Νέα

Πρηξιμο, μετα απο εντατικη μαλακια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.261
Πόντοι
976
Καλησπέρα. Παρασκευη μετα απο εντονο handjob που μου εκανε ιεροδουλη, μου προκληθηκε τραυματισμος αγγειου καπου στη βαση του πεους, με αποτελεσμα να αισθανομαι ενα τσουξιματακι στο σημειο εκεινο.
Σαν να εχει γινει κραμπα στη φλεβα δηλαδη. Δεν φαινεται να ειναι η κυρια φλεβα που ποναει αλλα μικροτερο παραπλευρο αγγειο.
Δεν εγινε αιματωμα, ουτε μελανιασε η πρηστηκε.
Επισης δεν παρατηρησα αιματουρια.
Στυση εχω κανονικα.

Τον πονο που ειναι σαν τσιμπημα τον αισθανομαι μονο αν αγγιξω το συγκεκριμενο σημειο και καποιες στιγμες οταν δεν ειμαι σε στυση κ περπαταω η ανεβαινω σκαλες.

Θα ηθελα παρακαλω μια απαντηση απο γιατρο αν ειναι κατι αμελητεο που θα περασει απο μονο του η αν χρειαζεται να επισκεφτω ουρολογο για να το δει προληπτικα.
Ευχαριστω
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Καλησπέρα. Παρασκευη μετα απο εντονο handjob που μου εκανε ιεροδουλη, μου προκληθηκε τραυματισμος αγγειου καπου στη βαση του πεους, με αποτελεσμα να αισθανομαι ενα τσουξιματακι στο σημειο εκεινο.
Σαν να εχει γινει κραμπα στη φλεβα δηλαδη. Δεν φαινεται να ειναι η κυρια φλεβα που ποναει αλλα μικροτερο παραπλευρο αγγειο.
Δεν εγινε αιματωμα, ουτε μελανιασε η πρηστηκε.
Επισης δεν παρατηρησα αιματουρια.
Στυση εχω κανονικα.

Τον πονο που ειναι σαν τσιμπημα τον αισθανομαι μονο αν αγγιξω το συγκεκριμενο σημειο και καποιες στιγμες οταν δεν ειμαι σε στυση κ περπαταω η ανεβαινω σκαλες.

Θα ηθελα παρακαλω μια απαντηση απο γιατρο αν ειναι κατι αμελητεο που θα περασει απο μονο του η αν χρειαζεται να επισκεφτω ουρολογο για να το δει προληπτικα.
Ευχαριστω

Εδώ όλοι γιατροί είναι και παθόντες,σίγουρα θα βρείς λύσεις μην φοβάσαι.
Που να τρέχεις τώρα
 

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Παρασκευη μετα απο εντονο handjob που μου εκανε ιεροδουλη, μου προκληθηκε τραυματισμος αγγειου καπου στη βαση του πεους, με αποτελεσμα να αισθανομαι ενα τσουξιματακι στο σημειο εκεινο.
Σαν να εχει γινει κραμπα στη φλεβα δηλαδη. Δεν φαινεται να ειναι η κυρια φλεβα που ποναει αλλα μικροτερο παραπλευρο αγγειο.
Δεν εγινε αιματωμα, ουτε μελανιασε η πρηστηκε.
Επισης δεν παρατηρησα αιματουρια.
Στυση εχω κανονικα.

Τον πονο που ειναι σαν τσιμπημα τον αισθανομαι μονο αν αγγιξω το συγκεκριμενο σημειο και καποιες στιγμες οταν δεν ειμαι σε στυση κ περπαταω η ανεβαινω σκαλες.

Θα ηθελα παρακαλω μια απαντηση απο γιατρο αν ειναι κατι αμελητεο που θα περασει απο μονο του η αν χρειαζεται να επισκεφτω ουρολογο για να το δει προληπτικα.
Ευχαριστω
Αν και δεν είμαι γιατρός, για κάποιες μέρες μην ταλαιπωρείς την περιοχή. Όποτε σε ενοχλεί περισσότερο, πάρε καμιά ασπιρίνη. Βέβαια αν δεν περάσει σε καμιά εβδομάδα, πρέπει όντως να πας σε γιατρό.
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.261
Πόντοι
976
48 ώρες μετά το συμβάν.
Ξύπνησα με λιγότερο τσούξιμο σε σχέση με χτες.
Στη δουλειά καθώς περπατούσα αισθανόμουν κάποιες φορές ενοχλήσεις , το τσουξιματάκι που λέγαμε.
Μετά τη δουλειά μόλις γύρισα σπίτι και έφαγα , έβαλα μια τσόντα με τη veronica avluv. Το οτι ήρθα σε πλήρη στύση ανακούφισε την φρακαρισμένη αρτηρία γιατί κυκλοφόρησε περισσότερο αίμα. Κατάλαβα ποια είναι η αρτηρία σήμερα γιατί γινόταν πιο σκούρη καθώς αιματωνόταν.
Έκανα μασαζ πάνω κάτω στο σημείο και πατούσα προσπαθώντας να τη διευρύνω στο σημείο που προσπαθούσα να αισθανθώ οτι έγινε το φρακάρισμα.
Κάπως ανακουφίστηκα γιατί όλη μέρα αισθανόμουν σαν μια θηλειά στο σημέιο αλλά κατάλαβα οτι δεν έχει ξεφρακάρει ακόμα. ακομα περιμένω συμβουλη απο καποιον γιατρο.
ευχαριστώ
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.183
Κριτικές
3
Like
10.335
Πόντοι
3.506
Γκουγκλαρεις "επιδιδυμίτιδα"
Πιθανον να βρεις αρκετες απαντησεις στις αποριες σου..
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Καλησπέρα. Παρασκευη μετα απο εντονο handjob που μου εκανε ιεροδουλη, μου προκληθηκε τραυματισμος αγγειου καπου στη βαση του πεους, με αποτελεσμα να αισθανομαι ενα τσουξιματακι στο σημειο εκεινο.
Σαν να εχει γινει κραμπα στη φλεβα δηλαδη. Δεν φαινεται να ειναι η κυρια φλεβα που ποναει αλλα μικροτερο παραπλευρο αγγειο.
Δεν εγινε αιματωμα, ουτε μελανιασε η πρηστηκε.
Επισης δεν παρατηρησα αιματουρια.
Στυση εχω κανονικα.

Τον πονο που ειναι σαν τσιμπημα τον αισθανομαι μονο αν αγγιξω το συγκεκριμενο σημειο και καποιες στιγμες οταν δεν ειμαι σε στυση κ περπαταω η ανεβαινω σκαλες.

Θα ηθελα παρακαλω μια απαντηση απο γιατρο αν ειναι κατι αμελητεο που θα περασει απο μονο του η αν χρειαζεται να επισκεφτω ουρολογο για να το δει προληπτικα.
Ευχαριστω
Σε ποιο ταμείο είσαι τύπε;
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.261
Πόντοι
976
Την έκατσες.Σε δυο χρόνια θα έρθει η σειρά σου για εξέταση!!

Σε δημοσιο νοσοκομειο δεν πας ποτε! Μπορει να εισαι καλα και να πας προληπτικα και να φυγεις με προβλημα! Ποσο μαλλον για τη ψωλη σου
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.261
Πόντοι
976
Λοιπον σημερα το πρωι με επιασε κριση πανικου και σκεφτομουνα πω παει τελειωσα επαθε οριστικο εμφραγμα ο πουτσος μου game over. Την κοπανησα απ'τη δουλεια και  Πηγα σε γιατρο χειρουργο ουρολογο.
Μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα μα τιποτα σοβαρο και σε λιγες μερες θα περασει μονο του. Αν θελω μπορω κ να κανω σεξ ακομα. Μου εδωσε κ χαπια παυσιπονα αντιφλεγμονωδη

Αυτη ηταν η μεχρι τωρα περιπετεια μου.
Ευχαριστω οσους απο εδω ενδιαφερθηκαν και με συμβουλεψαν για το θεμα
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Μου συμβαινει για 2η φορα...

Ειχα βαρεσει μια εντονη μαλακια πριν πεσω για υπνο, και τωρα βλεπω διογκωση του πεους και περιορισμενη κοκκινιλα (υπο την εννοια οτι δεν ειναι κατακοκκινο, αλλά φαινεται ερεθισμενο το δερμα).

Την αλλη φορα, ειχε υποχωρησει σχετικα γρηγορα το πρηξιμο.

Δεν εχω πονους, ή δυσκολια στη διουρηση κλπ κλπ.

Ξερετε πού μπορει να οφειλεται?
δεν χρειαζοταν καν να τρεχεις στα νοσκομεια και στους γιατρους.σε ολους συμβαινει αυτό μετα από ένα εντονο γαμησι η χειρονακτικα που το πηγες μαρουλι.
κρυο νερο επρεπε να του βαλεις συχνα πυκνα και σε μια το πολύ δυο μερες ησουν τζιτζι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom