Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 94 30,5%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 34 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 120 39,0%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,8%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 21 6,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    308

drv

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
πρωτον δεν μπηκαν απο ολους αλλα απο την πεκ.Δευτερον η συμφωνια εληγε το μαιο τωρα δηλαδη.Εχει πει κατα λεξη οτι θα βαλει το 30% αυτων πουθα μπουν θα ψαξω να στο βρω αν θελεις.Οσο για το βαλε λεφτα σε ρωταω ποτε εβαλε πραγματικα λεφτα ετσι ωστε να πεις οτι εχουμε μπατζετ 15 εκατ για μεταγραφες.
Θασου δωσω ενα παραδειγμα να καταλαβεις:Εχουμε μια Α εταιρια και αναλογικα ποσοστα εγω 54,εσυ 30 και ενας αλλος 16.Εγω λεω κοιταχτε δεν θελω να βαλω το54 % των εξοδων γιάυτο χαριζω το 25 % σε οποιν θελει.Ομως εγω εχω μια Β εταιρια και εχω συναψει συμφωνια να προμηθευω με υλικο την Α αποκλειστικα.Βγαινω ή οχι κατα πολυ κερδισμενος μειωνοντας τα λεφτα που πρεπει να βαλω αλλα τα εσοδα παραμενουν σταθερα?Αυτο κανει θελει να ελλατωσει τα εξοδα του και να τα παιρνει απο τις εταιρειες που εχει σταθερη συμβαση η παε.  
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Ολλανδοί δημοσιογράφοι παίρνουν συνέντευξη από 2 οπαδούς του ολυμπιακού. Μιλάμε για πολύ γέλιο. Ειδικα στο 2:45 πέθανα στο γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny:



Ρεζίλι σε όλη την ευρώπη μας κάνετε...
 

drv

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
φιλε Hristidis 7 αναφερομαι για πριν δυο χρονια σε αγωνα πλεη οφ με ομαδα αγγελοπουλων,οχι πιο παλια
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
φιλε Hristidis 7 αναφερομαι για πριν δυο χρονια σε αγωνα πλεη οφ με ομαδα αγγελοπουλων,οχι πιο παλια
αυτο το παιχνιδι δεν ξεφυγε πολυ και ηταν εξαιρεση στις ομαδες των αγγελοπουλαιων...με την τοτε ομαδα του κορυδαλλου μπορουσε να εσπαγε το ρεκορ αλλα τελικα δεν εγινε...
και σου ξαναλεω δεν νομιζω κανενας λογικος ανθρωπος να προσπαθει να συγκρινει σε συνολο τις δυο ομαδες...
 

drv

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
εγω πιστευω οτι δεν ηθελαν με τις τοτε ομαδεςπου ειχατε.Παντως εκεινο το παιχνιδι πρεπει να εφτασε πολυ κοντα σε αυτη τη διαφορα και θυμασαι οτι παιζαμε εμεις με σακοτα και αλλους τετοιους χωρις βασικους δηλαδη.Τωρα για το βραδυ θα δουμε τι θα γινει.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
πρωτον δεν μπηκαν απο ολους αλλα απο την πεκ.Δευτερον η συμφωνια εληγε το μαιο τωρα δηλαδη.Εχει πει κατα λεξη οτι θα βαλει το 30% αυτων πουθα μπουν θα ψαξω να στο βρω αν θελεις.Οσο για το βαλε λεφτα σε ρωταω ποτε εβαλε πραγματικα λεφτα ετσι ωστε να πεις οτι εχουμε μπατζετ 15 εκατ για μεταγραφες.
Θασου δωσω ενα παραδειγμα να καταλαβεις:Εχουμε μια Α εταιρια και αναλογικα ποσοστα εγω 54,εσυ 30 και ενας αλλος 16.Εγω λεω κοιταχτε δεν θελω να βαλω το54 % των εξοδων γιάυτο χαριζω το 25 % σε οποιν θελει.Ομως εγω εχω μια Β εταιρια και εχω συναψει συμφωνια να προμηθευω με υλικο την Α αποκλειστικα.Βγαινω ή οχι κατα πολυ κερδισμενος μειωνοντας τα λεφτα που πρεπει να βαλω αλλα τα εσοδα παραμενουν σταθερα?Αυτο κανει θελει να ελλατωσει τα εξοδα του και να τα παιρνει απο τις εταιρειες που εχει σταθερη συμβαση η παε.  

τα λεφτά που μπήκαν από την πεκ που λες, μπήκαν για να συμμετάσχουν κι αυτοί στο μετοχικό κεφάλαιο. όταν έχεις 0% και θέλεις να μπεις σε εταιρία, πρέπει να βάλεις λεφτά. όσο για το πότε έβαλε λεφτά, πριν μπουν οι άλλοι, ποιος τα έβαζε; οι βαρδινογιάννηδες δεν τα έβαζαν; και για ποια συμφωνία που έληγε το Μάιο λες; εγώ σου λέω για τη συμφωνία που έγινε για να πάρουν το πλειοψηφικό πακέτο Βγενόπουλος και σια και μετα τον αγώνα με το Βόλο σηκώθηκαν κι έφυγαν
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
φίλε, εγώ δεν βγάζω λάδι τον Τζίγγερ, γιατί ίσως έτσι φαίνεται από αυτά που γράφω. μαλάκας και άσχετος είναι. πριν ασχοληθεί με την ομάδα δεν ήξερε ούτε τι σχήμα έχει η μπάλα. έτσι όπως έγιναν τα πράγματα όμως, αν στήσουμε ένα "ποδοσφαιρικό δικαστήριο", αυτός θα βγει ο πιο αθώος από όλους, με βάση τα γεγονότα

Aυτό λέω και γω  ;)
 

drv

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
αυτο σου λεω τωρα το μαιο ληγει αυτη η συμφωνια.Επισης θυμαμαι δημοσιευμα εφημεριδας που εγραφε οτι οι βαρδ εχουνβαλει αναλογικα 58 εκατ απο το 1979 και οι αλλοι 67.Μιλαω για μπατζετ να τρεξει η ομαδα.Εδω μετα το νταμπλ του 2004 χαλασε σε μπατζετ 250,000 ευρω.Το ολο θεμα εγκειται στο τι συμβασεις εχει κανει με τις θυγατρικες εταιρεις του.
 

drv

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Aυτό λέω και γω  ;)
Παμε αλλη μια.Ποια στελεχη ειχε ο τζιγγερ επι πολυμετοχικοτητας μεσα στην παε? Ζαβραδινο.βελιτς προτεινε αντωνιου και εναν αλλο που ηταν αεκτζης καιηταν υπευθυνος μαρκετιν νομιζω.Αρα εκτος προεδροευ ολοι οι αλλοι ηταν δικοι του.Στο δευτερο χρονο εφυγαν οι περισσοτεροι.Φετος ποιανου ηταν ο σχεδιασμος?Του τζιγγερ.Ποιος προτεινε τσακιρη καιτελικα φηφισε μαρινακη?Ο τζιγγερ.Ποιος εβαλε προεδρο ομαδας τον κωνσταντοπουλο που μπερδευε τον παναθηναικομε τον συνασπισμο?Ποιος κανονισε τα φιλικα που εκαψαν την ομαδα στην αμερικη με την παραδοχη παιχτων και προπονητη οτι τους εβλαψαν?
Φταινε και οι αλλοι αλλα οχι τοσο οσο ο τζιγγερ.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
αυτο σου λεω τωρα το μαιο ληγει αυτη η συμφωνια.Επισης θυμαμαι δημοσιευμα εφημεριδας που εγραφε οτι οι βαρδ εχουνβαλει αναλογικα 58 εκατ απο το 1979 και οι αλλοι 67.Μιλαω για μπατζετ να τρεξει η ομαδα.Εδω μετα το νταμπλ του 2004 χαλασε σε μπατζετ 250,000 ευρω.Το ολο θεμα εγκειται στο τι συμβασεις εχει κανει με τις θυγατρικες εταιρεις του.

φίλε, έλεος. τι είναι αυτά που γράφεις; θα μας πάρουν με τις πέτρες. καταρχήν η συμφωνία δεν πρόλαβε να εφαρμοστεί. τι θα πει ''λήγει'';
τι 250.000 ευρώ μπάτζετ λες; τόσο είναι το συμβόλαιο ενός μέτριου παίχτη
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Παμε αλλη μια.Ποια στελεχη ειχε ο τζιγγερ επι πολυμετοχικοτητας μεσα στην παε? Ζαβραδινο.βελιτς προτεινε αντωνιου και εναν αλλο που ηταν αεκτζης καιηταν υπευθυνος μαρκετιν νομιζω.Αρα εκτος προεδροευ ολοι οι αλλοι ηταν δικοι του.Στο δευτερο χρονο εφυγαν οι περισσοτεροι.Φετος ποιανου ηταν ο σχεδιασμος?Του τζιγγερ.Ποιος προτεινε τσακιρη καιτελικα φηφισε μαρινακη?Ο τζιγγερ.Ποιος εβαλε προεδρο ομαδας τον κωνσταντοπουλο που μπερδευε τον παναθηναικομε τον συνασπισμο?Ποιος κανονισε τα φιλικα που εκαψαν την ομαδα στην αμερικη με την παραδοχη παιχτων και προπονητη οτι τους εβλαψαν?
Φταινε και οι αλλοι αλλα οχι τοσο οσο ο τζιγγερ.

στο λέω κι εγώ: ΕΠΙ ΠΟΛΥΜΕΤΟΧΙΚΟΤΗΤΑΣ ο τζιγγερ τα έκανε σκατά. και πριν σκατά τα έκανε. το θέμα είναι ότι όταν είπε πουλάω, οι άλλοι την έκαναν με ελαφρα πηδηματάκια. όπως τους είπε ο χιτμαν ακριβώς είναι: Α Ε Ρ Ι Τ Ζ Η Δ Ε Σ
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
στο λέω κι εγώ: ΕΠΙ ΠΟΛΥΜΕΤΟΧΙΚΟΤΗΤΑΣ ο τζιγγερ τα έκανε σκατά. και πριν σκατά τα έκανε. το θέμα είναι ότι όταν είπε πουλάω, οι άλλοι την έκαναν με ελαφρα πηδηματάκια. όπως τους είπε ο χιτμαν ακριβώς είναι: Α Ε Ρ Ι Τ Ζ Η Δ Ε Σ
1. Οι άλλοι πλην Γιαννακόπουλου είναι αεριτζήδες
2. Τα έκανε σκατά όπως είπες
3. Οι Γιαννακόπουλοι δεν ήθελαν να εμπλακούν παραπάνω
4. είπε πουλάω με συγκεκριμένους όρους
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
αντε γερά στο εξοχικό.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
1. Οι άλλοι πλην Γιαννακόπουλου είναι αεριτζήδες
2. Τα έκανε σκατά όπως είπες
3. Οι Γιαννακόπουλοι δεν ήθελαν να εμπλακούν παραπάνω
4. είπε πουλάω με συγκεκριμένους όρους
4. οι άλλοι (δεν μιλάω για Γιαννακόπουλους βέβαια) δέχτηκαν τους όρους κι όταν πλησίασε η ώρα να βάλουν λεφτά, έφυγαν. αυτή είναι η μαλακία που έγινε και δίνει το δικαίωμα στο σωφέρ να βγαίνει από πάνω
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
4. οι άλλοι (δεν μιλάω για Γιαννακόπουλους βέβαια) δέχτηκαν τους όρους κι όταν πλησίασε η ώρα να βάλουν λεφτά, έφυγαν. αυτή είναι η μαλακία που έγινε και δίνει το δικαίωμα στο σωφέρ να βγαίνει από πάνω
συμφωνώ απολύτως
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
αλλο ενα παιχνιδι που θα παει στον ποντο :S

Πρέπει να φορτσάρει λίγο ο Ντρου, έχει κάνει πολλά λάθη, θα παίξει λογικά περισσότερο γιατί έχει 3 φάουλ ο Σάτο. Έχουμε 0 τρίποντα...
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Ο Ντρου τα χει σπάσει...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
αντε γαμηθειτε σιχαματα βιαστες του μπασκετ...συγχαρητηρια θα το παρετε και αυτο...πεντακαθαρο φαουλ τρεις βολες στον μιλος και δεν το δινουν σιχαματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom