθανε δεν υπαρχει καν ανταγωνισμος.
καλα να ναι οι λοκομοντο δηλαδη, αλλιως θα ειχε πατωσει ΚΑΙ εδω
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
Δεν ισχυει αυτο
Τη δεκαετια 2000-2010 το Pro ηταν πολυ ανωτερο
Το FIFA ηταν για τον πουτσο τελειως
Μετα χαλασε το Pro και ανεβηκε το FIFA
το φιφα ειχε πολλαπλασιες πωλησεις (παγκοσμιως), ακομα και οταν το pro ηταν ανταγωνιστικο (ή για καποιους καλυτερο).
ειχε σαφως ανωτερο online, και κυριως δεν ειχε την μαλακια με τα δικαιωματα των ομαδων και των παικτων, οσο να ναι ηταν αστειο να παιρνεις "μερσισαιντ ρεντ" αντι για λιβερπουλ και να σκοραρει ο μουκουλουλου αντι για τον μακελελε.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.081
Πόντοι
456
Μικρος εισαι

Tο καλυττερο και με τεραστια διαφορα ειναι το pro evolution soccer 2 η αλλιως το γιαπωνεζικο winning eleven 6 .

Τo απολυτο ποδοσφαιρακι με καθαρο skill, ουτε κοντρες ουτε καταλαθος γκολ.

Δευτερο καλυτερο το ISS pro 1
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.113
Πόντοι
6.336
το φιφα ειχε πολλαπλασιες πωλησεις (παγκοσμιως), ακομα και οταν το pro ηταν ανταγωνιστικο (ή για καποιους καλυτερο).
ειχε σαφως ανωτερο online, και κυριως δεν ειχε την μαλακια με τα δικαιωματα των ομαδων και των παικτων, οσο να ναι ηταν αστειο να παιρνεις "μερσισαιντ ρεντ" αντι για λιβερπουλ και να σκοραρει ο μουκουλουλου αντι για τον μακελελε.
Έλα τσάκω ανώτερο online τσατσόγρια

:2on1::2on1::2on1::2on1:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.902
Like
3.734
Πόντοι
456
Δεν έβαλες pro evolution soccer 1, 2 κια για ακομη πιο παλιούς iss pro soccer και international soccer για ps1. Επίσης pro 7 δεν βγήκε ποτέ....
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.902
Like
3.734
Πόντοι
456
radolno, roberto larcos, peloponisiakos (ο οσφπ) :cry::cry::cry::cry::cry:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Fifa και πουτσες μπλε. Με προ μεγαλώσαμε
παντα όποιος επαιζε fifa τον θεωρούσα φλώρο
με πεισατενα ξεκινήσω master league στο pro evolution 2 στο ps1 ρε φιλε
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.113
Πόντοι
6.336
Πριν αρκετά χρόνια έχω κερδίσει πρωτάθλημα στη Γλυφάδα.
Μπιτς εντ Μπαϊτς νομίζω.
Με εθνικές.

Μαλάκα δεν υπάρχει σύγκριση.
Τότε 1 έπαιζε Φίφα και 10 Προ.

Όταν είχα χτυπήσει ,και δεν είχα και πολλά να κάνω πέρα από διάβασμα και λίγο μπάσκετ,ένα 5ωρο/ημέρα έπαιζα το λιγότερο....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
περα απτην πλακα, απλα στην ελλαδα γουσταραμε περισσοτερο το pro. αυτο μαθαμε, αυτο παιζαμε. Ακομα κι αν καποιος προτιμουσε το φιφα, ολοι του οι φιλοι επαιζαν προ, οποτε κατεληγαν να παιζουν προ.


η κοναμι και η ΕΑ ξεκινησαν μαζι το 2000 με παρομοιες πωλησεις (1.8 εκατ) και απο τοτε το Φιφα παντα ηταν υψηλοτερο στις προτιμησεις του κοινου παγκοσμιως.

Πλεον δεν υπαρχει συγκριση, αναθεμα κι αν παιζει σοβαρος ανθρωπος Προ, μονοπωλειο για την ΕΑ που καθε χρονο βγαζει πλεον το ιδιο σχεδον παιχνιδι στα 40-50-60 ευρω και ορμανε ολοι να το αγορασουν. Τα νουμερα δεν ψευδονται μαγκες, το Fifa ηταν πιο ολοκληρωμενο παιχνιδι απο το Pro.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.113
Πόντοι
6.336
radolno, roberto larcos, peloponisiakos (ο οσφπ) :cry::cry::cry::cry::cry:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


παντα όποιος επαιζε fifa τον θεωρούσα φλώρο
με πεισατενα ξεκινήσω master league στο pro evolution 2 στο ps1 ρε φιλε
Νομίζω καλύτερο στο ps2
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.113
Πόντοι
6.336
περα απτην πλακα, απλα στην ελλαδα γουσταραμε περισσοτερο το pro. αυτο μαθαμε, αυτο παιζαμε. Ακομα κι αν καποιος προτιμουσε το φιφα, ολοι του οι φιλοι επαιζαν προ, οποτε κατεληγαν να παιζουν προ.


η κοναμι και η ΕΑ ξεκινησαν μαζι το 2000 με παρομοιες πωλησεις (1.8 εκατ) και απο τοτε το Φιφα παντα ηταν υψηλοτερο στις προτιμησεις του κοινου παγκοσμιως.

Πλεον δεν υπαρχει συγκριση, αναθεμα κι αν παιζει σοβαρος ανθρωπος Προ, μονοπωλειο για την ΕΑ που καθε χρονο βγαζει πλεον το ιδιο σχεδον παιχνιδι στα 40-50-60 ευρω και ορμανε ολοι να το αγορασουν. Τα νουμερα δεν ψευδονται μαγκες, το Fifa ηταν πιο ολοκληρωμενο παιχνιδι απο το Pro.
To gameplay στο Pro απείρως καλύτερο και πιο ρεαλιστικό.
Είχε ρυθμίσεις και έφτιαχνες εσύ τα ονόματα κτλ.
Masterleague στο τερμα δύσκολο.
Εννοείται φτιαγμένος Panathinaikos με μεταγραφές Φαν Νιστελροι,Ρομπέρτο Κάρλος,Αιμάρ κτλ....
:tooth:

:wanker::wanker::wanker:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.902
Like
3.734
Πόντοι
456
Νομίζω καλύτερο στο ps2
Δεν μπόρεσα ποτέ να ξεπεράσω το ps1. :cry:
Aκόμη παίζω και μερικοί που τους το λέω τραβάνε τα μαλλιά τους.
Εννοείται δεν παίζω σαν καθυστερημένος λες και είμαστε στο 1999.
Απλά βάζω κανένα παιχνίδι να χαζέψω τα γραφικά και να γελάσω με τη λογική των τότε developers των παιχνιδιών.
Ωστόσο αν έβρισκα το metal gear solid 1 και 2, ευχαρίστως να καιγόμουν κανονικότατα μιας και ήμουν άχρηστος μικρός και δεν το προχώρησα καθόλου.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
To gameplay στο Pro απείρως καλύτερο και πιο ρεαλιστικό.
Είχε ρυθμίσεις και έφτιαχνες εσύ τα ονόματα κτλ.
Masterleague στο τερμα δύσκολο.
Εννοείται φτιαγμένος Panathinaikos με μεταγραφές Φαν Νιστελροι,Ρομπέρτο Κάρλος,Αιμάρ κτλ....
:tooth:

:wanker::wanker::wanker:
ολυμπιακαρα στην πρεμιερ, να ξεκιναει απο τσαμπιονσιπ και 3 χρονιες μετα να σηκωνει τσουλου με 500 μυρια μπατζετ :rockon: :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.113
Πόντοι
6.336
Δεν μπόρεσα ποτέ να ξεπεράσω το ps1. :cry:
Aκόμη παίζω και μερικοί που τους το λέω τραβάνε τα μαλλιά τους.
Εννοείται δεν παίζω σαν καθυστερημένος λες και είμαστε στο 1999.
Απλά βάζω κανένα παιχνίδι να χαζέψω τα γραφικά και να γελάσω με τη λογική των τότε developers των παιχνιδιών.
Ωστόσο αν έβρισκα το metal gear solid 1 και 2, ευχαρίστως να καιγόμουν κανονικότατα μιας και ήμουν άχρηστος μικρός και δεν το προχώρησα καθόλου.
Μασίνγκα και Μπατιστούτα με άπιαστα σουτ.
Και Ρομπέρτο Κάρλος εξτρέμ δεξιά να παστελώνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom