Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (8 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 93 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 34 11,1%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 120 39,1%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,8%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 21 6,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    307

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Ο ΑΟ Τερψιθεας μπορει να μου διδαξει οσο ηθος θελει. Εσυ δεν ησουν ποτε σε θεση(ΤΣΣΚΑ με 5 παικτες if you know what i mean) γιατι πολυ απλα μονο εσυ τα κανεις αυτα για να βγαλεις απωθημενα.
Εκτος αν εβγαλε και ο βαζελος απωθημενα απεναντι στην γλυφαδα, λογω χρονιων ηττων και δεν το ξερω.
Συγγνωμη ξανα για τον Ομοσπονδιακο Τεχνικο βεβαια, ο οποιος αυριο μεθαυριο θα θελει και εθνικη στηριξη(την οποια φυσικα και δεν θα εχει). Ο μισσας δεν αξιζει να ναι προπονητης εθνικης και πιτσιρικων και δεν θα παραμεινει. Τοσο απλα.
Γενικα καλα τα λες αλλα εδω εισαι λαθος απλα η πικρα σου σε κανει να μην το βλεπεις.
Να διδαξει ηθος ο ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΣ Παναθηναικος παει πολυ ρε φιλε.
Αυτη την εποχη εισαι στα κατω σου,απο ποδοσφαιρο μεχρι ερασιτεχνη,επειδη εγω βρεθει και εγω εκει να σου πω οτι εσυ στην θεση μου εκανες χειροτερα,εγω τουλαχιστον στο ποδοσφαιρο δεν ηρθα να σου κλεβω παικτες οπως εκανες εσυ για επιδειξη  δυναμης.Και να σου πω και κατι?Οι γαυροι απο οτι φαινετε πιο πολυ σεβονται τον Παναθηναικο απο τους ιδιους τους βαζελους,οταν εισαι στο χειλος του γκρεμου και χτες με την Κερκυρα ειχες 3000 κοσμο να ενισχυσει την ομαδα δεν σου φταιει κανενας Ολυμπιακος.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Γενικα καλα τα λες αλλα εδω εισαι λαθος απλα η πικρα σου σε κανει να μην το βλεπεις.
Να διδαξει ηθος ο ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΣ Παναθηναικος παει πολυ ρε φιλε.
Αυτη την εποχη εισαι στα κατω σου,απο ποδοσφαιρο μεχρι ερασιτεχνη,επειδη εγω βρεθει και εγω εκει να σου πω οτι εσυ στην θεση μου εκανες χειροτερα,εγω τουλαχιστον στο ποδοσφαιρο δεν ηρθα να σου κλεβω παικτες οπως εκανες εσυ για επιδειξη  δυναμης.Και να σου πω και κατι?Οι γαυροι απο οτι φαινετε πιο πολυ σεβονται τον Παναθηναικο απο τους ιδιους τους βαζελους,οταν εισαι στο χειλος του γκρεμου και χτες με την Κερκυρα ειχες 3000 κοσμο να ενισχυσει την ομαδα δεν σου φταιει κανενας Ολυμπιακος.

Με κοροιδευεις ετσι? Φυσικα εισαι λαθος.
Κανενας ολυμπιακος δεν φταιει για τη κατασταση του ερασιτεχνη παναθηναικου. Οπως και καμια αθλητρια του ολυμπιακου(νομιζω οτι το εγραψα καθαρα). Ο μισσας ομως μεγαλε ειναι ομοσπονδιακος προπονητης ο οποιος ηθελε και "σεβασμο" το καλοκαιρι απο τον αντετοκουνμπο. Ηταν που τον σεβαστηκε ο ιδιος και ο προεδρος του κανοντας ρεζιλι ολη την χωρα με τις δηλωσαρες τους οταν εφυγε ο αντετοκουνμπο.
Κανενας σεβασμος στον μισσα. Και εννοειται οτι εχω ΤΕΡΑΣΤΙΟ θεμα με τον τυπο καιρο τωρα. Και απλα οτι εγινε χτες, με εκανε να βγω τωρα να χωσω.
Αν δεν ηταν και ομοσπονδιακος, μαλλον(τι μαλλον, σιγουρα) δεν θα εγραφα τωρα. Μου την εδωσε ασχημα το καλοκαιρι ομως.

Επειδη ομως το πηρατε υπερ ομαδος και δεν σας ενδιαφερει καν ο μισσας και οσα εγραψα, τιποτα δεν παει πολυ μεγαλε. Δεν ηρθε ποτε ο βαζελος να σου ριξει 6-7 γκολ για να βγαλει γουστα και απωθημενα αν αγωνιστηκες με πιτσιρικια γιατι πολυ απλα οταν εσυ ησουν κατω, ο βαζελος δεν ειχε απωθημενα εναντιον σου(πως να ειχε? για την ομαδα του σαραβακου μιλαμε τοτε)

 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.877
Like
20.918
Πόντοι
5.006
Πιτσιρικο με 15χρονα ειχες κατεβει?
Κλασικο παιδι του διαμαντιδη. Δεν ξερει καν ποιες παικτριες εχει η ομαδα του, μαλλον δεν ηξερε καν οτι ο ολυμπιακος εχει και τμημα μπασκετ γυναικων, αλλα βγαινει να  μιλησει.
Στο νημα σου και σβελτα. Πιο ευγενικα, πουλους και σβελτα. Δεν ειναι δικο σας νημα εδω.


edit: συγγνωμη κιολας που θιξαμε τον εθνικο κοουτς που ηθελε και να γαμησει το μεγαλυετρο ταλεντο που χει βγαλει ποτε η χωρα μονο και μονο για να δειξει ποσο καλος κοουτς ειναι. Ουστ ρε. Ελληναραδες της κωλαρας

δεν παιζονται οι βαζελες ρε πουστη μου...τους ριξαμε 70 ποντους στο κεφαλι και θα βγουν και απο πανω κιολας... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


λοιπον για να τελειωνει το παραμυθακι περι σεβασμου :
1)κανενας σεβασμος σε ομαδα που ειχε βαλει στοχο ζωης να μας διαλυσει και τελικα την διαλυσαμε εμεις...κανενας σεβασμος σε ομαδα του ΤΣΟ και ΛΟ....κανενας σεβασμος σε ομαδα που μας πουλουσε ειρωνιες μεσω μπαλτακου και λοιπως οτι σε 3-4 χρονια θα σας τελειωσουμε στα ερασιτεχνικα...φατε τωρα το τελειωμα μας στην μαπα και αντε γεια...

2)η ομαδα μας πρεπει να φαει προστιμο γιατι εκανε ενα κακο παιχνιδι χθες απεναντι στις βαζελες (κυριως στο α' ημιχρονο) και δεν καταφεραμε να κερδισουμε με διαφορα ανω των 100 ποντων, πραγμα που ηταν απολυτως εφικτο...για να καταλαβαιτε με τι μπουρδελο παιζαμε χθες, η βαζελα εχει 12 ηττες σε ισαριθμα παιχνιδια και χανει με 30αρες και 40αρες διαφορες απο τις Εσπεριδες και των Πρωτες Βουλας...δηλαδη απο ομαδες που ειναι 7ες και 10ες και εμεις τις εχουμε νοικησει με καμια 30αρια ποντους διαφορα...οποτε η 70 ποντοι διαφορα εχθες ηταν κατι απολυτως φυσιολογικο και ΔΥΣΤΥΧΩΣ οι παικτριες μας χθες δεν σκυλιασαν (οπως νομιζουν οι βαζελες) και δεν φτασαμε την 100αρα στην διαφορα.. :'(
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ομολογω οτι η γυναικεια ομαδα του γαυρου παιζει 2 φορες καλυτερα απο την αντρικη
διοτι οι γαυρινες καταφεραν διαφορα 70 ποντων σε μολις 1 παιχνιδι
σε αντιθεση με τους γαυρους που καταφεραν διαφορα 70 ποντων σε 2 παιχνιδια (μπασκονια + κιμκι)

:heavymetalbig:
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Ας πούμε και μερικά γιά να μαθαίνουν οι άσχετοι:
1. Ο Μίσσας σαν χαρακτήρας δεν είχε την εκτίμηση ούτε των συμπαικτών του στον Πανιώνιο,οπότε δεν χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο.
2. Δεν υπάρχει κανείς απολύτως λόγος να συγκρίνουμε τις γυναικείες ομάδες των αιωνίων όλα ειναι οφθαλμοφανέστατα.
3.Η ομάδα του ΠΑΟ στο αντρικό πια θέλει ενίσχυση για το κάτι παραπάνω.
4.Η ομάδα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ έχει σοβαρό πρόβλημα με τον σοβαροφανή προπονητή της,πολύ καλύτερος ο Τομιτς,συν το ότι οι ιδιοκτήτες της ΚΑΕ αφησαν να φύγει ο Σλούκας και δεν πήραν παίκτες πρώτης διαλογής.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.604
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.260
Πόντοι
14.565
Υπάρχει και άλλο ματσάκι: Παναθηναϊκός - Άρης Χολαργού 102-25 (πρωτάθλημα 2008-09, 6 Ιανουαρίου 2009).

Την χρονιά εκείνη ο  Άρης Χολαργού αντιμετώπισε σοβαρά οικονομικά προβλήματα, τα οποία επιδείνωσε η οικονομική αφαίμαξη των ευρωπαϊκών ταξιδιών. Στις αρχές Ιανουαρίου, οι αθλήτριες του συλλόγου εξέδωσαν ανακοίνωση, με την οποία ζητούσαν από τους διοικούντες να φανούν συνεπείς στις οικονομικές υποχρεώσεις τους. Τελικά πολλές από αυτές αρνήθηκαν να συμμετάσχουν στο πρωτάθλημα με το σύλλογο να αγωνίζεται στις τελευταίες αγωνιστικές με κορίτσια μικρότερων ηλικιών.

πηγή εδώ
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Υπάρχει και άλλο ματσάκι: Παναθηναϊκός - Άρης Χολαργού 102-25 (πρωτάθλημα 2008-09, 6 Ιανουαρίου 2009).

Την χρονιά εκείνη ο  Άρης Χολαργού αντιμετώπισε σοβαρά οικονομικά προβλήματα, τα οποία επιδείνωσε η οικονομική αφαίμαξη των ευρωπαϊκών ταξιδιών. Στις αρχές Ιανουαρίου, οι αθλήτριες του συλλόγου εξέδωσαν ανακοίνωση, με την οποία ζητούσαν από τους διοικούντες να φανούν συνεπείς στις οικονομικές υποχρεώσεις τους. Τελικά πολλές από αυτές αρνήθηκαν να συμμετάσχουν στο πρωτάθλημα με το σύλλογο να αγωνίζεται στις τελευταίες αγωνιστικές με κορίτσια μικρότερων ηλικιών.

πηγή εδώ
ναι αλλα δεν αφού Μαρινάκης Κοκκαλης Μισσας Αλαφούζος Τζίγκερ πούλα.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Με κοροιδευεις ετσι? Φυσικα εισαι λαθος.
Κανενας ολυμπιακος δεν φταιει για τη κατασταση του ερασιτεχνη παναθηναικου. Οπως και καμια αθλητρια του ολυμπιακου(νομιζω οτι το εγραψα καθαρα). Ο μισσας ομως μεγαλε ειναι ομοσπονδιακος προπονητης ο οποιος ηθελε και "σεβασμο" το καλοκαιρι απο τον αντετοκουνμπο. Ηταν που τον σεβαστηκε ο ιδιος και ο προεδρος του κανοντας ρεζιλι ολη την χωρα με τις δηλωσαρες τους οταν εφυγε ο αντετοκουνμπο.
Κανενας σεβασμος στον μισσα. Και εννοειται οτι εχω ΤΕΡΑΣΤΙΟ θεμα με τον τυπο καιρο τωρα. Και απλα οτι εγινε χτες, με εκανε να βγω τωρα να χωσω.
Αν δεν ηταν και ομοσπονδιακος, μαλλον(τι μαλλον, σιγουρα) δεν θα εγραφα τωρα. Μου την εδωσε ασχημα το καλοκαιρι ομως.

Επειδη ομως το πηρατε υπερ ομαδος και δεν σας ενδιαφερει καν ο μισσας και οσα εγραψα, τιποτα δεν παει πολυ μεγαλε. Δεν ηρθε ποτε ο βαζελος να σου ριξει 6-7 γκολ για να βγαλει γουστα και απωθημενα αν αγωνιστηκες με πιτσιρικια γιατι πολυ απλα οταν εσυ ησουν κατω, ο βαζελος δεν ειχε απωθημενα εναντιον σου(πως να ειχε? για την ομαδα του σαραβακου μιλαμε τοτε)

-Βρε κατσαπλιά.... Γιατι δεν λες την αλήθεια; Πες την δεν πειραζει...
"Σημερα διαβασα www.leoforos.gr/erasitexnhs/story/125166/varia-itta-apo-to-proin-elliniko] εδώ[/url] ενα ανυπογραφο αρθρο καθως επίσης καπου τα ιδια και στην πατσαβουροφυλλαδα την Πρασινη ,οπότε είπα να γραψω και εγω την μαλακία μου".

- Πότε η ομάδα του Σαραβάκου είχε την δυνατότητα να ρίξει 6-7 γκόλ στον Ολυμπιακο, αλλα δεν το εκανε, ε; Εεεε;
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Αρχιζει σε λιγο το πιο αδιαφορο μπασκετικο ντερμπι.
Ειναι η πρωτη φορα που πιστευω οτι και η ηττα μπορει να μας κανει καλο αφου θα σφιξουν λιγο τα λουρια ενοψει των δυσκολων παιχνιδιων της Ευρωλιγκας που ακολουθουν,
ενω οι γαυροι δεν θα αλλαξουν προπονητη η παικτες,θα "παραμυθιαστουν" οτι μπορουν να μας κερδισουν και θα κρυψουν τα σοβαρα προβληματα τους κατω απ'το χαλι
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
 

Συνημμένα

  • KC RIVERS.jpg
    KC RIVERS.jpg
    12,6 KB · Εμφανίσεις: 10

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Κλαίνε οι εγκληματικές οργανώσεις ?
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1517826855010.jpg
    FB_IMG_1517826855010.jpg
    16,7 KB · Εμφανίσεις: 11

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
ΕΚΤΑΚΤΟ
Γιαννακόπουλος: «Κάνω δημοψήφισμα – Αν μείνουμε στην Ευρωλίγκα αποχωρώ»

:orchestra:


Μια φορά θέλω να πιώ απο αυτά που πίνει ο πρόεδρας και εχω ολοκληρωθεί σαν άνθρωπος..!
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
στα αρχιδια μας η ευρωλιγκα

ο,τι πει ο προεδρος  :heavymetalbig:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Αμα φύγει ο ΠΑΟ από Ευρωλίγκα θα ακολουθήσουν και άλλες ομάδες.. το κάνει καθαρά για να τους γαμησει, σιγά μην αφήσουν τον Παναθηναϊκό να φύγει οπότε θα τον δικαιώσουν!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.604
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.260
Πόντοι
14.565
Καμία δε θα ακολουθήσει.

Το δημοψήφισμα πώς θα γίνει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom