Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 94 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 34 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 121 39,0%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,7%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,8%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,5%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 21 6,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    310

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μαλακιες λες σε οποιον και να το πεις απο αυτους που ξερουν θα γελανε με τις ωρες
ολοι ξερουμε τις αριστες σχεσεις που εχει ο αστερας τριπολης με τον ολυμπιακο
τι να πρωτοπουμε? Μποροβηλο? που ηταν ο διαιτητης στο ματς στην ριζουπολη που δεν ειδε δεν ακουσε τπτ? το γαμιετε ο θρυλος και ο μποροθρυλος ακουγετε σε καθε ματς μεταξυ των 2 ομαδων ψαξε κανα αλλο ματς που μπορει να ειχε στεισει ο Πατερας αυτο παντως ουτε μια στο εκαττομυριο

αααααααααααααααχαχαχαχχααχχααχαχχαχαχα
ναι έτσι είναι ....
τι να σου λέω τώρα.... γάματο.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
φιλαράκο με πράσινα ή κόκκινα κασκόλ δε γίνεται κάθαρση.
είσαι ένας μαλάκας λαός που το μόνο που ζητάς είναι πάντα κάθαρση αρκεί να με σε ακουμπάει και να ακουμπάει μόνο το γείτονα. 


Ειμαστε φιλε..... ειμαστε. Και οι Παναθηναικοι οπως βλεπεις δεν πανε καθολου πισω στην μη παραδοχη της ευθυνης που τους αναλογει..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ειμαστε φιλε..... ειμαστε. Και οι Παναθηναικοι οπως βλεπεις δεν πανε καθολου πισω στην μη παραδοχη της ευθυνης που τους αναλογει..
αδερφέ δεν υπάρχει γιατρειά. παραθέτω στοιχεία που γνωρίζω. Πιο μέσα απ την ΠΑΕ δε γίνεται.
και οι γνωστοί ελληνάρες (αφού είναι εις βάρος της ομάδας τους) τα λένε παπαριές.
άμα τους παίξω και κασέτες θα πούν ότι είναι μοντάζ......
τι να πει κανείς.
ίδιοι μαλάκες άλλο χρώμα κασκόλ.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Άλλο ένα στημένο πρωτάθλημα της Super Κλίκας τελειώνει και άλλο ένα στημένο πρωτάθλημα θα στολίζει την "λαμπρή" τροπαιοθήκη του διορισμένου ο οποίος κάνει άλλο ένα παγκόσμιο ρεκόρ, να παίρνει πρωτάθλημα χωρίς να έχει κερδίσει ντέρμπυ εντός εκτός...Αλλά ξέχασα, κέρδισε και ένα, αυτό με τον Παναθηναϊκό με απλά "διαιτητικά λάθη" και διδάσκοντας ήθος.

Οι δικοί μας παράγοντες, με εκατομμύρια στην τσέπη αλλά με άδεια την καρδιά παίζουν τις κουμπάρες εις βάρος του τριφυλλιού και του ψυχισμού μας. Πότε επιτέλους θα ξυπνήσουν τα εκατομμύρια των Παναθηναϊκών και θα τους πλακώσουν στο ξύλο δεν ξέρω...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άλλο ένα στημένο πρωτάθλημα της Super Κλίκας τελειώνει και άλλο ένα στημένο πρωτάθλημα θα στολίζει την "λαμπρή" τροπαιοθήκη

ΣΑΝ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΣ ΕΞΑΛΛΑ.
στράκι.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
ΣΑΝ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΣ ΕΞΑΛΛΑ.
στράκι.

ΠΟΥΣΤΑΡΑ εισαι και φαίνεσαι λούγκρα. Άντε γιατί όλο προκαλείς και θα τα ακούσεις.Τράβα στα topic που σου αξίζουν και άσε το δικό μας ήσυχο. Εκτός από αρχι-λούγκρα δεν έχεις καν την κοινή λογική για να κατανοήσεις απλά νοήματα, (που να σου χρησιμοποιήσουμε και υπερσυντέλικο ή συντελεσμένο μέλλοντα) γι'αυτό και δεν απαντάω κατά καιρούς στα απείρου κάλλους και εγκεφαλικής ανυπαρξίας μηνύματά σου.

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΠΟΥΣΤΑΡΑ εισαι και φαίνεσαι λούγκρα. Άντε γιατί όλο προκαλείς και θα τα ακούσεις.Τράβα στα topic που σου αξίζουν και άσε το δικό μας ήσυχο. Εκτός από αρχι-λούγκρα δεν έχεις καν την κοινή λογική για να κατανοήσεις απλά νοήματα, (που να σου χρησιμοποιήσουμε και υπερσυντέλικο ή συντελεσμένο μέλλοντα) γι'αυτό και δεν απαντάω κατά καιρούς στα απείρου κάλλους και εγκεφαλικής ανυπαρξίας μηνύματά σου.
τι τώρα θ αρχίσεις γαμωμάνες και σε βάζελο;
αααααααααααααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

το "στράκι" σε πείραξε γαμημένε υποκριτή.
όταν ρίχνατε μάνες για καμμιά 10αριά σελίδες η ευαισθησία και η αντικειμενικότητά σου είχε πάει περίπατο.

άει γαμήσου τώρα εγκεφαλικά υπαρκτέ βάτραχε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΣΙΣΕ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Το ποσό των 10.000 εώς 15.000 ευρώ αποφάσισε να δωρίσει στον Ερασιτέχνη Παναθηναϊκό ο Τζιμπρίλ Σισέ.

Ο Γάλλος σταρ των πράσινων έδωσε το παρόν στη σχετική εκδήλωση του Ερασιτέχνη και τόνισε τα εξής: "Ξέρω τι περιμένετε να πω αλλά δεν θα πω αυτό... Να πω ότι έχω ιδιαίτερη αγάπη για το σύλλογο και μόλις τώρα μίλησα με τη συζυγό μου και θέλαμε να κάνουμε κίνηση θα κάνουμε δωρεά μεταξύ 10 έως 15 χιλιάδων ευρώ στον Ερασιτέχνη. Όπως είπα τρέφω μεγάλη αγάπη για το σύλλογο".

Τα χρήματα του ζεύγους Σισέ αναμένεται να εκταμιευτούν τις αμέσως επόμενες ημέρες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.374
Πόντοι
8.006
ΣΙΣΕ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Το ποσό των 10.000 εώς 15.000 ευρώ αποφάσισε να δωρίσει στον Ερασιτέχνη Παναθηναϊκό ο Τζιμπρίλ Σισέ.

Ο Γάλλος σταρ των πράσινων έδωσε το παρόν στη σχετική εκδήλωση του Ερασιτέχνη και τόνισε τα εξής: "Ξέρω τι περιμένετε να πω αλλά δεν θα πω αυτό... Να πω ότι έχω ιδιαίτερη αγάπη για το σύλλογο και μόλις τώρα μίλησα με τη συζυγό μου και θέλαμε να κάνουμε κίνηση θα κάνουμε δωρεά μεταξύ 10 έως 15 χιλιάδων ευρώ στον Ερασιτέχνη. Όπως είπα τρέφω μεγάλη αγάπη για το σύλλογο".

Τα χρήματα του ζεύγους Σισέ αναμένεται να εκταμιευτούν τις αμέσως επόμενες ημέρες.
"Μολις τωρα μιλησα με τη συζυγο μου και θελουμε να κανουμε κινηση..."
Μπλιαξ. Ουγκ. Ιου.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
ΣΙΣΕ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Το ποσό των 10.000 εώς 15.000 ευρώ αποφάσισε να δωρίσει στον Ερασιτέχνη Παναθηναϊκό ο Τζιμπρίλ Σισέ.

Ο Γάλλος σταρ των πράσινων έδωσε το παρόν στη σχετική εκδήλωση του Ερασιτέχνη και τόνισε τα εξής: "Ξέρω τι περιμένετε να πω αλλά δεν θα πω αυτό... Να πω ότι έχω ιδιαίτερη αγάπη για το σύλλογο και μόλις τώρα μίλησα με τη συζυγό μου και θέλαμε να κάνουμε κίνηση θα κάνουμε δωρεά μεταξύ 10 έως 15 χιλιάδων ευρώ στον Ερασιτέχνη. Όπως είπα τρέφω μεγάλη αγάπη για το σύλλογο".

Τα χρήματα του ζεύγους Σισέ αναμένεται να εκταμιευτούν τις αμέσως επόμενες ημέρες.

ΞΕΦΤΙΛΑ για τους μεγαλολεφτάδες μας τους Παναθηναϊκάρες
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
"Μολις τωρα μιλησα με τη συζυγο μου και θελουμε να κανουμε κινηση..."
Μπλιαξ. Ουγκ. Ιου.
Αυτο ειναι πολυ σωστο που ειπε ο Σισε....
Θεωρει την γυναικα του ιση και προς τιμη και των δυο αυτο δειχνει επιπεδο....

Δεν σημαινει οτι αυτη κανει κουμαντο ....

Ομως συμμετεχει στις οποιες κινησεις και αυτο ειναι σωστο....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ωρες ωρες ξυριζει το μυαλο σου ρε πουστη. δε θα το σκεφτομουν αλλα ετσι ειναι οπως το ειπες!
δεν υπάρχει ιδανικότερος προορισμός για γυναίκα ανεπάγγελτη πλούσιου άνδρα που αφιερώνει πολλές ώρες στη δουλειά του.....
η μοναξία για τέτοιες κιουρίες στην ελλάδα είναι ανύπαρκτη.
αντιθέτως το μιλάνο λχ ή το Μάντσεστερ ή το Λιβερπουλ είναι φυλακή με καταναγκαστικά εργα για τις εν λόγω κιουρίες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.374
Πόντοι
8.006
Αυτο ειναι πολυ σωστο που ειπε ο Σισε....
Θεωρει την γυναικα του ιση και προς τιμη και των δυο αυτο δειχνει επιπεδο....

Δεν σημαινει οτι αυτη κανει κουμαντο ....

Ομως συμμετεχει στις οποιες κινησεις και αυτο ειναι σωστο....
Σωπα καλε, πώς σου περασε απο το μυαλο...
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
τι τώρα θ αρχίσεις γαμωμάνες και σε βάζελο;
αααααααααααααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

το "στράκι" σε πείραξε γαμημένε υποκριτή.
όταν ρίχνατε μάνες για καμμιά 10αριά σελίδες η ευαισθησία και η αντικειμενικότητά σου είχε πάει περίπατο.

άει γαμήσου τώρα εγκεφαλικά υπαρκτέ βάτραχε.

Βάζελος είσαι, Παναθηναϊκός δεν είσαι. Μία λούγκρα είσαι όπως δηλώνει και το avatar σου (καθόσον είναι γνωστόν ότι εισαι στο avatar ο μπροστά που τον τρώει κανονικά).

Άσε λοιπόν τις φιλοσοφίες και τράβα γράφε στο τόπικ των γαύρων....εκεί που ανήκεις δηλαδή....
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Ο Σισέ, ο Μποντιρόγκα, και 2-3 άλλοι ξένοι αγαπάνε τον Παναθηναϊκό πιο πολύ από πολλούς Έλληνες και "Παναθηναϊκάρες" που περάσανε από την ομάδα. Ας αφήσουν λοιπόν τις μούφες και ας βάλουν το χέρι στην τσέπη και στην καρδιά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.374
Πόντοι
8.006
Δεν τον κοβω για μαλακα τον Σισε.....
Εχεις ακουσει ποτέ για την γυναικα του Ντουντου, του Κατσουρανη, του Ιμπαγασα, του Παντελιτς?
Και ΜΟΝΟ που ακουγεται η γυναικα του Σισε, σημαινει οτι τον εχει βαλει στο βρακι της.
Και μονο που την αναφερει σε καποια πρωτοβουλια του, ειναι απαραδεκτο. Δηλαδη αν του ελεγε εκεινη "μη δωσεις", δεν θα εδινε?
Βεβαια, το μεγαλο αλλοθι των μουνοδουλων ειναι οτι "θεωρουν τη γυναικα ιση". Μονο που ισότητα δεν ειναι να πρεπει να ρωταω τη γυναικα μου και πότε θα κατουρησω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom