Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 98 30,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 35 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 124 39,1%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,6%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,6%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,4%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 22 6,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    317

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
O παπαδοπουλος με δηλωσεις του εθεσε εαυτον διαθεσιμον για τον Ολυμπιακο.. :grin: :grin: Επισης κραζει και τον Αντωνιου. Καλα της κανει της ψωναρας..

www.sportaction.gr/document.php?category_id=403&document_id=132128]http://www.sportaction.gr/document.php?category_id=403&document_id=132128[/url]

ας παει οπου θελει ο μυτονγκας ετσι κι αλλιως μονο μια χρονια την πρωτη επαιξε μπαλλα τις αλλες μαλακιστηκε :jerking:
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
ας παει οπου θελει ο μυτονγκας ετσι κι αλλιως μονο μια χρονια την πρωτη επαιξε μπαλλα τις αλλες μαλακιστηκε :jerking:

Τωρα που διαβαζα κατι παρομοιο σκεφτηκα κι εγω αλλα ο νους μου πηγε περισσοτερο στο τι εκανε μολις εφυγε απο μας. Δλδ τιποτα. Ε αμα τον παρουν καλυτερα για ολους τους υπολοιπους  :grin:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Μακαρι να παιρναν τον Παπ οι γαβροι, αλλα δεν τους εχω για τοσο κοροιδα..
Τωρα που διαβαζα κατι παρομοιο σκεφτηκα κι εγω αλλα ο νους μου πηγε περισσοτερο στο τι εκανε μολις εφυγε απο μας. Δλδ τιποτα. Ε αμα τον παρουν καλυτερα για ολους τους υπολοιπους  :grin:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγω θα θελα να εχουμε διδυμο αμυντικα χαφ σιμαο, ενχελαρ. Κατσουρ να παιζει αμυνα. Και φυσικα, αν φυγει ο ζιλμπερτο ουτε κρυο ουτε ζεστη..
Δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει ο σιλβα.... ;) ;)
Λογικα δεν θα παρει και ενχελαρ και κατσουρ...Μαλλον τον ολλανδο...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Εγω θα θελα να εχουμε διδυμο αμυντικα χαφ σιμαο, ενχελαρ. Κατσουρ να παιζει αμυνα. Και φυσικα, αν φυγει ο ζιλμπερτο ουτε κρυο ουτε ζεστη..

εγώ θέλω να φτιαχτεί πρώτα η άμυνα, όπως υπονοεί κι ο siropiastos παραπάνω. ποδόσφαιρο αξιώσεων σπάνια έχουμε δει από ελληνική ομάδα. ε, τουλάχιστον πάρτε ρε πούστη μου 2 παίχτες που να μπορούν να κάνουν το αυτονόητο: να διώχνουν την μπάλα προς την αντίπαλη εστία κι όχι προς τη δική τους.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εγώ θέλω να φτιαχτεί πρώτα η άμυνα, όπως υπονοεί κι ο siropiastos παραπάνω. ποδόσφαιρο αξιώσεων σπάνια έχουμε δει από ελληνική ομάδα. ε, τουλάχιστον πάρτε ρε πούστη μου 2 παίχτες που να μπορούν να κάνουν το αυτονόητο: να διώχνουν την μπάλα προς την αντίπαλη εστία κι όχι προς τη δική τους.
ο βυντρα θα εχει θεση στην 11αδα φετος?
:2funny:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Μιας και το πες, διαβασα ρεπορταζ Γαλλων, λενε πως ο αμυντικος που πηραμε ειναι μετρια περιπτωση και δεν δεχτηκε καμια προταση απο καποια σοβαρη Γαλλικη ομαδα...
εγώ θέλω να φτιαχτεί πρώτα η άμυνα, όπως υπονοεί κι ο siropiastos παραπάνω. ποδόσφαιρο αξιώσεων σπάνια έχουμε δει από ελληνική ομάδα. ε, τουλάχιστον πάρτε ρε πούστη μου 2 παίχτες που να μπορούν να κάνουν το αυτονόητο: να διώχνουν την μπάλα προς την αντίπαλη εστία κι όχι προς τη δική τους.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εγώ θέλω να φτιαχτεί πρώτα η άμυνα, όπως υπονοεί κι ο siropiastos παραπάνω. ποδόσφαιρο αξιώσεων σπάνια έχουμε δει από ελληνική ομάδα. ε, τουλάχιστον πάρτε ρε πούστη μου 2 παίχτες που να μπορούν να κάνουν το αυτονόητο: να διώχνουν την μπάλα προς την αντίπαλη εστία κι όχι προς τη δική τους.

εγω βλεπω παλι σε πολυ ρηχα νερα τα πραματα.....αντιθετα ΠΑΟΚ και ΑΡΗΣ κανουν μεταγραφαρες για τα δεδομενα τους.Ισως και να ειναι καλυτερα να γινει η μεγαλη αλλαγη.Ο ΠΑΟΚ πηρε κουτσιανικουλη,παπαζογλου,τσιριλο,παει να παρει ριερα απο πανθρακικο(δανεικο απο εσπανιολ) και εχει παρει και 2,3 παικτες ακομη...Εχει ηδη εναν καλο κορμο απο περσυ και πιστευω οτι ο ΠΑΟΚ και ο ΑΡΗΣ αν συνεχισει ετσι στις μεταγραφες του θα βαλουν πλωρη για κορυφη.
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
990
Like
1.310
Πόντοι
86
εδω ξεθωριασε ο Γκαλης μολις ηρθε σε εσας,δεν θα ξεθωριασει ο Γιαννακης?
μπασκετ:παρηγορια στον αρρωστο. . . :grin:

Εσύ δεν είσαι που κλαψούριζες μετά τον ημιτελικό του final-4 ότι θα μας την κάτσει ο Σίσκα?
Α ρε σπυράκο, εξήγησέ μας γιατί μπαίνεις εδώ μέσα και κλαις, πες μας τα ψυχολογικά σου.
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Εσύ δεν είσαι που κλαψούριζες μετά τον ημιτελικό του final-4 ότι θα μας την κάτσει ο Σίσκα?
Α ρε σπυράκο, εξήγησέ μας γιατί μπαίνεις εδώ μέσα και κλαις, πες μας τα ψυχολογικά σου.
λαθος φιλτατε piko,δεν κλαιω,διασκεδαζω με  εσας που εχετε αναγαγει το μπασκετ σε παγκοσμιο βασιλια των σπορ,γιατι προφανως στα υπολοιπα σπορ που οι σφαλιαρες πεφτουν βροχη για εσας δεν υπαρχουν :grin:
α και οσο για το αν κλαψουριζα μετα τον ημιτελικο,δεν θα λες για κατι που δεν εχει γινει απο εμενα ;)
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.126
Like
186
Πόντοι
16
λαθος φιλτατε piko,δεν κλαιω,διασκεδαζω με  εσας που εχετε αναγαγει το μπασκετ σε παγκοσμιο βασιλια των σπορ,γιατι προφανως στα υπολοιπα σπορ που οι σφαλιαρες πεφτουν βροχη για εσας δεν υπαρχουν :grin:
α και οσο για το αν κλαψουριζα μετα τον ημιτελικο,δεν θα λες για κατι που δεν εχει γινει απο εμενα ;)
:thumbsup: o πελατης εχει παντα δικιο!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.347
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα σε ολα τα παιδιά!Διαβαστε να δειτε μέχρι που φτανει η μ@λ@κία των οπαδών....Πηγή ZOUGLA.GR:
"Στο νοσοκομείο της Ρόδου, νοσηλεύεται με σοβαρά εγκαύματα σε όλο του το σώμα, ένας 19χρονος σπουδαστής από το δήμο Αρχαγγέλου, ο οποίος τα ξημερώματα της Τρίτης, επιχείρησε, κρατώντας στα χέρια του ένα δοχείο με βενζίνη, να βάλει φωτιά στα γραφεία του συνδέσμου φιλάθλων του Παναθηναϊκού.

Το περιστατικό διαδραματίστηκε στις 4.30, τα ξημερώματα της Τρίτης, όταν κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, ο 19χρονος σπουδαστής των ΤΕΙ μετέβη έξω από τα γραφεία του συνδέσμου φιλάθλων του Παναθηναϊκού, έχοντας μαζί του ένα δοχείο με βενζίνη.

Εκεί, σύμφωνα με τα πρώτα στοιχεία που κατάφεραν να συγκεντρώσουν οι αρμόδιες Αρχές, ο νεαρός περιέλουσε την πόρτα του κτιρίου και έβαλε φωτιά με αναπτήρα.

Όμως, η ανάφλεξη της βενζίνης ήταν ακαριαία, με αποτέλεσμα ο νεαρός, στην προσπάθειά του να φύγει, να αρπάξει και ο ίδιος φωτιά στην πλάτη. Εκείνη την ώρα, δεν κυκλοφορούσε κανείς άλλος στην περιοχή, με αποτέλεσμα να μείνει αβοήθητος και να καίγεται για αρκετή ώρα!

Όταν συμπολίτες του, που άκουσαν τις φωνές, έσπευσαν να τον βοηθήσουν, ήταν ήδη αργά, αφού τα εγκαύματα που είχε υποστεί ήταν πολύ σοβαρά.

Αμέσως διακομίστηκε αρχικά στο Κέντρο Υγείας Αρχαγγέλου και στη συνέχεια λόγω της κρισιμότητας της κατάστασής του στο νοσοκομείο της Ρόδου όπου και νοσηλεύεται."
Μακάρι να γινει καλά αλλά....:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Εσύ έκανες δηλώσεις περί Σίσκα.  :-*
Μετά γαργάρα το ζήτημα.  :zfuck:
ε τοτε ειναι απλο το θεμα:ποσταρε  αυτα που λεω περι σισκα για να αποδειξεις οτι οντως τα ειπα.αλλιως φιλτατε piko μην μου ξανααπευθυνεις τον λογο γιατι με ξεφωνημενες δεν μιλαω :grin:
 

PEOKLHS

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Αυτο μονο γαυρος θα μπορουσε να το παθει...δεν φημιζονται και ιδιαιτερα για το Ι.Q τους..
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
990
Like
1.310
Πόντοι
86
ε τοτε ειναι απλο το θεμα:ποσταρε  αυτα που λεω περι σισκα για να αποδειξεις οτι οντως τα ειπα.αλλιως φιλτατε piko μην μου ξανααπευθυνεις τον λογο γιατι με ξεφωνημενες δεν μιλαω :grin:

Περίμενε να ψάξω το thread... μη φύγεις, κάτσε και περίμενε.  :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Μακάρι να γινει καλά αλλά....:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Πείτε με κυνικό, αλλά σιγά την απώλεια...
Θα πάρει δηλαδή το μάθημά του και θα καίει στο μέλλον κτίρια τηρώντας τους κανόνες ασφαλείας;;; :S
Ή θα πάρει φλογοβόλο για να καίει από απόσταση;;

Νοσοκομείο και μια βόλτα στον Κορυδαλλό για την ώρα και θα δείξει στο μέλλον...
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Πείτε με κυνικό, αλλά σιγά την απώλεια...
Θα πάρει δηλαδή το μάθημά του και θα καίει στο μέλλον κτίρια τηρώντας τους κανόνες ασφαλείας;;; :S
Ή θα πάρει φλογοβόλο για να καίει από απόσταση;;

Νοσοκομείο και μια βόλτα στον Κορυδαλλό για την ώρα και θα δείξει στο μέλλον...
ΣΩΣΤΟΣ, ΟΤΙ και να υποστηριζει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom